Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: Danisima   
Дата:   06-06-08 14:59

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: Lalinda   
Дата:   06-06-08 15:22

Не се ли разискваше подобна тема и неотдавна?

Някой там бе подметнал или по-скоро напомнил, че мъжете изневеряват с жени (в класическия случай) и че няма как едните да са по-праведни или по-оправдани...
[smilie3]

***

Който има повече опит, добре знае и дори съзнава, че нито едно човешко същество не може да ни принадлежи, независимо от клетвите, били те брачни или извънбрачни, санкционирани/одобрявани от обществото или не...

Допускам (или поне се надявам) и че повечето от вас гледат със снизхождение на бившите похождения на партньорите или "половинките" си (и изневерите, по които има давност)...

Иначе определено смятам, че възвръщане на доверието не може да има (нямам предвид индулгенции и подаръци, с които се изкупва грехът), въпреки че прошка може да има и, общо взето, има... Има и много подаръци, разбира се - по-горе се споменаваше, че мъжът нямало какво да чака - жена му да се разхубави, къщата да стане по-чиста и яденето по-вкусно. Разхубавяването, от един момент нататък, види се, не е чак толкова важно (особено пък ако мъжът може редовно да изневерява - има и такива щастливци [ezik]), виж къщата да е чиста и яденето вкусно не е зле, но трябва и да се плати с нещо...
[smilie5]

***
В тези разисквания, гледам, често се пропускат и децата, и общото имущество... които не са без значение...

Сещам се за гостуването ни някъде из Прованс в едно доста необичайно (за преобладаващите балкански нрави) семейство. Та, в една къща, триетажна, живееха две семейства, от които едното на повторно женен мъж и втората му жена, и друго - на бившата му жена и втория й съпруг (тоест, формално погледнато, едно бивше семейство и две сегашни, всяко от които със своите две деца от сегашния си брак плюс двете деца от бившия - общо шест деца). Живеят така, за да може и децата от разтрогнатия брак да бъдат постоянно с родителите си...[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: danbi   
Дата:   06-06-08 16:04

tnt, въх.. разбих те значи? ама не исках толкоз бързо да става, да си призная ;)

въпроса с изневярата е сложен. въпроса с проката още по-сложен. когато човек е невинен, вярва в тези неща. когато загуби невинноста си (много начини, за повечето хора се случва рано или късно), започва да вижда нещата по друг начин.

замислих се за 'въздържанието от секс'.
на мен лично ми се случи една история, която ме забавлява и до днес (да речем от категорията "айде бе, това не може да бъде").

историята включва три жени. едната с която имах сериозни романтични отношения (но за жалост живееше в америка), друга с която бяхме съученици и по онова време имахме постоянни професионални отношения и трета, която тъкмо се беше появила а не след дълго ми стана и съпруга. втората и третата бяха колежки.

тъй като най-редовно разказвах на втората за пътуванията си (по онова време всяка втора седмица бях в Амстердам), един ден ме попита, дали не може да дойде с мен. казах и, че технически няма проблем, защото у без това винаги по пътуванията ми всичко беше уредено за двама, а си е скучно сам в чужда страна.. но, какво ще каже съпруга и, пак бивш съученик/колега и друга професионална връзка. тя рече, че не бива да се притеснявам от това и... след три дни мъжа и ни изпращаше на път..
в хотела бяхме разбира се в една стая, спяхме в едно легло. явно дамата имаше много сериозни мераци към мен, но аз се стараех да не оплескам нещата и така.. една цяла седмица. последния ден явно не и издържаха нервите та ме помоли да идем да погледаме музея на секса и подобни места, ама аз пак не поддадох :) а не може да се отрече, че си беше определено много привлекателна жена.

като се прибрахме, тя разбира се престана да ми говори. и до ден днешен не ми говори.
похвалих се на американската си приятелка за постижението си, а тя откровенно ме наруга. каза, че съм постъпил жестоко с жената и ако съм искал да бъда чак такъв пуритан, е трябвало предварително да и кажа че секс няма да има.

