Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 
 Класов хуманизъм
Автор: luxor   
Дата:   20-09-07 12:10



Маркс ли сбърка някъде или пролетариите нямаха моралната сила да опазят завета на Капиталът?


Понеже тогава бях още малък, а и живеех, за добро или зло, в чужбина, искам да разбера малко повече за революционния хуманизъм, освобождаването на човека, или как се отразиха тези събития върху развитието ви като личности, творци и Човеци?

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: anaksagor   
Дата:   20-09-07 12:16

Маркс леко кривна с политическата теория. Ленин тръгна по кривата и стигна много настрани. А в ролята на пролетариите влязоха селяните.
Но пък аз също съм бил малък. Помня това онова, но за развитието като личности някой друг да сподели.

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: luxor   
Дата:   20-09-07 12:26


Да, нека някой с по-богат житейски опит сподели.

Аз се чувствувам неудобно, при дадените обстоятелства, поради изключително бедното ми познаване на въпросната творба.

Но важното в случая е именно Хуманизмът!

Какво спечели и какво изгуби?

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: anaksagor   
Дата:   20-09-07 12:33

luxor това, което ме притеснява е, че темата ти е прекалено сериозна. Трябва и да се мисли. Има вероятност да замине бързо надолу.
Тук други теми са актуални.

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: desi_angelova   
Дата:   20-09-07 12:37

уви,анаксагор се оказа прав,ако е някоя простотия всички ще се натискат да пишат обче в случая..се "изпоскътаха" яко[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: vampyr   
Дата:   20-09-07 13:17

desi anguelova, otstupvame ti miastoto [smile]

pishi i ni vuzpitavai

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: Amigo   
Дата:   20-09-07 13:18

революционный гуманизм нет! [smilie19] [smilie19] освобождаване пък още повече [cool] [smilie7] нали вече говорихме за брадатия дегенерат Маркс [cool] [smilie7] пусто не ми остава време да напиша онуй изложение за комунизма и религиите, в частност християнската [smilie8] [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: Frida   
Дата:   20-09-07 13:19

Еми темите трябва да се съобразяват с мястото и с аудиторията. Да говориш на програмисти, рекламисти, дизайнери, фотографи и вся остальная непиющая сволоч за Маркс е все едно да си изпуснеш сапуна в мъжката баня в затвора. Освен "базик" друго няма какво да очакваш ... [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: desi_angelova   
Дата:   20-09-07 13:23

Автор: vampyr
Дата: 20-09-07 13:17

desi anguelova, otstupvame ti miastoto

pishi i ni vuzpitavai

аз мога да говоря,но тук е място на някой живял малко повече...

"...или как се отразиха тези събития върху развитието ви като личности, творци и Човеци? "

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: luxor   
Дата:   20-09-07 13:43


Мдаа, навън вали дъжд и хора и диви зверове или се смиряват пред стихията, или поддават на меланхолията...

Великата Октомврийска Революция като наказателен акт или възможност за подобряване живота на хората?

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: anaksagor   
Дата:   20-09-07 13:46

desi_angelova vampyr ima6e predvid drugo.

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: desi_angelova   
Дата:   20-09-07 13:52

Автор: anaksagor
Дата: 20-09-07 13:46

desi_angelova vampyr ima6e predvid drugo

[smile] ?

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: black_swans   
Дата:   20-09-07 13:57

Какво представлява приетият аксиоматично т.нар."хуманизъм" и какъв по-точно е заветът на "Капиталът"?

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: luxor   
Дата:   20-09-07 14:05


Тоест, разривът между Маркс и Хегел, с две думи...

но това, така или иначе, не е опит за строга, суха философска беседа...а за нещо по-живо...

Хуманизмът в светлината на развиващия се егоизъм/Аз.

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: Avi   
Дата:   20-09-07 14:26

luxor написа:

> искам да разбера малко повече за революционния
> хуманизъм, освобождаването на човека, или как се отразиха тези
> събития върху развитието ви като личности, творци и Човеци?


"хайка за вълци" дава отговор на твоя въпрос.

за себе си не мога да говоря, щото съм захапал малко от развития социализъм, та не е меродавно :)

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: Amigo   
Дата:   20-09-07 14:42

Маркс го отнасят като куцо пиле домат [cool] [smilie5] [smilie5] [smilie19] [smilie19] така, както ВОСР отнесе поне 40 млн. руснаци в гробищата в името на червения хуманизъм [cool] [smilie7] [smilie23] [smilie23]



Публикацията е редактирана (20-09-07 14:42)

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: luxor   
Дата:   20-09-07 14:48



"Хайка за вълци" значи, добре...

Амиго,извратени хора [smilie23]

Е, хайде де, не сме забравили обещанието за твоя анализ; ще бъде наистина интересен повод за дискусия [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: Amigo   
Дата:   20-09-07 14:49

luxor написа:

>
>
> "Хайка за вълци" значи, добре...
>
> Амиго,извратени хора [smilie23]
>
> Е, хайде де, не сме забравили обещанието за твоя анализ; ще
> бъде наистина интересен повод за дискусия [smile]



ще гледам да е по-скоро [smilie3] [smilie8] [smilie5] [smilie5] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: mrge.org   
Дата:   20-09-07 15:25

http://www.happyplanetindex.org/european-map.htm

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: mrge.org   
Дата:   20-09-07 15:32

http://news.bbc.co.uk/2/shared/bsp/hi/pdfs/28_07_06_happiness_map.pdf

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: luxor   
Дата:   20-09-07 16:00


mrge.org, много интересни карти :)

Дочувам, че в скандинавските държави, този социален модел е проработил, до някаква степен...а и те, оказва се, са сред най-щастливите нации...

