Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Re: tuttifrutti не препоръчва
Автор: Skic   
Дата:   19-05-08 00:26

Кай за джелатото :)

Отговори на това съобщение
 Re: tuttifrutti не препоръчва
Автор: tutttifrutti   
Дата:   19-05-08 00:49

al peperoncino [smilie5] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: tuttifrutti не препоръчва
Автор: Skic   
Дата:   19-05-08 00:52

che cazzo?!?!? Che cosa e questo? [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: tuttifrutti не препоръчва
Автор: Skic   
Дата:   19-05-08 00:53

Само не казвай сАлдолед с люти пиперки [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: tuttifrutti не препоръчва
Автор: tutttifrutti   
Дата:   19-05-08 00:59

e' una specialita siciliana (se non mi sbaglio)gelato al ciocolata con un pizzico di peperoncino.non e' male .

Отговори на това съобщение
 Re: tuttifrutti не препоръчва
Автор: tutttifrutti   
Дата:   19-05-08 01:00

точно такова. шоколадов сладолед с лют червен пипер.ама съвсем леко се усеща.опитах го в рим,в една "сицилианска" сладоледаджийница. пикантничко и странно,ама бива

( и се цензурирай [smilie5] )



Публикацията е редактирана (19-05-08 01:02)

Отговори на това съобщение
 Re: tuttifrutti не препоръчва
Автор: Skic   
Дата:   19-05-08 01:03

хм, а аз още търся онзи йогурт от машинките, но го няма масово и в Рим го търсих, ма не нацелих...само продавачката ме питаше испанец ли съм, мхахаха, сещаш се що, нали [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: tuttifrutti не препоръчва
Автор: tutttifrutti   
Дата:   19-05-08 01:09

ami той е по-разпространен по-нагоре май. при нас беше отскоро. gelato allo yogurt търсиш,нали?ама от машинки дето са само за такъв сладолед.абе, в краен случай отивате в Porto San Giorgio , там най-малко на две места има. [smilie5]
http://www.pelacani.it/index.html

Отговори на това съобщение
 Re: tuttifrutti не препоръчва
Автор: Skic   
Дата:   19-05-08 01:18

Che cosa mi ha detto.... Да мина 400-500 км за едно салдулет, мммм, сам ша си го направа [smilie21]... После ще пусна тема - к'во препоръчвам и к'во не [smilie18]



Публикацията е редактирана (19-05-08 01:20)

Отговори на това съобщение
 Re: tuttifrutti не препоръчва
Автор: niagara   
Дата:   19-05-08 01:37

Чух за шоколад с лютий червений чушкий, но още не съм пробвала[beer]

Кубинците имат рецепта за печено пиле със сладко от грейпфрут, екстра е[smilie24]

(ъъ, упс[smilie10] , темата била какво не се препоръчва, сорийй)

През студентските години почти по погрешка сготвихме грах яхния с какао, но... все пак го изядохме де[smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: tuttifrutti не препоръчва
Автор: Стоев   
Дата:   19-05-08 01:43

niagara написа:

...През студентските години почти по погрешка сготвихме грах яхния с какао, но... все пак го изядохме де[smilie18]

..гледай да повториш опита и ще ти настържа шоколад Милка в салатата от марули...[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: tuttifrutti не препоръчва
Автор: niagara   
Дата:   19-05-08 01:46

[smilie8].....май натурален шоколад в салатата от моркови по-се връзва[smilie8] [smilie25] [ezik] [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: tuttifrutti не препоръчва
Автор: Skic   
Дата:   19-05-08 02:51

Абе вие от един комп ли пишете?[smilie5]

Между другото кажете нещо типично българско за приготвяне, защото се оказва, че всичко не е само наше, а и на комшиите ни и тук в Ит го знаят или като гръцко, или като турско...

