Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна
 Re: 31 номер 1
Автор: HP   
Дата:   18-05-08 18:00

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: 31 номер 1
Автор: nodoubt   
Дата:   18-05-08 18:01

иронията е излишна всеки случай.
аз виждам реални шансове срещу повече от половината евентуални съперници [smilie8]

за съжаление видяхме какво става с върл късмет при жребии на съперник за влизане в шампионската лига [smilie2]


Отговори на това съобщение
 Re: 31 номер 1
Автор: nodoubt   
Дата:   18-05-08 18:01

оф , локото и аз ги чакам , съдба [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: 31 номер 1
Автор: Coincidentia   
Дата:   18-05-08 18:02

От тези отбори Юве-то са ми най-любимият, та не бих отказал пак да ги гледам, особено Божествения Дел Пиеро [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: 31 номер 1
Автор: nodoubt   
Дата:   18-05-08 18:03

ще има за всички [thankyou] само да се паднат [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: 31 номер 1
Автор: HP   
Дата:   18-05-08 18:04

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: 31 номер 1
Автор: Coincidentia   
Дата:   18-05-08 18:07

А какво стана в Италия в крайна сметка, аз съвсем се заблеях и гледах тенис, вместо калчото?


Отговори на това съобщение
 Re: 31 номер 1
Автор: carl_cox   
Дата:   18-05-08 18:10

ами кво да стане? Интер - шампиони, а ФИОРЕНТИНА са в шампионска лига, Милан - УЕФА :)

ЦСКА при всички положения ще бере ядове :) макар че дълбоко се съмнявам изобщо да прескочи предварителните кръгове...


Отговори на това съобщение
 Re: 31 номер 1
Автор: Coincidentia   
Дата:   18-05-08 18:10

Бил съм във вашата агитка на предишния мач, едно време левскарите и чорбарчетата от нашето училище си ходехме заедно на почти всички мачове, без тези един срещу друг, разбира се.

Ама, ако бяхте цивилизовани хора и ако имах фланелка на Дел Пиеро - с удоволствие, но то е ясно как стоят нещата тук, вчера се видя пределно ясно [smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: 31 номер 1
Автор: Coincidentia   
Дата:   18-05-08 18:13

carl_cox [smilie24]

Пак един въпрос поради неинформираността ми - това ще е жребият за кой предварителен кръг?


Отговори на това съобщение
 Re: 31 номер 1
Автор: nodoubt   
Дата:   18-05-08 18:13

1Ливърпул
2Барселона
3Арсенал
4Шалке
5Ювентус
6Олимпик М
7Стяуа
8Панатинайкос К2
9Рейнджърс или Селтик ще е ясно на 22 май (който остане 2-ри) К2
10Базел К2
11Фенербахче К2
12Олимпиакос
13Шахтьор
14Андерлехт К2
15Фиорентина
16Спартак М

отборите с К2 трябва да преодолеят 2-ри предварителен кръг за да са съперници на ЦСКА



Отговори на това съобщение
 Re: 31 номер 1
Автор: Coincidentia   
Дата:   18-05-08 18:18

Ясно [smilie24]

Остава и ние да доведем пак Милан, макар и съвсем не толкова велик като онзи на холандците... Бастен заедно с Гунди са най-великите деветки в историята [thankyou]

А ние всъщност ще трябва ли да играем предварителни кръгове за групата на УЕФА и колко, там знаете ли как ще стоят нещата?


Отговори на това съобщение
 Re: 31 номер 1
Автор: nodoubt   
Дата:   18-05-08 18:22

е с ужасните клубни коефициенти тази година да се класирате направо в групите ли [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: 31 номер 1
Автор: Coincidentia   
Дата:   18-05-08 18:25

Пък знам ли, мислех си, че сме насъбрали повечко от предишните години, ама явно не е така... все едно де, аз не съм много оптимист с този треньор, но пък знае ли се [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: 31 номер 1
Автор: nodoubt   
Дата:   18-05-08 18:29

http://www.xs4all.nl/~kassiesa/bert/uefa/access2008.html

Левски и Литекс започват във втори предварителен кръг на УЕФА , ако се класират напред , участват в Първи кръг на УЕФА , ако преодолеят и него - участват в Групова фаза на купата на УЕФА [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: 31 номер 1
Автор: Coincidentia   
Дата:   18-05-08 18:35

Да му се не види... не знам, ще се опитам да се съсредоточа върху Европейското първо.


Отговори на това съобщение
 Re: 31 номер 1
Автор: HP   
Дата:   18-05-08 18:50

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: 31 номер 1
Автор: Coincidentia   
Дата:   18-05-08 19:17

Пък вие понеже сте насъбрали един, та и сега ще го увеличавате срещу любимите ви колоси [smilie19]


Отговори на това съобщение
 Re: 31 номер 1
Автор: Императорът.   
Дата:   18-05-08 19:22

Coincidentia рече:


"Бастен заедно с Гунди са най-великите деветки в историята "


...без коментар !!!

Отговори на това съобщение
 Re: 31 номер 1
Автор: nodoubt   
Дата:   18-05-08 19:24

класирането на ЦСКА направо в трети предварителен кръг на Шампионската лига се дължи на обстоятелство , че и двата финалиста в турнира на Шампионската лига вече са си осигурили участието там догодина [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: 31 номер 1
Автор: Coincidentia   
Дата:   18-05-08 19:30

Може и да се бъркам, вероятно чичовото е най-великият [smilie19]

nodoubt, браво, че си признаваш [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: 31 номер 1
Автор: nodoubt   
Дата:   18-05-08 19:32

каквото ни е - сами си го правим. до голяма степен клубните коефициенти по държави са общи [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: 31 номер 1
Автор: Coincidentia   
Дата:   18-05-08 19:36

Да бе, ама ми е много сложна системата, така и никога не я разучих - пък клубни, пък държавни коефициенти... а аз си мислех, че изобщо на всичките клубове са се вдигнали, а от там - и на страната, нали и локото и литекс правиха нещо, ама явно не е достатъчно... пък и 16-то място хич не ни е малко на фона на качеството на нещата.


Отговори на това съобщение
 Re: 31 номер 1
Автор: nodoubt   
Дата:   18-05-08 19:45

направихме нещо смислено на клубно ниво само есента преди две години , малко но пък беше хубаво [smile]

спомням си че се прибрах от мача с леверкузен (май) , брат ми е левскар (левски също бяха победили) и гледахме заедно Литекс и викахме като ненормални [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: 31 номер 1
Автор: Coincidentia   
Дата:   18-05-08 19:50

Да де, на мен явно ми се бъркат спомените, май тогава е било и когато Локото почти щяха да отстраняват Фейенорд... беше тръгнало на добре за всички [smilie24]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.