Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Re: Най-големия мол в България
Автор: gorbi   
Дата:   13-06-08 09:37

70-80% от българите вече не ходят на разходка в събота или неделя, а "на кафе в мол-а"


Какво общо има едното с другото не мога да рзбера.... Свободното си време прекарвам със семейството, с джипката из горите и какво ми пречи мол-а на това - не вдявам... [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Най-големия мол в България
Автор: mixmike   
Дата:   13-06-08 09:48

не бе, не пречи. Ти може и да разнообразяваш и с джипката - аз говоря за тези дето блеят по цял ден там.

Отговори на това съобщение
 Re: Най-големия мол в България
Автор: tNt   
Дата:   13-06-08 09:48

Горби, кофтито е, че вкарва живота в клетка... Аз се кефя на Моловете в някаква степен, кефя се, че ги има вече и в БГ... но не се кефя, че всички малки калпазани възприемат МОЛ като върха на цивилизацията и пример за начин на живот. не ми харесва този начин на промиване на мозъци..
Ти може и да щъкаш с джипката сега по горите, но следващите поколения ще го правят все по-малко, по ред причини, вкл и заради моловете

Отговори на това съобщение
 Re: Най-големия мол в България
Автор: GM   
Дата:   13-06-08 09:56

По-важно е ,че плажът на Варна смърди! А МОЛ-ове колко щеш


Отговори на това съобщение
 Re: Най-големия мол в България
Автор: gorbi   
Дата:   13-06-08 10:25

tnt: за децата, за които родителите вечно не намират време е нормално да си израстнат в мол-а или където им е кеф..... Така като гледам обаче повечето мои познати, хората с които общувам и нашето семейство в това число си водят децата на излети, чистят язовири, садят дръвчета и цветя грижат се за разни животинки и т.н. Не виждам нищо лошо и да си отидат на кино петък вечер и да се почерпят после в бъргър кинг или както и да им е там името на закусвалните..... А ако го няма мола и цивилизацията тия деца, които са оставени да се грижат сами за себе си все ще намерят с какви глупости да се занимават....
Колкото до плажа - да, смърди... На варненски плаж не съм ходил откак се помня.. няма и да отида. Защото няма стопанин. А няма стопанин, защото го концесионират на парче и за късо време. Ако се даде на голям холдинг за дълги години плажът ще стане приказка... Ще струва пари - ще изреват някои - ами така е... като искате без пари - нека смърди, ама си е естествено разпаднал се и чаровен някак си такъв, романтичен.... [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Най-големия мол в България
Автор: onlineivo   
Дата:   13-06-08 10:33

Абе пичове и разни други, що верно само плюете... ми кат не ви харесва не ходете [smilie23] [smilie23] [smilie23] Концепцията на МОЛа се е доказала в цял свят като печеливша, първите български молове за сега също са добре финансово... друг е въпроса че почват да стават прекалено много тия молове и може вече по тази причина да изпаднат в криза, но това е вече друга бира...

Лично аз харесвам моловете [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Най-големия мол в България
Автор: Cristinel   
Дата:   13-06-08 10:34

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Най-големия мол в България
Автор: Jamess   
Дата:   13-06-08 11:04

Вас лично кво ви е*е, че в Унгария няма море?А?

А като стана дума за Мола

Горби, [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Най-големия мол в България
Автор: avramil   
Дата:   13-06-08 11:26

ха, бай Камен спретнал и той малко халтурка[cool]
горби[smilie24]
очарованието на кварталните бакалийки няма цена[smile]
ама наистина си е отживелица да тръгнеш по центъра по магазини тип китайско-турски бутик и все за бела [smilie8] да няма номера/размера, който търсиш[smilie23]
залагам надежди и на киното[smilie24] [shtrak]


Отговори на това съобщение
 Re: Най-големия мол в България
Автор: kkkolelo   
Дата:   13-06-08 11:27

Извинете, а паркинг за велосипеди има ли?


Отговори на това съобщение
 Re: Най-големия мол в България
Автор: explorer   
Дата:   13-06-08 12:23

Концепцията на мола се била доказала... [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Нашите молове обаче са уникални. В Америка например "мол" не винаги е затворена сграда, даже по-често това е просто обособена територия с най-различни магазини - като някои някои от магазините (на големи вериги като Sears, Nordstrom и т.н.) сами по себе си често са с размера на сградата на българските молове.

