Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 моля, деактивирайте профила ми
Автор: mia   
Дата:   12-04-08 13:53

Тъй като се оказва, че получавам на "лични" съобщение от JORO по конкретен мой постинг, но нямам права да му отговоря на съобщението - пиша тук!
Жоро, моля не ме обиждай на националист и комплексар, ако обичаш, аз имам други представи за тези понятия и не възнамерявам да се обяснявам повече кое и как. Също като господина от FYROM, аз, па макар и българка, също се чувствам обидена (само че за разлика от него - не от мнозинството, което посещава този сайт, а конкретно от теб). Няма да използвам повече профила си в този сайт, така че - моля, деактивирайте го!
 Re: моля, деактивирайте профила ми
Автор: catlover   
Дата:   12-04-08 13:56

[smilie10]
 Re: моля, деактивирайте профила ми
Автор: petronii   
Дата:   12-04-08 13:59

Дискриминират ни.....ама си траем...сега е време за бунт...[smilie18] [smilie18] [smilie18]

 Re: моля, деактивирайте профила ми
Автор: PolarBear   
Дата:   12-04-08 14:31

[smilie9]
 Re: моля, деактивирайте профила ми
Автор: ejko   
Дата:   12-04-08 15:22

каква е драмата тук?
 Re: моля, деактивирайте профила ми
Автор: nabis   
Дата:   12-04-08 15:30

значи може да забраниш на някой да ти пише ЛС, тази опция ще стане ли общодостъпна?
 Re: моля, деактивирайте профила ми
Автор: ejko   
Дата:   12-04-08 15:32

аз забранявам набис мигновено, че тоя денонощен спам не го трая вече...:)
 Re: моля, деактивирайте профила ми
Автор: nabis   
Дата:   12-04-08 15:32

хахаххахахахахахха! добре, няма повече, извинявай за безпокойството....!
 Re: моля, деактивирайте профила ми
Автор: admin   
Дата:   12-04-08 15:42

Първо това че не можете да отговорите на Жоро е абсолютно невярно. Всеки може да му отговори на ЛС.
Второ ето цялото ЛС на Жоро:
mia-"Ами че нека се обижда, това в крайна сметка е български сайт!"

Не, не си познала!
Това е сайт на всички хора, независимо от расата им, пола им, сексуалната им ориентация или националната им принадлежност.
И в този сайт няма да допусна да бъдат обиждани и унижавани хора, затова че са се родили турци, македонци, гърци, албанци, цигани или все едно какви.
Националистичестическите си комплекси ги избивайте на други места. Не тук!


Трето - за да сме наясно ето какво защитавате в случая:
BOZO- Predi 1991 godina ne e imalo Macedonia... Nema drujava bez istoria, Macedonia e bila i ke si ostane bugarska, pitaj dedo ti dali e macedonec ili bugarin, gubre usrano !
BOZO-Budalo, koga makedonec odi na banja ostava mrusna voda i chist bugarin. Zemi cheti istorijata, tam e sichko napisano...


Заради тези нападки бяха затворени темите за Македония.
"Гурбе усрано" - това няма да го бъде в тоя сайт, ако ще и целия форум "клубен живот" да бъде затворен и да остане само фотографската част, където да се говори само за фотография.
Тук сме да ни събира фотографията и ако ще ни разделят 100 други неща, по-добре да не се говори за нищо друго в тоя форум!


Администраторите на сайта няма да толерират изливането на агресия и негативизъм, независимо към кого!
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена