Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна
 Re: РЕВНОСТТА
Автор: IvoZafirov   
Дата:   12-10-07 14:07

Глей ся, ако жена ти му позволява да я сваля работата е ясна..
Бегай и от жената, а с оня не се занимавай. Той човека какво е виновен, жена ти явно е хубава и той и е хвърлил око. Дотук нормално, ама ако тя не го реже значи....

Отговори на това съобщение
 Re: РЕВНОСТТА
Автор: Dobria_stareC   
Дата:   12-10-07 14:08

но проблема е че не се ядосвам а в същото време знам че трябва да му направя нещо лошо щото иначе може ми вземе жената, а нея си я обичам и немога и наложа никакви ограничения[smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: РЕВНОСТТА
Автор: tnt   
Дата:   12-10-07 14:09

глупости на търкалета [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: РЕВНОСТТА
Автор: Dobria_stareC   
Дата:   12-10-07 14:10

що мислиш така[smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: РЕВНОСТТА
Автор: Amigo   
Дата:   12-10-07 14:10

Ревността е болестно състояние. [cool] [smilie7] Някои ги лекуваме, други не щат, щото си мислят, че са здрави [smilie7] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: РЕВНОСТТА
Автор: onlineivo   
Дата:   12-10-07 14:10

Dobria_stareC, [smilie8] Първо стреляй по жената за това че допуска да бъде сваляна! [smilie21]

Ако една жена търси силни усещания от общуването с противоположния пол, тя ще се оставя да я свалят, и ще се прави че не е разбрала че всъщност я свалят. (не казвам че това задължително трябва да приключи с изневяра - просто може да си и харесва на момичето да я свалят)
А ако не търси такива силни усещания, то в момента в който тя усети че конкретен мъж има някакви надежди/очаквания от нея, то тя ще го дистанцира на достатъчно подходящо растояние, в зависимост от ситуацията!

Отговори на това съобщение
 Re: РЕВНОСТТА
Автор: Kindlifresser   
Дата:   12-10-07 14:10

Един интересен линк по темата: ЗРЯЛОСТ И ЛЮБОВ

Ето няколко цитата:

"А третата възможност е взаимозависимостта. Тя се случва много рядко, но всеки път, когато се случи, част от рая слиза на Земята. Двама души, които нито са независими, нито са зависими, но се намират в огромна синхронност, като че ли дишат един за друг, една душа в две тела - когато това се случи любовта се е случила. Само това може да се нарече Любов. Другите 2 в действителност не са любов, а са просто някакви комбинации - социални, психологически, биологични, но все пак комбинации. Третата е нещо духовно.
Нуждаене и даване, обичане и имане. "

"Човек съзрява в момента, в който започне по-скоро да обича, отколкото да се нуждае. Когато започне да прелива, да споделя, да дава. Акцентът тук е напълно различен. В първия случай акцентът е как да получиш повече. При втория случай е как да даваш повече и да даваш безусловно. Това е израстване, зрелост, идване в себе си. Зрелият човек дава. Само зрелият човек може да дава, защото само зрелият има. Тогава любовта не е зависима. Тогава можеш да обичаш независимо от това дали другият човек те обича или не. Тогава любовта вече не е взаимоотношение, а състояние. "


Отговори на това съобщение
 Re: РЕВНОСТТА
Автор: Dobria_stareC   
Дата:   12-10-07 14:10

ми тези дето неизпитват ревност редовни ли са?

Отговори на това съобщение
 Re: РЕВНОСТТА
Автор: IvoZafirov   
Дата:   12-10-07 14:11

една жена не се задържа така да знаеш, тя ако наистина е твоя няма да му обърне внимание

Но въпреки всичко щом толкова те гложди може по стар български обичай да го фанеш и да му кажеш пич остаи жената шот ше ти ... ....... .....
[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: РЕВНОСТТА
Автор: Amigo   
Дата:   12-10-07 14:12

мдааа... [smilie7] [smilie21] IvoZafirov го е казал общо взето [smilie7]



Публикацията е редактирана (12-10-07 14:13)

Отговори на това съобщение
 Re: РЕВНОСТТА
Автор: onlineivo   
Дата:   12-10-07 14:15

IvoZafirov [smilie24] [smilie24] [smilie24]

Същия смисъл вложих и аз с други думи!

Dobria_stareC, приеми само странично мнение на човек който не познава в детайли ситуацията: Според мен не може да се каже "обичам я, за това не мога да я ограничавам" - това не е взаимно! Ако и тя обича, ще се съобрази с това което те кара да се чувстваш зле - и дори всичко само да изглежда като свалка, пак тя ще дистанцира другия мъж, заради теб, защото държи на теб и те обича!!!