А инак си признавам - майстори са макаронаджиите на готвенето и имат особена почит към яденето, при това често/почти всекидневно/ се събират на обед целите семейства. Това е възможно, защото гадовете почиват от 13,00 до 15,00, та даже и до 16,00 часа. Поне на юг е така. Кефи ме тази традиция. Аз малко ги дразня, че спагетите и пицата ги е донесъл Марко Поло от Китай, ама не ми вярват повечето [smilie18] И така, казвайте, че може и отделна тема да пусна... щото вероятно ще трябват и рецепти за по-засуканите манджиии[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: tuttifrutti не препоръчва
Автор: Стоев   
Дата:   19-05-08 02:56

Skic написа:

... Между другото кажете нещо типично българско за приготвяне защото се оказва, че всичко не е само наше, а и на комшиите ни и тук в Ит го знаят или като гръцко, или като турско...
кокоши яйца, сварени "по Български"...[ezik] [ezik] [ezik] [ezik] [smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: tuttifrutti не препоръчва
Автор: Skic   
Дата:   19-05-08 03:04

Е, ти нищо не каза... Веднага ще кажат "anche noi cuociamo le uova in questo modo"[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: tuttifrutti не препоръчва
Автор: catlover   
Дата:   19-05-08 03:13

Оооооооооох... тъкмо се връщам от една комбинация... Да бяхте казали... боли ме корема още... [smilie18] [smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: tuttifrutti не препоръчва
Автор: tnt   
Дата:   19-05-08 07:05

миш-маш [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: tuttifrutti не препоръчва
Автор: tutttifrutti   
Дата:   19-05-08 09:29

баница бе [smilie5] то имаше по едно време такава тема.и май не открихме съвсем български манджи..
яйца по панагюрски май става
а за почивката-така е мисля в цяла Ит,ама през другото време работят здраво,няма скатавки(по мои наблюдения)

Отговори на това съобщение
 Re: tuttifrutti не препоръчва
Автор: Skic   
Дата:   19-05-08 21:03

Няма ли?!Ако не се скатават, то са адски бавни, повече от бавни дори... [smilie5] Ми ти си била в друг щат, тези тука са битер гърци [smilie18] Но все пак като цяло нас нема кой да ни бие, уж бачкаме, а глей на к'во дередже сме...

Са за баницата ясно, ма нема кори за баница, намерихме само за лазаня и даже пробвахме - е не беше баница, а нещо от сорта на БанАня(да не се бърка с банан)... Трее се разточват ръчно корите и да се ползва гръцко сирене(мхахах и тва не е наше) [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: tuttifrutti не препоръчва
Автор: tnt   
Дата:   20-05-08 07:08

да приготвям ли колетче? [smilie8] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: tuttifrutti не препоръчва
Автор: NeDDRaG   
Дата:   20-05-08 09:04

Абе като говорите за такива работи, я някой да каже за шоколада с люти чушки, опитвал ли го е?

Отговори на това съобщение
 Re: tuttifrutti не препоръчва
Автор: tutttifrutti   
Дата:   20-05-08 10:30

Тинтей,не колетче, шпек Леки par Avion [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: tuttifrutti не препоръчва
Автор: NeDDRaG   
Дата:   20-05-08 11:19

Та препоръчвате ли шоколада с люти чушки бе? К'ви са тия баници? Още малко и боза с лимонтузу ще искате! А ма ха! Я бързо казвакйте за шоколада. Че го има в нашия супер, ама...

Отговори на това съобщение
 Re: tuttifrutti не препоръчва
Автор: Danisima   
Дата:   20-05-08 11:22

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: tuttifrutti не препоръчва
Автор: tan4o   
Дата:   20-05-08 11:44

Опитайте сладолед карамел с морска сол...на Bertillion има такъв...голяма вкуснотия се оказа!

Последно правих една салата, стана много вкусна!
Зелена крехка салатка,се накъсва на парченца, нарязват се круши на кубчета, слага се синьо сирене,сирене бри и сирене с орехи,прави се дресинг от 2 с.л мед и 2 лимона и зехтин,това нещо се залива и се разбърква внимателно!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.