Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Re: Една BG забележителност, която скоро няма да види бял свят заради... бюрокрация!
Автор: g06ky   
Дата:   05-06-08 16:45

Amigo veche trqbva da se ychi v ychilishtata i "maichin ezik" da moje da se razbirame pomejdy si s bratqta potyrcheni pomaci [smilie9] [smilie9] [smilie9]


Отговори на това съобщение
 Re: Една BG забележителност, която скоро няма да види бял свят заради... бюрокрация!
Автор: Phoki   
Дата:   05-06-08 16:46

zaiko
Тези същите "концесионери",дето щяха да я експлоатират след това.Вие правите ли разлика между проект и обект- стойността на проекта в най тежкия случай е 10-15 % от стойността на обекта...Мислите ли, че това ще реши проблемите на общината?Знаете ли, че по- голямата част от населението нямат качествен водопровод, а за канализация да не говорим....

Отговори на това съобщение
 Re: Една BG забележителност, която скоро няма да види бял свят заради... бюрокрация!
Автор: Julius.   
Дата:   05-06-08 17:09

А сега драги ми, Фоки, магистралата ще си я платиме НИЕ!

Ти, аз... всички които плащат данъци!

На цена 3 пъти по-висока! С пари от бюджетния излишък!!! (А за Околовръстното да не говорим!)

Би следвало да си наясно - след като използваш думи като платежен баланс.

А междувременно ще си плащаме по всяка друга линия, по която продължават да ни го начукват от ЕС!!!

Все пак е редно разни фирми да си осребрят подкрепата на властта, която са оказали по избори...

Та като става дума за избори, Валентина Хасан гласува...

Хора, харесващи такива като Валентина Хасан... също гласуват...

Такива са днешните господари на БГ:

https://photo-forum.net/static/forum/2008-06/dnjn1624.JPG
http://templar.blog.bg/photos/31865/t5_621856.jpg

https://photo-forum.net/static/forum/2008-06/azpu3412.JPG
http://templar.blog.bg/photos/31865/Hasan.JPG



Публикацията е редактирана (06-06-08 11:25)

Отговори на това съобщение
 Re: Една BG забележителност, която скоро няма да види бял свят заради... бюрокра
Автор: мара   
Дата:   05-06-08 17:20

амигото, нали знайш за старата тракийска традиция да се строят чешми, за да не пресъхва доброто? а нали знайш и кой в българия(за наш срам) все пак продължава тази традиция? ми аз по родорите, земята на орфей, една българска чепма не съм видяла...то, че политиката си е политика, тва сички знайм, тва, че виновни за обезбългаряването има- и тва знайм...ма някак сичко има повече от една страна...[cool] и ако на татул, за нощтана орфей е имало малко българи и не е почетена с концерт за лира и глас чия ли е вината?[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Една BG забележителност, която скоро няма да види бял свят заради... бюрокрация!
Автор: Julius.   
Дата:   05-06-08 17:23

Природата празно не търпи!

Дали ще е земя... дали ще е свобода... трябва ли да загубим нещо, за да го оценим?

Отговори на това съобщение
 Re: Една BG забележителност, която скоро няма да види бял свят заради... бюрокрация!
Автор: Phoki   
Дата:   05-06-08 17:24

Julius.
1.Магистралата щеше / а и ще се финансира от различни източници- кредити, средства от ЕС и субсидия от ДБ.- с тази разлика, че за сега ние няма да плащаме за нещо което не получаваме, а ще изплащат и внуците ни....аз със сигурност плащам данъци- в реален размер....за другите не знам...
2.За по- скъпата не знам- сметната стойност е предмет на изчисления и утвърждаване, така, че не се претеснявай, може да е само 2-пъти по- скъпа...
3.С пари от бйджетния излишък се финансират главно кметските "проекти", като този, но така и не разбра за какво става дума....
4.Околовръстното се финансира от общината....
5.Платежен баланс- какво да ти кажа, безплатни уроци не давам...
6.Не съм запознат със масовия сексуален живот, и не смея да се изкажа за "начукването от ЕС"- да не ме погне и мен....
7.Божков също не е сред познатите ми/ за което определено не съжалявам/ и проблемите му не са ми интересни, но ти явно си запознат с материята- може да предприемеш нещо....
В заключение- не съжалявам, че отделих толкова време да пиша, яд ме е, че няма да хване декиш.
Пък може и да греша....
Приятна вечер[smilie24] [beer] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Една BG забележителност, която скоро няма да види бял свят заради... бюрокра
Автор: vladomatev   
Дата:   05-06-08 17:25

"А междувременно ще си плащаме по всяка друга линия, по която продължават да ни го начукват от ЕС!!!"

Начукваме си го сами ... както винаги!

Отговори на това съобщение
 Re: Една BG забележителност, която скоро няма да види бял свят заради... бюрокра
Автор: Amigo   
Дата:   05-06-08 17:28

мара написа:

> амигото, нали знайш за старата тракийска традиция да се строят
> чешми, за да не пресъхва доброто? а нали знайш и кой в
> българия(за наш срам) все пак продължава тази традиция? ми аз
> по родорите, земята на орфей, една българска чепма не съм
> видяла...то, че политиката си е политика, тва сички знайм, тва,
> че виновни за обезбългаряването има- и тва знайм...ма някак
> сичко има повече от една страна...[cool] и ако на татул, за
> нощтана орфей е имало малко българи и не е почетена с концерт
> за лира и глас чия ли е вината?[smilie8]




аз разбрах съвсем случайно от няколко реда в един вестник [cool] айде кажи чия е вината за това и за обезбългаряването[cool] [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Една BG забележителност, която скоро няма да види бял свят заради... бюрокра
Автор: мара   
Дата:   05-06-08 17:30

и сами,и сами! ма и помощ не ни липсва![smilie5] ама и сами си я търсим...аз вече не мога да му фана края...

Отговори на това съобщение
 Re: Една BG забележителност, която скоро няма да види бял свят заради... бюрокрация!
Автор: asahi   
Дата:   05-06-08 17:31

"Автор: Julius.
Дата: 05-06-08 16:22

Единия влиза и ми говори за някакви кметове...

Другата за кибици-критикари...

Третия източва язовира... после пък свързва морето със София...

Четвъртата... магистрала не може да построи...



Абе вие... да ви питам... добре ли сте?????????????????????????
"


Благодаря, добре съм. И съм от Казанлък, между другото. Та тая работа с дупката няма да стане, да ти кажа. Както и някои по-дребни и нужни за града, общината и района неща.

Отговори на това съобщение
 Re: Една BG забележителност, която скоро няма да види бял свят заради... бюрокрация!
Автор: Amigo   
Дата:   05-06-08 17:33

asahi, я кажи де се намира тоя Институт на розата в Казанлък? [smilie8] [smilie6] [smilie8] че в неделя ще има там розоберачки купон и ако ходя в Бургас, мисля да мина през вашио градец [smilie3] [smilie6] само дано е убаво времето [smilie8] [smilie8]



Публикацията е редактирана (05-06-08 17:34)

Отговори на това съобщение
 Re: Една BG забележителност, която скоро няма да види бял свят заради... бюрокрация!
Автор: asahi   
Дата:   05-06-08 17:37

На изхода за Шипка и Габрово. В неделя няма да можеш да минеш оттам с колата, защото ще затворят пътя. Обходен маршрут - Казанлък, Енина, Крън, Шипка. Или оставяш колата в града и мааш крачоли 2км. Ще пусна тема за Празника.

Отговори на това съобщение
 Re: Една BG забележителност, която скоро няма да види бял свят заради... бюрокрация!
Автор: Amigo   
Дата:   05-06-08 17:39

[smilie24] [thankyou] [thankyou] ам ти няма ли да ходиш натам? [smilie3] [smilie8] аз бях миналата събота и неделя на празника на розата в Карлово и Павел баня и много се изкефих, ама нямам време да видя снимките и да пусна някоя [smilie8] [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Една BG забележителност, която скоро няма да види бял свят заради... бюрокрация!
Автор: Julius.   
Дата:   05-06-08 17:40

Фоки,

За строежа на магистрала "Тракия" ще се ползват и средства от структурния резерв и бюджетния излишък, обясни Станишев. Цялата отсечка ще е на стойност около 300 млн. евро Цената не 2... мин. 3 пъти по-скъпа!

Гагаузов съобщи, че ще поиска от бюджета още 60 млн. лв. за изграждането на отсечката между "Симеоновско шосе" и бул. "Черни връх". - това да ти прилича на финансиране от общината?

п.с.
А за баланса - няма нужда... освен че съм напълно наясно с материята... мнението ми за безплатните уроци е, че каквато стойността, такова е и качеството им!

Асахи, ок - ама щом като "дупката" нема да я бъде, що не съборите и бабуните като "Голямата косматка" и др.
че да се вижда по-добре хоризонта?



