Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: Когато те обичат, а ти
Автор: Phoki   
Дата:   11-06-08 13:15

...you and me,are nothing but mammals...... like they do in the Discovery Channel....[ezik] [beer] [shtrak] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Когато те обичат, а ти
Автор: Todd   
Дата:   11-06-08 13:32

Автор: мара
Дата: 11-06-08 11:44

хм...ся се сещам за една чудна случица...една приятелка имаше мъж, двамата бяха кумове на едни свои приятели и съседи. начи първо овдовява съседът-кумец. след няколко години- и тя, мойта приятелка. та вдовецът и вдовицата са били най-близки приятели 40 години! е, ся фърчат бесни искри и те откриват истинска, голяма, щастлива
....



А аз познавам едни де са живи и пак така.....двете си смениха местата .[smilie24]

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Толкоз разсъждения по тая тема ...сигурно ви е малко житейския опит !!! [smilie19]

Жена приятелка !!! Седиш и я гледаш , приказваш си с нея и нищо ?????
Тичай бързо на доктор !!!!!

Ко си ? Клюкарка ли ?
На жените -ако не ще да спи с вас некой мъж бегайте бързо !!! По-добре си хванете приятелка !!! Или се прай на мотика ...и такава стратегия има.

Или сте мноо грозни .....[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] - увеличете ракията !!!![smilie21]

[smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Когато те обичат, а ти
Автор: danbi   
Дата:   11-06-08 13:36

Todd, че какъв ти е проблема с жена приятелка? Кеф ти разговор, кеф ти секс. Ако става и за риболов, цена няма! [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Когато те обичат, а ти
Автор: ejko   
Дата:   11-06-08 13:52

Todd то аз не съм чак толку мъж, че да мога с всяка. Един приятел като бях малкък ми казваше, че всеки може да забие най- яката мадама на купона, но истинския мъж, може и най-големия дзвер да мине...! Е аз не мога..., нещо не съм кой знае колко мъжествен май...

Отговори на това съобщение
 Re: Когато те обичат, а ти
Автор: El_Fuego   
Дата:   11-06-08 14:05

danbi, за риболов може и да не стават, ама ако изискването е да мирише на риба...

Отговори на това съобщение
 Re: Когато те обичат, а ти
Автор: 2metraninja   
Дата:   11-06-08 14:11

Danbi, сам си написал за теорията за стълбата [cool]
Аз откакто я прочетох переди време гледам по- лесно на света.

По темата - не вярвам че може да има приятелство между мъж и жена извън описаните в теорията на стълбата [smilie7] [smilie8] [smilie6]

Отговори на това съобщение
 Re: Когато те обичат, а ти
Автор: danbi   
Дата:   11-06-08 14:15

Че защо извън? Просто когато няма грешни илюзии, всичко е чудесно.

Отговори на това съобщение
 Re: Когато те обичат, а ти
Автор: Chitsujo   
Дата:   11-06-08 14:41

danbi, по-по горното от 11-06-08 08:05

Какво правя на Н-ти етап - просто си тръгвам! Ама понякога не си тръгвам, защото изпитвам съжаление, което май е гадничко. Имало е случаи такива и те не са нещата така двустранни.

Пример от миналото: Предстои му операция - важна и аз не мога в такъв момент да изоставя някой, защото искам да освободя някакво място. Това не е градски транспорт все пак! [ezik] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Когато те обичат, а ти
Автор: danbi   
Дата:   11-06-08 14:46

човешко е да проявиш разбиране и съчувствие. но това не е непременно приятелска услуга. нито за него нито за теб. [smilie24]

Накрая ще дойдем до общия консенсус, че важна е мярката. [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Когато те обичат, а ти
Автор: OrLIndraGanOv   
Дата:   11-06-08 14:47

Бахти държавата...

Отговори на това съобщение
 Re: Когато те обичат, а ти
Автор: Chitsujo   
Дата:   11-06-08 14:50

danbi, все пак си тръгнах след това! Просто не си оставям магарето в калта, когато е най-трудното. [smilie8]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.