Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 Re: Предпочитана музика ....
Автор: danbi   
Дата:   19-05-08 14:54

angie_ явно снощи съм те изпреварил :)

но аз наистина се зачудих... нуждаете се от музика, за да се разпалавите ли? не ви ли стига... хм. интимността? [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Предпочитана музика ....
Автор: tonevjr   
Дата:   19-05-08 15:10

E музиката не само някаква мелодийка.Музикта за нчкои е страст,начин на живот,афродизиак за настроение и спомени и е нещо прексано.Защо да не се съчетае с нещо също така хубаво[smile] Естествено на никой не му е нужна,но прави нещата по-красви.За всеки е различно,всеки харесва различна музика и зависи от човека и настроението му,дали ще слуша жица или Боб Дилън[beer] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Предпочитана музика ....
Автор: pileshtar   
Дата:   19-05-08 17:26

TonevJr
[smilie24] именно

Отговори на това съобщение
 Re: Предпочитана музика ....
Автор: ejko   
Дата:   19-05-08 17:45

Аз определено обръщам внимание на музиката дори, участвам в "Интимности разни"[smile]
Например, когато за първи път правих секс с моето момиче и се сещам, че случайно течеше тази песен: http://www.youtube.com/watch?v=2tjM7v7VOpU
Беше една от любимите ми групи по онова време... 8-9 години може би са минали от тогава..., а и все още са ми любимци! Хубава песен, хубав секс...! Правил съм секс и на новините, но не е същото...[smilie24]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.