Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8     всички  напред  последна
 Деактивиран е
Автор: anaksagor   
Дата:   08-05-08 01:31

Xizora...
кофти, той снимаше...
 Re: Деактивиран е
Автор: admin   
Дата:   08-05-08 01:39

Да, чудесно е, че снимаше, но след многократни предупреждения от наша страна и обещания от негова страна, той не престана с грубите обиди и директни цинизми и псувни.
Съжаляваме много за автора Xizor, но правилата важат за всички.
 Re: Деактивиран е
Автор: anaksagor   
Дата:   08-05-08 01:41

Аз не оспорвам правото на админите да деактивират ако не се спазват правилата. Просто изразявам съжаление.
 Re: Деактивиран е
Автор: asahi   
Дата:   08-05-08 01:45

Ице, пак ли бе?
 Re: Деактивиран е
Автор: admin   
Дата:   08-05-08 01:46

И ние съжаляваме много, особено когато става въпрос за добър и талантлив автор.
Никой няма право да нарича околните "prosta putka" и "bahta u debila nedoeban" и то на всичкото отгоре публично, в основния форум и без да е предизвикан.
 Re: Деактивиран е
Автор: canonio   
Дата:   08-05-08 01:49

Сега поне разбрахме, че Ицо и Дими не са един и същ човек.
Както и Ицо и Лалинда не са един и същ.[smilie18]

Дано да се появи пак[smilie24]
 Re: Деактивиран е
Автор: anaksagor   
Дата:   08-05-08 01:53

въпрос на изказ според мен, изключително безобиден ми се струва той. И прави впечатление на срамежлив. Но което си е право, право си е, не е редно да се псува из форумите... ама знам ли, те останаха 2-3 по-нестандартни автора, които да влизат редовно.
 Re: Деактивиран е
Автор: anaksagor   
Дата:   08-05-08 01:54

но дими и ролейфлекс са едно и също лице.
 Re: Деактивиран е
Автор: admin   
Дата:   08-05-08 01:56

За съжаление не са. Ако бяха, до сега да са излетели. Проверено е внимателно. Близки хора са, пишат от близки места, но не са едно и също лице.
 Re: Деактивиран е
Автор: vasil.varbanov   
Дата:   08-05-08 01:58

тъпо!
anaksagor е прав.

 Re: Деактивиран е
Автор: asahi   
Дата:   08-05-08 01:58

Пият еднакви хапчета[smilie5]
 Re: Деактивиран е
Автор: anaksagor   
Дата:   08-05-08 01:58

жалко, все не ми се вярваше, че толкова много казионни комунисти има [smilie10]
 Re: Деактивиран е
Автор: nodoubt   
Дата:   08-05-08 01:59

тва означава ли че всячески се търси как да се изритат някои хора , а на други са нужни хиляда и една простотии като въпросния джедай дето сега излете [smilie21]
 Re: Деактивиран е
Автор: asahi   
Дата:   08-05-08 02:01

Абе да и се извини на оная простата, тя пък да поумнее малко и вечна дружба!
 Re: Деактивиран е
Автор: anaksagor   
Дата:   08-05-08 02:02

nodoubt... означава, че като има такива дето само си чешат езиците и представа от фотография нямат... остава и по 10 профила да имат. Сакън.
 Re: Деактивиран е
Автор: Стоев   
Дата:   08-05-08 02:08

Ще ми липсва Ицето[smilie11]
И аз съм го кастрил, че пцува повечко, още в Зората на Зоната, да не търся Темата...

 Re: Деактивиран е
Автор: admin   
Дата:   08-05-08 02:13

На такива дето си чешат езиците, няма смисъл да отговаряте.
Не става с груби цинизми и псувни. Подобни прецеденти не могат да се допускат. Първо следва блокиране на профила(през този етап Ксизора вече мина след подобни изпълнения под снимки),а след това деактивиране.
След официално предупреждение, той обеща че няма да се повтаря повече. Не спази обещанието си.
 Re: Деактивиран е
Автор: Стоев   
Дата:   08-05-08 02:21

Амин.

 Re: Деактивиран е
Автор: asahi   
Дата:   08-05-08 02:31

Сигурно е забравил.
Или пък е бил афектиран от некой Титан.
 Re: Деактивиран е
Автор: n1x0n   
Дата:   08-05-08 02:59

Абе то не е като да няма избирателност, ама явно има неква тайна граница във вида на псувните, която не трябва да се минава.
 Re: Деактивиран е
Автор: Skic   
Дата:   08-05-08 03:27

[smilie2]



Публикацията е редактирана (08-05-08 04:18)
 Re: Деактивиран е
Автор: тьма   
Дата:   08-05-08 06:12

Толкова време се държеше прилично, със сигурност е бил предизвикан.Не би трябвало така лесно да се активира един автор, който е от самото начало на форума и който винаги изненадва с творчеството си.При подобно действие не е ли нормално да се аргументирате по-ясно - къде, в коя тема, под чии снимки а казал това, което е предизвикало деактивирането. Разбира се,че правото да деактивирате е ваше, но форумът е фотографски и да се лишавате от един талантлив автор, който винаги има какво да покаже, не е ли малко прибързано. Много съжалявам за Ксизор, въпреки че съм си патила от острия му, но не злобен език Върнете го[smilie24]

 Re: Деактивиран е
Автор: Kanonir   
Дата:   08-05-08 06:30

Абе то не е като да няма избирателност, ама явно има неква тайна граница във вида на псувните, която не трябва да се минава.


бе то и без псувни става... явно и други тайни граници и неписани правила ....

 Re: Деактивиран е
Автор: тьма   
Дата:   08-05-08 06:45

имало е и по-нецензурни слова в този форум, особено на лични, но нали там никой не поглежда, а и не всеки обича като някои хора да си ги копи-пейства по темите
 Re: Деактивиран е
Автор: nabis   
Дата:   08-05-08 08:26

доста тъпо....мога да дам поне 10 човека като пример които са били много дразнещи, но никой нищо не е направил...а сега Ицо?!
доста нелогично ми се струва.
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена