Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: Как живеете в....
Автор: catlover   
Дата:   23-05-08 02:43

Кой иска бира? [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Как живеете в....
Автор: OrLIndraGanOv   
Дата:   23-05-08 02:51

АЗ!

Отговори на това съобщение
 Re: Как живеете в....
Автор: valetvitor   
Дата:   23-05-08 02:54

аз ползвам трамвая :)

Отговори на това съобщение
 Re: Как живеете в....
Автор: tnt   
Дата:   23-05-08 07:07

Автор: Cristinel
Дата: 23-05-08 00:21

...тоо и аз като млад обичах града...

Именно. На мен, Кристи, тоз период не ми е минал...младея още [ezik] [ezik] [ezik]
С удоволствие бих се потопила и в мнооооооого по-голяма лудница, като Париж например...
А като одъртея - къща с двор в Южна Франция [smilie5] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Как живеете в....
Автор: Chitsujo   
Дата:   23-05-08 07:28

Траем го някак си. Затворили сме си очите и свикваме с новите препятствия. До такава степен ме фрустрира положението, че редовно имам изблици на гняв и искам да разрушавам всичко. За съжаление обаче нищо не успявам да разруша освен себе си, собствените ми неща, да унищожа близките си, защото си го изкарвам на тях. Божееее, толкова е безмислено всичко и всички игрят такъв театър. Преструват (преструваме) се, че нищо няма и как издържат, аз избухвам и трещяяя като луда и защо като. Как издържат хората - ами не издържат вече, но не е в това причината [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Как живеете в....
Автор: Lalinda   
Дата:   23-05-08 12:08

tnt

Живях три лета в къща с двор в Ница и преди да "одъртея", не мога да се оплача...!
Има си предимства, пък и никой не ми викаше "леля", дори напротив (по сайтовете май се счита за проява на особено добър вкус да наречеш някого, когото дори не си виждал, "леля"! Хаха!). Дай Боже повече такива лели насред женоариите и китовете в младежка възраст наоколо...
[smilie7]

Но и Ница е доста шумно място, дори снобите бягат от нея...

Предпочитам Париж. Преди време прекарах там толкова дълго, че сега го използвам само за базов лагер за пътешествия и към други места...

По селата пътуваме само за да снимаме цветове... Останалото време прекарваме на по-шумни места...
[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Как живеете в....
Автор: IvoZafirov   
Дата:   23-05-08 12:17

Аз както доста пъти съм споделял все още намирам чалъм да ходя с кола на работа баш в центъра (Славейков) без задръствания много и с места за безплатно паркиране

ПП: Не ставам в 4.00ч сутрин и не карам Смарт [smilie5]


А иначе истината е при Пинко и бат Кристи

[smilie24] [smilie24] [smilie24]

София съкс
[smilie23]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.