Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: За едни 100 лева става въпрос
Автор: matasel   
Дата:   10-06-08 15:30

За това, че са отменили таксата от 100лв. -поздравения Василена, ама не разбрах дали са ти превели онези 3700 лв. на посочената от теб банкова сметка и ако са го направили се надявам да почерпиш. Аз не съм банкер, но за сметка на това не съм и позатлъстял, така че няма да изям много[smile] нито много ще [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: За едни 100 лева става въпрос
Автор: swan_   
Дата:   10-06-08 17:19

Абе мацката кефи, квото ще да става. Така се постига гражданско самосъзнание. А иначе повечето банки са такива - зависи от клона, директорът му, ситуацията на пазара и т.н. И аз имам кредити - и от Райфайзен, и от Уникредит. Имал съм работа с ДСК, ПИБ и т.н. Всичко е един дол дрфенки - лъжат, спестяват цифри. Това може би е начинът да си вземат поне малка поука. На автора - дерзай!!![smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: За едни 100 лева става въпрос
Автор: ksuhorukov   
Дата:   10-06-08 20:57

Каквото и да е, евала на авторката. И аз се отказвам от тия Райфайзен! Не е да нямам опит с различни банки, но тия определено преливат чашката.

Отговори на това съобщение
 Re: За едни 100 лева става въпрос
Автор: solo5   
Дата:   10-06-08 21:28

еваларка на авторката [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: За едни 100 лева става въпрос
Автор: bdin20a   
Дата:   10-06-08 23:15

Браво на Авторката!!!И аз забравям за въпросната Райфайзен банк!!!Не са коректни.....!Много съм доволен от ЦКБ-точни и с добри лихвени проценти!!![beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: За едни 100 лева става въпрос
Автор: decho_70   
Дата:   10-06-08 23:28

Абе я поработете с Райфайзенбанк малко време а пък да видя какво ще кажете по въпроса.Аз работя с тях от няколко години по неволя и глупостите са безброй.Няма да ви изреждам всичко като почнеш от некадърните им извлечения и от това че им пускаш платежно с една сума а пък те превеждат друга и след обаждането до офиса ми отговарят че било станала грешка.Питам ги как ще я оправят а те ми отговарят да съм се разберял с клиента на когото превеждам защото те видиш ли нищо не можели да направят и даже няма и извинявайте дори.

Отговори на това съобщение
 Re: За едни 100 лева става въпрос
Автор: bdin20a   
Дата:   10-06-08 23:31

Райфайзенбанк[smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: За едни 100 лева става въпрос
Автор: captainme   
Дата:   10-06-08 23:35

decho_70,
tova koeto razpravjash istina li e????

Отговори на това съобщение
 Re: За едни 100 лева става въпрос
Автор: praetorian   
Дата:   11-06-08 01:06

Райфайзен не са монополист на банковия пазар. Банки и конкуренция колкото искаш, не ти харесва една, отиваш във втора. Факт е обаче, че щом аз ти отпускам парите, аз ще ти поставям и условията. Никой не може да се сърди за това [smile]
Истината е че непрофесионализъм има във всички банки, а и не само. Ама това е друга тема.
Успех на Василена [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: За едни 100 лева става въпрос
Автор: decho_70   
Дата:   12-06-08 21:03

Ами абсолютна истина си е.Ако на някой не му се вярва мога да снимам оригиналното платежно и това което превежда банката та да видите сумите.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.