Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9     всички  напред  последна
 Re: Мед и масло за слуха...
Автор: navy   
Дата:   23-09-07 21:32

[smilie7] Момчиле, и с моите уважения ама половината неща дето ги каза са просто алабала...

Наслушал съм се на добри усилватели и хорни - не ща [smilie7] вашите - без да се обиждаш [smilie7]

Аман от търговци...

Отговори на това съобщение
 Re: Мед и масло за слуха...
Автор: momchil_damqnov   
Дата:   23-09-07 22:09

[smilie18]
Аз не говоря за пари ако не си забелязъл .
Аз те каня да послушаш музика , когато съм готов ...

Това нещо е хоби за мен ,АЗ РАБОТЯ ЗА СЕБЕСИ!
Аз не правя лампови усилвателе за тази фирма !
Така ,че не ми предписваи заслугите на хората.
Аз съм сервизен във фирмата. Аудиото си е моя мания. Проектите в голяма част са мой!
[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Мед и масло за слуха...
Автор: navy   
Дата:   23-09-07 22:24

Жоро ти се е оплаквал сериозно гледам [smilie7]

Виж, наслушал съм се достатъчно, знам хора, дето са сложили маса пари за техника, която НЕ звучи добре у дома им, знам и мераклии, които с малко пари и някои правени компоненти правят прекрасен звук...

Това, което в момента звучи в къщи ме устройва повече от достатъчно, адски ме кефи, направил съм си го по мой вкус дет се вика... има доказани по качествени системи, които дори и както казваш да звучат по правилно и да са по яки - не ми харесват [smilie7]

А и друго, убеден съм, че конвенционално ПС и звук не се връзват, сигнала е 'осакатен', аз го усещам така и не си въобразявам. На Вас ако Ви харесва - слушкайте си хорни морни на нотбуци, мотбуци и саунд бластери маунд бластери...

А и след като Жоро те мобилизира тука да помагаш не ти ли спомена най-важното[smilie7]
А то е, че аз изобщо не приемам на сериозно този форум и 90% от темите ги пускам за да става купон и тук таме някой интересна караница-вързалка [smilie18]

Ако трябва някой да ме заинтересува... то може само ако ми каже, че има оптичен кабел за X-Fi (мини жакче) към класическа букса за ресийвър, че софта не познава и не си пуска цифровите екстри за изход [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Мед и масло за слуха...
Автор: navy   
Дата:   24-09-07 10:24

Olympos Mons

https://photo-forum.net/joro/emoticons/simp0064.gif


Отговори на това съобщение
 Re: Мед и масло за слуха...
Автор: Todd   
Дата:   24-09-07 11:01

https://photo-forum.net/static/forum/2007-09/mqwh3655.JPG


При по-меки зими немаш нужда и от отопление !!!

[smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Мед и масло за слуха...
Автор: navy   
Дата:   24-09-07 11:03

[smilie18]
В първия момент ми заприлича на каса с луксозна бира [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Мед и масло за слуха...
Автор: Георги   
Дата:   24-09-07 11:08

не съм му се оплаквал бе

дадох му линка да се посмее [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Мед и масло за слуха...
Автор: Todd   
Дата:   24-09-07 11:15

https://photo-forum.net/static/forum/2007-09/owyc8394.JPG

Philips DVD Micro Theatre MCD908 Rocks a Tube Amp


Отговори на това съобщение
 Re: Мед и масло за слуха...
Автор: navy   
Дата:   24-09-07 11:26

Георги, тъй ще кажеш [smilie18]

Иначе гледам лапето надъхано, чак се регистрирало [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Мед и масло за слуха...
Автор: navy   
Дата:   24-09-07 11:36

03-Windrow-Tears of Anger

поЗДАВ [beer]

Нещо напоследък взеха да ме кефят... тряя си ги намеря в оригинал [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Мед и масло за слуха...
Автор: momchil_damqnov   
Дата:   24-09-07 15:34

