Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 За едни 100 лева става въпрос
Автор: sas   
Дата:   09-06-08 16:09

Този материал е оригинално публикуван в Traffic.

Не съм съгласен с начина по-който се държаха с мен в тази банка, разбирам и други хора споделят моите чувства.

Право на всеки човек е да бъде информиран и да избира услугите, които му предлагат да ползва!!!





За едни сто лева става въпрос

Каква част от вас кандидатстват за кредит? Замислете се само за всички свои познати и колко от тях са се опитвали да вземат оборотни пари, които връщаме с лихва, месеци, години, дори и за внуците си може да оставим дългове от нашите кредити. Подведени от неточни и подканящи реклами, хукнахме да живеем на кредит. През последните две години всички банки ни облъчват от телевизии, билбордове, вестници и списания, радия... да не пропусна някой комуникационен канал... но те са всички възможни, дори и до вкъщи ти носят брошури за кредит само срещу лична карта, например. Когато обаче отидеш в банката да си поискаш кредита срещу лична карта, се оказва, че те разследват до девето коляно чрез позволени и не дотам позволени средства и освен лична карта ти трябват още един куп документи, които освен средства, ти костват още толкова много нерви и висене по опашки на гишетата от държавни институции. Всичко това е толкова безкраен и порочен кръг, че ако успееш да минеш по кръговете и си окомплектоваш документчетата по списък от 1 до 9, се чувстваш победител и изпитваш задоволство до момента, в който не се върнеш в банката.
Като собственик на среден бизнес (така е определен бизнеса ми по критериите на една от банките) и аз реших да поискам кредит. Избрах РАЙФАЙЗЕН БАНК заради рекламната им политика, лихвен процент... и познати, които ми „съдействаха” срещу 1000 лв. на един от кредитните им екперти от клон Пазарджик да получа 20 000 лв. само срещу лична карта. Името на кредитния експерт ще запазя в тайна, защото това е служител, който напълно си заслужават и се надявам да остане дълго време там и да продава кредити за 5 % лична облага. Като собственик на среден бизнес, издател на TRAFFIC (http://www.limona.bg/traffic/ )и един от първите служители на ПроКредит Банк, участвал активно във въвеждането на бренда на пазара, и от позиция на българка, която не понася „пари под масата” реших да мина по канален ред, да си подготвя чинно документчетата по списък и да поискам кредит от клон Пловдив. И започна моята история, която е твърде лична, но все пак реших да разкажа, защото аз имам желание да правя бизнес в тази страна, искам да се чувствам комфортно и да имам възможност да ползвам всички възможни ресурси, за да се разраствам и вървя напред. Непрофесионализмът и пренебрежителното отношение, с което се сблъсках обаче ме накараха никога повече да не искам нищо от РАЙФАЙЗЕН БАНК, както и да кажа на колкото може повече хора да не искат нищо от там. Историята започва с телефонно обаждане в отдел Кредити, откъдето ми казаха, че ще изпратят Човек, който ще ми разясни условията и ще ме посети в офиса. Два дни по-късно ми изпратиха Нели Петрова, служителка, която беше направила един тур по магазините и дойде с торбичките. Не беше подготвена нито със списък с документи, които трябва да предоставя, нито успя да ме информира адекватно по условията по отпускане на кредити, защото, разбирате ли, забравила си папката с лихвените проценти, както и нямаше в себе си формуляр за кандидатстване за отпускане на кредит. Изпи една чаша вода и ми каза, че ще дойдат експерти, които ще анализират бизнеса ми. И за малко да си забрави торбичките с покупки. Явно случих на разсеяна експертка. Трябваше да подготвя всичките си приходи, разходи и пропусна да ме уведоми, че тази аудиенция ще ми струва 100 лв.
Два дни по-късно ми се обади един енергичен младеж - Апостол Ловчев, който ми е единственият симпатичен персонаж от цялата тази жълта финансова институция. Има невероятно бърз ум, педантичен към данните и с усет към потенциала на хората. Апостол поиска 3 часа от времето ми, за да прегледат приходи, разходи. Каза ми, че това ще ми струва 100 лева и как така колежката не ми е казала и забележете – трябва да отида да ги взема от офиса с кола, защото такава била практиката. Нямам кола в момента, казах... вземете си такси и ми донесете касова бележка или елате пеша. Времето е хубаво и една разходка по Главната няма да ви се отрази зле. Спестиха ми таксито, за което им благодаря! Тук искам да направя един паралел между моята фирмена организация и по-специално между длъжностите Рекламен консултант и Кредитен експерт.
Много сходни позиции като стил и начин на работа. Основната задача на рекламния консултант е да посещава клиенти, като ги консултира какъв рекламен материал да си направят, коя би била най-удачната форма за реклама в Traffic и т.н. - хора, които обучавам месеци, преди да изпратя при клиенти, защото имиджът и професионализмът са важни за мен и фирмата ми. Хора, които не искат по 100 лева за консултация и не искат пари за такси от клиентите ни, а напротив – такситата са за сметка на агенцията и консултацията е професионална. В РАЙФАЙЗЕН БАНК обаче са измислили тактика за външна издръжка на кредитните им експерти. Поздравления!!! Като бивш служител в банковата сфера все още имам връзки и контакти и поисках справка колко кредитни искания се обработват месечно и колко от тях се одобряват. Няма да изнасям тази информация, защото е поверителна, но... Уважаеми кредитоискатели, представа нямате колко по 100 лева такси събират от РАЙФАЙЗЕН БАНК. Дори няма нужда да продават кредити, а само да консултират и анализират бизнеса ви срещу 100 лв. С тези такси спокойно може да си покриват разходите по издръжка на лъскавите офиси, заплати и служебни автомобили.

