Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Я да видим сега една игра на думи!
Автор: ejko   
Дата:   28-05-08 10:23

diandimov живота в Америка е ясен, много от нас са го пробвали. Няма какво да го хвалиш, има много плюсове, но има и много минуси. Ти живееш на едно от най-подходящите места за българи в цяла Америка и сигурно ти харесва. То си е до човек, но работата е че когато емигрираш, не можеш да съдиш, защото вече си пристрастен. Живял съм там с много хора в твоето положение и до ден днешен за ми приятели и има две крайноти- тези които се прехласват там и тези които не им харесва..., за да живееш пълноценно според мен трябва да си по средата и да си реалист. За съжаление това е трудно все пак ако си избереш Канон и го хвалиш до дупка (както и обратното), за да не си помислят, че си се минал.,,,:))) И твойта е малко такава...! Аз бях там много пъти и се връщах..., когато реших да остана се случи така, че не можах и пропуснах възможността... за добро или лошо... все тая...: нали знаеш че има една приказка- ингилизка:
"Yesterday is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift, that's why it is called the present."
Така че живей си щастлово и стига пропаганда... Нито американците са го втасали, нито ние... все същите емоционални трупове и продукти на гнило общество и традиции...

Отговори на това съобщение
 Re: Я да видим сега една игра на думи!
Автор: tutttifrutti   
Дата:   28-05-08 10:23

каква е целта на това мероприятие?[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Я да видим сега една игра на думи!
Автор: diandimov   
Дата:   28-05-08 10:26

Ква е целта - никой ли не знае някоя стара дума или израз?

Отговори на това съобщение
 Re: Я да видим сега една игра на думи!
Автор: matataupa   
Дата:   28-05-08 11:11

Аре да мушна една за Разгадаване и аз: патьлингоч


Отговори на това съобщение
 Re: Я да видим сега една игра на думи!
Автор: jekopj   
Дата:   28-05-08 11:25

патъ ли н гоч-разшифровано-пЛатИ ли нА гоЧето.
/в друг вариант-Р.Овч./[smilie25]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.