Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: За едни 100 лева става въпрос
Автор: explorer   
Дата:   10-06-08 10:22

bugys, да, очаквам да са учтиви с клиентите - като не им харесва заплата от 500 лева, да си намерят друга работа, където някой ще им плаща заплатата, която "заслужават", а не да работят на принципа "аз колкото малко работа ще им върша, те толкова малко не могат да ми плащат".

Отговори на това съобщение
 Re: За едни 100 лева става въпрос
Автор: ejko   
Дата:   10-06-08 10:51

с мен обикновено са любезни, но аз само тегля, внасям и най-много разни ордърчета да пишем. Наистина където пишат вносните бележки служителите и е яко, защото в кантората имаше хиляди глупости за попълване и винаги е по добре да ги пише някой друг, особено с тея тъпи кодове...

Отговори на това съобщение
 Re: За едни 100 лева става въпрос
Автор: lialimona   
Дата:   10-06-08 12:24

Здравейте на всички! Аз съм авторката на този материал. Казвам се Василена Иванова Малакова. Родена на 31 декември 1978 г. Завършила съм българска филология в ЮЗУ "Неофит Рилски", специализирала съм журналистика в СУ "Климент Охридски", рекламна фотография в La Sapienza-Roma/Italy.Какво още? Хетеросексуална, 170 см с вдигнати ръце, зелени очи, не са сини...:)понякога пожълтяват като логото на банката, но...по същество [smilie21] Ама, че полемика се е заформила тук относно Райфайзен банк - па-па. Искам да кажа няколко неща относно тази публикация. Първо и основно: всички материали, които съм публикувала до момента в Трафик са били анонимни. Както и снимките, които съм направила и публикувала насам-натам. Ей, така... не обичам да се пиша и подписвам. Второ, когато един от модераторите на този сайт ме попита дали може да сложи статията тук, първата ми реакция беше - та, хората в този форум интересуват ли се от банки? Сега вече се радвам, че го постна тук. Защото уважаеми българи, много е важно точно сега да проумеете, че жените вече не са тези, които само ви правят салати и свирки. Те са управители, миниджъри... назначават и уволняват и като цяло диктуват правилата. Точно поради тази причина няма да си замълча, когато един позатлъстял банкер ме съветва да си намеря любовник вместо да работя по 12 часа на ден 7 дни в седмицата. Няма и да плащам рушвети, за да взема кредит. Ще се боря за правата си и ви съветвам и вие да направите същото, защото, когато плащате пари за каквато и да било услуга е редно да я получите!!! Радвам се и за тези от вас, които след тази публикация решиха да искат кредит от там - тичайте!! След материала в Трафик махнаха таксата от 100 лева. Направих ви малка услуга. Такава съм си [thankyou] The secret little helper - е другото ми име. Предполагам, че според някои от вас Райфайзен е прекрасна финансова институция!Възможно е! Но вие не разбирате гражданската ми позиция, нито непоносимостта ми към непрофесионалистите. Докато има хора, които търсят недостатъците на статията: стилово или от към пунктуация, анонимно или не.. ще има и такива банки и такива банкови служители. Оправдавам ви, само ако цитираните от мен личности са ви роднини или гаджетата ви работят там. То е същото като да напишете коментар, че някой не е улучил блендата снимайки сомоубийство. Пожелавам ви успех на всички! Направих си профил тук само, за да мога да отговоря на всички вас. Мен не ме мислете [ezik] след този материал ми се обадиха от много банки, за да ми предложат кредит! Ще се оправя - както винаги.Иначе вие, мислете позитивно и с добро, защото само това е пътя към еволюцията! Бъдете здрави и щастливи [smilie18]!Хубавото на цялата тази работа е, че всички сте го прочели от начало до край. Това ме ласкае [smilie3]
[shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: За едни 100 лева става въпрос
Автор: Julius.   
Дата:   10-06-08 12:28

Учудвам се че изобщо си тръгнала да се занимаваш с Райфайзен! [smilie7]

Има толкова по-свестни банки на нашия пазар...

Отговори на това съобщение
 Re: За едни 100 лева става въпрос
Автор: ejko   
Дата:   10-06-08 12:30

[smilie24] мерси за премахването на таксата...:)))
p.s. айде само моля ви да не спрете свирките, че без тях сме зор-заман...

Отговори на това съобщение
 Re: За едни 100 лева става въпрос
Автор: OrLIndraGanOv   
Дата:   10-06-08 12:31

Евала!

Само не разбрах кое е лошото в това да правиш салата и свирки, но това е за друга тема.

Бъди и ти здрава и щастлива и, ако може да се вярва на снимката в профила ти, все тъй красива!

