Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: джако василев
Автор: ejko   
Дата:   09-10-07 15:02

Moже и да липсва милосърдие и уважение (макар аз да не го усещам така), но не смятам, че това помрачава по някакъв начин това което харесвам във фотографиите! Дори намирам, че окото на наблюдаващия..., онзи, който е способен да се дистанцира е много по ценно от това на пристрастния...! От там идва и отговора на въпроса на plamennк- не сигурно нямаще да снима това. Щеше д аснима друго..., по добро или по лощо..., кой би могъл да каже...! Аз не мисля че липсва "милосърдие и уважение"..., може би липсва социална оценка или съжаление...! Но в крайна сметка кой сме ние, че съжаляваме или да оценяваме! А кадрите показани от plamennk не мисля че въобще имат нещо общо с тези на г-н Василев..., освен ако не обединяваме снимките по групи чрез ключови думи...! Пишеш "възрастни хора" и ти излиза снимка:)))



Публикацията е редактирана (09-10-07 15:02)

Отговори на това съобщение
 Re: джако василев
Автор: GOSPODIN   
Дата:   09-10-07 22:51

Жеко има безспорни качества , като фотограф и "новите " му снимки са коренно различни от това , което снимаше преди 1989г.
Тогава снимките бяха почти само цветни формалистични, пейзажни и актове с повечко еротика. Разполагаше с една от най добрите техники(апарати, обективи, филтри) през 1980-89 г. Очудваше всички с финансовите (пачки с долари) възможности за онова време , но поне на думи се държеше приятелски и не познавам някой да е пострадал от него въпреки недвусмислените намеци от колеги, че е свързан със службите на ДС.

После последва една странна случка с арестуването му в Кипър , като шпионин и след това следва Америка...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.