Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: Гол за Тулуза в 96-та....
Автор: Императорът.   
Дата:   05-10-07 09:47

Скицов - точно, че не се връзвам на Треснатов. Явно той е фен на ФК Подуене, а фен на Български отбор, отпаднал съвсем наскоро след две загуби от банда Дядомразовци, просто трябва да си наляга парцалите и да си мълчи.
За отборите и собствениците - Подуене като е пералня за пари на еврейски международен престъпник, аз казвам ли нещо?

Отговори на това съобщение
 Re: Гол за Тулуза в 96-та....
Автор: carl_cox   
Дата:   05-10-07 09:47

хаха колегите ме почнаха от вратата:

Какво е общото между кандидат-студента ташаците и ЦСКА ?
- Малко не им достига да влязат

[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Гол за Тулуза в 96-та....
Автор: Amigo   
Дата:   05-10-07 09:49

[smilie18] [smilie18] [smilie19] [smilie19] абе кво му се връзвате на един футбол [smilie8] и с него, и без него светът няма да загине [smilie19] [smilie19] [smilie5] [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Гол за Тулуза в 96-та....
Автор: Skic   
Дата:   05-10-07 09:55

Императоре, не мисля, че е фен на футболен отбор, на други неща е... [beer] [shtrak]

Иначе не ми дреме за ЦСКА, още по-малко пък за Левски и като съм тръгнал за нито един измекярски отбор в А и Б група, защото футболистите в тях взети заедно имат коефициент на интелигентност < от един нормален човек, а получават повече от всички нас... За тея пукната пара не давам! [smilie19]

[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Гол за Тулуза в 96-та....
Автор: Тед   
Дата:   05-10-07 10:46

Автор: carl_cox
Дата: 04-10-07 23:37

Тед - до колкото помня, Ареснал май бяха твоят отбор [smilie5] "

Carl, нямам и не съм фен на бг отбор. От 6-и клас съм фен на Милан, преди да премине Руд Гулит в този отбор, понеже тогава ми хареса тимът на 1-а страница на в-к "Старт" /ех помните ли го:)) ние тука се редихме като деца от рано на РЕП да си го купуваме/.

Милан нямат нещо тръпка и съставът е бая застарял. Алесандро Пато и Кака чакам да тичат [smilie3] Другите са над 32 г.:) /песнионери/. Иначе досега те са все така - до декември играят слабо и после трудно можеш ги пребори.
Нямат мотивация...част от състава на Милан са и световни шампиони, а сега са и носители на КЕШ ... и аз да бях...нямаше да ми се напъва много - това е мечтата на ВСЕКИ ЕДИН ФУТБОЛИСТ - СВЕТОВНА ТИТЛА и носител на КЕШ.

Отговори на това съобщение
 Re: Гол за Тулуза в 96-та....
Автор: tofo   
Дата:   05-10-07 11:06

А между другото някой сеща ли се за нещо по-безсмислено от професионалния спорт? Щото аз-не. Хвърлят се милиарди без абсолютно никаква полза. Мисля си...[smilie11]


Отговори на това съобщение
 Re: Гол за Тулуза в 96-та....
Автор: Тед   
Дата:   05-10-07 11:07

втор: tofo
Дата: 05-10-07 11:06


Грешиш - това е МАШИНА ЗА ПАРИ -> не се хвърлят...а ПРИБИРАТ.

Ако знаеш каква е капитализацията на ФИФА и УЕФА... може да ти стане лошо...

Отговори на това съобщение
 Re: Гол за Тулуза в 96-та....
Автор: carl_cox   
Дата:   05-10-07 11:19

tofo - има смиъл от професионалния спорт почти във всеки аспект - икономически, психологически и тн.

понякога и мен ме хваща яд, когато чувам, че "звезди" като Велизар, Гонзо, Топчо, Йовов и тн взимат по
15 000-20 000 евро на месец, а хората с "обикновени" професии едва кретат, но кой ми е виновен, че не станах футболист...:)))



Публикацията е редактирана (05-10-07 11:40)

Отговори на това съобщение
 Re: Гол за Тулуза в 96-та....
Автор: apollo   
Дата:   05-10-07 11:39

Да бе кеф голям - ще псуваш и плюваш по терена... пък накрая и гол ще ти набодат [smilie18] [ezik]

Левскар съм ама и Левски и ЦСКА са гола вода, както и всичко футболно Българско [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: Гол за Тулуза в 96-та....
Автор: dobria_starec   
Дата:   05-10-07 11:41

пичове сичките щяхте да лудеете ако не бяха паднали са се скъсахте да плювате[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Гол за Тулуза в 96-та....
Автор: Skic   
Дата:   05-10-07 11:49

Баш пък да лудея! Не плюя ЦСКА, а всички смешковци на терена, особено в България, защото те се имат за нещо значимо и голямо...

Умирам като чуя интервю на футболист:

"трябва да играем нашата си игра", "сами сме си виновни", "съдията е виновен", "следващия път трябва..." и куп други безмислени клишета... ДА оставим настрана факта, че едно изречение не могат да построят като бял човек, но при всички случаи трябва да вземат парички, защото наистина про спорта е яка пералня...

Кой отбор са победили нашите отборчета та льольовците на терена са такива гъзари? Няколко клубчета бият останалите слабаци в таблицата, а по между им каквото стане, пък излязат ли навън са по-ниски от тревата в малкото наказателно поле...

[smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: Гол за Тулуза в 96-та....
Автор: nrk   
Дата:   05-10-07 11:50

Бе знам си аз че скицата е левскарин, ама само се прави. ей ся ша почне да отрича...

Отговори на това съобщение
 Re: Гол за Тулуза в 96-та....
Автор: papi   
Дата:   05-10-07 11:54

футболните идиоти на България [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Гол за Тулуза в 96-та....
Автор: carl_cox   
Дата:   05-10-07 12:02

papi - щото па Левски са големите звзди ли хаха

още повече цска сега са преди левски в класирането [smilie25]


Отговори на това съобщение
 Re: Гол за Тулуза в 96-та....
Автор: Skic   
Дата:   05-10-07 12:03

Хахах, отричането не означава, че някога съм харесвал говедарите... По-скоро като малък имаше опасност да стана цесекар, но попаднах на хора и футбула не зае централно място в мирогледа ми, а истински фен на някой отбор така и не станах. Израстнал съм край стадиона на Спартак Пловдив и освен тях симпатизирах на Ботев Пд... Само че се отрекох от всякаква симпатия към който и да е отбор по времето на Брокерите, някъде през 1993-та. Не ми дреме, да закрият първенството и толкова, ще има и за заплати на учителите [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Гол за Тулуза в 96-та....
Автор: papi   
Дата:   05-10-07 12:03

не ме интересуват нито тези идиоти нито онези[smilie23] [smilie23] [smilie23] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.