третата жена, дълго време ме подпитва, какво се е случило. така и не повярва, че нищо не е ставало. много се съмнявам да го е повярвала и до днес. накрая, за всеки случай се постара да прогонят заподозряната от службата (уж поради други провинения)

такива неща...

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: IvcheTo   
Дата:   06-06-08 16:19

а хааааааааа[ezik] [ezik] [ezik] [ezik] [ezik] [ezik] [ezik] това е опит за убииство [ezik] [ezik] [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: Danisima   
Дата:   06-06-08 16:52

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: danbi   
Дата:   06-06-08 16:55

Danisima, това до кой калибър пази?

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: Danisima   
Дата:   06-06-08 17:00

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: tutttifrutti   
Дата:   06-06-08 17:24

Докато женската физическа изневяра “заплашва” мъжа с това, че може да му се наложи да възпитава чуждо дете.[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: tnt   
Дата:   06-06-08 17:25

блябяля [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: danbi   
Дата:   06-06-08 17:31

tutttifrutti, има такава работа. затуй, мъжете са винаги ощетени!

трябва да бъдат компенсирани [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: tutttifrutti   
Дата:   06-06-08 17:32

от друга страна на жените може да им се наложи да "възпитават" чужда ФАУНА[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: Danisima   
Дата:   06-06-08 17:33

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: danbi   
Дата:   06-06-08 17:39

Danisima, който не може да се справи със ситуацията, ще си сърба попарата.

хаха.. ами ако мъжете почнат да ходят по мъже, жените какво ще правите?

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: tnt   
Дата:   06-06-08 17:39

я по-добре си глейти женити и оставете мъжете на нас [ezik] [ezik] [ezik] [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: danbi   
Дата:   06-06-08 17:42

tnt, ми това правим де. гледаме си жените [smilie18] [smilie18] [smilie18]

ти нали щеше да дремеш, що се събуди пък сега? [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: tnt   
Дата:   06-06-08 17:43

ши дремя като му дойде времиту! Ти мени ни мъ мисли [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: danbi   
Дата:   06-06-08 17:48

как' дан'т да мисля, като взе че ми стана симпатична [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: Matheya   
Дата:   06-06-08 20:48

ми много си е истинно проучването , даамм [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: Amigo   
Дата:   06-06-08 23:55

оффф... откъде ги измисляте тиа теми, не знам [smilie8] [smilie6] [smilie5] [smilie5] некои мъже пък не изневеряват [smilie8] [smilie8] [smilie5] [smilie6]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: tan4o   
Дата:   07-06-08 01:01

Въобще не ги знам защо изневверяват, те да си кажат!
Хич и не мисля по този въпрос,наслаждавам се на любовта[smile] [smile] [smile] [shtrak] [shtrak] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: OrLIndraGanOv   
Дата:   07-06-08 01:02

Знам ли...
Що пък да не изневерявам?

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: tonitka   
Дата:   07-06-08 10:25

Защо мъжете изневеряват?......-Защото има с кого!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: tnt   
Дата:   07-06-08 10:29

Автор: Amigo
Дата: 06-06-08 23:55

оффф... откъде ги измисляте тиа теми, не знам [smilie8] [smilie6] [smilie5] [smilie5] некои мъже пък не изневеряват [smilie8] [smilie8] [smilie5] [smilie6]



Мигу??????????????????????????????

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: Lalinda   
Дата:   07-06-08 19:33

Автор: danbi
Дата: 06-06-08 16:04

... тъй като най-редовно разказвах на втората за пътуванията си (по онова време всяка втора седмица бях в Амстердам), един ден ме попита, дали не може да дойде с мен...

--------------------------------------------

Хм, не е останала капо, поне е видяла музея на секса в Амстердам. Не разбирам, в противен случай, защо й е трябвало да пътува чак до там...
[smilie24]

И чак пък да престане да ти говори...
А ти... престана ли?
[smilie10]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.