https://photo-forum.net/static/forum/2017-02/iyyj1466.JPG
https://photo-forum.net/static/forum/2017-02/utde8108.JPG

https://photo-forum.net/static/forum/2008-06/bvwm0570.JPG

http://photo-zona.net/images/user2/album10363/preview/1213016706_ygnl6953_50.jpg


Да се върнем на кредитния анализ. За него дойдоха Апостол Ловчев и Вероника Папазян, дамата имаше интервю за работа при мен няколко часа по-късно. Улучиха ме в момент, в които интервюирах хора за позиция Организатор реклама. Докато трая този прословут анализ, аз нямах представа, че тази жена е кандидат-работник, и не разбирах защо ми се задават въпроси, които нямаха много общо с кредитирането изобщо. По-късно, когато ми се обади по телефона развълнувана, да ми съобщи, че тя всъщност е човекът за 18 ч. за интервю, разбрах, че вече се вижда на тази позиция само защото ме посети като кредитен експерт и си станахме „симпатични”. Не я поканих на интервю, защото не харесвам хората, които прескачат от сфера в сфера .
На тръгване и двамата ми напомниха за таксата от 100 лв., която трябва да внеса лично в банката, за което, разбира се, не може да ми се издаде фактура за разход. И на тях – кредитните експерти - не им било приятно, но... политика на банката. Стана ми ясно, че докато не заплатя тази такса, моите данни от анализа няма да тръгнат към софийската централа за обработка. Платих 100 лева, как иначе. Няколко дни по-късно на Апостол му се наложи да ми си обади с неприятна новина за мен. Беше му трудно да ми я съобщи, защото наистина той искаше ние да получим този кредит. Аргументът за отказа вече ме извади от равновесие - неплатени мои осигуровки преди 6 години, точно когато съм пребивавала в Италия със статут на студент. Което буквално означава, че по това време съм се осигурявала там и това, че държавата ни не си е решила проблема с двойното осигуряване, изведнъж стана мой проблем. Попитах Апостол дали това наистина е причината да ми се откаже кредит. Да, потвърди той. Цитирам буквално репликите си: Първо, вие не сте държавна институция, за да ме принуждавате да покривам плащания към държавата, които смятам, че не дължа. Второ, искам да получа писмено отговор от банката защо не съм одобрена за кредит. Мисля, че за стоте лева, които ви дадох, заслужавам поне това. И ако не получа писмената аргументация, такава медийна инициатива ще спретна срещу вас... Не издържа на моята словесна атака и каза, че ще говори с по-високите етажи и пак ще ми звънне. Междувременно телефонирах на мои познати, които ми предоставиха информация колко кредитни искания се обработват месечно... Тази информация също няма да я обявя в момента. Интересното е, че има досиета, за които се чакат вноски от 100 лв. по две седмици и докато не се внесат, вашите документи не тръгват към заветната централа. Изпратих и част от този текст, който четете в момента до няколко редакции на големи издания, от които ми потвърдиха, че ще публикуват материала. Получих и обаждане от РАЙФАЙЗЕН БАНК, поканиха ме на моментална среща с г-н Ардо Марудян – началник „Малки и средни предприятия” . Срещата беше изключително напрегната и неприятна за мен. Първо, искам да благодаря на г-н Марудян, че отдели 40 мин. от ценното си време. Те банкерите са много заети. Аргументацията за отказа вече беше друга. Не бяха моите осигуровки, а липсата на баланс между приходи и разходи. Не можех да повярвам, че отново се сблъсках с пренебрежително отношение само защото още нямам 30 години, пък виждаш ли - издател с вид на тийнейджър, който иска някакви си 40 000 лв. Един съвет от мен: никога, по никакъв начин не подценявайте клиентите си. Те са тези, които ви плащат заплатите. Когато се опитах да наблегна на предимствата ни като агенция и организация на работа, г-н Марудян не ме слушаше. Беше решил, че не сме надеждни кредитоискатели, а ме извикаха на тази среща, за да ми замажат очите, че не е заради осигуровките, а според него това са много пари, които аз няма да успея да върна. Опитах се да му кажа, че мога да предоставя бележка за твърда месечна заплата на моята бизнес партньорка, която има гарантиран месечен приход от 2000 лв. от съдружие в международна компания... Не! Беше решено, че няма да получим кредит. Срещата беше по-скоро фиктивна. Бих искала в момента да наблегна на няколко