Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Арт нагласите ви влияят ли на начина, по който си обзавеждате дома?
Автор: Coincidentia   
Дата:   20-05-08 14:12

Спешъле, ама пък си имаш арт котаци [cool]


Отговори на това съобщение
 Re: Арт нагласите ви влияят ли на начина, по който си обзавеждате дома?
Автор: ejko   
Дата:   20-05-08 14:30

Артистизма не е в цветните стени, а в това да можеш да пресъздадеш артистичните си търсения върху интериора.... и обратното...! Трябва хармония...
Няма значение дали стените ти са супер цветни или бели, дали живееш в дома на Плюшкин или на Донълд Джъд, важното е да се чувсташ добре... и интериора да отговаря на теб... Аз съм под наем, но определено липсата на цветове и факта, че разкарах повечето мебели ми действа добре...

Отговори на това съобщение
 Re: Арт нагласите ви влияят ли на начина, по който си обзавеждате дома?
Автор: ejko   
Дата:   20-05-08 14:49

при мен е ето такова празно..., поне когато не е разхвърляно....:
https://photo-forum.net/static/forum/2008-05/arsy4964.JPG
http://photo-zona.net/images/user5534/album1382/large/1211284115_mika7590_ky6ta.jpg

Отговори на това съобщение
 Re: Арт нагласите ви влияят ли на начина, по който си обзавеждате дома?
Автор: Lalinda   
Дата:   20-05-08 14:54

Просто избягвам депресираните като дявол тамяна.
[smilie5]

Аз самата съм на другия полюс, на антидепресираните, от тези с излишъка на енергия (предполагам, че ми личи, пък и едва ли някой депресиран би се заел с ежедневно почистване на Авгиевите обори на алеите около езерото в Дружба, за да е чисто на съселяните му - както вече писах, на няколко пъти ме питат дали съм ЧУЖДЕНКА - допуска се, че българин няма как да се наведе да вдигне дори хартия, изпусната от собствената му ръка, крак или уста).

В момента оцветяването на латекс струва 2 лв. на литър, поне ако ти го правят машинно (сведенията ми са от Mr. Bricolage, възможно е някъде да го правят и по-евтино. Всъщност, ние решихме да оцветим директно мазилката, като ще е гарга, да е рошава, тоест драскана или влачена).

Общо взето, от известно време насам не обръщам внимание на интериора, нито на екстериора на обитателите, а по-скоро на... правописа им.

Твоят е добър!
[smilie24] [smilie24] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: @B =03;0A8B5 28 2;8OOB ;8 =0 =0G8=0, ?> :>9B> A8 >17025640B5 4><0?
Автор: IG-88   
Дата:   20-05-08 14:54

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: Арт нагласите ви влияят ли на начина, по който си обзавеждате дома?
Автор: Coincidentia   
Дата:   20-05-08 15:00

Тук може да омешам темите, ама при запознанствата по интернет това е едно от нещицата, които веднага ми правят впечатление.
Но все пак имам малко радикални възгледи.
Примерно пълнияТ член е нещо, което дори и мен ме затруднява при говорене, при писане съм по-старателен [smilie8]
Но той е толкова затруднителен за 99 % от хората, че май трябва да бъде премахнат... все едно де, това е малко btw...

А за оцветяването - хич не е нужно да е машинно... ама май леко ми писва и от тази темичка, надявах се да видя интересни интериори [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Арт нагласите ви влияят ли на начина, по който си обзавеждате дома?
Автор: ejko   
Дата:   20-05-08 15:06

правопис.... бля-бля...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.