Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна
 Re: А какво искат Мъжете
Автор: princess_Lia   
Дата:   20-10-07 13:51

Какво ми се смееш, тнт [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: А какво искат Мъжете
Автор: Matheya   
Дата:   20-10-07 13:56

мда, много им е комплицирано , милите- с тая ли, с оная ли, не е лесно [smilie18]

ПП: Нека си кажат какво искат [smile] .



Публикацията е редактирана (20-10-07 14:09)

Отговори на това съобщение
 Re: А какво искат Мъжете
Автор: Matheya   
Дата:   20-10-07 13:58

Чакай да пусна поздрав [smile]:

http://www.youtube.com/watch?v=MMpXdCkvKZA&mode=related&search=



Публикацията е редактирана (20-10-07 14:21)

Отговори на това съобщение
 Re: А какво искат Мъжете
Автор: princess_Lia   
Дата:   20-10-07 14:28

Малееее, какъв поздрав пусна [smilie5] само не ми казвай, че е за някой оттука [smile]

Та...ако трябва да бъда сериозна -
Смятам, че обществото поставя много повече изисквания към мъжете, отколкото към жените и оттам да се получава объркването им. Говоря за общия случай, разбира се. Мъжът трябва да има добро образование, стабилна работа и солиден доход, преди обществото да го приеме като такъв - а оттам и собственото им възприятие за тях самите. Преди това всички го възприемат като момче [smilie3] Затова много от мъжете до 30 години (условно поставям тази граница) поставят реализацията на първо място. Конфликтът между вътрешните нужди и търсения и неотговарянето на изискванията на обществото, особено след определена възраст, може да доведе до много сериозни последствия. Неудовлетвореност от това, което правиш и което си постигнал, ниска самооценка, депресивни състояния, неувереност и хаотичност в контактите със срещуположния пол - мъжът се превръща в едно кълбо от нерви [cool]
В момента, за съжаление, нищо в обществото и финансовата конюнктура в страната не е на тяхна страна...

Отговори на това съобщение
 Re: А какво искат Мъжете
Автор: princess_Lia   
Дата:   20-10-07 14:29

[smile]

При жените нещата са по-лесни - социалната среда поставя изискване единствено да се реализират в семейството. Оттам нататък останалото си го правим сами - искаме да имаме образование, хубава работа и кариера и добро възнаграждение за нея, финансова стабилност, за да сме независими. Това, разбира се, както и при мъжете, отнема време. И отново се появява конфликтът - имаш всичко това, а не си изпълнила обществените изисквания за дом и семейство. Разликата е, че при жените биологичния часовник тиктака [smile] ...

Отговори на това съобщение
 Re: А какво искат Мъжете
Автор: Matheya   
Дата:   20-10-07 14:42

Лиа,
това не са изисквания на обществото- това са лични изисквания, които пречат!
Нима бедните не сьздават семейства, не правят деца- умират самотни ли, как? [smilie10]

Не сьм сьгласна- това са оправдания за липсата на морал или нежеланието да се поеме отговорност.
Това не е мьж! [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: А какво искат Мъжете
Автор: Matheya   
Дата:   20-10-07 14:48

При жените нещата са по-лесни - социалната среда поставя изискване единствено да се реализират в семейството. Оттам нататък останалото си го правим сами -

И това не е вярно- в БГ жената винаги е работила и ще работи- налага й се! Отделно си гледа децата. Баба ми е работила, майка ми, аз - сьщо.

Никоя не е седнала да бьрше сополи на децата и прахта от етажерките САМО. Да, генетично ти е заложено да си преди всичко Майка, но социалната среда те поставя пред по-сложни изпитания, с които смятам се спарвяме, както ти , така и аз.
Оня има да се обрьсне и да отиде на работа днес и пак не му е Лесно- ми няма лесно- аман от женчовци!
[smilie8]



Публикацията е редактирана (20-10-07 14:50)

Отговори на това съобщение
 Re: А какво искат Мъжете
Автор: princess_Lia   
Дата:   20-10-07 14:53

Именно де, и аз това казвам за социалната среда.

Отговори на това съобщение
 Re: А какво искат Мъжете
Автор: overflow   
Дата:   20-10-07 15:01

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: А какво искат Мъжете
Автор: princess_Lia   
Дата:   20-10-07 15:05

Хубаво е, че може да се дебатира по темата...

