Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Мимик
Автор: Стоев   
Дата:   15-05-08 00:02





























Отговори на това съобщение
 Re: 76% от младежите не знаят за какво живеят
Автор: Lalinda   
Дата:   15-05-08 13:44

Coincidentia:

Le jour où quelqu'un vous aime, il fait très beau!


----------------------------------------

Не е това.

Ще ти дам един жокер.
То е нещо като да определиш нечия гръд като съвършена само ако вече краката (й/му) са ти се сторили прекрасни.

Всъщност, сентенцията е далеч по-дълбока - има я и идеята, че обичат ли те, става хубаво за всички.

Твой ред е.

Отговори на това съобщение
 Re: 76% от младежите не знаят за какво живеят
Автор: Coincidentia   
Дата:   15-05-08 13:49

Обичам хубави крака, обичам хубави глезени, обичам хубави колена, обичам хубави гърди, обичам хубави дупета, обичам хубави гръбчета, обичам хубави коси, още повече обичам хубави муцунки... но все пак най-много обичам да обичам и да ме обичат... и би било чудесно да е хубаво за всички.

Може би е бая семпло, ама и може би животът не е толкова сложен, колкото изглеждаше в пост-тийнейджърските години [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: 76% от младежите не знаят за какво живеят
Автор: Todd   
Дата:   15-05-08 13:52

Автор: Coincidentia
Дата: 14-05-08 16:26

......Сега се сетих за нещо легендарно - Слово на Кърт Вонегът пред Випуск 1997 на Масачузетския университет:

Не се чувствайте виновни, ако не знаете какво искате от живота. Най-интересните хора, които познавам, не са знаели на 22 години какво искат от живота. Някои от най-интересните 40-годишни хора, които познавам, все още не знаят.
====================================================================

Според мен на колкото и години да разбереш какво искаш от живота веднага требе да се бесиш !!!

Но темата беше за самоопределянето - демек ко искаш да прайш до де си жив .Кат кво да се изтъпанчиш насреща .

А тва е различно от кво искам от живота - а пък и той кат се напъне да ти го даде .
Стой та гледай - само с чакането ще и останеш .
А нашите са царе в чакането - не си мърдат гъза ама хич.Оти мама ша донесе .

Там е проблема според мен .

[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: 76% от младежите не знаят за какво живеят
Автор: _alice_   
Дата:   15-05-08 13:55

тодд, [smilie24] [smilie24]

прав си, че е различно - искането на нещо от живота и знаенето на това кой си [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: 76% от младежите не знаят за какво живеят
Автор: IvoZafirov   
Дата:   15-05-08 14:05

Абе да се оправят бе! Ся па и тях ше зема да ги мисла... Как ли пък не

Лигльовци

[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: 76% от младежите не знаят за какво живеят
Автор: Lalinda   
Дата:   15-05-08 14:20

Автор: Coincidentia
Дата: 15-05-08 13:49

Обичам хубави крака, обичам хубави глезени, обичам хубави колена, обичам хубави гърди, обичам хубави дупета, обичам хубави гръбчета, обичам хубави коси, още повече обичам хубави муцунки... но все пак най-много обичам да обичам и да ме обичат... и би било чудесно да е хубаво за всички.

-------------------------------------------

Самоопределил си се като непоправим хедонист, струва ми се.

Струва ми се, обаче, че доста трудно ще задоволиш гореизброените си желания си покрай повсеместното затлъстяване на "нежната" половинка, вкл. и на българското население.

С изненада забелязвам, че проблемът е далеч по-сериозен от този за промените в климата, поне в рамките на един човешки живот... Къде ги видя наоколо тия хубави крака, глезени, колена, гърди, дупета, гръбчета, коси и муцунки? И те ли са... виртуални?
[smilie10]

Особено пък коси... проскубани, прогорени, вандализирани...

Отговори на това съобщение
 Re: 76% от младежите не знаят за какво живеят
Автор: Lalinda   
Дата:   15-05-08 22:00

Из мрежата:

Есе по литература написано от 11-токласник
Автор: Радо Компота

Най-скъпо струва информацията

Важно е да има котка. Информацията е компот. Ако нямаше информация щяхме да умрем от глад. Важно е да има циментова котка. Хората за една информация 25 000 000 долара дават. А то може да си купиш един компот за 79 стотинки, котката е без пари - трябва да крадеш. Купуваш си един Москвич 408 - син и едно ремарке - зелено и ставаш крадец на компот (информация) и котка. Като крадеш по 100 компота на ден и ги даваш по 50 стотинки за един месец правиш 1500 марки на месец. Ми да информацията струва скъпо (един вестник стана 70 стотинки, кабелната 10 лева) яж компот и сте се информираш. Аз реших - ставам папарак. Щом информацията струва скъпо, значи сте стана мултимилярдер. Купувам си един компот, малко сирене и хляб и ставам супер пич. Компотът е българският Редбулл, българската виагра. А пък маалеееее чалгата каква информация дава направо сте се разцепя от котка. Важно е да има контаааааакт. К'вото и да става важно е да има коооонтааакт, котка и компот от цимент. А може и компот от котка или компот от компот, или циментова котка. Абе аз не съм добре. Ама к'во ти пука. Хайде добре чао Усмихнат Оооолее аз забравих, че трябва да пиша за информацията, ама няма нищо, тя госпожицата ще ми прости.

Отговори на това съобщение
 Re: 76% от младежите не знаят за какво живеят
Автор: IvoZafirov   
Дата:   15-05-08 22:09

Е тоя яко се е бил напушил преди да го пише т'ва

Отговори на това съобщение
 Re: 76% от младежите не знаят за какво живеят
Автор: Crimble   
Дата:   15-05-08 22:23

Много е идейно, но или този единадесотокланик е бил такъв през 1990 или си е чиста измислица. Кефя и се обаче...

