Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна
 Re: 31 номер 1
Автор: nodoubt   
Дата:   18-05-08 19:55

локото е следващата година [smile] [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: 31 номер 1
Автор: Coincidentia   
Дата:   18-05-08 20:03

Този сезон ще сме пак "обичайните заподозрени" четири отбора, ама някак всички ми се струват в пъти по-слаби от тогава, та който и да влезе в някакви групи, ще си е направо успех.


Отговори на това съобщение
 Re: 31 номер 1
Автор: nodoubt   
Дата:   18-05-08 20:06

ЦСКА има много голям шанс за влизане в групите на УЕФА поне , не мислиш ли [smilie11]


Отговори на това съобщение
 Re: 31 номер 1
Автор: Coincidentia   
Дата:   18-05-08 20:16

Всъщност и това не знам, много са ми неясни правилата, непосредствено преди мачовете ги научавам обикновено...
Ако падне в третия предварителен кръг, ще има право да играе за УЕФА [smilie11]


Отговори на това съобщение
 Re: 31 номер 1
Автор: nodoubt   
Дата:   18-05-08 20:21

да, 16те отбора отпаднали от 3тия предварителен кръг на Шампионската Лига , продължават участието си в европейските турнири с мачове в 1вия кръг на УЕФА.

Тоест ЦСКА има два мача за влизане в групите на ШЛ , ако отпадне има два мача за влизане в групите на УЕФА [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: 31 номер 1
Автор: Coincidentia   
Дата:   18-05-08 20:24

В такъв случаи шансовете изглеждат много по-добри май.


Отговори на това съобщение
 Re: 31 номер 1
Автор: Императорът.   
Дата:   18-05-08 22:24

Coincidentia, "чичовото" може да не е най-великият, но е много по-добър и успял централен нападател от вашият Гунди. Самият факт че има повече голове в Испания, отколкото Гунди в България и че в краят на кариерата бе един от десетте най-добри действащи голмайстори в светът, вече е достатъчен.

За турнирите - всичко е до жребий, дано бъде благоприятен. Но винаги съм негодувал против системата на така наречената "шампионска лига" - чий го дирят там отбори - НЕшампиони?

Отговори на това съобщение
 Re: 31 номер 1
Автор: nodoubt   
Дата:   18-05-08 22:42

ми недай си боже да играем нейде с гетафе да речем и да разберем , а [smilie11] [smilie2]


Отговори на това съобщение
 Re: 31 номер 1
Автор: nodoubt   
Дата:   20-05-08 00:30

и Левски има големи шансове , всъшност откъм шанс - най-глям от бг отборите. само сините са поставени в първия редовен кръг на УЕФА и евентуално ще срещнат по лек отбор. Разбирасе никой български журналист не поставя под съмнение преодоляването на втори и трети предварителен кръг от сините [smilie11]

За сметка на това ЦСКА във вестниците вече със сигурност е отпаднал от Шампионската Лига и среща далеч по-силен отбор от Толуза , понеже разбираш ли не сме поставени , срещу който се дъним и берем срам [smilie8]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.