Отговори на това съобщение
 Re: За едни 100 лева става въпрос
Автор: OrLIndraGanOv   
Дата:   10-06-08 12:32

ejko [smilie24] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: За едни 100 лева става въпрос
Автор: lumix   
Дата:   10-06-08 12:43

- от работа по 12 часа на ден 7 дни в седмицата се....погрознява
- а салатата и свирките са полезни за кожата и не само ...[smilie5] [smilie5] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: За едни 100 лева става въпрос
Автор: OrLIndraGanOv   
Дата:   10-06-08 12:48

Има два вида салата - салата за мезване и салата за угаждане. Когато просто се нарежат няколко домата, краставички и т.н. се получава салата за мезване. Когато това се прави за да угодиш на скъп за теб човек се получава много по-добра салатка.
Наздраве!

P.S. важи и за свирките.

Отговори на това съобщение
 Re: За едни 100 лева става въпрос
Автор: ejko   
Дата:   10-06-08 12:49

"свирките са полезни за кожата" склонен съм да се съмнявам. Звучи като евтин мъжки трик:)
Уважавам по горе споменатата гражданска позиция, но някак ми е малко неприятно, че хората имат навика да виждат лошото след "но"-то. Аз се съгласих с гражданската позиция, още в началото на темата, но това което е направило впечатление е, че не ми е харесала стилово...:(((( а това, което казах, че ще им стана клиент беше метафора за това, че и най-лошата реклама и реклама. Това имах предвид, не че ще се втурна...:)))
И накрая всички ние ти благодарим, че писа във форума ни и защити позицията си. Така някой от нас вече не се чувстват зле, че са засегнали някой, който не може да се защити..., което е проблем на не една интернет дискусия....

Отговори на това съобщение
 Re: За едни 100 лева става въпрос
Автор: jordansl   
Дата:   10-06-08 13:04

...Иначе вие, мислете позитивно и с добро, защото само това е пътя към еволюцията!...
Благодаря, че все още има и нормални /останали в България/ хора с непремирим дух и желание за борба с простотията превърнала се /за съжаление/ в начин на сществуване и непукизъм в по-голямата част от всички нас.

Браво, Василена! [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: За едни 100 лева става въпрос
Автор: lialimona   
Дата:   10-06-08 13:07

Здравейте пак [smilie3] Да, това е името ми, това е снимката ми [shtrak] това съм аз! Не се крия, не съм анонимна.. просто съм себе си. Ядосана, огорчена..тъжно ми е за тази страна, която има потенциал да се превърне в прекрасно място за живеене. Искам само да отбележа още нещо. Има продължение на сагата с банката. Писала съм в брой 17/ПАРИ.Няма нищо лошо в правенето на двете С и с удоволствие ги правя! Просто в менюто ми има повече опции от две С. Мили хора, докато не се научим да подхождаме с разбиране, любов и уважение един към друг, ще има такива материали. Няма да спирам да пиша и да се боря с хората, които прибират комисионни, имат високомерно държание и подхождат към вас сякаш ви правят услуга, като ви отпускат 20, за да върнете 30 хиляди. Както и всички знаете за великите рекламни manager-и, които искат по 15%, за да пренасочат част от бюджетите към вашата медия и т.н. Да, ама на мен ми омръзна. [smilie19] ХУБАВ ВИ ДЕН И БЪДЕТЕ ВЕСЕЛИ!

Отговори на това съобщение
 Re: За едни 100 лева става въпрос
Автор: Георги   
Дата:   10-06-08 13:11

явно има щастлив край

няма да се хабя да чета значи [smilie21] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: За едни 100 лева става въпрос
Автор: djogata   
Дата:   10-06-08 13:18

Абе, моята банка (скандинавска) преди няколко месеца ми отпусна кредит по интернет ве [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Само се логнах, попълних онлайн форма, след 3 дена на пощата ми пристигна плик със оферта, подписах я, пратих обратно писмото (за тяхна сметка!) и на следващия ден на обяд парите ми бяха на сметката [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: За едни 100 лева става въпрос
Автор: navy   
Дата:   10-06-08 13:20

Аз редовно си вземам кредити...

ПРОЧЕТОХ пърия постинг някъде до 1/3-а...

Ами докато има балами... ще има и кой да се възползва от това [smilie7]
За моите кредити кредитните инспектори идват там, където съм, звънят ми от собствените си телефони, още малко може да с екаже, че ме свалят и такива глупости по-горе изобщо не са ми познати [smilie7]
Всичко е ясно, точно и професионално изпипано [smilie7]
Няма такова бавене, туткане, увъртане и измами...

Но... ко Ви разправям изобщо [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: За едни 100 лева става въпрос
Автор: djogata   
Дата:   10-06-08 13:22

Нейви, ти си частен случай ве [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Тия същите хора сигурно и остри бройки обективи ти избират [smilie5] [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: За едни 100 лева става въпрос
Автор: Георги   
Дата:   10-06-08 13:22

явно са разбрали че сме познати с найвито, защото и мен ме ухажват [smilie18] [smilie5] [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: За едни 100 лева става въпрос
Автор: Георги   
Дата:   10-06-08 13:24

нейвито де, някой ми разместил бутоните на тинкпадо [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: За едни 100 лева става въпрос
Автор: g06ky   
Дата:   10-06-08 13:32

Abe jenite iskat sushtite prava i daje bili nad majete , ama q idi i zashlevi dva kakto go pravish na nqkoi dryg muj i shte revnat , che taka ne trqbva da se pravi [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: За едни 100 лева става въпрос
Автор: captainme   
Дата:   10-06-08 13:35

g06ky,

mnogo mi e interesno kakuv ti e vutreshnija svjat sled kato napravish podobno izkazvane.....kvo ti stava,pich....stava li ti? gord li se chuvstvash ot prostotijata si?

