Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 
 Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: Danisima   
Дата:   06-06-08 11:54

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: angie_   
Дата:   06-06-08 12:01

Даже съм склонна да мисля че целувката е по-голяма изневяра от секса.... не съм склонна да прощавам,не ми се е случвало (или поне не съм разбрала),но ако се случи ще разбера със сигурност ... А за извършване на изневяра... не мисля,че бих .... ма то отговора ми е пак същия като по-горния....сигурно като попадна в определената ситуация друго ще мисля [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: matataupa   
Дата:   06-06-08 12:25

Анджи[smilie8] [smilie8] [smilie10]

Сириозно ли[smilie5] [smilie18] [smilie5] ...за целувката[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: Todd   
Дата:   06-06-08 12:27

Бах ти и въпроса защо !!!!
За кеф !!! Тъпаците изневеряват по любов !!!

Други - щото са им омръзнали чекиите .....и така .

[smilie19]


Въобще не се сещам къв е въпроса що един мъж се чука с една жена !!!!
Ами за кво е жив тогава ?????? Да поддържа "високоморалните " норми ли ????


ба си....


[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: danbi   
Дата:   06-06-08 12:29

Според една теория, женската изневяра се прощава по-трудно от обществото (и съпруга, в частност), защото подсъзнателно у хората сексуалните отношения са свързани с чифтосването, т.е. комбинирането на гените, или.. продължаването на рода.

И докато мъжът може да комбинира гените си с произволен брой жени, през доста чести интервали, при жената този род експерименти са ограничени веднъж на 9 месеца.

В този смисъл, обществото осъжда повече 'грешката' на жената да се чифтоса с 'неправилен' индивид.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: angie_   
Дата:   06-06-08 12:43

Автор: matataupa
Дата: 06-06-08 12:25

Анджи

Сириозно ли ...за целувката

>
ми така мисля,аз....принципно ако говорим за чувства де,смятам че в една целувка има повече от колкото в секса (като разграничаваме секс и "правене на любов" )[smilie5] [ezik] ...лично мнение [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: navy   
Дата:   06-06-08 12:43



Danisima , свободна ли си тази вечер?

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: angie_   
Дата:   06-06-08 12:44

[smilie18] айдееее срещички вече,а ?[smilie10] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: carl_cox   
Дата:   06-06-08 13:07

не тръгвайтеее със жененииии
самотата с вас да си лекувааат,
обичат виии, желаят вииии
ала празниците не със вас празнуваааат

не тръгвайтеее със жененииии
па макар и всичко в тях да страдаааа
не тръгвайтеее със жененииии
не бъдете утешителна наградаааа


[smilie25]



Публикацията е редактирана (06-06-08 13:10)

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: onlineivo   
Дата:   06-06-08 13:08

... както е почнало, дай да не изпусна:
Анджи, свободна ли си тази вечер?

[smilie3] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: tnt   
Дата:   06-06-08 13:08

Данби, ти па мъ разби!
Проблемът е, че жената влага и чувства при една изневяра и пратньорът и трудно прощава, че е бил пренебрегнат макар и моментно... страхът да не я загуби завинаги също го има... Ако беше само секс...нямаше да е проблем [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: onlineivo   
Дата:   06-06-08 13:09

Danisima, а ти самата какво мислиш по въпроса?

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: angie_   
Дата:   06-06-08 13:11

Автор: onlineivo
Дата: 06-06-08 13:08

... както е почнало, дай да не изпусна:
Анджи, свободна ли си тази вечер?

>
е,не гледаш ли темата за петъчните вечери.... почивка днес [ezik] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: tnt   
Дата:   06-06-08 13:11

никва почивка!

Чакалнята на гарата, почивката - в гроба [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: Gruyu   
Дата:   06-06-08 13:12

Само няма да се целувате!!![smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: Cristinel   
Дата:   06-06-08 13:12

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: onlineivo   
Дата:   06-06-08 13:14

angie_ написа:

> Автор: onlineivo
> Дата: 06-06-08 13:08
>
> ... както е почнало, дай да не изпусна:
> Анджи, свободна ли си тази вечер?
>
> >
> е,не гледаш ли темата за петъчните вечери.... почивка днес
> [ezik] [smilie5]


Дааа, ама аз знам какво пишеше преди да се редактираш в оная тема [ezik] [ezik] [ezik]

Майтап разбира се [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: angie_   
Дата:   06-06-08 13:15

[smilie18] [smilie18] АААааа нищо не е писало преди редакция,няма редакция не си измисляй [ezik] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: angie_   
Дата:   06-06-08 13:17

Автор: tnt
Дата: 06-06-08 13:11

никва почивка!