неоспорими факта, които вие пропуснахте, но така написани, мисля, че ще препрочетете няколко пъти. Искането ми за кредит е от името на фирмата ми, която редовно плаща осигуровки на всичките си служители. Лично аз като управител също се осигурявам. Нямам нито едно закъснение по вноските ми за кредита, които в момента усвоявам от ПроКредит Банк. Поръчителят ми за първия кредит е един от най-известните адвокати в България, който получава средно по 2500 лв./час за консултация, но работи за мен безплатно, защото, за разлика от вас, вижда потенциала на медията “Трафик”, на агенцията ни и на мен самата лично. Все неща, които ви убягнаха. Вместо това се запънахте за 540 лв. осигуровки от преди 6 години. Същият този адвокат ми каза, че има case в цялата тази история и би се заел да ви съдим, ако имам излишно време и нерви. Нищо не се знае! Така, както съм се сетила да направя първото безплатно списание за автобусите, така може и да съм тази, която е осъдила банката ви за некомпетентно обслужване, загуба на време... Иначе ви хареса “Трафик”. О, да, благодаря за оценката! И нашата е висока – това е най-доброто безплатно списание в момента на пазара. Да ви кажа и няколко факта за него, които вие пак пропуснахте: всеки брой на списанието се чете минимум от 3-ма души. Вие сте човекът със сметките - 30 000 х 3 на колко е равно?
По данни от последното ни проучване 20 % от читателите ни смятат да кандидатстват за потребителски кредити, ипотечен – 6 %, бизнес цели – 11 %. Все потенциални клиенти, които ще прочетат този текст. Много неща ви убягнаха на срещата ни! Бяхте толкова ангажиран да ми обяснявате какво удоволствие ви е доставило да откажете кредит на бащата на един от изпълнителните директори на ПроКредит Банк, когото ви посочих като пример за добър банкер според скромните ми разбирания в банковия сектор. Ядоса ме също така арогантното ви отношение, когато ви казах, че ще разкажа тази история в медиите. Пишете! - ми казахте вие... И аз пиша. Нали затова си имам списание, да си пиша. Не се прави така, г-н Марудян! В този случай правилен подход би бил телефонно обаждане в РR отдела за консултация. Да представите ситуацията и там да преценят, колко влиятелна медия е изданието, какво ще ви струва тази публикация и как би се отразила на имиджа ви. Никой не е безгрешен. Аз обаче съм упорита и вие сгрешихте с мен. Няма да си платя тези осигуровки! Защото от две години редовно плащане на осигуровки се убедих, че няма смисъл. Преди две седмици се опитах да извикам Бърза помощ и от там ми казаха, че могат да ми изпратят линейка след 40 мин. и да се обадя на приятел да мине през аптеката и да дойде после да ми сложи инжекцията с успокоителното. Мдааа, извиках частна такава. Хубавото на този пазар е, че има конкуренция, което предразполага към избор. Аз имам право на него. Вие също – възползвайте се! Предполагам, че имате и доста доволни клиенти. Пожелавам ви да са още повече, както и успех на вас в отказите и събирането на такси.
Направете му на Апостол едни персонални визитки, да не си пишат името на вашата. Ако банката няма свободни средства за тази инвестиция – обадете се, ще ви ги отпечатам безплатно. Даже имам идея: където дават визитки кредитните ви експерти, да искат по 0,10 лв./бр. Така и печалба може да натрупате. За финал бих искала да добавя и то е, че не знам колко хора ще обърнат внимание на този материал, но аз лично отказах един колега издател да иска кредит от вас. Точно беше решил да идва и той като мен, подведен от рекламната политика. Няма да дойде. Не ви пука? И на мен! Само да знаете, че медиите са четвъртата власт и много се подкрепяме. Представа нямате още къде ще се появи тази публикация. Бъдете по-услужливи и компетентни следващия път, че нищо сигурно няма в този свят.
Аз си искам моите 100 лв. + хонорар за 3 часа, които ми отнехте от времето. Хонорарът ми на час е приблизително 1200 лв. Общо прави 3700 лв. без ДДС. Аз обаче пускам фактури.
Ето ми банковата сметка и ще си чакам парите: “ЛИМОНА” ООД: Банкова сметка в лева IBAN: BG42PRCB92301009721720, BIC:PRCBBGSF, “ПРОКРЕДИТБАНК” АД – ПЛОВДИВ - естествено! Когато напусках тази банка, ми предложиха заплата, която едва ли вие ще получите някога, но какво да се прави. Избрах си друг път и съм доволна от избора си!

Уважаеми г-н Марудян , относно „софийското гъзе”, за което си говорихме: може да се окаже, че не успява да устои на женския ми чар и да ми отпусне безлихвен кредит от 50 000 лв. - без срок за погасяване. А Вие да се окажете в позиция на отново търсещ работа. Животът е низ от кръговрати, хората често преминават от позиция на търсени в позиция на търсещи!
Бъдете здрав!

Материала може да видите как изглежда отпечатан в Traffic брой 16, както и редакторската колонка в последния брой 17.

Отговори на това съобщение
 Re: За едни 100 лева става въпрос
Автор: captainme   
Дата:   09-06-08 16:24

[smilie24] [smilie24] [smilie24]

kefish me.i men me otkaza ot tazi banka[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: За едни 100 лева става въпрос
Автор: Davidoff   
Дата:   09-06-08 16:28

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: За едни 100 лева става въпрос
Автор: ALBIREO   
Дата:   09-06-08 16:35

Моите поздравления към авторката на горния текст [smilie24]
Крайно време е да си преосмислят политиката тия банки, че неадекватните им правила са пречка за много хора.

Отговори на това съобщение
 Re: За едни 100 лева става въпрос
Автор: kaiser.soze   
Дата:   09-06-08 16:47

тцтцтцтц , да ги пратят на обучение в англия. НЕ, по добре английски служители в банките!!
два пъти съм теглил потребителски кредит, и двата пъти отне по 20 минути с ЕДИН служител на банката.даже и паспорт не съм показвал. само дебитната карта.

пропуснах запетая [smilie18]



Публикацията е редактирана (09-06-08 16:56)

Отговори на това съобщение
 Re: За едни 100 лева става въпрос
Автор: guciguci   
Дата:   09-06-08 16:47

[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: За едни 100 лева става въпрос
Автор: ejko   
Дата:   09-06-08 16:48

абе написано е по кофти начин иначе сигурно е права жената!

Отговори на това съобщение
 Re: За едни 100 лева става въпрос
Автор: Frida   
Дата:   09-06-08 16:56

Що да е кофти. Тази тема и темата за обслужването на Матея са много тясно свързани. Някак докато нямаме гражданско самосъзнание и позволяваме да ни таковат, ще ни таковат. [smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re: За едни 100 лева става въпрос
Автор: sas   
Дата:   09-06-08 17:04

Кое е кофти??

