Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Екскурзия до племето "яо" и племето "джуан" за 180-евро
Автор: Brummaker   
Дата:   13-10-07 18:20

[smilie24] аз имам и друг приятел - той пък е пианист в Китай, но не си спомням къде точно. Във всеки случай, догодина напролет или лятото ще се мисли по въпроса, мерси Наско - тръгвам ли - ще се обадя разбира се ! [beer] [beer] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Екскурзия до племето "яо" и племето "джуан" за 180-евро
Автор: dau   
Дата:   13-10-07 18:28

Наско дай малко повече инфо, коя е провинцията... къде се намира... атмосферните условия как са там... височината каква е, преходите какви са, къде се спи... малко повече инфо да дадеш ако може

Отговори на това съобщение
 Re: Екскурзия до племето "яо" и племето "джуан" за 180-евро
Автор: vga   
Дата:   13-10-07 18:34

еееее това е невероятно!! страхотно изживяване! много се радвам на хора като теб тъй като и аз обичам да скитам навсякъде! форума може да си има много кусури но дори само това че ми дава шанса да зърна такива прекрасни места и ме среща с такива авантюристи ми стига да го харесвам. тази година няма да имам пари за съжаление но догодина живот и здраве тръгвам с брума [smilie18] на шега на майтап страшно ме запали и има да я сънувам тая екскурзия докато замина... поздравявам записалите се!страхотно време ви предстои! [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Екскурзия до племето "яо" и племето "джуан" за 180-евро
Автор: da.fo   
Дата:   13-10-07 19:00

Готов съм га тръгна на такова пътуване - ама ако може малко повече инфо - провинция,климат,терен и т н [smilie11]


Отговори на това съобщение
 Re: Екскурзия до племето "яо" и племето "джуан" за 180-евро
Автор: nask0   
Дата:   13-10-07 23:02

Провинция Guanxi, централният град се казва Guilin.

Ще направим билетите така, че да кацнете там за да е по удобно.

Първо ще посетим селата пинг an, ping an, Zuo fo dzin и още няколко. На български имената са много красиви, небесна мелодия, златният буда под небето и други подобни.

Там живеят хора от племето Yao, ще пътуваме с водачи, въпреки че познавам вече маршрута.
Преходите са около 4 часа.

От последното място ще се придвижим към село, в което има автобуси, отиваме в град Лонгшенг откъдето се прехвърляме обратно в централният град Гуилин.

Дотук е планинският маршрут, другата част е в долината, там са планините с острите върхове.
Това е мястото, което се снима във всички реклами за Китай и е много впечатляващо.

Тук ще отсядаме в истински хотели, с баня и топла вода (в планината ще спим в дървените къщи на местните хора).

Ще посетим няколко манастира, няколко пещери, можем да направим пътуваме с бамбукова лодка по течението на река Ли, ще си поснимаме с местните рибари, които ловят риба с птици- корморани.
Повечето неща са около град Янгшуо, единият link отгоре - видеото с нощото представление е от същото място.

Наоколо има няколко малки градчета, можем да се предвижваме с bus или с велосипеди, струват около 3 лв за цял ден с около 40лв депосит.

На връщане ще гледаме хора от племето Dzhuang, китайски театър, и ще посетим няколко много известни места за снимки.

Климатът е топъл, почти цялата година се слага тениска. Минимални температура през зимата- около 10 градуса.
В планината е възможно да застуди малко повече, но никога не става много студено, по принцип леки връхни дрехи са достатъчни (или един пуловер в най лошият случаи).

Тук все още температурата е над 30 градса дори през ноща, за месец, месец и половина няма да стане mного по студено.

Има и други интересни забавления, спусканя по бързи ручеи с лодки, скално катерене други, но на място ще видим какво предпочитат повечето членове на групата.

Отговори на това съобщение
 Re: Екскурзия до племето "яо" и племето "джуан" за 180-евро
Автор: IvoZafirov   
Дата:   13-10-07 23:24

Sega видях къде си бил [smilie10]

[smilie24]

еваларка! Леееко ти завидях
[smilie5] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Екскурзия до племето "яо" и племето "джуан" за 180-евро
Автор: tnt   
Дата:   13-10-07 23:35

страхотно! Завиждам ви! Вървете! [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Екскурзия до племето "яо" и племето "джуан" за 180-евро
Автор: praetorian   
Дата:   13-10-07 23:52

Изкушението е голямо [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Екскурзия до племето "яо" и племето "джуан" за 180-евро
Автор: vladomatev   
Дата:   15-10-07 16:59

Леле тия рибари с кормораните са страхотни. Я кажи как се казва летището на което треа да се кацне, е така да видя колко излиза самолетния билте?

Отговори на това съобщение
 Re: Екскурзия до племето
Автор: CTEHATA   
Дата:   15-10-07 18:37

Не, просто ни дискриминират ;)

Отговори на това съобщение
 Re: Екскурзия до племето "яо" и племето "джуан" за 180-евро
Автор: джъмбо   
Дата:   15-10-07 19:20

както и няма да взема хора над 100кг (щото трябва да ги мъкна после из планината)

с това изказване се пада много в очите....

вика му се дискриминация

Отговори на това съобщение
 Re: Екскурзия до племето "яо" и племето "джуан" за 180-евро
Автор: glaskeram   
Дата:   15-10-07 20:47

Аз съм готов да дойда, стига да ме вземете.
На 53 години съм и съвсем любител в фотото. Иначе съм слаб и издържлив. Ходил съм на екзотични места: Аржентина, Казахстан-северен, Узбекистан и др. Езиците които знам не могат да са от полза:немски и руски.

Отговори на това съобщение
 Re: Екскурзия до племето
Автор: DemaRage   
Дата:   15-10-07 22:00

Наско,
в Китай "племена" няма, има националности.
Бюджетът, к/о си дал е безумно условен и визира храна, к/о след 2 часа ще е изчезнала в стомаха на всеки европеец и той ще има зверска енергийна нужда от нова такава,...Съветвам ентусиастите да вземат в юани еквивалента на поне 500 евро, които да не държат само на 1 място.
По отношение на екипировката препоръчвам изключително здрави и вече ползвани (а не чисто нови) трекинг обувки + "бек ап" от сандали. Температурите вечер са значително по-ниски и в съчетание с убийствената влажност не са за всеки. Дочени спортни панталони с много джобове, споменатият пуловер + задължително водо/ветро-защитено яке биха спестили не малко хинин на групата.
Добавете спрей против насекоми, слънчеви очила, личен здрав нож. Всякакви лекарства и козметика трябва да са взети от България и да не се купуват на място.
Пие се задължително преварена вода.
За повече инфо - питайте тук!



Публикацията е редактирана (15-10-07 22:01)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.