Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Силно земетресение в Китай
Автор: Amigo   
Дата:   12-05-08 21:20

900 деца са затрупани при земетресението в Китай [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Силно земетресение в Китай
Автор: Julius.   
Дата:   12-05-08 21:20

То днес е ударило и Стражишко - 4.5 по Рихтер!

Хубаво че няма поражения...

Отговори на това съобщение
 Re: Силно земетресение в Китай
Автор: Amigo   
Дата:   12-05-08 21:23

така ли? [smilie11] бре, разлюти се земята [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Силно земетресение в Китай
Автор: catlover   
Дата:   12-05-08 21:23

Ужас, аз чух сутринта още, някъде към 9,30-11, в този интервал. Беше непотвърдено.
[smilie2] [smilie2]

УЖАС! :(

Отговори на това съобщение
 Re: Силно земетресение в Китай
Автор: apollo   
Дата:   12-05-08 21:23

Комунистическата партия ще оправи положението [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Силно земетресение в Китай
Автор: asahi   
Дата:   12-05-08 21:27

Под 1 милион пострадали там не ги съобщават в новините.

Нема по-големи от природата, да припомня на строителите в нова България.

Отговори на това съобщение
 Re: Силно земетресение в Китай
Автор: itilien   
Дата:   12-05-08 21:38

аз чух че в българия било в благоевградско [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Силно земетресение в Китай
Автор: Julius.   
Дата:   12-05-08 21:40

Не сте слушкали внимателно...


Отговори на това съобщение
 Re: Силно земетресение в Китай
Автор: itilien   
Дата:   12-05-08 21:48

това от 86-та година го помня. Моето село е на 20км от търново в посока елена. Аз съм бил на 5 години тогава. Първия трус който си спомням беше сутринта и с баща ми се скрихме под касата на вратата. После цял ден обикаляхме по улиците детската градина, за да не стоим в сградата. Беше доста облачно и подтикащо, но не помня есен ли беше, пролет ли. Май не беше лято или зима.

Отговори на това съобщение
 Re: Силно земетресение в Китай
Автор: Императорът.   
Дата:   12-05-08 22:02

Злочестите хорица в Китай... и аз помня Стражишките (множествено число, щото бяха ужасно много трусове) - хората по четири пъти ги клатеше на ден - накрая свикнаха...

Отговори на това съобщение
 Re: Силно земетресение в Китай
Автор: Vinsent   
Дата:   12-05-08 22:16

Помня Стражишкото! Много друсаше и клатеше! Някой излетяха на вън по гащи и други интимни одежди! 2 часа не можах да намеря 3-ти и 4-ти за едни карти! [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Силно земетресение в Китай
Автор: мара   
Дата:   12-05-08 22:17

амиго...бе стига вади само мракове и тегоби! аз телевизир нямам и вестници не чета, щот тва, дет не знам не мож ме направи нещастна, ти ми пускаш теми кахърни у зоната! а барем да може човек да помогне, та да има смисъл....[ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Силно земетресение в Китай
Автор: Vinsent   
Дата:   12-05-08 22:19

Амигото така прееба времето преди няколко дни, с кофти прогнози! [smile] [smilie25] [smilie18] [smile] [smilie25] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Силно земетресение в Китай
Автор: Amigo   
Дата:   12-05-08 22:19

баси кво ме нарочихте, ши си трая вечи [smilie2] [smilie2] [smilie8] [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Силно земетресение в Китай
Автор: мара   
Дата:   12-05-08 22:23

шси трайш, я! [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Силно земетресение в Китай
Автор: Amigo   
Дата:   13-05-08 12:45

Само 60 бамбукови панди устояха на кошмара
13 май 2008 / News.dir.bg

Според официалните данни, огласени от представител на китайското правителство са за 11 921 загинали при силното земетресение вчера в провинция Съчуан, югозападен Китай, предаде АФП, цитирана от БГНЕС. Само в град Мянчжу има 2000 убити и 4800 погребани под развалините, уточнява Синхуа.
Рано тази сутрин ново земетресение с магнитуд 5,8 по Рихтер разтърси района на Вънчуан, провинция Съчуан, където бе епицентърът и на вчерашния трус с магнитуд 7,8, предаде БТА. Вторичните трусове, въпреки по-малката си сила, са не по-малко опасни заради големите повреди на постройките.
Най-малко десет хиляди души са затрупани, а 2000 са загинали само в китайския град Мянчжу, в югозападната провинция Съчуан, разтърсена вчера от катастрофално земетресение, предаде Франс прес, като цитира агенция Синхуа. Мянчжу е в една от най-тежко засегнатите зони, на около 30 км югоизточно от епицентъра на труса с магнитуд 7,8 по Рихтер. Около хиляда ученици и техните учители са мъртви или изчезнали след срутването на училището им в района Бейчуан, на десетина километра от епицентъра на земния трус, посочва Синхуа.
Хиляди са загинали или са затрупани под развалините на рухнал при земетресението завод за парни турбини в град Хануан, в Югозападен Китай, предаде АФП, като цитира агенция Синхуа. Заводът рухнал в града с 60-хилядно население. В него работели между 5 и 6 хиляди души.
Китайското министерство на околната среда съобщи, че изпраща експерти в пострадалите от земетресението райони, за да предотврати евентуална екологична катастрофа. Експертите ще контролират сигурността на АЕЦ, на химическите, циментовите и други производства, които може да създадат опасност за околната среда, предаде АФП, цитирана от БГНЕС.
Китай мобилизира повече от 50 000 войници, които да оказват помощ при спасителните операции. Спасителни екипи са достигнали района на епицентъра на силното земетресение в Китай, предаде Синхуа. В района на Вънчуан са пристигнали първите 1300 спасители, предимно военни и медицински екипи. Спасителните работи се затрудняват от проливен дъжд и от факта, че пътищата в планинския район са непроходими. Към Вънчуан се отправят и въздушнодесантни части.
В град Ченду, административен център на провинция Съчуан, 60-те "бамбукови мечки" в Центъра за изучаване на пандите са останали невредими, съобщи Синхуа. Пандата е смятана за неофициален символ на Китай.
Последното най-силно земетресение в Китай беше през 1976 г., при което по официални данни загинаха 270 500 китайци.
[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Силно земетресение в Китай
Автор: мара   
Дата:   13-05-08 12:55

стига, бе! то барем да мойш помогна, а то...! аман![smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re: Силно земетресение в Китай
Автор: Amigo   
Дата:   13-05-08 12:58

маро, не се вживявай [smilie8] всички сме пътници [smilie8] [smilie8] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Силно земетресение в Китай
Автор: Julius.   
Дата:   13-05-08 12:58

на дрезината

Отговори на това съобщение
 Re: Силно земетресение в Китай
Автор: catlover   
Дата:   13-05-08 22:27

Е виж ги как се врат, после мрат по хиляди... [smilie2] [smilie2] [smilie2]


http://e-reporter.net/node/710

Отговори на това съобщение
 Re: Силно земетресение в Китай
Автор: Cristinel   
Дата:   13-05-08 22:31

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.