Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Re: Една BG забележителност, която скоро няма да види бял свят заради... бюрокра
Автор: мара   
Дата:   05-06-08 15:35

абе хора...ай стига сме спамили![cool]
спамът- в съседната тема! за БАБИНИТЕ ЗЪБКИ!

Отговори на това съобщение
 Re: Една BG забележителност, която скоро няма да види бял свят заради... бюрокрация!
Автор: Julius.   
Дата:   05-06-08 15:42

http://international.ibox.bg/news/id_867826041

The project has the support of many world organizations from Netherlands, USA, Canada, Spain and also lots of state institutions, though haven't still received official answer.

Ей, добре че държавниците ни са толкоз умни като вас - че да вземат да спрат тез иманяри!
Поклон пред българския гений! [thankyou]


Отговори на това съобщение
 Re: Една BG забележителност, която скоро няма да види бял свят заради... бюрокрация!
Автор: канювиги   
Дата:   05-06-08 15:44

Момичето изглежда прекрасно , аз видях че е на 35 38 години но използвах думите жена и момиче . Има хубаво излъчване и лице. А че една жена узрява около трийсетте това е така.
Но някой жени и на 25 имат големи сенки и бръчки и изглеждат отблъскващо. Момичето-жената е доста приветлива другото са си ваши мисли...Красивата приветлива жена и на 45 -50 си е красива, жизнена и енергична ако се е съхранила ,което се вижда. А излъчването то не лъже и по него си личи ,колко една жена е преживяла и съответно на колко години е. Двете неща се припокриват но до някъде.
Всичко друго са мисми и по-точни измислици и заяждания ...

Отговори на това съобщение
 Re: Една BG забележителност, която скоро няма да види бял свят заради... бюрокрация!
Автор: Phoki   
Дата:   05-06-08 15:57

Amigo
Асахи и Frida са го казали и обяснили по- горе...какво се чудиш? В Казанлъшко разкопават тракийски могили с багери от бая време...А в Б-я пазар за антики няма- все навън изнасят..

Отговори на това съобщение
 Re: Една BG забележителност, която скоро няма да види бял свят заради... бюрокра
Автор: мара   
Дата:   05-06-08 16:00

кане! напрау днеска ми е ден! хубаво ми става, кат ми говориш така[smilie5] а па честно да си кажа, аз съм съвсем убедена в собствената си неотразимост[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Една BG забележителност, която скоро няма да види бял свят заради... бюрокрация!
Автор: Amigo   
Дата:   05-06-08 16:01

ами като няма държава, ще изнасят! [cool] [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Една BG забележителност, която скоро няма да види бял свят заради... бюрокрация!
Автор: Phoki   
Дата:   05-06-08 16:04

Julius.
" ...The project has the support of many world organizations from Netherlands, USA, Canada, Spain and also lots of state institutions, though haven't still received official answer.."
То още в първата част на изречението е казано.."Проекта"-кой проект? Кви са тия дето изведнъш станаха радетели за проект измислен от самите тях? Като са толкова загрижени защо не построят макет до язовира- пак ще е атракция/туристическа атракция, или каквото там целят.... Или челта е да започне идно "усвояване" на средства от държавата с неясен край...Знаеш ли колко и какви насъждения се поливат от този язовир? Какво ще стане ако се източи?

Отговори на това съобщение
 Re: Една BG забележителност, която скоро няма да види бял свят заради... бюрокрация!
Автор: Phoki   
Дата:   05-06-08 16:05

Прав си по- добре да им разрешим сами да си копаят...,намират и изнасят- направо ще ни помогнат на платежния баланс...

Мара е пич[smilie24] [beer] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Една BG забележителност, която скоро няма да види бял свят заради... бюрокрация!
Автор: Julius.   
Дата:   05-06-08 16:08

Чети:

Античният град ще бъде обграден от язовира чрез кръгла стена, така че да се получава своеобразен кладенец. На неговото дъно като на сцена ще бъде разположен Севтополис. За хората, които се приближават с лодка откъм брега, градът е изцяло скрит зад стената, която го обгражда като пръстен. Той е с външен диаметър 420 метра и е своебразна граница между минало и настояще. Същевременно ще е кей за туристическите корабчета и лодки.

източителю на язовири!


Отговори на това съобщение
 Re: Една BG забележителност, която скоро няма да види бял свят заради... бюрокрация!
Автор: Julius.   
Дата:   05-06-08 16:09

А за платежния баланс... ако и там си също толкова наясно...

Отговори на това съобщение
 Re: Една BG забележителност, която скоро няма да види бял свят заради... бюрокрация!
Автор: Phoki   
Дата:   05-06-08 16:14

Julius.
Преди години един искаше да свързва морето със София.......за другото просто не считам за нужно да ти обяснявам.....то за мен е сложно, че камо ли за теб...........

Отговори на това съобщение
 Re: Една BG забележителност, която скоро няма да види бял свят заради... бюрокра
Автор: _alice_   
Дата:   05-06-08 16:15

градът знаете ли колко е на дълбоко?!

ние една магистрала не можем да построим, та какво остава за някакви грандомаски съоражения [smilie10] [smilie10] [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Една BG забележителност, която скоро няма да види бял свят заради... бюрокрация!
Автор: канювиги   
Дата:   05-06-08 16:15

И на мен ми е приятно ,че ти правя комплимент ,човек когато има срещу себе си визия и чар комплиментите си идват..
Те са нещо приятно и хубаво

Отговори на това съобщение
 Re: Една BG забележителност, която скоро няма да види бял свят заради... бюрокра
Автор: vladomatev   
Дата:   05-06-08 16:16

От цялата работа само лай ...а никой не пусна е това примерно :
http://sevtopolis.suhranibulgarskoto.org/

или това:

http://www.bgpetition.com/sevtopolis/index.html

или това:
http://sevtopolis.suhranibulgarskoto.org/Sevtopolis-file-pdf3-f.pdf


Нещата си зависят от нас ама сме п...и ....жалко - все някой ни е виновен ...



Публикацията е редактирана (05-06-08 16:18)

Отговори на това съобщение
 Re: Една BG забележителност, която скоро няма да види бял свят заради... бюрокрация!
Автор: Phoki   
Дата:   05-06-08 16:19

_alice_
Кратко и ясно[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Една BG забележителност, която скоро няма да види бял свят заради... бюрокрация!
Автор: Julius.   
Дата:   05-06-08 16:22

Единия влиза и ми говори за някакви кметове...

Другата за кибици-критикари...

Третия източва язовира... после пък свързва морето със София...

Четвъртата... магистрала не може да построи...



Абе вие... да ви питам... добре ли сте?????????????????????????

Отговори на това съобщение
 Re: Една BG забележителност, която скоро няма да види бял свят заради... бюрокрация!
Автор: Amigo   
Дата:   05-06-08 16:23

абе аз викам повече нишо да не се прави в нашта мила родина - само конаци и чалга до дупка! [cool] [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Една BG забележителност, която скоро няма да види бял свят заради... бюрокрация!
Автор: g06ky   
Дата:   05-06-08 16:28

Holandcite osven da finansirat proekta nemoje li da si namerqt i izpalniteli za po sigyrno che nashte zidaradjii kak shte go izmaistorqt tovaaaa ne go vijdam az [smilie21] [smilie21] [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: Една BG забележителност, която скоро няма да види бял свят заради... бюрокрация!
Автор: Julius.   
Дата:   05-06-08 16:28

Ми то и без това само нек'ви малоумници радващи се на простотии от типа на Кен-Ли-то останаха...

Отговори на това съобщение
 Re: Една BG забележителност, която скоро няма да види бял свят заради... бюрокрация!
Автор: Phoki   
Дата:   05-06-08 16:30

.

Отговори на това съобщение
 Re: Една BG забележителност, която скоро няма да види бял свят заради... бюрокра
Автор: _alice_   
Дата:   05-06-08 16:31

за никаква магистрала не става дума. просто проектът за Севастополис е грандомански, необмислен, излишен, поне на мен така ми изглежда [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Една BG забележителност, която скоро няма да види бял свят заради... бюрокрация!
Автор: Julius.   
Дата:   05-06-08 16:32

...излишен...

Нямам думи!


Отговори на това съобщение
 Re: Една BG забележителност, която скоро няма да види бял свят заради... бюрокрация!
Автор: Amigo   
Дата:   05-06-08 16:36

В петък сутрин обикалях Перперикон, а вечерта бях на Татул за "Нощта на Орфей" [cool] Около мен се чуваше само турска реч, а говорителите, докато започна празненството, бичеха поне през половината време турски маанета и ритми [cool] [smilie23] Това е сега страната на Орфей и на прабългарите [cool] И "височайш гост" беше някакъв турчин някъде от Анадола [cool] а, да, и концерт на Мустафа Чаушев [cool] мдааа... мъка, мъкаааа [smilie21]



Публикацията е редактирана (05-06-08 16:39)

Отговори на това съобщение
 Re: Една BG забележителност, която скоро няма да види бял свят заради... бюрокрация!
Автор: zaiko   
Дата:   05-06-08 16:37

_alice_ кой плаща магистралата?

А кой е изявил желание да плати за проекта?

Разлика намираш ли?


Отговори на това съобщение
 Re: Една BG забележителност, която скоро няма да види бял свят заради... бюрокрация!
Автор: Julius.   
Дата:   05-06-08 16:40

Зайко, няма смисъл...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.