В БГ моловете са задръстени от бутичета продаващи никому ненужни боклуци на скандално високи цени (с малки изключения). За размерите на дрехи и обувки да не говорим, не знам защо търговците ни смятат, че българите на ръст сме дребни като китайците - то ясно че дрехите и обувките са китайци, ама все пак сигурно и размери за нормалните хора правят там.
[smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Най-големия мол в България
Автор: ejko   
Дата:   13-06-08 12:33

моловете имат положителни страни, но има и отрицателни ефекти. Всяко нещо притежава и двете характеристики. Еднакво глупаво е да се хвалят и да се отричат само.... В София и двата мола са на места, който преди бяха супер дупки и определено инфраструктурата се подобри в тези квартали. Имотите вдигнаха цените си, спирките на градски транспорт станаха използваеми и доста ресторантчета, магазинчета и т.н. около моловете се "родиха". От друга страна..., задръствания, неправилно паркирани автомобили, парад на човешката пошлост и т.н. са все неща, които моловете в БГ катализират...! Няма само черно и бяло..., много ясно.
А колкото до моловете в Щатите аз им се кефя, когато съм там... Дори този Mall of America ходих да го разгледам, че най-големия, това-онова... Забавно беше...

Отговори на това съобщение
 Re: Най-големия мол в България
Автор: tNt   
Дата:   13-06-08 12:37

ами кино...кино и Какво дават по салоните на Мола? Пускат ли поне от време на време седмица на Европейското кино да речем... Мисля, че се уливате в хвалбите [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Най-големия мол в България
Автор: ejko   
Дата:   13-06-08 12:41

в моловете дават предимно европейски и по специално датски филми. Често съм попадал на не лоши финландски ленти, както и 2-3 имаше дни на фламандското кино...![smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Най-големия мол в България
Автор: tNt   
Дата:   13-06-08 13:10

мдаааааа.... добре! Да живеят Моловете [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Най-големия мол в България
Автор: onlineivo   
Дата:   13-06-08 13:12

Ааа, ежко, за всичко верно говориш, ама само най-големия МОЛ в света не съм съгласен - в Дубай е. Ходил съм в него, бях си поставил за цел да стигна до другия край на сградата независимо по кой от етажите, та да мога да кажа че съм го обходил [smilie5] след 1-2 часа ходене стигнах до един по-широк коридор... с външните габарити на цирк. Ей така за забавление на посетителите в това "коридорче" имаше акробатично представление на височината на 4-ия етаж от общо 7-8 етажа... ми позабавлявах се, пих едно и продължих. Готино местенце! [smilie24]



Публикацията е редактирана (13-06-08 13:13)

Отговори на това съобщение
 Re: Най-големия мол в България
Автор: ejko   
Дата:   13-06-08 13:19

не бееее как в света...! За Америка става дума. Иначе знам че е в Дубай...! Звучи интересно[smilie24]
Иначе Тинти те лъжа. Естествено че дават предимно смотани американски касови продукти...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: alsash   
Дата:   13-06-08 13:40

Варна ....с най-много МОЛ на глава от населението![smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tnt   
Дата:   13-06-08 14:29

Ежко не тъй срам да съ подиграваш с огромното ми доверие в твоите думи [smilie2] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Най-големия мол в България
Автор: Cristinel   
Дата:   13-06-08 16:00

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Най-големия мол в България
Автор: ejko   
Дата:   13-06-08 16:04

не е като да разгражда:))

Отговори на това съобщение
 Re: Най-големия мол в България
Автор: onlineivo   
Дата:   13-06-08 16:37

в тия молове има няк'ва химия...

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: tnt   
Дата:   13-06-08 16:39

всякаква искаш да кажеш [ezik] [ezik] [ezik] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: danbi   
Дата:   13-06-08 16:51

аз пък ще ходя май на кино след малко там... ако женорята харесат нещу де [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re:
Автор: alsash   
Дата:   13-06-08 17:05

някога му викаха ЦУМ.....а в Габрово - ГУМ

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.