Отговори на това съобщение
 Re: РЕВНОСТТА
Автор: NeDDRaG   
Дата:   12-10-07 14:20

Добри ми старецо! Ревността не е добър съветник. [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: РЕВНОСТТА
Автор: ellisaveta   
Дата:   12-10-07 14:21

Абе, Добрия Старец, жена ти да не би да допуска да я свалят, щото ти висиш нон стоп в нета и това я побърква. Щото... как да ти кажа... свалките са нещо много по-земно и човешко и се правят от двама души дето си обръщат внимание.

Отговори на това съобщение
 Re: РЕВНОСТТА
Автор: Dobria_stareC   
Дата:   12-10-07 14:22

към двамата Иво тя ме обича много дори мога да кажа напълно, но аз съм постоянно ангажиран и в движение. В дните в които сме заедно за нас не съществува нищо на света, но когато ме няма тя страда и с течение на времето може да и писне постоянно да чака и да се задоволи с някой идиот който ще бъде до нея всеки ден[smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: РЕВНОСТТА
Автор: IvoZafirov   
Дата:   12-10-07 14:22

Никога не съм ревнувал..... ставало ми е болно, но никога не е имало ревност.

Може би точно затова съм имал истински взаимоотношения цели 12 години и то с жена която не само че е доста атрактивна ами работи и в мъжки бранш...

Отговори на това съобщение
 Re: РЕВНОСТТА
Автор: Amigo   
Дата:   12-10-07 14:27

истинският мачо отвъртява шамар на половинката си, при което тя се паркира под масата, а наглият попълзновител го сполетява фатален край [smilie18] [smilie18] [ezik] [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: РЕВНОСТТА
Автор: IvoZafirov   
Дата:   12-10-07 14:28

Автор: Dobria_stareC
Дата: 12-10-07 14:22

към двамата Иво тя ме обича много дори мога да кажа напълно, но аз съм постоянно ангажиран и в движение. В дните в които сме заедно за нас не съществува нищо на света, но когато ме няма тя страда и с течение на времето може да и писне постоянно да чака и да се задоволи с някой идиот който ще бъде до нея всеки ден


Е ти сега хем така хем иначе. Щом отсъстваш постоянно риска си го има, колкото и да те обича и тя душа носи все пак. Така, че баланса е някъде по средата. Гледай по-малко да те няма и повече да си с нея.

[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: РЕВНОСТТА
Автор: Kindlifresser   
Дата:   12-10-07 14:28

"наглият попълзновител" - това много яко! Евалла Амиго!

Отговори на това съобщение
 Re: РЕВНОСТТА
Автор: Todd   
Дата:   12-10-07 15:12

Понеже съм минавал нялолко пъти от ада в рая и назад требе да ти кажа че и да ревнуваш и да не ревнуваш - спасение нема !!!!

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Така че пий си ракията и се кефи кога е с теб и тва е .Проблема с ревноста иде от собственоста - все ни са иска да са наши..... ама за жалост или радост не винаги е така [smilie24] [smilie18]

Така че ......леко си гледай кефа !!![smilie19]Жени ще има и след 1000 години и все същите ще са...[smilie5] [smilie5] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: РЕВНОСТТА
Автор: IvoZafirov   
Дата:   12-10-07 15:17

Тодееее, Тоде

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: РЕВНОСТТА
Автор: Kindlifresser   
Дата:   12-10-07 15:21

Todd написа:

> Проблема с ревноста иде от собственоста -> все ни са иска да са наши..... ама за
> жалост или радост не винаги е така

[smilie24] [smilie24] [smilie24]

Това също е гениално прозрение!


Отговори на това съобщение
 Re: РЕВНОСТТА
Автор: tnt   
Дата:   12-10-07 15:23

аха [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: РЕВНОСТТА
Автор: Todd   
Дата:   12-10-07 15:24

Бе те арабите за ко си вземат по 5 ??? Е за това - да немат ядове ............и бой !!! Много !!! Сух хляб и сурови дърва !!!

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: РЕВНОСТТА
Автор: Dobria_stareC   
Дата:   12-10-07 15:34

тоде ако искаш от жената единствено секс не трябва да си арабин за да си купиш и 10

Отговори на това съобщение
 Re: РЕВНОСТТА
Автор: tnt   
Дата:   12-10-07 15:47

[smilie7]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.