Чакалнята на гарата, почивката - в гроба [smilie7]

>
ма малко само ? [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: onlineivo   
Дата:   06-06-08 13:19

Цитирам редакцията:
"лялялялялял ... [smilie5] " край на цитата [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: Danisima   
Дата:   06-06-08 13:20

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: matataupa   
Дата:   06-06-08 13:21

Айди мейк лав, нот Спам[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: Cristinel   
Дата:   06-06-08 13:21

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: angie_   
Дата:   06-06-08 13:22

(крие се) [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: Danisima   
Дата:   06-06-08 13:22

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: Cristinel   
Дата:   06-06-08 13:22

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: onlineivo   
Дата:   06-06-08 13:25

Дани, и аз смятам като теб на 99% с две малки уточнения:
1) Трудно ми е да си представя целувка без никакви чувства, освен ако не е по бузата.
2) Не си представям изневярата която бих простил. (дано това не ми упира никога до главата, че да се чудя дали още съм на това мнение)
[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: Danisima   
Дата:   06-06-08 13:26

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: Cristinel   
Дата:   06-06-08 13:26

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: tnt   
Дата:   06-06-08 13:27

[beer] [beer] [beer] [beer] ай наздраве [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: onlineivo   
Дата:   06-06-08 13:36

Веднъж имах точно такова стечение на обстятелствата за което говорят британските изследователи: имах си сериозна приятелка и заминах в командировка за седмица, сам в хотелската стая, с едно момиче от конференцията доста ни вървеше приказката... абе направо си ми скачаше в леглото...

Извода който си направих като се прибрах в България беше че:

Трябва да си много повече мъж за да устоиш на изкушението, от колкото да вкараш в леглото най-готината мацка която си виждал!

...не питайте дали съм устоял, няма да ви кажа [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: navy   
Дата:   06-06-08 13:37

Да не си луТ да си признаваш [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: angie_   
Дата:   06-06-08 13:38

[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: onlineivo   
Дата:   06-06-08 13:38

[smilie3] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: tnt   
Дата:   06-06-08 13:39

[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: dtv   
Дата:   06-06-08 13:41

хахахаха
разправям им аз на женените/омъжените, ама те не, та не [smilie18]
много книги, много изследвания, много научност, много нещо...а какво казват изследванията, какво става когато мъжът пази семейното огнище [smilie11] сега и отпуска по майчинство/бащинство ще трябва да споделя по принуда завалията [smilie18]
не смятате ли, че в днешно време нещата са доста пообъркани и не са в сила разни постулати, закони и научни изследвания? и че, като ще изключваме природата и нагонът, въпросът е не този, който си задала.започват по-отдалече - възможно ли е въобще да притежаваме някого, как се постига, кое е по-важно, ние да се чувстваме добре или човекът отсреща? и много други по-важни, преди този "кое е изневяра?"

carl_cox [smilie24] [smilie18]
ай наздраве, че ме разсмяхте [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: Danisima   
Дата:   06-06-08 13:42

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: angie_   
Дата:   06-06-08 13:44

Автор: Danisima
Дата: 06-06-08 13:42

Сетих се едно мъжко оправдание за изневяра: по ТВ в улично интервю накакъв каза, че не трябва да се осъжда мъж, който изневерява на жена си, докато тя е бременна, защото, видите ли, мъжете си имали своите нужди, пък жена с корем не била приятна гледка в леглото...
То, щото бременните жени си нямат своите нужди.....

>
ебаси тъпото оправдание [smilie5] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: h.svinaroff   
Дата:   06-06-08 13:46

Бременната жена може да бъде доста секси...

А иначе мисля, че сме още много назад по отношение на секса...или по-скоро в страни. Кефи ме визията на Хайнлайн за семейството (не че съм готов за нещо такова) - много хора, които се приемат взаимно и всичко е цветя и кебапчета, никой никого не ревнува, има разнообразие, приемат се нови членове с общо съгласие - идилийка [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: stoyan_5   
Дата:   06-06-08 13:52

.... моята философия е по-друга![smilie8]
.... а именно, че:

Трябва да се доставя радост и на други жени!

[thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: Danisima   
Дата:   06-06-08 14:28

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: angie_   
Дата:   06-06-08 14:29

[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: cicomanco   
Дата:   06-06-08 14:40

бременните жени не били привлекателни....хахаха...особено ако са твои и не са бременни от теб![smilie5] (моята е в 8-ми месец и не съм забелязал да е по-малко привлекателна...)
Това мв подсеща за султана който влязъл при харема си и казал:
-Със съжаление трябва да ви съобщя една лоша за вас новина - обичам друг харем![smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: tanyagyurova   
Дата:   06-06-08 14:42

angie, Дани, съдейки по вашата логика, кое е ПО- изневяра: някой да целуне някого / то е ясно, че с чувство - дали на обич, дали на страст, дали на обикновена симпатия...[smilie5] или някой да си легне с някого, без особени чувства, ей така за спорта? А?
Не бива да задълбаваме толкова...изневяра е когато някой има сексуални отношения с друг. Така си мисля аз. [smilie25]
Би ме вълнувало дали е имало чувства, едва когато трябва да реша дали да простя... АКО изобщо някой иска моята прошка [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: zahar4e   
Дата:   06-06-08 14:46

Целувката е на границата на допустимото[smilie10] Целувката е закачка, игра....
Не се брой за изневяра - поне според мен![smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: onlineivo   
Дата:   06-06-08 14:53

Захарче, искаш ли да си играем заедно? [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: Danisima   
Дата:   06-06-08 14:53

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: IvcheTo   
Дата:   06-06-08 14:55

Защо мъжете изневеряват = защото жените им не им дават [ezik] [ezik] [ezik] [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: onlineivo   
Дата:   06-06-08 14:55

P.S. Не мисля че целувката е само игра и закачка. Игра и закачка е "неволния" допир показващ желание за близост, което проверява дали у отсрещния има същото желание... целувката си е първа крачка към спалнята (задната седалка, асансьора и т.п.) [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: zahar4e   
Дата:   06-06-08 14:56

Това вече е игра за какички и батковци, минава в друга категория[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: Danisima   
Дата:   06-06-08 14:59

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: Lalinda   
Дата:   06-06-08 15:22

Не се ли разискваше подобна тема и неотдавна?

Някой там бе подметнал или по-скоро напомнил, че мъжете изневеряват с жени (в класическия случай) и че няма как едните да са по-праведни или по-оправдани...
[smilie3]

***

Който има повече опит, добре знае и дори съзнава, че нито едно човешко същество не може да ни принадлежи, независимо от клетвите, били те брачни или извънбрачни, санкционирани/одобрявани от обществото или не...

Допускам (или поне се надявам) и че повечето от вас гледат със снизхождение на бившите похождения на партньорите или "половинките" си (и изневерите, по които има давност)...

Иначе определено смятам, че възвръщане на доверието не може да има (нямам предвид индулгенции и подаръци, с които се изкупва грехът), въпреки че прошка може да има и, общо взето, има... Има и много подаръци, разбира се - по-горе се споменаваше, че мъжът нямало какво да чака - жена му да се разхубави, къщата да стане по-чиста и яденето по-вкусно. Разхубавяването, от един момент нататък, види се, не е чак толкова важно (особено пък ако мъжът може редовно да изневерява - има и такива щастливци [ezik]), виж къщата да е чиста и яденето вкусно не е зле, но трябва и да се плати с нещо...
[smilie5]

***
В тези разисквания, гледам, често се пропускат и децата, и общото имущество... които не са без значение...

Сещам се за гостуването ни някъде из Прованс в едно доста необичайно (за преобладаващите балкански нрави) семейство. Та, в една къща, триетажна, живееха две семейства, от които едното на повторно женен мъж и втората му жена, и друго - на бившата му жена и втория й съпруг (тоест, формално погледнато, едно бивше семейство и две сегашни, всяко от които със своите две деца от сегашния си брак плюс двете деца от бившия - общо шест деца). Живеят така, за да може и децата от разтрогнатия брак да бъдат постоянно с родителите си...[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: danbi   
Дата:   06-06-08 16:04

tnt, въх.. разбих те значи? ама не исках толкоз бързо да става, да си призная ;)

въпроса с изневярата е сложен. въпроса с проката още по-сложен. когато човек е невинен, вярва в тези неща. когато загуби невинноста си (много начини, за повечето хора се случва рано или късно), започва да вижда нещата по друг начин.

замислих се за 'въздържанието от секс'.
на мен лично ми се случи една история, която ме забавлява и до днес (да речем от категорията "айде бе, това не може да бъде").

историята включва три жени. едната с която имах сериозни романтични отношения (но за жалост живееше в америка), друга с която бяхме съученици и по онова време имахме постоянни професионални отношения и трета, която тъкмо се беше появила а не след дълго ми стана и съпруга. втората и третата бяха колежки.

тъй като най-редовно разказвах на втората за пътуванията си (по онова време всяка втора седмица бях в Амстердам), един ден ме попита, дали не може да дойде с мен. казах и, че технически няма проблем, защото у без това винаги по пътуванията ми всичко беше уредено за двама, а си е скучно сам в чужда страна.. но, какво ще каже съпруга и, пак бивш съученик/колега и друга професионална връзка. тя рече, че не бива да се притеснявам от това и... след три дни мъжа и ни изпращаше на път..
в хотела бяхме разбира се в една стая, спяхме в едно легло. явно дамата имаше много сериозни мераци към мен, но аз се стараех да не оплескам нещата и така.. една цяла седмица. последния ден явно не и издържаха нервите та ме помоли да идем да погледаме музея на секса и подобни места, ама аз пак не поддадох :) а не може да се отрече, че си беше определено много привлекателна жена.