А дали не оказва по-голямо влияние, всъщност, географското положение, отколкото социалните теории, които се въвеждат...

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: karavelov   
Дата:   20-09-07 16:37

според мен влияние оказва пропагандата

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: luxor   
Дата:   20-09-07 16:57


Да, Каравелов, пропагандата, наистина!

Интересно ми е следното: можеше ли подобна революция да се проведе в Германия или Англия?

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: vladomatev   
Дата:   20-09-07 16:59

"Дочувам, че в скандинавските държави, този социален модел е проработил, до някаква степен...а и те, оказва се, са сред най-щастливите нации..." - АААА такааааа а да си чувал за най-високия индекс на самоубииства ....някаък не се връзва ...а модела отчасти е проработил наистина ...

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: vladomatev   
Дата:   20-09-07 17:01

А като гледата линкове поне се зачитайте:

The Index doesn’t reveal the ‘happiest’ country in the world. It shows the relative efficiency with which nations convert the planet’s natural resources into long and happy lives for their citizens.

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: studionula   
Дата:   20-09-07 17:16

Luxor, taкижа теми не се пускат тук [smilie23]

Хората са на работа все пак [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: мина   
Дата:   20-09-07 17:28

Автор: vladomatev
Дата: 20-09-07 16:59

"Дочувам, че в скандинавските държави, този социален модел е проработил, до някаква степен...а и те, оказва се, са сред най-щастливите нации..." - АААА такааааа а да си чувал за най-високия индекс на самоубииства ....някаък не се връзва ...а модела отчасти е проработил наистина ...


тва е от късия ден.. и скъпия алкохол

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: Amigo   
Дата:   20-09-07 18:37

luxor, точно такава революция е опитана и в Германия от червените бандити Карл Либкнехт и Роза Люксембург през 1919 г.! За щастие на немците "революцията" не е успяла, а комунягите са ги разстреляли като бесни кучета[cool] [smilie5] [smilie5] [smilie6]

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: Amigo   
Дата:   20-09-07 18:46

А що се отнася до щастието: ами сравнете например самоубийствата в "щастливите" Швеция (19.7/8), Швейцария (26.5/10), Ирландия (18.4/4.3)и Финландия (34.6/10.9) например с "нещастните" Египет (0.1). Та това с щастието е относителна работа [cool] [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: vladomatev   
Дата:   20-09-07 18:51

Мина ...кво е това за късия ден? ...верно че им е скъпа пукницата ....

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: luxor   
Дата:   20-09-07 18:56

Amigo, това за Роза Люксембург не го знаех. Ами аз затова реторично попитах.....в Германия няма 6-5 [smilie18]

А това дали ти, аз или владоматев ще се чувствуваме по-щастливи в Египет или Венецуела е наистина твърде относителен въпрос...

Това дали има нещо общо с Изгубения рай [smilie11]


Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: Amigo   
Дата:   20-09-07 19:05

Бе ти ко скачаш от идея на идея [cool] [smilie7] [smilie5] [smilie5] КомунизъмЪ със сигурност не е изгубеният рай, а ада на Земята [cool] [smilie23] [smilie23] Лошото е, че не е отминал! [smilie9] [smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: мина   
Дата:   20-09-07 19:08

Автор: vladomatev
Дата: 20-09-07 18:51

Мина ...кво е това за късия ден? ...верно че им е скъпа пукницата ....

ми разказвали са ми хора живели там, че е адски депресиращо да ти свети само по шест часа слънцето, може би това е една от причините за масовия алкохолизъм,(щот социалните проблеми кат цяло са решени с тия 90% данъци), пък той е причина пукницата да е толкова скъпа, щот властите се опитват да го преборват.. ама гражданите пък са измислили алкохолния туризъм до близките републики.. една теория само.. пък може и генетично да им е заложено.. кой знае.. това май за Финландия беше.. не помня вече

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: vladomatev   
Дата:   20-09-07 19:09

luxor ...географското положение е най-важния фактор! Неща като социални и културни фатори и особенности за мен са второтепенни и са следствие от географското положение (ако и иска даже -климата) ...Геополитика ?!?

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: luxor   
Дата:   20-09-07 19:20


Амиго, темата наистина се разпростира на все повече фронтове и поради това, сякаш френетично, се сменя опорната точка!

Владо е прав за географията, но ми трудно да призная категоричния й превес, не е и нужно...

Всичко, в това наше събеседване, започва да води към доста по-интимната тема за Щастието!

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: Amigo   
Дата:   20-09-07 19:24

Щастието е състояние на духа. [cool] [smilie7] А комунизмът е ад за човека [cool] [smilie7] Но това, че мнозина са доволни от живота по принцип, не означава, че са щастливи! [cool] [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: vladomatev   
Дата:   20-09-07 19:32

"Мина ...кво е това за късия ден? " исках да кажа че там е най-дългия ден ...само това ..и че има малко слънце ....