Кофти е да се топят хората ли?

Докато не се топят хората, все някой ще си мисли, че е богоизбран... или че се крие зад божията благословия.

Отговори на това съобщение
 Re: За едни 100 лева става въпрос
Автор: SLR   
Дата:   09-06-08 17:08

Аз имам по добър опит с кредит от Райфайзен, но като цяло ми прави впечатление пълната липса на професионализъм в нашите банки.

Нелюбезни служители,изсулени пенсионери охранители, коментари пред клиенти, фамилиарно отношение и най вече това, че оставам с впечатление за некомпетентност на служителите [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: За едни 100 лева става въпрос
Автор: ejko   
Дата:   09-06-08 17:08

стилово имам предвид...

Отговори на това съобщение
 Re: За едни 100 лева става въпрос
Автор: captainme   
Дата:   09-06-08 17:10

sas,pusni tova i do federaziata na potrebitelite.az imam dobri vpechatlenija ot tjah.shte go prouchat sluchaja i shte im izpratjat pismo.a tvoeto mogat da go publikuvat na stranicata si.az redovno se "otbivam" tam ,za da si znaja pravata nai-malkoto;)

Отговори на това съобщение
 Re: За едни 100 лева става въпрос
Автор: pinko   
Дата:   09-06-08 17:11

Абе аз текстове, под които авторът не се е подписал, не чета. Тая самоуверена госпожичка от отмъщение ли се страхува - никъде, нито в списанието, нито в сайта, не си е написала името (само на едно място се е подписала ГлаДен редактор). Та от тая гледна точка това е анонимка.

Пък и съм много доволен от Райфайзен - за разлика от Пощенска, Пиреус и Първа инвестиционна.

факт е обаче, че банките си имат правила и това, че някой се чувства адски преуспял, хич не ги впечатлява.



Публикацията е редактирана (09-06-08 17:12)

Отговори на това съобщение
 Re: За едни 100 лева става въпрос
Автор: Todd   
Дата:   09-06-08 17:13

Аз пък като отидох в една много известна българска банка за кредит ми казаха че съм имал лошо кредитно досие и нема да ми дадат манги!!!

Язе звъннах на един човек и за малко щяха да я изгонят от работа тая съвестна служителка ...[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] ама дадоха парици ...[smilie18] [smilie18] [smilie18] па после ша ме уважават кат клиент ама друг път......[smilie19]

[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: За едни 100 лева става въпрос
Автор: NeDDRaG   
Дата:   09-06-08 17:13

От Райфайзен банк се отказах отдавна, нищо че ми е до офиса. Разведен съм и плащам издръжка. Първоначално я плащах през съдия-изпълнител (бившата си беше извадила изпълнителен лист на лседващия ден след като бе минал срока за обжалване и нямаше такова). След като смених работата реших да не занимавам както работодателя си с глупости, така и парите по-бързо да стигнат до получателя си, споразуумяхме се да ги превеждам по сметка. Но, колкото и да е, реших, че все пак не е зле да събирам банковите документи с референциите, с които съм превел парите. Добре. Най-близо ми е Райфайзен. Отидох, написах вносната бележка. Първо започнаха с това, че има комисионна и по-добре било да си открия сметка. Ми не искам. Имам си банка, в която си имам сметка. Както и да е. Взеха ми парите, дадоха ми някакво хвърчащо листче, дето не се знае какво пише. Поисках да ми сложат печат и референция на оригиналната вносна бележка, която написха. Не било нужно. Ми не е нужно и да ходя вече в тази банка. По-рано валутата за наема си купувах от там, ама вече и това не правя. За сега, ако ми е необходима банка, ползвам Уникредит. Освен опашките нямам други оплаквания. Ама то и в Райфайзен имаше опашки. А и срока ми е до 10 число, сам си го поставих, а до тогава за и осигуровките... Нормално е да има опашки.

Отговори на това съобщение
 Re: За едни 100 лева става въпрос
Автор: matataupa   
Дата:   09-06-08 17:15

Всъщност, любезността на който и да е служител не трябва ли да е функция от нещо, или е дадено[smilie8] [smilie8]

ако е дадено...не ми се мисли[smilie5]
ако е функция от нещо- да не би това нещо да е зле[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: За едни 100 лева става въпрос
Автор: captainme   
Дата:   09-06-08 17:19

pinko,za kuv profesionalism stava vupros vuv vuprosnata banka?Otidoh da si otvorja smetka tam i gi popitah pri kakvi uslovija moje da mi izdadat kreditna karta.Tja me pita koi mi bil rabotodatelja deto mi plashtal osigurovkite.Az i kazah che sum freelance i che az si plashtam osigurovkite.Otgovora beshe " Mi ne znam za vashija sluchai,ama NADALI shte vi izdadat takava,shtoto nie iskame belejka ot rabotodatel.Puk to vie i s tazi(debitna) karta mojite da teglite pari v chujbina"[smilie11]

okolo 15 minuti si mislih che az ne sum v red.

Отговори на това съобщение
 Re: За едни 100 лева става въпрос
Автор: ejko   
Дата:   09-06-08 17:22

абе бОлите бе..., нали теглиш от чужбина...:)))))

Отговори на това съобщение
 Re: За едни 100 лева става въпрос
Автор: pinko   
Дата:   09-06-08 17:22

Точно за това, captainme, съм доволен, че съм избрал Райфайзен и парите са ми на сигурно място.

Щото имат правила и не раздават пари за щяло и нещяло.

Точно от тая гледна точка тоя материал за мен е реклама на Райфайзен - щото знаете какво се случва с банките, които раздават кредити заради сините ви очи или голямото ви самочувствие и самоувереност.



Публикацията е редактирана (09-06-08 17:28)

Отговори на това съобщение
 Re: За едни 100 лева става въпрос
Автор: Jamess   
Дата:   09-06-08 17:24

Кефи мацката!

[smilie24]

Някой от Пловдивската група да я снима и да пуска в Избрано.Аз ще гласувам няколко пъти!

[beer]

[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: За едни 100 лева става въпрос
Автор: Julius.   
Дата:   09-06-08 17:25

... знаете какво се случва с банките, които раздават кредити заради сините ви очи...

Упс... [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: За едни 100 лева става въпрос
Автор: captainme   
Дата:   09-06-08 17:30


Pinko...stoi si v tazi banka.Te na takiva kato teb razchitat:)

Отговори на това съобщение
 Re: За едни 100 лева става въпрос
Автор: pinko   
Дата:   09-06-08 17:37

Ще си стоя.

А подобни анонимни доноси допълнително ме убеждават в правотата на избора ми.

Отговори на това съобщение
 Re: За едни 100 лева става въпрос
Автор: captainme   
Дата:   09-06-08 17:45

Koe v tozi sluchai e anonimno za teb? Imeto na firmata e izvestno,imeto na mediata e izvestno...



Публикацията е редактирана (09-06-08 19:27)

Отговори на това съобщение
 Re: За едни 100 лева става въпрос
Автор: ejko   
Дата:   09-06-08 18:13

Абе сега като помислих и смятам да я пробвам тази банка...! Почнат ли кампании против една банка, значи трябва да и се обърне внимание..., има нещо...:)) Не ми допада стилът на написано..., твърде от високо някак..., със заплахи и т.н. В крайна сметка това е кредит..., той винаги е малко или повече субективен. Ние тук нямаме кредитна история и сега я създаваме, така че е нормално нещата да имат субективен характер. Под 30 години не винаги е предимство и това е факт. Хората над 50 не се оплакат, че не им отпускат дългосрочни кредити..., нали...! Още повече, че това звучи доста по гадно. А тук всички банки са зор-заман. Хвалената Уникредит преди година на гишето ме накара една да се обадя от моя мобилен на някакъв телефон, който тя ми даде и там някакъв човек да ми даде цена на която да ми обмени валута, защото била по голяма сумата. Видя ми се странно и я попитах дали наистина иска от моя телефон да се обадя на служител в същата банка и тя каза, че такава е процедурата. Звъннах и ми вдигна някакъв галфон две бюра зад нея...! Не можах да повярвам на очите си...! Посолих я само лекичко, че нямах време, но тя хич не се трогна... Пита ме каква цифра ми е казъл оня..., тя можеше него да го попита със същия успех без да повишава глас дори...! Абе ужас...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.