Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: Учителите стачкуват
Автор: gogo   
Дата:   26-09-07 18:17

SAMADHI, [smilie5] брато, чети целите постове...

Жена ми беше учителка.. а имам и доста приятелки учителки...[smilie5] [smilie5] [smilie5]
... И на системата й знам и кътните зъби!!! [smilie5]

Освен това ако не можеш да вържеш вниманието на хлапетата - защо си там!?! [smilie10]. Моя след училище го водя на спортна гимнастика и момчето, което ги води им държи вниманието 60 ШЕСТДЕСЕТ минути. Не че някои даскали не го могат ама те са единици сред стадото...

Та такива работи... [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Учителите стачкуват
Автор: jrr   
Дата:   26-09-07 19:07

Гого , и цялата образователна система да ти е приятел , пак нищо не разбираш от образование. Разбира се че няма да се подобри качеството на ОБРАЗОВАНИЕТО ако се вдигнат заплатите - едното няма връзка сдругото.Качеството е вързано с правилата /у нас/.Ти не разбирашли че в нашата система не може да има отпаднали ученици,не броя циганите. За това нямят вина учителите . Айде разсъждавай на татък сам

Отговори на това съобщение
 Re: Учителите стачкуват
Автор: samadhi   
Дата:   26-09-07 19:07

Sistemata "brato", mozhe i da ya poznavash, ama ne mozhe da tvurdish che poznavash uchitelite i. Tova che zhena ti ima nyakolko ogranicheni kolegi, ne znachi che vsichki sa takiva. Shtoto taka grubo mozhe da se izkazvame i za doktorite, pozharnikarite i t.n., ponezhe vizhdash li doktorkata v kvartalnata poliklinika e skapana, a pozharnikarya ot nashiya blok e alkohole - znachi povecheto sa takiva.
Ponezhe smeya da tvurdya che i az poznavam sistemata dosta dobre,kakto mnogo i vse dobri uchiteli, ne podkrepyam tvoito mnenie.
A po princip i nai dobriya uchitel, trudno mozhe da zadyrzhi vnimanieto na edno dete (osven ako ne si televizor)za osobeno dylgo vreme, osobeno s matematika da kazhem:)). Pri malkite deca e osobeno pokazatelno, prosto zashtoto sa malki deca i byrzo se raseivat.
Sled kato si tolkova svetnat na obrazovatelni temi, kazhiu kak se ukrotyava uchenik, koito te zaplashva naprimer da te nabie,ako se opitash da go izgonish ponezhe si pravi nesto kato kupon v chas.
Navremeto imashe nai razlichni nakazaniya, i do shamari se e stigalo, a suvremenniya nachin kakto nyakoi spomena po gore, tryabva da sa soleni globi za roditelite. Kogato nestata oprat do kinti i za vsyaka po buina proyava na uchenik plashta roditelya s pari, da vidish kakvi primerni i vezhlivi deva shte ima v u-shte.

pp sori za latinicata


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.