Дето е казвал Дънов (отклонявам темата от комунизма) Щастието е в Слънцето ...може и да е прав я гледай ти ...

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: мина   
Дата:   20-09-07 19:46

Владо да бавно загрявам нещо.. белите нощи.. е ясно, че щом там е най-късият, ще е и най-дългият



Публикацията е редактирана (20-09-07 19:46)

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: vladomatev   
Дата:   20-09-07 19:52

Е това де!Има къси дни и дълги дни ....и дългите са по дълги от където и да е другаде ...проблема е по скоро че не пече слънцето като на Екватора примерно (там дните и нощите варират много малко като времетраене през годината) ... оспамихме темицата ..айде стига толкова

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: Amigo   
Дата:   20-09-07 19:58

Що се отнася директно до темата: Маркс целенасочено "сбърка", а пролетариите никога не са били наистина наясно с Маркс и "Капитала" [cool] [smilie7] Да не говорим, че т.нар. пролетарски революции стават обикновено с много пари, за да са успешни, както например ВОСР и т.нар. пролетариат няма нищо общо с властта и никога не е имал! [cool] [cool] [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: мина   
Дата:   20-09-07 20:24

ами Владо проблема е - че едното не компенсира другото при човека (според мен де, който иска да има друго мнение).. като се събудиш в десет сутринта и слънцето вече залязва, не ти държи влага, че юли ти е светило нон стоп.. освен ако не прекарваш зимата като мечките - в сън. или алтернативата му - алкх делириум. за разликата с екватора вече съм съгласна..
ми оспамихме я сори Луксор ще ни прости надявам се.. мен за Маркс не ми са говори отново с радио точката [smile]



Публикацията е редактирана (20-09-07 20:30)

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: pass1148   
Дата:   20-09-07 21:36

luxor, много хубава тема [smilie24]

Frida, не се ли пешеше "бъзик"? [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: Amigo   
Дата:   20-09-07 21:37

pass1148 написа:

> luxor, много хубава тема [smilie24]
>


ми като е хубава, що не даваш мнение по нея? [cool] [smilie8] [smilie8] [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: pass1148   
Дата:   20-09-07 21:48

ми, по простата причина, че ,практически, за никоя тема нямам мнение, че да го дам [smile]



Публикацията е редактирана (20-09-07 21:52)

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: luxor   
Дата:   20-09-07 22:05

Доколкото разбирам, пролетариите, а по-късно и самите университетски среди, са нямали силата, била тя морална или друга, да се противопоставят на капитала.

Колко иронично звучи въвеждащото за темата изречение!

Сега да видим, защо е нямало "буржоазен" Карл Маркс?


Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: Amigo   
Дата:   20-09-07 22:15

luxor, абе човече, ти запознат ли си с историята на "Капитала" и изобщо на комунизма? [cool] Май ще трябва да побързам с моето есе [smilie5] [smilie5] [smilie7]
Капиталът направи ВОСР, от което си напълни много яко гушата [cool]
Айде пак да ти пусна нещо за чичко Маркс- Леви.

As we tried to show the reader before, Communism is not a movement to help the downtrodden people of the world. But Communism is actually being run today by Capitalists, the very people who control the wealth of the world that Communism is supposedly fighting against. Very few Americans know that Karl Marx was a correspondent and political analyst for Horace Greeley, who owned the New York Times newspaper. In 1849 both Horace Greeley and Clinton Roosevelt contributed financially to the Communist League in London to assist in the publication of the Communist Manifesto [12]. Other contributors were the English millionaire, Cowell Stepney, and of course Friedrich Engels, who was a wealthy German. And, up until recently, two checks made out to Karl Marx by Nathan Rothschild could be seen on display at the British Museum. Lenin, Trotsky and Stalin were financed by Capitalists from America, England and Germany, to help promote the Bolsheviki Revolution in Russia.
Marx was from a relatively wealthy family. He didn't starve in his childhood and in his student years he lived much better than his friends.

[smilie7]

Я се върни на темата за 9-ти септ. и си препрочети някои нещица [smilie3] [smilie8] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: luxor   
Дата:   20-09-07 22:22


Амиго, не съм запознат, аз това от самото начало съм подчертал...нали затова и темата [smile]

ps.какво е тази тема за 9септември?

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: Amigo   
Дата:   20-09-07 22:30

ами ето ти темичката [smilie8] [smilie8] [smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: pass1148   
Дата:   20-09-07 22:38

Автор: luxor
Дата: 20-09-07 22:05

Доколкото разбирам, пролетариите, а по-късно и самите университетски среди


bi li speculiral ohte malko?

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: мина   
Дата:   20-09-07 22:49

Автор: luxor
Дата: 20-09-07 22:22


Амиго, не съм запознат, аз това от самото начало съм подчертал...нали затова и темата

dai edin e-mail da ti pratim neshto za osnovno zapoznavane [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: Amigo   
Дата:   20-09-07 22:50

мина, с мен ли искаш да се запознаеш? [smilie8] [smilie8] [smilie5] [smilie5] можем да обсъдим въпроса за Маркс и Капитала по-подробно [smilie8] [smilie8] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: мина   
Дата:   20-09-07 22:51

Амиго - не [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: Amigo   
Дата:   20-09-07 22:52

[smilie2] [smilie2] [smilie8] [smilie21] (отива да си чете Капиталът насаме) [smilie2] [smilie2] [smilie8] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: studionula   
Дата:   20-09-07 22:57

той, творецът

не 6те бъде повлиян от ни6то


разбира се ако е изцяло отдаден на твор4еството си


[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: studionula   
Дата:   20-09-07 22:58

да разбирам ли , 4е не съ6тествуват такива изоб6то[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: Amigo   
Дата:   20-09-07 23:05

https://photo-forum.net/static/forum/2007-09/jlus0033.JPG [cool] [smilie7]

https://photo-forum.net/static/forum/2007-09/sytj1455.JPG

[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: мина   
Дата:   20-09-07 23:06

Amigo ти не четеше ли [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: Amigo   
Дата:   20-09-07 23:07

[smilie8] [smilie8] [smilie8] ами аз чета бърже [smilie5] [smilie5] [ezik] [ezik]

https://photo-forum.net/static/forum/2007-09/iohb6881.JPG

https://photo-forum.net/static/forum/2007-09/vize4531.JPG

[smilie8] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: мина   
Дата:   20-09-07 23:08

щот само гледаш картинките сигурно [smilie5]

кат си го прочел почвай с "Дъжавата и революцията"

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: Amigo   
Дата:   20-09-07 23:11

ами нямам опонент(ка) [smilie8] [smilie8] [smilie5] [smilie5] не ми е интересно сам да си чета и сам да си дискутирам [smilie8] [smilie8] [smilie5] [smilie5]


https://photo-forum.net/static/forum/2007-09/qubo4182.JPG


https://photo-forum.net/static/forum/2007-09/oodl4465.JPG

[smilie8] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: Amigo   
Дата:   20-09-07 23:28

Манифест Коммунистической партии [cool] [smilie7]

КАПИТАЛ [cool]



Публикацията е редактирана (20-09-07 23:29)

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: geezer   
Дата:   21-09-07 00:52

колко пъти да повтаряме ,,Че мио ти ки ки ки по китари
Silvio Rodriguez
Силвио реже тикви [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: Darkness   
Дата:   21-09-07 03:04

Станческа,ако не спрете да пищете през профила на студио нула ще бъдете унищожена ,някакви хора имат оплаквания и ми ги пращат като лични бележки на моя профил! Пичка ти матер!
Luxor: Wie kapitulieren niemal!

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: luxor   
Дата:   21-09-07 10:18

pass1234, били са постепенно опиянени и привлечени хората, както и тези от "високите етажи" на мисълта, от добре структурирания, логически доказан материал...


студионула, той творецът е повлиян от много работи, и той иска пасти да яде...


амиго, много хубави картинки!


гйизр, много хубава песен :) тия там само Маркес може да ги опише както трябва, ама и той човека избяга в Европа...


даркнесс, An appeal to fear never finds an echo in German hearts. Otto von Bismarck

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: luxor   
Дата:   21-09-07 10:48



"Capital not only serves as a means for the management of things and the control of production; it lays down the guidelines for the governing of human beings. Thus Marx and Engels concluded that this governance of persons must be removed from the cycle of economic processes. They were right: modern life does not permit people to be regarded merely as appendages of things and processes of production, or to be managed as part of their management."

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: Amigo   
Дата:   21-09-07 11:19

Целта е повсеместен комунизъм, не сте ли го разбрали още? [cool] [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: luxor   
Дата:   21-09-07 11:36



Всъщност, това е една много сериозна тема!

Също така, важен етап от развитието на човечеството, който е бил многократно отбягван или пренебрегван, поне от мен самия!


Капиталът продължава да управлява човеците [smilie2]


Може би повсеместния комунизъм ще бъде хубаво нещо [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: Frida   
Дата:   21-09-07 11:37

Някой ще ми обясни ли каква е разликата между пропаганда и ПР и реклама ...м?

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: Amigo   
Дата:   21-09-07 11:42

luxor написа:

>
> Капиталът продължава да управлява човеците [smilie2]
>
>
> Може би повсеместния комунизъм ще бъде хубаво нещо [smile]



не го казваш сериозно, нали?! [cool] [smilie7] жалко, че сега нямам време да се обясняваме по темата, че трябва да излизам [smilie8] [smilie6] но не я разводнявай [cool] [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: Amigo   
Дата:   21-09-07 11:47

Frida написа:

> Някой ще ми обясни ли каква е разликата между пропаганда и ПР и
> реклама ...м?




С по 2 думи:[cool]

- Пропаганда - еднопосочен процес (от пропагандатора към обекта на пропагандата)
- ПР - двупосочен процес, с цел съцдаване и лъскане на имидж
- реклама - много по-ограничен метод от ПР [smilie8] [smilie6]

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: studionula   
Дата:   21-09-07 12:01

Ей Даркнес, ПИ4КА ти матер на теб..

ке те избри6ам , мом4енце [smilie9]

Кой се оплаква, 4е го ... около .... и други такива околности [smilie21] [smilie22]

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: luxor   
Дата:   21-09-07 12:40



"An economy that governs the rights of human beings, and educates them according to its own interests, reduces the person to a mere cog in the economic machinery."

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: Lillly   
Дата:   21-09-07 12:45

[smilie9]
1. хуманизъм и окултизъм не виреят заедно
2. марксизмът се гушнал с окултизма
=> 3. дето има марксизъм няма хуманизъм

ето го простия силогизъм

откажи се от -изма!!! [smilie18]


другото е целофанова фасадка



Публикацията е редактирана (21-09-07 19:43)

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: luxor   
Дата:   21-09-07 12:51



Малеее, ей сега стана интересно [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: luxor   
Дата:   21-09-07 14:40




Хубаво е човек да може поглежда на нещата от различни ъгли [smile]



"Within the mass of the working classes, there is a dull consciousness that demands a change in their form of life, which they see as a result of capitalist forces dominating the economy. Yet the manner of their participation in economic life hitherto has not made them aware of the way these forces operate. Thus they are unable to conceive any fruitful way of transforming these forces. The intellectual leaders and agitators of the proletarian masses are blinded by utopian ideas and theories which derive from a social science still based on the old economic concepts that so urgently need changing. These agitators have not even the faintest idea that their notions about politics, economics and cultural life are in no way different from the “bourgeois notions” they are fighting, and that at bottom all they are striving for is to see the old notions realized by a new group."


Всичко е ясно вече [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: мина   
Дата:   21-09-07 16:34

Автор: Frida
Дата: 21-09-07 11:37

Някой ще ми обясни ли каква е разликата между пропаганда и ПР и реклама ...м?

никаква (поне между първите две) [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: luxor   
Дата:   21-09-07 16:40


ай да пуснем един портрет, нали е фотографски форума [smile]




https://photo-forum.net/static/forum/2007-09/fori7997.JPG
http://www.autogramm-queen.de/images/bilderstartseite/Adenauer001.jpg



Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: karavelov   
Дата:   21-09-07 16:58

geezer, поздрав за теб:
http://www.youtube.com/watch?v=4rMOtLqTzfg

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: Amigo   
Дата:   21-09-07 18:02

мина, разлика има, и то сериозна.[cool] споменал съм я съвсем накратко по-горе. [smilie7]
и ся кво стана с класовата борба и пролетариата? [cool] [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: luxor   
Дата:   21-09-07 18:09



Пролетариата е тъпо парче и трябва да ходи да работи.

Да видим сега какво стана с артистите и техните трепети през това време.

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: Amigo   
Дата:   21-09-07 18:11

[smilie5] [smilie5] ами верно е тъпо парче [smilie18] [smilie18] артистите пък веят на властта [smilie8] [smilie8] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: мина   
Дата:   21-09-07 18:22

хаха Амиго, не се притеснявай аз мога да чета. пък ти знам, че е трудно, но трябва да свикнеш с мисълта, че не всички трябва да са съгласни с това което казваш. [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: Amigo   
Дата:   21-09-07 18:25

мина написа:

> хаха Амиго, не се притеснявай аз мога да чета. пък ти знам, че
> е трудно, но трябва да свикнеш с мисълта, че не всички трябва
> да са съгласни с това което казваш. [smilie3]



ами то може да не си съгласна с факта, че днес сме 21 спетември 2007, ама това е ситуацията [cool] [smilie7] [smilie19] [smilie19] [smilie19] така че твоето несъгласие не променя фактите [cool] [smilie7] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: мина   
Дата:   21-09-07 18:43

Факт е единствено, че и трите се основават на закони в социалната и индивидуална психология и си служат с подобни трикове. Останалото са подробности, които не ме интересуват, така както не ме интересува и коя дата е днес. [smilie7]
Разбира се пропагандата е най-яка, другото е за аматьори [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: Amigo   
Дата:   21-09-07 18:49

Мдааа... триковете са различни, но както и да е - няма да споря. Ето този не е бил аматьор май [smilie5] [smilie5] [smilie7]

https://photo-forum.net/static/forum/2007-09/tmfo7026.JPG

[smilie8] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: мина   
Дата:   21-09-07 18:51

от най-гоуемите амачърс ще да е бил [smilie18]


хуу де има си разлика в триковете, за всяко си има по-предпочитани и подходящи, но има и общи. важното е да става убеждението. [smilie3]



Публикацията е редактирана (21-09-07 18:53)

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: Amigo   
Дата:   21-09-07 18:53

аха

https://photo-forum.net/static/forum/2007-09/twsc7782.JPG [smilie8] [smilie8]

https://photo-forum.net/static/forum/2007-09/yqpa0861.JPG

[smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: мина   
Дата:   21-09-07 19:16

Амиго кат цяло добре се справяш с пропагандата - кракти изречения с генерални изводи и някоя и друга емоционална снимка. браво, браво.. [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: studionula   
Дата:   21-09-07 23:37

я кво стана


вий до Хитлер я докарахте [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: Императорът.   
Дата:   22-09-07 00:16

Класов хуманизъм? Бошлаф !!! Именно неравенството е висшата справедливост, красивият божествен произвол, защото само там, където има неравенство, има и елит. Това го е казал Фриц Ницше.

Хората са различни - китаецът е трудолюбив, хъхрещият е ленив и крадлив - един е предприемчив, друг го бива само да бачка, един се грижи да умножава сухото си, друг пилее, един е умен, друг е кух - е, откъде накъде всички да са равни?

А скандинавският модел се проваля со гръм и трясък - вижте една Швеция докъде го докара - държавата практически е фалирала, богатите бягат юридически накъдето им видят очите, всички мързеливи гяволи са се набутали в държавната администрация... абе трагедия.

Преуспяват само плутокрациите, в които всеки трябва сам да се грижи за себе си, социалните държави са принципно обречени на провал, защото там, дето държавата се грижи за гражданите си като майчица-кърмилница, инициативността запада, отговорността се губи, предприемчивостта отива по дяволите... Кой печелещ яко капиталист ще остане в страна, където му вземат 68% от печалбата, за да хрантутят разни търтеи? НИКОЙ !!!

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: Amigo   
Дата:   22-09-07 01:46

мина написа:

> Амиго кат цяло добре се справяш с пропагандата - кракти
> изречения с генерални изводи и някоя и друга емоционална
> снимка. браво, браво.. [smilie21]




Според Гьобелс функцията на пропагандата е: да привлича последователи, да опрости мислите, да представи сложните процеси, характерни за политическия и икономическия живот, в прости термини, които да подаде на улицата и да ги забие в мозъка на малкия човек. [cool] [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: Amigo   
Дата:   22-09-07 01:49

Императоре, додохме си на думата май [cool] като ти ги разправях тия работи в една тема наскоро, ти май ми говореше за убавия комунизъм [smilie3] [cool] [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: Lillly   
Дата:   22-09-07 11:14

Още нещо към всичко, което каза императорът:
колкото и успешно да се манипулират мотивационните стимули на работещия човек, тази манипулация стига да повърхностните слоеве на психиката - второсигналните. Т.е. колкото и да му внушаваш да бачка за общественото благо, това не може да замести мотивацията на инстинктът за оцеляване.

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: Императорът.   
Дата:   22-09-07 11:18

Амигов - философията е едно, историята друго. Аз изложих непредубедено някои исторически факти, а ти ме нарочи за комунист. Аз не комунист.

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: мина   
Дата:   22-09-07 12:25

Автор: Amigo
Според Гьобелс функцията на пропагандата е: да привлича последователи, да опрости мислите, да представи сложните процеси, характерни за политическия и икономическия живот, в прости термини, които да подаде на улицата и да ги забие в мозъка на малкия човек.





дам.. учиш се от най-добрите [smilie18]



Публикацията е редактирана (22-09-07 12:26)

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: luxor   
Дата:   22-09-07 14:44



Хубаво е, човек да се учи от най-добрите. И аз така правя [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: luxor   
Дата:   22-09-07 15:04



А, кой помни най-добре платоновата държава? Да каже с 2-3 изречения за какво ставаше въпрос там. Има ли, няма ли условия, как може да бъде интерпретиран проблема в настоящата епоха, или за в бъдеще?

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: luxor   
Дата:   22-09-07 15:27



Хм, струва ми се, че фотографите, или поне по-голямата част от тях, трябва да бъдат изгонени от идеалната държава, защото спъват развитието на въображението в гражданите!

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: мина   
Дата:   22-09-07 16:14

идеалната (също и справедливата както казва Платон) д-ва накратко за Платон е тази в която всеки изпълнява това, за което е призван в обществото. основният проблем е да се определи КОЙ ще бъде най-мъдрият и подходящ управител - това са философите - само те трябва да се занимават с политиката. останалите две класи са на войниците и търговците/занаятчиите. само третата класа има право на частна собственост. фотографи не е имало. по същество "граждани" също няма, както и нужда за за развитие на въображението, тъй като това е работа на философите, а и веднъж измислен този ред все пак е съвършен та не му трябва развитие, освен това е и вечен. като цяло утопия. опитал се е да я реализира на някакъв остров или нещо такова но не се получава.

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: studionula   
Дата:   22-09-07 16:21

99

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: studionula   
Дата:   22-09-07 16:21

.
















100[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: studionula   
Дата:   22-09-07 16:25

Мина , благодаря за изказването Ви


Много мъдро

с удоволствие бих слу6ала Ва6и беседи насаме някой път

следва6тия [smilie24]

Хайде луксоре

Императоре...

Хайде ...[beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: studionula   
Дата:   22-09-07 16:39

https://photo-forum.net/static/forum/2007-09/nnlx0579.JPG



Публикацията е редактирана (22-09-07 16:44)

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: мина   
Дата:   22-09-07 17:40

[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: luxor   
Дата:   23-09-07 12:06



Хубаво е, човек да пие качествен алкохол [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: gherty   
Дата:   24-09-07 02:32

хехехе, защо повечето, в противоречивите си мниния, изхождате презумпцията за контрол/познание?

ps

mneniya



Публикацията е редактирана (24-09-07 02:45)

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: luxor   
Дата:   24-09-07 13:37



Хубаво е, човек да размишлява върху законите на природата [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: luxor   
Дата:   24-09-07 17:39


"1. хуманизъм и окултизъм не виреят заедно"

Няма ли окултисти тука, да защитят становището си? Или хуманисти?

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: Amigo   
Дата:   24-09-07 17:42

[smilie5] [smilie5] ми то и комунизмът си е вид окултизъм [cool] на най-висше ниво върхушката знае какво го чака пролетариата, обаче последният нищо не знае [smilie5] [smilie5] т.е. комунизъм-окултизъм без хуманизъм [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: luxor   
Дата:   24-09-07 17:46


Хм!

Ами пример за окултизъм с хуманизъм?

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: vladomatev   
Дата:   24-09-07 18:08

миш - маш !

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: Amigo   
Дата:   24-09-07 18:13

абе хуманизмът е измислено понятие [cool] [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: Lillly   
Дата:   24-09-07 22:38

Luxor - езикът не защитава, а обяснява

фактите - налице, думите - недостатъчни [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: Amigo   
Дата:   24-09-07 22:42

Въпросът е: какво да се направи, за да се излезе от забатачената ситуация окултизъм-капитализъм-комунизъм? [cool] [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: luxor   
Дата:   24-09-07 22:51


Хора, важното е да се достигне не мястото, където се пораждат доказателствата, а отвъд...

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: luxor   
Дата:   24-09-07 22:56


Да, има много непознати неща, лежащи в основата на събитията, ставащи пред очите ни...[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: Lillly   
Дата:   24-09-07 22:58

Amigo - вземи пусни една снимка, а от ситуацията се излиза еднократно и необратимо

luxor - а ти до къде достигна?

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: studionula   
Дата:   24-09-07 23:01

Лили , без образ може6 да разбере6...

Но ти иска6


4исто 4ове6ки се държи6 [smilie23] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: luxor   
Дата:   24-09-07 23:02



Лили, не мога да отговоря със сигурност [smile]


а сега, според вас какво стърчи от главата на този човек [smilie11]


https://photo-forum.net/static/forum/2007-09/phjm6133.JPG
http://www.euratlas.com/Atlas/rome/saint_pierre_liens_moise.jpg



Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: studionula   
Дата:   24-09-07 23:04

жена му не се прибрала от фризьор [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: Amigo   
Дата:   24-09-07 23:04

Lillly написа:

> Amigo - вземи пусни една снимка, а от ситуацията се излиза
> еднократно и необратимо
>


За каква снимка става дума, мадмоазел? [smilie8] [smilie8] [smilie6] Цяла тема със снимки съм пуснал, ако това не ти стига... [cool] [smilie8] [smilie8] [smilie5] [smilie5] [smilie6] [smilie6]

Та как викаш да излезем от ситуацията? [smilie8] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: studionula   
Дата:   24-09-07 23:08

амиго в мойта тема 6то не пи6е6 [smilie11] [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: Amigo   
Дата:   24-09-07 23:11

studionula написа:

> амиго в мойта тема 6то не пи6е6 [smilie11] [smilie2]



ами просто нямам време [smilie8] обработвам едни купонджийски снимки, които искам да ги пратя на мои приятели тази вечер [smilie5] [smilie5] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: luxor   
Дата:   24-09-07 23:18


Нека, доколкото ни е възможно, се задържим в рамките на темата [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: studionula   
Дата:   24-09-07 23:28

[smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: Lillly   
Дата:   24-09-07 23:31

amigo - а ти знаеш ли какво ситуация искаш, преди да кажеш "айде да излезем от тази"?

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: studionula   
Дата:   24-09-07 23:32

Мина къде се загуби


тя е интересна ли4ност [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: Amigo   
Дата:   24-09-07 23:40

Lillly написа:

> amigo - а ти знаеш ли какво ситуация искаш, преди да кажеш
> "айде да излезем от тази"?




абсолютно [cool] [smilie7]


Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: Lillly   
Дата:   25-09-07 00:06

изкажи се тогава, искам да чуя конструктивно предложение

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: Amigo   
Дата:   25-09-07 00:10

неприложимо е, затова няма да хабя място и време [cool] [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: мина   
Дата:   25-09-07 00:16

Автор: studionula
Дата: 24-09-07 23:32

Мина къде се загуби

о, мина ви чете, ама я е ударило на нихилизъм.. та те имат особено мнение за пролетариата и светът изобщо, ма ша ви го споделя кат ми мине държавния изпит..


Амиго - неприложими всеки знае, тъй че стига важничи.. [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: Amigo   
Дата:   25-09-07 00:21

мина май пак е решила да се заяжда с моята особа, вместо да каже нещо значимо и конструктивно по темата [smilie3] [cool] [smilie8] [smilie8] а дали можеш да си отговориш на въпроса защо са неприложими? [cool] [smilie7]
та какъв изпит имате? нещо за диалектиката на комунизма или политикономика? [cool] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: studionula   
Дата:   25-09-07 00:24

[smilie7]



Публикацията е редактирана (25-09-07 00:29)

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: мина   
Дата:   25-09-07 00:25

значимите и констуктивните неща са за изпита.. ако го взема ша ме изпратя на специализация в северна кУрея и шса оттървеш от мен... [smile]
(що да се заяждам - забавен си ми [smilie5] )

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: Amigo   
Дата:   25-09-07 00:27

[smilie8] [smilie8] мдааа, сигурно има някаква несъвместимост между нашите зодиакални съзвездия, но това е нормално [smilie8] [smilie8] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: мина   
Дата:   25-09-07 00:28

що коя зодия си

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: Amigo   
Дата:   25-09-07 00:29

ами ти? някоя красива на външен вид... [smilie3] [smilie8] [smilie8] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: мина   
Дата:   25-09-07 00:29

не мойта е хаплива, заядлива и злопаметна.. тъй че в нея е проглема.. нищо лично един вид хахаха [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: Amigo   
Дата:   25-09-07 00:32

