Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна
 Re: Запознавате ли се с хубави хора в Интернет?
Автор: Lalinda   
Дата:   20-05-08 11:44

Автор: danbi
Дата: 19-05-08 23:45

Lalinda.. не е да не ми се е случвало.
Макар че, мога само да предполагам за дереджето.

Което ме подсеща, че подобни опити за 'контакт' са просто малки трикове, които хората прилагат за да се оплетат един друг по-здраво. Повечето хора го правят несъзнателно.

А ти наистина ли им изпълняваш желанията?

------------------------------------------

Да, дори редактирах ръкописите на две книги на хубави хора, запознали се с мен чрез фотосайтовете.
Някои потребители протестират, че ги кастря за правописа им, но други дори се възползват успешно от това.
[ezik]

Обичам да изпълнявам желания, които други са отказали да изпълнят. Не ми създава проблеми.

Имах, обаче, "фенки", които дори ми предлагаха да се самоубивам публично [smilie5], но вероятно си в течение... Толкова за дереджето на звездите.
[thankyou]

Винаги има и недоволни. Техните желания няма как да изпълния, понеже това би породило конфликт на интереси. Но истината е, че ме следяха изкъсо.[smilie10]
[smilie7]

Всъщност, най-често получавах предложения да изкажа мнението си по поетичните творения на "феновете си". Изказвах го. Понякога имаше и разочаровани от него.
Изобщо, в "днешната младеж" има известни подозрения относно капацитета на неднешната да я схване и оцени "по достойнство"... Възрастта не е порок, дори дава известни предимства.
[ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Запознавате ли се с хубави хора в Интернет?
Автор: danbi   
Дата:   20-05-08 11:57

Мдам.. възрастта дори дава известни предимства, особено при мъжките екземпляри. Нищо ново не се случва под слънцето -- особено в отношенията между хората.

И аз обичам да изпълнявам желания. [smile] Според възможностите си и.. намеренията ми. Но винаги съм се радвал да раздавам с пълни шепи. Дори на тези, които имат - но щом са поискали, значи имането е било илюзия.

Пък за фенките ти ... знам само откъслечно. Но ми направи впечатление че и фенове не ти липсват. Като се замисля, неизбежно е човек да се обзаведе с такива верни последователи.

Сигурно е сериозен мой порок, но пък и.. едно от малкото истински удоволствия -- когато решат, че са ми натрили носа, да им дам огледалце да погледнат собствения си.

Отговори на това съобщение
 Re: Запознавате ли се с хубави хора в Интернет?
Автор: danbi   
Дата:   20-05-08 12:38

dreamer, сега като се замисля.. не мога да се сетя кой ме въвлече във всичко това.

за останалото мога да виня decho, който ме подлъга да направя канала #momi.

Отговори на това съобщение
 Re: Запознавате ли се с хубави хора в Интернет?
Автор: Георги   
Дата:   20-05-08 13:16

единственото интересно нещо в арс беше демонд

останалото беше същата скука [smilie18] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Запознавате ли се с хубави хора в Интернет?
Автор: danbi   
Дата:   20-05-08 13:30

demond винаги е бил образ. доста заблуден, но пък упорито магаре.

виж, ако navy беше открил IRC, нямаше да се налага човек да набляга на фенките.

Отговори на това съобщение
 Re: Запознавате ли се с хубави хора в Интернет?
Автор: Lalinda   
Дата:   20-05-08 13:40