Не съм лапе!
Не съм надъхан , а просто това е начина ми на живот !
И до колкото виждам ти си пълен пъзлио щом не искаш да доидеш на гости . Може би те е страх ,че сам ще си продадеш смешната система за незнам си колко хиляди лева, след сесиката която бих ти предложил .
Супер щом ИСКАШ ДА ОСТАНЕШ В МАТРИЦАТА И ДА СЕ ЕДИН ОТ МНОГОТО НЕДОКОСНАЛИ СЕ до истинското възпроизвеждане на дадена песен ....
БЪДИ РЕЕЩА СЕ ЧАСТИЦА ,МОЖЕ БИ ТОВА Е ПО ДОБРЕ ЗА ТЕБ ! [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Мед и масло за слуха...
Автор: Георги   
Дата:   24-09-07 15:42

краси имаш едно кафе в офиса

за дето ни уплътни така добре понеделника с хумор [smilie18] [beer] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Мед и масло за слуха...
Автор: navy   
Дата:   24-09-07 16:07

Жоре, виж колко бързо му подгрях маслото на твоя колега, чак почна с големи букви да пише и да мята обиди [smilie18]
Няма лошо, човека няма опита и тренинга за железни нерви и неебателност [smilie7]

А за кафето, мерси, ама тук ми го правят на крак ако поискам ... за хумора, усмихвам се не по малко [smilie7]

Момчиле, за мен си лапе, особено по начина по който се мъчеш да ме убедиш [smilie7]
Аз нямам нужда от убеждаване за каквото и да било, съвсем са ми ясни нещата, доста преди теб или Жорето да чуе какво е това хубав звук съм бил надъхан и аз и бившия ми колега... минавали са дни напоени с колофон и изгорени пръсти. И куадове сме сглобявали и колони доста, ходили сме къде ли не да слушаме какво ли не. И скъпи и евтини...

Ти не стопляш ли, че тук в момента бъркам в кофата и правя вълнички... а Жоро ми излиза с моите лафове за забава [smilie18]

Бил съм в матрицата [smilie18]
Хе хе Момчилееее, а ти къде си, виж как бързо изпусна нерви [smilie18] е там Жорето да ти обясни за какво ги приказвам тия неща тука [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Мед и масло за слуха...
Автор: navy   
Дата:   24-09-07 16:18

"Истинско възпроизвеждане на дадена песен"
интересно ще ми е да прочета няколко думи по въпроса [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Мед и масло за слуха...
Автор: momchil_damqnov   
Дата:   24-09-07 16:52

Пиша с големи букви защото явно нещо не довиждаш писаното от мен .
Не испускам нерви , просто рядко се занимавам с хора които нито могат да четат, нито могат да слушат музика .
" На Вас ако Ви харесва - слушкайте си хорни морни на нотбуци, мотбуци и саунд бластери маунд бластери..."

Кога съм говорил ,че слушам саундбластери?
Казах ,че звукова карта зглобена от рачичките ми може да разбия жмелската ти измишлиотина на някои болен инжинер на тема софтуер !

Ще слушаме, ще слушаме ,това че едно време е нямало кои да ти държи рачичките за да не си парнеш пръшчето е твои проблем .[smilie18]
Ако не знаеш как се хваща поялника ела да ти покажа . [smilie18]
"интересно ще ми е да прочета няколко думи по въпроса [smilie7]"
Аз и да ти напиша едва ли ще разбереш нещо с тоя твой болен мозък. :)

Както и да е спирам да пиша защото нямам време да се занимавам с хора като теб .
И забрави , че ще видиш колони или усилватели , ти си обречем да си стоиш във матрицата . Такъв като теб не заслужава ,неща които са направени с желание, труд, и много любов.
Бъди жив и здрав .... [smilie24]

Ако някой от форумът иска да чуе и види това което нашият колега не иска , нека заповяда. :)

Отговори на това съобщение
 Re: Мед и масло за слуха...
Автор: navy   
Дата:   24-09-07 16:57

[smilie18]
не се нерви, не е лично [smilie7]

Дори не те познавам [smilie7]

Както и казах още в първия постинг - саундбластера и слушалките са си рокс за случая нотбук, иначе са далече от домашната ми музика [smilie7]

Която си е мноооого арна, много много арна [beer]
Ти ако искаш на Жорето му направи и плеър, и предусилвател, и усилвател, сплети му захранване и кабели, скови(опс, залепи) му колони молони там... как го каза, почти без пари... да слуша човека истински звук, не тия диджейски слушалки както някой по горе каза [smilie7]