някоя скорпия може би, че не се сещам за по-гадна зодия [smilie5] [smilie5] [smilie8] това обаче разяжда душата [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: мина   
Дата:   25-09-07 00:35

да гадни сме ви на вас невинните беззащитни душици те [smilie18]
душевното ми здраве е екстра обаче няма се притесняваш [smilie3]
ай спирам и да спамя даже [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: Lillly   
Дата:   25-09-07 00:38

amigo - щон е неприложимо, значи не е конструктивно [smile]

и силно се съмнявам, че времето е най-големия ти проблем в това да изложиш предложението си [smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: Amigo   
Дата:   25-09-07 00:40

Lilly, конструктивността е въпрос на лична преценка. [cool] Не може да се реализира по определени причини, които мога да обобщя като "човешки фактор" [cool] [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: studionula   
Дата:   25-09-07 00:44

amigo ti flooder takuv

Bliznak [smilie19]

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: мина   
Дата:   25-09-07 00:51

о заради звездите било [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: studionula   
Дата:   25-09-07 00:54

i az sum Bliznak [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: Amigo   
Дата:   25-09-07 00:56

близнакът ми е силен, затова имам общо взето безпроблемно общуване с близнаците и ми сече пипето, но моето слънце е по-високо в небето една доза по-нататък [smilie3] [cool] [smilie5] [smilie5]

айде лека нощ и очаквам вашите конструктивни идеи [smilie3] [smilie8] [smilie8] [smilie7]



Публикацията е редактирана (25-09-07 00:57)

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: studionula   
Дата:   25-09-07 00:57

Amigo ... ti sloja gule da ne letish mnogo mnogo :D

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: мина   
Дата:   25-09-07 01:21

o rak znachi.. hehe.. ne mogat da ni iznanadat..
studioto guleta ne im trqbvat te vyrvqt nazad po prezumpciq
leka nosht togava shte vi synuvame konstruktivnite idei [beer]



Публикацията е редактирана (25-09-07 01:22)

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: studionula   
Дата:   25-09-07 01:28

nie vurvim sled tqh, be mina :D


"Minaa...

Open the dooorr...." [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: gherty   
Дата:   25-09-07 01:51

Автор: luxor
Дата: 24-09-07 23:02

а сега, според вас какво стърчи от главата на този човек

ne znam, ama okolo tozi chovechec furchat ubavi konzoli

https://photo-forum.net/static/forum/2007-09/gapo3098.JPG
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/2/26/Rome-Basilique_San_Pietro_in_Vincoli-Mo%C3%AFse_d


Cet article provoque une controverse de neutralité. Considérez-le avec précaution. Consultez les discussions pour régler cette controverse.

Moïse



Публикацията е редактирана (25-09-07 02:10)

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: luxor   
Дата:   25-09-07 15:34



קָרַן עֹור פָּנָיוקָרַן עֹור פָּנָיו

karan `ohr panav



са го интерпретирали погрешно, ама нищо де...

пак се поотклонихме малко от темата [smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: luxor   
Дата:   25-09-07 23:14


Всъщност, може да се окаже, че не е било погрешно интерпретирана фразата [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: Amigo   
Дата:   25-09-07 23:24

ми стърчи това, което показва истинската му същност [smilie3] [cool] [smilie5] [smilie5] [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: luxor   
Дата:   25-09-07 23:26


Какво имаш предвид?

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: gherty   
Дата:   25-09-07 23:43

аз, заглавието на темата, го мачвам с "расов хуманизъм"

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: Amigo   
Дата:   25-09-07 23:49

Ами имам предвид това, което казвам [smilie3] [cool] [smilie6] [smilie6] Маркс, Мойсей, Ленин, Сталин... един дол дренки [cool] [smilie7] изчадия адови [smilie7] [smilie8] [smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: luxor   
Дата:   26-09-07 00:02

gherty, добре, че сме, по подразбиране, ограничени, понятийно, в рамките на планетата!

Амиго, хм, какво лошо ти е причинил, дори и косвено, ако ли не и пряко, Мойсей?

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: Amigo   
Дата:   26-09-07 00:04

luxor, след този въпрос разбирам, че ще трябва много да пиша по темата[cool] [smilie8] [smilie5] [smilie5] ама не ми остава време [smilie8] [smilie8] [smilie5] [smilie5] той и продължава да го прави [cool][smilie7]



Публикацията е редактирана (26-09-07 00:05)

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: luxor   
Дата:   26-09-07 00:08

Амиго, може и вкратце! да опиташ :)

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: Amigo   
Дата:   26-09-07 00:11

нема да стане - щом досега не си го разбрал, ке требе много думи [smilie5] [smilie5] а ти какво положително виждаш в този образ? [cool] [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: luxor   
Дата:   26-09-07 00:17



Доколкото знам, е повел евреите извън Египет, тоест спасил ги е. И им говорил мъдро :)

а и виж, каква хубава статуя му е направил Микеланджело!

Отговори на това съобщение
 Re: Класов хуманизъм
Автор: Amigo   
Дата:   26-09-07 00:18

мдааа... [smilie7] ша продължим нашия разговор друг път, че имам разни снимки още да оправям [smilie8] [smilie8] [beer]

Отговори на това съобщение
 

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.