И все пак мисля, че не е нежелание да се поеме отговорност, а страх, че не може да я понесеш. Защото мъжът ТРЯБВА да гледа семейството, а жената ТРЯБВА да може да си остане в къщи, ако реши, и той ТРЯБВА да й го осигури...
Аз не съм казала, че това е моя позиция. Просто мисля, че обществените норми в момента са такива. Свърши се със социалистическото общество...

Отговори на това съобщение
 Re: А какво искат Мъжете
Автор: princess_Lia   
Дата:   20-10-07 15:07

Оверфлоу, аз съм го написала по-горе [smile]
Според тебе, откъде идва комплекса?

Отговори на това съобщение
 Re: А какво искат Мъжете
Автор: Matheya   
Дата:   20-10-07 15:07

Моя часовник е назад .[smile] Нямам комплекси- детето идва след Мьжа.
Ако много окьснея и не се намери Татко, не се притеснявам особено - имам оферта да ми направят дете, познавам човека от 10 години. [smilie5] [smilie24]

Та социалната среда е еднаква за всички- сега зависи кой как си го представя, аз нямам намерение някой да ме отглежда и аз само да дебелея вкьщи.

Отговори на това съобщение
 Re: А какво искат Мъжете
Автор: princess_Lia   
Дата:   20-10-07 15:14

Хубаво де, ама мъжете нищо не казват...

Отговори на това съобщение
 Re: А какво искат Мъжете
Автор: nice   
Дата:   20-10-07 15:14

overflow май така се получава,поне сповечето добри момичета който познавам [smilie8]


даите да не спамим темата а да отговорим на въпроса на момичето.

Какво искам аз от една жена?

въпроса е малко неясен,коя жена?
тази с която прекарвам 1 нощ или тази с която искам да остерея?


тьма SPECIFY [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: А какво искат Мъжете
Автор: Danhill   
Дата:   20-10-07 15:30

добре де мацки кажете сега какво искат от Вас мъжете?
ако не Ви се обобщава кажете за вчера само[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: А какво искат Мъжете
Автор: Matheya   
Дата:   20-10-07 15:31

ааа, как прехвьрли топката ! [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: А какво искат Мъжете
Автор: falcon   
Дата:   20-10-07 15:40

Повечето мъже искат шаблонни неща и затова са лесно предвидими и често се превръщат в играчка в нечии ръце.
Това което искаш наистина зависи от жената от която ще искаш нещо,на какъв етап от живота си 20г...40г....60г...какви планове имаш за бъдещето...обе зависи от случая.
Едно искане обаче винаги ще присъства и то е свързано с мъжката природа -секс[smile]


Отговори на това съобщение
 Re: А какво искат Мъжете
Автор: Danhill   
Дата:   20-10-07 15:40

мали , как се замислиха[cool]

Отговори на това съобщение
 Re: А какво искат Мъжете
Автор: _alice_   
Дата:   20-10-07 15:41

ооо, Данхил [smilie8] [smilie8] [smilie8]

от миналата тема стана ясно, че жените не знаят какво искат, но като гледам и мъжете май не са много наясно [ezik] [ezik] [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: А какво искат Мъжете
Автор: Danhill   
Дата:   20-10-07 15:46

Алиса, на теб пак не ти е ясно!
Кое не разбра ? я кажи!

Отговори на това съобщение
 Re: А какво искат Мъжете
Автор: Matheya   
Дата:   20-10-07 15:50

Що бе , схванала е основното [ezik]

[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: А какво искат Мъжете
Автор: overflow   
Дата:   20-10-07 15:51

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.

Отговори на това съобщение
 Re: А какво искат Мъжете
Автор: falcon   
Дата:   20-10-07 15:53

Това е доста опасна заигравка,а какво ще стане с детето....или то няма значение..важно е някой да е изпълнил основното си предназначение като биологичен индивид[smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: А какво искат Мъжете
Автор: Danhill   
Дата:   20-10-07 15:57

Матейке тука го закъса!

Отговори на това съобщение
 Re: А какво искат Мъжете
Автор: Matheya   
Дата:   20-10-07 15:58

нищо не очаквам- все още [smilie5] .
Не сьм го предложила аз , не знам каква може да е причината един мьж да каже "Хайде да ти направя бебе!", особено, когато си има 3 броя. [smilie5] [smilie8]
Хора всякакви!

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.