Публикацията е редактирана (05-06-08 18:06)

Отговори на това съобщение
 Re: Една BG забележителност, която скоро няма да види бял свят заради... бюрокрация!
Автор: asahi   
Дата:   05-06-08 17:51

На бабуната Голямата косматка наскоро и направиха геосканиране за 2-ри път и ще я копат от северната страна. Очаква се да намерят храм на Дионисий. Кмета дал 50 бона.

Връзка между "дупката" в язовира и хипотетичното събаряне на бабуните няма.




Амиго - ще ходя. На Розобера в 9 часа можем да се засечем. После [beer] .

Отговори на това съобщение
 Re: Една BG забележителност, която скоро няма да види бял свят заради... бюрокрация!
Автор: Amigo   
Дата:   05-06-08 17:57

ан'дага! [smilie24] [smilie6] дай един талафон за свръзка на лични [smilie8] [smilie6] аз може да домъкна и Винсент, че той ще се връща от Бургас пък в неделя [smilie8] Ама защо в 9, нали започва купона в 10?! [smilie11] [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Една BG забележителност, която скоро няма да види бял свят заради... бюрокрация!
Автор: asahi   
Дата:   05-06-08 17:59

Ся кат ти пиша 9 значи 9. Ти ако искаш и в 10 ела, ама да няма после "що не каза".

ЛС

Отговори на това съобщение
 Re: Една BG забележителност, която скоро няма да види бял свят заради... бюрокрация!
Автор: Amigo   
Дата:   05-06-08 18:00

убо [smilie6] [smilie6]

Отговори на това съобщение
 Re: Една BG забележителност, която скоро няма да види бял свят заради... бюрокрация!
Автор: Julius.   
Дата:   05-06-08 18:01

За съжаление отношението ти в немалка степен прилича на масово разпространеното... хора на които като че ли не им пука за родните им места!?

Скоро бях в Шипка... местните ми казаха за едно японско семейство от сутрин до вечер се грижи за чистотата на града и реката, защото така повелява моралът и традицията им - след като се пенсионират, да заминат в някоя страна, където да работят безплатно за доброто на обществото.

А, НИЕ, българите (мърлячите, дето корените ни са тук) хвърляме каквото се сетим, а ония - без корените, влачат чувалите и обират автомобилните гуми и тоалетните хартии от коритото й.

Същото се опитват да правят и някои от англичаните по места (в Търново напр. където съм живял). Кандидатираха се и на изборите, за да се опитат да спрат безконтролното хвърляне на боклуци по деретата до селата, ама...

Отговори на това съобщение
 Re: Една BG забележителност, която скоро няма да види бял свят заради... бюрокрация!
Автор: asahi   
Дата:   05-06-08 18:04

Други японци пък се пропиха, трети напуснаха Шипка. Всякакви ги има.

Отговори на това съобщение
 Re: Една BG забележителност, която скоро няма да види бял свят заради... бюрокрация!
Автор: Julius.   
Дата:   05-06-08 18:08

Така е... насила хубост!

Отговори на това съобщение
 Re: Една BG забележителност, която скоро няма да види бял свят заради... бюрокра
Автор: itilien   
Дата:   05-06-08 18:33

А в моето село дето е близо до търново, англичаните са се отдали на пиячка [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Една BG забележителност, която скоро няма да види бял свят заради... бюрокрация!
Автор: captainme   
Дата:   05-06-08 19:32

ne razbiram za kakvo se vprjagat povecheto hora.vse edno te sami shte ja strojat tazi atrakcija.

holandcite postroiha novija letishten terminal v sofia.njakoi da si misli che starija izglejda po-dobre?horata sa izvestni po cjal svjat s tozi biznes..obshtinata v kazanluk da gi beshe spazarila i magistralata da vi postrojat..hem po-evtina moje da vi izleze

Отговори на това съобщение
 Re: Една BG забележителност, която скоро няма да види бял свят заради... бюрокра
Автор: itilien   
Дата:   05-06-08 19:56

те хубаво са построили новия, ама той стои празен горкия. Язък за матриала дет се вика. Навсякъде летищата са пълни с магазинчета и хора, ако не да купуваш, то поне да зяпаш. В нашето можеш да зяпаш мухите [smilie18].

Отговори на това съобщение
 Re: Една BG забележителност, която скоро няма да види бял свят заради... бюрокрация!
Автор: captainme   
Дата:   05-06-08 20:06

itilien,
to tova ne e zaradi holandcite:)sigurno njama jelaeshti turgovci ot bg strana....[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.