danbi,

Всъщност, някъде през 1999 г. станах абонат на icq, по идея на мои приятели (мъже!), с които не се бях запознала по Интернет, а по работа и по пътешествия... Случи се така, че през юни месец оперираха единия ми клепач и ми дадоха три месеца домашен отпуск. Зрението ми не бе засегнато, тъй че прекарвах доста време в мрежата, нападаха ме какви ли не екземпляри, разбира се мъже, но по едно време толкова ми писна, че взех и си организирах едно напълно самотно пътешествие из Гърция (с идеята да се покача на Олимп - приятелите ми казваха, че винаги някъде из подножието мога да си намеря компания за нагоре). Така се случи, обаче, че в началото на септември в Гърция имаше едно доста разлюляващо земетресение, и катераческите ми планове отпаднаха... Дори бях и единствен посетител в хотела, в който отседнах в Халкидики (собствениците бяха доста любопитни каква съм, що съм, та им се представях за фотограф - с тяхна помощ успях да посетя всички села из района, пък и да се прошетам чак към Едеса на стоп... Само от време на време влизах в някое кафене да пратя по някой е-mail на приятелите си, които не дойдоха с мен). В Атина дори успях да се срещна с един от кореспондентите си в icq, който пък ми помогна да обиколя онзи район, дори му купи няколко филма, карта и гид на Атина, пък и пое разходите ми за храна и развлечения. Не мога да се оплача.
[smilie3]
С други случайни лица от мрежата обаче не съм се срещала на живо. То и сега в листата ми поне 150 души от фотосайтовете (благодаря им, че не са ме търсили, за да ми пращат линкове за гласуване, познавайки характера ми), но мнозина от тях не съм виждала освен на снимка. Някои и на снимка не съм ги виждала.

Общо взето, винаги срещам хора, готови да ми помогнат, затова помагам и аз, мога ли да го сторя. Сега, като се сетя, имах само полупансион в хотела, но собствениците ме бяха взели на отглеждане и изхранване и ме мъкнеха вечерно време по гости - беше извън сезона и им оставаше време да се забавляват и те... Не е зле. Батутът и басейнът бяха изцяло на мое разположение, вкл. нощем. Само дето се страхувах да не тресне по-яко. За времето, което бях там имаше около 3600 по-малки сеизма, както им викат местните...
Издръжах!
[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Запознавате ли се с хубави хора в Интернет?
Автор: danbi   
Дата:   20-05-08 14:03

Аз в продължение на доста години отричах, че ICQ има някакво практическо приложение. Куриозното беше, че се предадох съвсем без бой, като в процеса на помагане на единствената ми фенка (винаги е била само една, при това, съвсем официална) и проекта ми за кирилизация на KDE взех че си инсталирах ICQ клиент.
В продължение на няколко години стоя неизползван, но наскоро го преоткрих като начин за общуване с хората с които желаеш да общуваш (за сметка на останалите).

Какво ли не прави човек заради жена [smilie10]

А отшелничеството.. дори когато ме бяха набутали да се занимавам с IRC мрежата, пак успявах да си организирам няколкомесечни/годишни периоди на отшелничество. Оказват се много полезни.

Понякога ми се иска професионалните ми отговорности да са по-малки и да не зависят толкова много хора от мен --- за да мога просто да изчезна от света за известно време.

Отговори на това съобщение
 Re: Запознавате ли се с хубави хора в Интернет?
Автор: danbi   
Дата:   20-05-08 16:49

Забравих, че първия пост не може да се редактира... Ще ме простите че стана малко разбъркано, но туй трябваше да иде там:

http://www.youtube.com/watch?v=SYqYYnxhtgo

Отговори на това съобщение
 Re: Запознавате ли се с хубави хора в Интернет?
Автор: navy   
Дата:   20-05-08 20:41

С хората, които желаеш да общуваш [smilie7]
Ся Кю номер ще ми дадеш ли [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Запознавате ли се с хубави хора в Интернет?
Автор: danbi   
Дата:   20-05-08 20:51

Ти какво ще ми дадеш?[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Запознавате ли се с хубави хора в Интернет?
Автор: tnt   
Дата:   20-05-08 20:54

а ти ко ши ми дадеш? [smilie8] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Запознавате ли се с хубави хора в Интернет?
Автор: Georgeta   
Дата:   20-05-08 21:19

daaaaaaaaaaaaaa...zapoznavam se....[smilie7] [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Запознавате ли се с хубави хора в Интернет?
Автор: danbi   
Дата:   20-05-08 21:24

tnt, а ти искаш?

Отговори на това съобщение
 Re: Запознавате ли се с хубави хора в Интернет?
Автор: navy   
Дата:   20-05-08 21:59

Данби, че то ясно - ауторизация [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Запознавате ли се с хубави хора в Интернет?
Автор: danbi   
Дата:   21-05-08 07:57

navy, да не си капо 45550181

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.