Отговори на това съобщение
 Re: За едни 100 лева става въпрос
Автор: Frida   
Дата:   10-06-08 13:37

Go6ky, титане на мисълта, сигурно си на 13 години? [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: За едни 100 лева става въпрос
Автор: Frida   
Дата:   10-06-08 13:38

Капитане, ти женско ли си?

Отговори на това съобщение
 Re: За едни 100 лева става въпрос
Автор: g06ky   
Дата:   10-06-08 13:53

Abe dori sum pod 13 , no nqma znachenie ... tova sravnenie go chyh po tv i mi e qsna che shte e takava reakciata [smilie18] [smilie18] [smilie18] chovek nemoje da se pozabavlqva obache , Frida hich ne se imam za titan daje [smilie21]



Публикацията е редактирана (10-06-08 13:54)

Отговори на това съобщение
 Re: За едни 100 лева става въпрос
Автор: venom   
Дата:   10-06-08 14:06

За финал бих искала да добавя и то е, че не знам колко хора ще обърнат внимание на този материал, но аз лично отказах един колега издател да иска кредит от вас. Точно беше решил да идва и той като мен, подведен от рекламната политика. Няма да дойде. Не ви пука? И на мен! Само да знаете, че медиите са четвъртата власт и много се подкрепяме. Представа нямате още къде ще се появи тази публикация. Бъдете по-услужливи и компетентни следващия път, че нищо сигурно няма в този свят.
Аз си искам моите 100 лв. + хонорар за 3 часа, които ми отнехте от времето. Хонорарът ми на час е приблизително 1200 лв. Общо прави 3700 лв. без ДДС. Аз обаче пускам фактури.
Ето ми банковата сметка и ще си чакам парите: “ЛИМОНА” ООД: Банкова сметка в лева IBAN: BG42PRCB92301009721720, BIC:PRCBBGSF, “ПРОКРЕДИТБАНК” АД – ПЛОВДИВ - естествено! Когато напусках тази банка, ми предложиха заплата, която едва ли вие ще получите някога, но какво да се прави. Избрах си друг път и съм доволна от избора си!

Уважаеми г-н Марудян , относно „софийското гъзе”, за което си говорихме: може да се окаже, че не успява да устои на женския ми чар и да ми отпусне безлихвен кредит от 50 000 лв. - без срок за погасяване. А Вие да се окажете в позиция на отново търсещ работа. Животът е низ от кръговрати, хората често преминават от позиция на търсени в позиция на търсещи!
Бъдете здрав!

[smilie18] [smilie18] [smilie18]
Боже мили, да се смея или да плача!


Отговори на това съобщение
 Re: За едни 100 лева става въпрос
Автор: venom   
Дата:   10-06-08 14:06

За финал бих искала да добавя и то е, че не знам колко хора ще обърнат внимание на този материал, но аз лично отказах един колега издател да иска кредит от вас. Точно беше решил да идва и той като мен, подведен от рекламната политика. Няма да дойде. Не ви пука? И на мен! Само да знаете, че медиите са четвъртата власт и много се подкрепяме. Представа нямате още къде ще се появи тази публикация. Бъдете по-услужливи и компетентни следващия път, че нищо сигурно няма в този свят.
Аз си искам моите 100 лв. + хонорар за 3 часа, които ми отнехте от времето. Хонорарът ми на час е приблизително 1200 лв. Общо прави 3700 лв. без ДДС. Аз обаче пускам фактури.
Ето ми банковата сметка и ще си чакам парите: “ЛИМОНА” ООД: Банкова сметка в лева IBAN: BG42PRCB92301009721720, BIC:PRCBBGSF, “ПРОКРЕДИТБАНК” АД – ПЛОВДИВ - естествено! Когато напусках тази банка, ми предложиха заплата, която едва ли вие ще получите някога, но какво да се прави. Избрах си друг път и съм доволна от избора си!

Уважаеми г-н Марудян , относно „софийското гъзе”, за което си говорихме: може да се окаже, че не успява да устои на женския ми чар и да ми отпусне безлихвен кредит от 50 000 лв. - без срок за погасяване. А Вие да се окажете в позиция на отново търсещ работа. Животът е низ от кръговрати, хората често преминават от позиция на търсени в позиция на търсещи!
Бъдете здрав!

[smilie18] [smilie18] [smilie18]
Боже мили, да се смея или да плача!


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.