Дри моя Москвич беше 412!

Отговори на това съобщение
 Re: 76% от младежите не знаят за какво живеят
Автор: Vinsent   
Дата:   15-05-08 22:35

Не много отдавна дискутирахме подобна тема.

"Знаеш ли какво искаш от живота" това е еквивалентно на "знаеш ли за какво живееш".

Винаги са ме учудвали тези дето с увереност твърдят, че знаят какво искат от живота! [smilie11]

Възможни са две тълкувания на такова изявление!

Или човека е толкова целенасочен, че е способен да прогнозира и програмира живота си на базата на предварително дефинирани желания,

или

е толкова ограничен, че там нещо мъничко му е достатъчно за да бъде доволен!

[smile] [smilie25] [smilie18] [ezik] [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: 76% от младежите не знаят за какво живеят
Автор: IvoZafirov   
Дата:   15-05-08 22:38

Винс [smilie24]

Тънка червена линия...да, като между гения и лудия

[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: 76% от младежите не знаят за какво живеят
Автор: Vinsent   
Дата:   15-05-08 22:44

Иво [smilie24] [smilie24] [smilie24]
[smile] [smilie25] [smilie18] [smile] [smilie25] [smilie18] [smile] [smilie25] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: 76% от младежите не знаят за какво живеят
Автор: Lalinda   
Дата:   15-05-08 22:51

Автор: Crimble
Дата: 15-05-08 22:23

Много е идейно, но или този единадесотокланик е бил такъв през 1990 или си е чиста измислица. Кефя и се обаче...

Дри моя Москвич беше 412!


През 1990 г. нямаше чалга.
Дори е приятно да си го помисли човек...
Не се говореше и за виагра, нито пък за Редбул..., да не говорим за папараците... Пък и вестниците по 70 ст. не са оттогава. Кабелна също нямаше. А и за информация по онова време се говореше още със страх...
Дори това "Усмихнат" след чао-то не е толкова старо. Писано е през 2005 г.



Публикацията е редактирана (16-05-08 10:24)

Отговори на това съобщение
 Re: 76% от младежите не знаят за какво живеят
Автор: Coincidentia   
Дата:   16-05-08 01:49

Лалинда, я да взема пак да си цитирам нещо любимичко:

През целия си живот живееш толкова близо до истината, че тя се превръща в неизменно размазано петно в крайчеца на окото. И когато нещо я избута пред погледа, усещането е като да си попаднал в засада на някаква гротеска.



Отговори на това съобщение
 Re: 76% от младежите не знаят за какво живеят
Автор: Lalinda   
Дата:   16-05-08 10:31

Набучили заека на шиш, а той все си мислел, че се шегуват с него.

Не е рибата тази, която избира да бъде изпържена за обяд.

На слона хоботът не му тежи.

Никой не може да свърши работата ми по-добре от мен самия – казал лъвът.


Последното ми е особено любимо.
[smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: 76% от младежите не знаят за какво живеят
Автор: black_swans   
Дата:   16-05-08 10:43

През 1990 г. нямаше чалга.

[smilie11]


Да, родната чалга още прохождаше, но за това пък изобилстваше най-отвратен сръбски турбофолк и лидийската гръцка чалга. Кой би могъл да напълни стадион със 100 000 (сто хиляди) человеци през 1990, освен Фахрета Яхич-Живойнович allias Лепа Брена??

Отговори на това съобщение
 Re: 76% от младежите не знаят за какво живеят
Автор: shocolad   
Дата:   16-05-08 11:17

https://photo-forum.net/joro/emoticons/trink40.gif
Смисълът на живота е 42 и това си е!
...Лошото е, че съм зле с математиката и все не мога да стигна до туй число![smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: 76% от младежите не знаят за какво живеят
Автор: IvoZafirov   
Дата:   16-05-08 11:21

Чалга съкс!
Лец кил дъ чалга!

[smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: 76% от младежите не знаят за какво живеят
Автор: Императорът.   
Дата:   16-05-08 11:51

Според мене знаят за какво живеят тия 76% - да слушат цигания, да се яздят и да къркат спирт...а понякога и по-лоши работи.

Отговори на това съобщение
 Re: 76% от младежите не знаят за какво живеят
Автор: Crimble   
Дата:   16-05-08 18:57

Най- хубавото в началото на 90-те години за мен беше, че все още си представях, че нещо хубаво ще и се случи на тази държава...

Марката не изчезна ли като валута доста преди 2005?

Отговори на това съобщение
 Re: 76% от младежите не знаят за какво живеят
Автор: Lalinda   
Дата:   17-05-08 11:43

Преди няколко дни пътувах в автобуса към нас и група момчета слушаше техно, доста силно. Група момичета (12-13 г.) обаче, която седеше някъде пред момчетата и не беше с тях, постоянно се обръщаше назад и им подмяташе с досада: "Намалете де! Поне да беше ЧАЛГА!"
[smilie10]


***

42 е паралелът, на който живеем.
[smilie6]
Но той минава и през доста други страни, за които някои мечтаят...
[beer]

Веднъж бях озарена почти като Буда, осъзнавайки, че смисълът на живота е просто животът да продължи. Не е много дълбоко, наистина. Но оттогава се чувствам доста по-добре (не че съм го измислила аз, просто го проумях). Дори мравките, например, се справят по-добре от нас, да не говорим за зайците или тревата...
[smilie3]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.