Защото аз вече имам нещо много добро и друго не искам [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Мед и масло за слуха...
Автор: navy   
Дата:   24-09-07 17:02

Всъщност, понеже съм сигурен, че ще погледнеш темата и не се прави на разсърден... я снимай нещо яко от офиса ти да видим малко очи да оплакнем, току виж се навия да дойда (не за кафето де) [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Мед и масло за слуха...
Автор: Георги   
Дата:   24-09-07 17:18

как не ви мързи да пишете толкова [smilie21]

(гали си айпода)

Отговори на това съобщение
 Re: Мед и масло за слуха...
Автор: Георги   
Дата:   24-09-07 17:22

https://photo-forum.net/static/forum/2007-09/fgye6107.JPG
http://ggaudiodesign.com/images/gg_ad_f_000.JPG


https://photo-forum.net/static/forum/2007-09/kixx7115.JPG
http://ggaudiodesign.com/images/PUGD_f_002.jpg


https://photo-forum.net/static/forum/2007-09/tllr3706.JPG
http://ggaudiodesign.com/images/pre_amp_f.jpg


ето краси

ама много паре струват [smilie8]


ето и малко ревюта какво пишат по списанията

http://ggaudiodesign.com/reviews.html


ако някой го интересува да пише ще опитам да уредя отстъпка... за краси ще има надценка 5% [smilie18] [ezik]

Отговори на това съобщение
 Re: Мед и масло за слуха...
Автор: Георги   
Дата:   24-09-07 17:22

или те интересуват колони [smilie11]


ама и те са много паре [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Мед и масло за слуха...
Автор: navy   
Дата:   24-09-07 17:25

Абе Жоре, как ще ме мързи бе, ко да правя, вместо да си клатя краката по цял ден, пък не ми се мота из града, у форума си джиткам [smilie7]

Вчера имаше отстъпка, сега застъпка [smilie18]

Нали ти казах, че не искам да купувам нищо, ако ми се докупуват от тия лъвските неща, то ще е след като се продаде големия магазин за да има повече стинка и определено няма да са тия кутийки [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Мед и масло за слуха...
Автор: navy   
Дата:   24-09-07 17:36

5 бона за лампов усилвател викаш [smilie7] в евро [smilie18]



Публикацията е редактирана (24-09-07 17:48)

Отговори на това съобщение
 Re: Мед и масло за слуха...
Автор: Георги   
Дата:   24-09-07 17:43

ако си гъзар има и в пъти по-скъпи [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Мед и масло за слуха...
Автор: navy   
Дата:   24-09-07 17:49

Сега да обясня за парите... какво значение имат парите? Скъпи били колоните? Ами всяко нещо си има цена бе. Те са толкова, защото има кой да ги купува [smilie7]
Преди 3 години в хайфичойса, ама английския, не българския, щото тия БГ списания като знам кви преведени глупости пишат смях пада... та там гледах усилвател и за 50 000 евро [smilie18]
Който иска да ги дава.

Това, че Вие имате клиенти - браво, няма лошо, продавайте на който можете. То и аз съм се качвал на хамър, ама нямам хамър, нали [smilie7]

Ти у Вас си си слушаш не тези неща, които имате в офиса, а това, което си могъл да си позволиш или си искал да си вземеш.
Аз мога да се хвана на бас, че ако те затворя в една стая и ти пусна тоя усилвател Вашия и друг, направен за 500 еври, 10 пъти по евтин - няма да може да познаеш 10 от 10 опита кое с кое е.

Защо ли? Защото и двата ще са достатъчно добри, за да се търси онази уникално тънка разлика, която я я чуеш, я не [smilie7]

Затова аз съм си купил максимално скъпото, което ИМА смисъл за слушане, и ако това на фона на Вашите кутийки изглежда евтино - ми сори, ама не съм болен маниак или тотално хлътнал аудиофил, за да изпадам в крайности [smilie18]

Пак ли останах неразбран [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Мед и масло за слуха...
Автор: navy   
Дата:   24-09-07 17:54

Кажи нещо, от което да имам полза де [smilie7]

Момчил като гледам няма се обади [smilie7]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.