Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8     всички  напред  последна
 Re: За Обслужването в родните задевения ! Простотията е ПЪЛНА!
Автор: tutttifrutti   
Дата:   09-06-08 13:21

не, че има общо,ама миналото лято, като бях с големия корем,влизаме 4ма в пицария Златна круша. Посреща ни сервитьорка с усмивка "пушачи или непушачи" Отговаряме "непушачи".Настаняват ни на маса без пепелник в опасна близост с маса с пепелник и пушещи хора [smilie8] та безкрайно се учудих защо изобщо ни питат. със същия успех можеше да ни настанят на която и да е маса и евентуално да махнат пепелника..

Отговори на това съобщение
 Re: За Обслужването в родните задевения ! Простотията е ПЪЛНА!
Автор: angie_   
Дата:   09-06-08 13:23

Автор: carl_cox
Дата: 09-06-08 13:05

случвало ми се е подобно нещо в квартални кръчмета:)

разликата е, че аз си плащам сметката с мазна усмивка и повече не стъпвам там :)

излишно е човек да си хаби нервите и вгорчава настроението за нищо :)



>
[smilie24] Съгласна съм.При мен пък се случва по-често обратното,в една сладкарница не ми слогат някои неща в сметката...абе изобщоо,добре че съм добричка и си казвам [smilie5] [thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: За Обслужването в родните задевения ! Простотията е ПЪЛНА!
Автор: endlessdark   
Дата:   09-06-08 13:24

Vij Matheya,tova che si napravila skandala e skasalo samo i edinstveno tvoite nervichki...onez she prodaljat da si procidirat taka....ochevidno kelnerkata e iskala da si dokara bakshish ot qicata ti....
Uspokoi se....nishto vse pak tolkova ne e stanalo.....

Отговори на това съобщение
 Re: За Обслужването в родните задевения ! Простотията е ПЪЛНА!
Автор: ejko   
Дата:   09-06-08 13:26





Публикацията е редактирана (09-06-08 14:51)

Отговори на това съобщение
 Re: За Обслужването в родните задевения ! Простотията е ПЪЛНА!
Автор: marrio31   
Дата:   09-06-08 13:28

обикновенно в България келнерите са или на процент или на минималната заплата,не се учудвайте ако ви поизлъжат -за здраве е[smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: За Обслужването в родните задевения ! Простотията е ПЪЛНА!
Автор: captainme   
Дата:   09-06-08 13:29

angie...

smeni taktikata.na tjah im e prez onaja rabota dali stupvash tam ili ne,a puk sigurno si padat po usmivka ti,puk bilo to i maznichka)moje bi si misljat che e ot vkusnotiite s koito sa te nagostili;)

na men mi e mnogo vutreshen tozi problem sus publichnija sektor v bg.....kogato se obmenjat sluchki za bg,purvo tova se obsujda

Отговори на това съобщение
 Re: За Обслужването в родните задевения ! Простотията е ПЪЛНА!
Автор: ejko   
Дата:   09-06-08 13:30





Публикацията е редактирана (09-06-08 14:52)

Отговори на това съобщение
 Re: За Обслужването в родните задевения ! Простотията е ПЪЛНА!
Автор: angie_   
Дата:   09-06-08 13:33

Е зависи колко минимална е,че тука не можеш да си платиш .... тока само,примерсно де [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: За Обслужването в родните задевения ! Простотията е ПЪЛНА!
Автор: Georgeta   
Дата:   09-06-08 13:34

Мая,
Това което е отвратително (и ужасно много ме дразни)в БГ заведенията е, че колкото по-често посещаваш едно заведение, толкова е по-лошо обслужването.....[smilie23]

П.С Дано не сьм 100 % права, че след малко отивам пак в любимото ми.....[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: За Обслужването в родните задевения ! Простотията е ПЪЛНА!
Автор: angie_   
Дата:   09-06-08 13:34

[smilie18] Да,това за редовните клиенти си е вярно....[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: За Обслужването в родните задевения ! Простотията е ПЪЛНА!
Автор: Georgeta   
Дата:   09-06-08 13:35

В Щатите ако не оставиш между 15 и 20 % бакшиш - виж какво става......[smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: За Обслужването в родните задевения ! Простотията е ПЪЛНА!
Автор: ejko   
Дата:   09-06-08 13:35





Публикацията е редактирана (09-06-08 14:52)

Отговори на това съобщение
 Re: За Обслужването в родните задевения ! Простотията е ПЪЛНА!
Автор: captainme   
Дата:   09-06-08 13:37

men puk kak me drazni kogato da rechem dvama dushi otivat da vecherjat,na edinija jastieto mu idva purvo,a na drugija okolo 20 minuti po-kusno.....da ne govorim che samo ako ti vidjat chinijata/chashata prazna i se vturvat da ja pribirat,dokato nakraja poslednija ostanal se chuvstva strashno nelovko che oshte ne e prikliuchil.stigalo se e i do tam che dokato se hranish i zabursvat trohite pred ostanalite ot kompanijata

Отговори на това съобщение
 Re: За Обслужването в родните задевения ! Простотията е ПЪЛНА!
Автор: endlessdark   
Дата:   09-06-08 13:37

