Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8     всички  напред  последна
 Re: За Обслужването в родните заведения ! Простотията е ПЪЛНА!
Автор: ejko   
Дата:   09-06-08 16:17

знам..., те го уволниха и без това...! Но не е там работата. Става въпрос, че такъв проблем ние в БГ нямаме. Не казвам, че не можем да имаме, а че сегашните реалности са такива..., че просто не стой на дневен ред. А не знам как не съм прав. Ти погледни коментарите под статията, за да видиш какво е расизъм. А освен това кой подяволите е Петър Костадинов, който е написал тази история? От къде да знам дали не си измисля!?!?!?!

Отговори на това съобщение
 Re: За Обслужването в родните заведения ! Простотията е ПЪЛНА!
Автор: CanoniO   
Дата:   09-06-08 16:20

Естествено, че сме расисти Българите. Правилно ни е почувствало момичето...[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: За Обслужването в родните заведения ! Простотията е ПЪЛНА!
Автор: captainme   
Дата:   09-06-08 16:43

ejko,
baba mi,bashta mi,maika mi bjaha "umereni" rasisti...baba mi mi stiskashe ruchichkata po zdravo kogato po ulicata se razminavahme s chernokoj student po medicina.bashta mi izgori edna kukla(kubinka) na sestra mi za da ne svikvala da gi haresva chernokojite.maika mi se umiljavashe na chernokoji dechica-"suvsem" kato maimunki bili...
otidi se zapoznai s jurnalista,shtom tova ti trjabva za da mu povjarvash.

i koga tova shte stane problem na dneven red?kogato ni izgonjat ot EU zaradi diskriminacija i rasism?:)


Отговори на това съобщение
 Re: За Обслужването в родните заведения ! Простотията е ПЪЛНА!
Автор: Matheya   
Дата:   09-06-08 16:55

ко общо има расизмОт сО омлетОт ? [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: За Обслужването в родните заведения ! Простотията е ПЪЛНА!
Автор: ejko   
Дата:   09-06-08 16:57

captainme може да си прав...! Сега като се замисля и аз веднъж се замислих на баскетболното игрище дали да пия от една бутилка с чернокожия си съиграч. Пих разбира се, защото се сетих, че това е гадно мислене, но е факт че ми мина през ума... Може и да си прав. А от ЕС няма да ни изгонят за дискриминация и расизъм. Все пак тоя проблем е доста по напечен в момента там, отколкото тук. Както и да е...., май наистина си прав, като се замисля за поколенията над нас и хората от малките градове. Между другото сигурно си гледал този филм, но ако не си го гледай, много е добър:
La Haine

Отговори на това съобщение
 Re: За Обслужването в родните заведения ! Простотията е ПЪЛНА!
Автор: Amigo   
Дата:   09-06-08 16:59

мдааа, а расизмът към белите българи в БГ някой няма ли да го спомене [cool] че ми омръзна да слушам само за расизъм към негри и мангусти [cool] [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: За Обслужването в родните заведения ! Простотията е ПЪЛНА!
Автор: captainme   
Дата:   09-06-08 17:05

ejko,

taka e.i az sum taka. da se e.. v tupata tikva.

no chovek jivee za da se razviva kato lichnost i da se stremi da se promenja za dobro

Отговори на това съобщение
 Re: За Обслужването в родните заведения ! Простотията е ПЪЛНА!
Автор: dampkring   
Дата:   09-06-08 17:12

Е, поне не слагайте всички родни заведения под един знаменател. Какъвто собственика, такова и заведението. Собственикът е човек, а всеки човек е различен - следователно и заведенията са различни. [smilie8]

Сега малко от другата страна:

През лятото работя в ресторанта на родителите ми, който се намира на морето. Доста интересни "клиенти" са идвали, но най-много ми се запечата този случай:

Късен следобед, преди да дойдат резервациите за вечерта. Влиза една жена в ресторанта (докато останалата част от компанията я чака навън), вижда че всичко е резервирано и се обръща към един от сервитьорите с въпроса:
- Къде ще ни настаните за вечеря?
Сервитьорът й обяснява, че всичко е резервирано и няма как да седнат по това време, а жената се сопва и казва:
- Ама как така няма да има маса за мен? Аз съм от София!

[smilie10]

Още по-големи абсурди е имало, но на този присъствах лично - затова го помня.


"разни хора, разни идеали"

Отговори на това съобщение
 Re: За Обслужването в родните заведения ! Простотията е ПЪЛНА!
Автор: matataupa   
Дата:   09-06-08 17:29

алеле, как няма маса за жената, ве, ей?? Нали е от София[smilie7] [smilie11]


Отговори на това съобщение
 Re: За Обслужването в родните заведения ! Простотията е ПЪЛНА!
Автор: ejko   
Дата:   09-06-08 17:33

Ааа това и на мен ми се е случвало:
отивам на морето в едно кръчме и питам имате ли свободна маса..., те ме питат от къде съм! Усмихвам се стеснително...- "От София"
-Нямаме...

Отговори на това съобщение
 Re: За Обслужването в родните заведения ! Простотията е ПЪЛНА!
Автор: captainme   
Дата:   09-06-08 17:51

Matheya написа:

> ко общо има расизмОт сО омлетОт ? [smilie11]

mi sluchkata v restorant e stanala[ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: За Обслужването в родните заведения ! Простотията е ПЪЛНА!
Автор: likeduh   
Дата:   09-06-08 18:31

снощи
мацка сервитьорка...носи нещо дет не тва дет ний си мислим че ни се яде...
питаме я :
това нящо аджеба кво е....?
-чи ут де да знам....

смяяяяу са смяууу ма и си тръгнау без да гу плащами ...тъй де кат не го знай дей в менюто аз ка да му знам цената
луда рабта

Отговори на това съобщение
 Re: За Обслужването в родните заведения ! Простотията е ПЪЛНА!
Автор: Vinsent   
Дата:   09-06-08 19:23

ejko написа:

> Ааа това и на мен ми се е случвало:
> отивам на морето в едно кръчме и питам имате ли свободна
> маса..., те ме питат от къде съм! Усмихвам се стеснително...-
> "От София"
> -Нямаме...

Кът додеш на морето обади се, аз винаги имам свободна маса за приятели! [smile] [beer] [shtrak] [beer]

А във връзка с други постове, въобще не е скандал да попиташ защо цената е такава. Това се срамуват да го правят само жреците/жриците на фалшивия имидж! [smilie2]


Отговори на това съобщение
 Re: За Обслужването в родните заведения ! Простотията е ПЪЛНА!
Автор: DidkaS   
Дата:   09-06-08 19:31

А на мен на морето са ми надписвали сметката.. и то бяха сложили специалитета на заведението [smilie18] сервитьорката си мислеше, че като имам рожден ден и сигурно сме се напили и не помним, че сме си поръчали по една салата + нещо от сорта на пилешки хапки (но все пак ДОСТА далеч от специалитета на заведението, който беше някакво плато за четирима) и 2-3 малки + безалкохолно. Като видях това естествено я повиках и исках най-спокойно да си реша проблема. Но тя ми влезе остро с репликата "Кво? Проблем някакъв ли има?" и аз като й казах за какво става въпрос и то с подобаващ сериозен тон тя омекна и каза "ами съжалявам, но явно колегите ми са объркали при маркирането на сметката" [smilie10] Бахти... незнаех, че колегите й, които НЕ обслужваха МОЯТА маса маркират сметката за това, което АЗ съм си поръчвала...


Отговори на това съобщение
 Re: За Обслужването в родните заведения ! Простотията е ПЪЛНА!
Автор: Vinsent   
Дата:   09-06-08 19:45

Веднъж отидох да вечерям в елитно заведение с известна ТВ журналистка. Като ми донесоха на края сметка за 130 и няколко лева много се зачудих! [smilie10]

Потитах откъде идва това! Информираха ме учтиво, че виното дето сме пили по тяхна препоръка било около 80 кинта! [smilie2] [smilie25] [smilie18]

От тогава в заведение винаги питам колко им струва виното! [smile] [smilie25] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: За Обслужването в родните заведения ! Простотията е ПЪЛНА!
Автор: Georgeta   
Дата:   09-06-08 21:03

Ех....
Тази тема днес ме накара да вьрна чаша с червило, да сторнирам 30 стотинки сметана, която беше свьршила (от бакшиша на девойката)....[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: За Обслужването в родните заведения ! Простотията е ПЪЛНА!
Автор: arakinixon-cie   
Дата:   09-06-08 21:22

сервирането е ужас, а когато стане въпрос за ресто, там е голям ужас...(нямам сега да върна или просто не се връщат 50 стотинки, или се мотаят 100 часа)

в Париж това го няма, макар и цените там да дразнят по друг начин... а за столовете : можеш да си ги мърдаш както си искаш, а дори и да не можеш някаде, то ти приемаш самият факт още при сядането.

аз пък съм там от 12 години [smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: За Обслужването в родните заведения ! Простотията е ПЪЛНА!
Автор: Matheya   
Дата:   09-06-08 21:46

Вампи,

тук като идваха французи рядко сядаха в наше заведение за обяд , но ми направи впечатление, че едната , която идва тук от 10 години (стрелян заек [smilie3] ) продьлжава да се учудва.
Например, яде шопска салата, много го обича нащо сирене и иска още сирене да й сложат в салатата - АМИ СЕГА[smilie11] .
Сервитьорка почва да заеква и да не разбира какво иска Мадам... започва да обяснява как е сложено сирене, ма тя си го била изяла госпожата [smilie5] . Ние викаме - да де , изяде го, настьржете още !
Сервитьорката сьвсем блокира- ама ние това го нямаме в менюто ! [smilie10]
Мадам почва да не разбира какьв е проблема, започва да прави комплименти за салатата, обвинява ни в лош превод.[smilie18] Цирк [smilie5]

Накра яй донесоха "сирене натюр", щот беше по меню [ezik] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: За Обслужването в родните заведения ! Простотията е ПЪЛНА!
Автор: arakinixon-cie   
Дата:   09-06-08 22:12

hahaha emi da
a puk za хляба да не говорим че се плаща тук и е на филиики...

Отговори на това съобщение
 Re: За Обслужването в родните заведения ! Простотията е ПЪЛНА!
Автор: digitalgab   
Дата:   09-06-08 22:21

В случая с 40 те стотинки, Матея е трябвало до продължи мислите си на френски, и да напусне заведението.

Отговори на това съобщение
 Re: За Обслужването в родните заведения ! Простотията е ПЪЛНА!
Автор: Matheya   
Дата:   09-06-08 22:25

...така и не отидох до Франция , но в Италия май не го плащахме хляба , да не говорим колко вида беше ... никакво сравнение не може да се прави

Отговори на това съобщение
 Re: За Обслужването в родните заведения ! Простотията е ПЪЛНА!
Автор: kaiser.soze   
Дата:   09-06-08 22:32

ами за това какво казвате??
"кво шъ пийш" [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: За Обслужването в родните заведения ! Простотията е ПЪЛНА!
Автор: asahi   
Дата:   09-06-08 22:33

Некои изводи:
1. Да не се прекалява с омлета.
2. С Матейката - само в проверени кръчми.
3. Ако не те кефи - ставаш и си заминаваш. Колкото по-рано се усетиш - толкова по-добре.
4. В Лозенец (на морето) яко са дигнали цените. Старата къща май е по-ефтиното заведение вече.

Отговори на това съобщение
 Re: За Обслужването в родните заведения ! Простотията е ПЪЛНА!
Автор: kaiser.soze   
Дата:   09-06-08 22:35

Мая, ела ми ина гости да те водя на пъб да пием гинес и ще забравиш за такива случки [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: За Обслужването в родните заведения ! Простотията е ПЪЛНА!
Автор: Cristinel   
Дата:   09-06-08 22:38

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.