като се прибрахме, тя разбира се престана да ми говори. и до ден днешен не ми говори.
похвалих се на американската си приятелка за постижението си, а тя откровенно ме наруга. каза, че съм постъпил жестоко с жената и ако съм искал да бъда чак такъв пуритан, е трябвало предварително да и кажа че секс няма да има.

третата жена, дълго време ме подпитва, какво се е случило. така и не повярва, че нищо не е ставало. много се съмнявам да го е повярвала и до днес. накрая, за всеки случай се постара да прогонят заподозряната от службата (уж поради други провинения)

такива неща...

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: IvcheTo   
Дата:   06-06-08 16:19

а хааааааааа[ezik] [ezik] [ezik] [ezik] [ezik] [ezik] [ezik] това е опит за убииство [ezik] [ezik] [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: Danisima   
Дата:   06-06-08 16:52

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: danbi   
Дата:   06-06-08 16:55

Danisima, това до кой калибър пази?

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: Danisima   
Дата:   06-06-08 17:00

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: tutttifrutti   
Дата:   06-06-08 17:24

Докато женската физическа изневяра “заплашва” мъжа с това, че може да му се наложи да възпитава чуждо дете.[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: tnt   
Дата:   06-06-08 17:25

блябяля [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: danbi   
Дата:   06-06-08 17:31

tutttifrutti, има такава работа. затуй, мъжете са винаги ощетени!

трябва да бъдат компенсирани [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: tutttifrutti   
Дата:   06-06-08 17:32

от друга страна на жените може да им се наложи да "възпитават" чужда ФАУНА[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: Danisima   
Дата:   06-06-08 17:33

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: danbi   
Дата:   06-06-08 17:39

Danisima, който не може да се справи със ситуацията, ще си сърба попарата.

хаха.. ами ако мъжете почнат да ходят по мъже, жените какво ще правите?

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: tnt   
Дата:   06-06-08 17:39

я по-добре си глейти женити и оставете мъжете на нас [ezik] [ezik] [ezik] [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: danbi   
Дата:   06-06-08 17:42

tnt, ми това правим де. гледаме си жените [smilie18] [smilie18] [smilie18]

ти нали щеше да дремеш, що се събуди пък сега? [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: tnt   
Дата:   06-06-08 17:43

ши дремя като му дойде времиту! Ти мени ни мъ мисли [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: danbi   
Дата:   06-06-08 17:48

как' дан'т да мисля, като взе че ми стана симпатична [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: Matheya   
Дата:   06-06-08 20:48

ми много си е истинно проучването , даамм [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: Amigo   
Дата:   06-06-08 23:55

оффф... откъде ги измисляте тиа теми, не знам [smilie8] [smilie6] [smilie5] [smilie5] некои мъже пък не изневеряват [smilie8] [smilie8] [smilie5] [smilie6]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: tan4o   
Дата:   07-06-08 01:01

Въобще не ги знам защо изневверяват, те да си кажат!
Хич и не мисля по този въпрос,наслаждавам се на любовта[smile] [smile] [smile] [shtrak] [shtrak] [shtrak]

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: OrLIndraGanOv   
Дата:   07-06-08 01:02

Знам ли...
Що пък да не изневерявам?

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: tonitka   
Дата:   07-06-08 10:25

Защо мъжете изневеряват?......-Защото има с кого!!!

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: tnt   
Дата:   07-06-08 10:29

Автор: Amigo
Дата: 06-06-08 23:55

оффф... откъде ги измисляте тиа теми, не знам [smilie8] [smilie6] [smilie5] [smilie5] некои мъже пък не изневеряват [smilie8] [smilie8] [smilie5] [smilie6]



Мигу??????????????????????????????

Отговори на това съобщение
 Re: Защо мъжете изневеряват - виж ти.....
Автор: Lalinda   
Дата:   07-06-08 19:33

Автор: danbi
Дата: 06-06-08 16:04

... тъй като най-редовно разказвах на втората за пътуванията си (по онова време всяка втора седмица бях в Амстердам), един ден ме попита, дали не може да дойде с мен...

--------------------------------------------

Хм, не е останала капо, поне е видяла музея на секса в Амстердам. Не разбирам, в противен случай, защо й е трябвало да пътува чак до там...
[smilie24]

И чак пък да престане да ти говори...
А ти... престана ли?
[smilie10]

Отговори на това съобщение
 

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.