Ne e tochno taka Ejko....bakshisha tuk im e vkluchen v cenata mislq....A i vinagi ostavash neshto ekstra(pone az)
....Dokato v bg...kelnerkata v kvartalnata krachma chaka da izlaje taka 5-6 choveka za da si dokara neshto....osobeno ako razchita samo i edinstveno na nesashestvuvasht bakshish....
S klienti se raboti adski trudno....osobeno ako sa takiva temperamentni kato Matheya...[smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5]



Публикацията е редактирана (09-06-08 13:38)

Отговори на това съобщение
 Re: За Обслужването в родните задевения ! Простотията е ПЪЛНА!
Автор: Matheya   
Дата:   09-06-08 13:38

Ежко ,
ти как разбра , че сьм вдигнала скандала АЗ ??? [smilie10]

Не те видях там [smilie5] ...и клиента ако за теб е "скапана работа", не си отваряй заведение НИКОГА [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: За Обслужването в родните задевения ! Простотията е ПЪЛНА!
Автор: angie_   
Дата:   09-06-08 13:38

[smilie24] мда... И в това [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: За Обслужването в родните задевения ! Простотията е ПЪЛНА!
Автор: Georgeta   
Дата:   09-06-08 13:40

Деси,
Явно не ходиш много по заведени там....
Да, Има заведения с включен бакшиш (но те са най-скьпите)....[smilie19]
Иначе, обикнояювено под цената, която си изконсумирал има няколко приблизителн суми на бакшиша, според това, колко искаш да оставиш - 12% , 15% ии 20% - за по-лесно смятане [smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: За Обслужването в родните задевения ! Простотията е ПЪЛНА!
Автор: captainme   
Дата:   09-06-08 13:41

endlessdark....
promeni si misleneto....

"kelnerkata v kvartalnata krachma chaka da izlaje taka 5-6 choveka za da si dokara neshto"


nedei da sujaljavash mijiturki.kelnerkata e kelnerka,ne bi trjabvalo nito da luje nito da reketira.

Отговори на това съобщение
 Re: За Обслужването в родните задевения ! Простотията е ПЪЛНА!
Автор: ejko   
Дата:   09-06-08 13:43





Публикацията е редактирана (09-06-08 14:53)

Отговори на това съобщение
 Re: За Обслужването в родните задевения ! Простотията е ПЪЛНА!
Автор: charm   
Дата:   09-06-08 13:45

Абе, таралежко, какво значи това, че клиентите са "скапана работа". Клиентите са хора кат мен и теб. Би ли се нарекъл "скапана работа"? [smilie11]

Ако някой не си харесва работата /да обслужва клиенти, които са "скапана работа"/... ми да не го прави. Да си намери друга работа.

Мая, преди и аз си траех, за да не се изложа и да не вдигам скандали, обаче ела ме виж сега! Българина за всичко си е така: "Какво толкова е станало?" Ами затова сме на такова дередже, щото все нищо не е станало, пък все сме недоволни.

Ми да, и съседката като почне да си излива кофата с мръсната вода над прането ми, какво толкова е станало, ще си изпера дрехите пак.
И шофьора в лъскавата кола пред мен си отваря кротичко прозореца и си пуска опаковката от кроасана на светофара, мен кво ме бОли, какво толкова е станало.
Небрежни сме в дребните неща, какво остава за големите [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: За Обслужването в родните задевения ! Простотията е ПЪЛНА!
Автор: captainme   
Дата:   09-06-08 13:47

ima strashno mnogo primeri....na pazara za plodove edna prodavachka,ni se skara che sme iskali sami da si izbirame portokalite,zashtoto,vidish li tja gi bila podrejdala dosega.mnogo burzo zapochna da ni slaga ot njakakva shtaiga do shtanda,kojato beshe slojena v kalnoto.
dotolkova beshe prosta gorkata,za da vdene che nie shte otidem do konkurencijata i,kojato e samo na polovin metur ot neja...

Отговори на това съобщение
 Re: За Обслужването в родните задевения ! Простотията е ПЪЛНА!
Автор: charm   
Дата:   09-06-08 13:48

А и едно пояснение още - аз също обслужвам клиенти, които може и да са "скапана работа", и често ми иде да ги навикам, но не го правя, защото утре ще се случи на мен да съм в неговата позиция

Отговори на това съобщение
 Re: За Обслужването в родните задевения ! Простотията е ПЪЛНА!
Автор: Matheya   
Дата:   09-06-08 13:49

Хора,

изобщо не вниквате в проблемацията [smilie5]

Не става вьпрос за келнерката , защото това за мене не е надписване на сметка- писала сьм , че говорих сьс Собственичката !!!
И според нея аз сьм в грешка, изкара ме с амнезия, че не помня какво сьм яла... (ДТО [smilie23] Вместо да каже - да, имаме нова цена, ще си я поправим в менюто, да залепи там един стикер , когато й е удобно и точка. Неее, те седнали да грачат насреща ми ...
[smilie23] [smilie23] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: За Обслужването в родните задевения ! Простотията е ПЪЛНА!
Автор: tnt   
Дата:   09-06-08 13:51

Матея с теб сме [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: За Обслужването в родните задевения ! Простотията е ПЪЛНА!
Автор: marrio31   
Дата:   09-06-08 13:51

амии замисли се...Matheya не им пука

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.