Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна
 ПЕТИЦИЯ ЗА РЕД И ЗАКОННОСТ
Автор: Императорът.   
Дата:   15-08-07 12:49

http://www.bgpetition.com/diskriminacia/inde x.html

АКО СИ БЪЛГАРИН, ПОДПИШИ СЕ ТУК !!!!

МОДЕРАТОРИ - КЪДЕ МИ Е ТЕМАТА ?!?!?
 Re: ПЕТИЦИЯ ЗА РЕД И ЗАКОННОСТ
Автор: balduinova   
Дата:   15-08-07 12:53

Вече съм я подписала[smilie24]
 Re: ПЕТИЦИЯ ЗА РЕД И ЗАКОННОСТ
Автор: Amigo   
Дата:   15-08-07 12:56

петиция [smilie24] [smilie24]

 Re: ПЕТИЦИЯ ЗА РЕД И ЗАКОННОСТ
Автор: Императорът.   
Дата:   15-08-07 13:00

БЛАГОДАРЯ, АМИГОВ.
 Re: ПЕТИЦИЯ ЗА РЕД И ЗАКОННОСТ
Автор: Императорът.   
Дата:   15-08-07 13:46

БЪЛГАРИНО, ПОДПИСА ЛИ СЕ ?!?
 Re: ПЕТИЦИЯ ЗА РЕД И ЗАКОННОСТ
Автор: maldito   
Дата:   15-08-07 13:57

[smilie24]
 Re: ПЕТИЦИЯ ЗА РЕД И ЗАКОННОСТ
Автор: IvoZafirov   
Дата:   15-08-07 13:59

[smilie24]
 Re: ПЕТИЦИЯ ЗА РЕД И ЗАКОННОСТ
Автор: elrisha   
Дата:   15-08-07 13:59

тази петиция е стара..аз също съм се подписала и...незнам изобщо дали са я видяли ония плужеци "от горе"[smilie9]
 Re: ПЕТИЦИЯ ЗА РЕД И ЗАКОННОСТ
Автор: DemaRage   
Дата:   15-08-07 14:04

Напиша ли мнението си, не само темата, но и профила ще ми изтрият!

!!!

 Re: ПЕТИЦИЯ ЗА РЕД И ЗАКОННОСТ
Автор: PolarBear   
Дата:   15-08-07 14:37

[smilie24]
 Re: ПЕТИЦИЯ ЗА РЕД И ЗАКОННОСТ
Автор: 2metraninja   
Дата:   15-08-07 14:42

И аз отдавна съм я подписал.
 Re: ПЕТИЦИЯ ЗА РЕД И ЗАКОННОСТ
Автор: tishovsx   
Дата:   15-08-07 15:04

[smilie24]

(абе идват избори)
 Re: ПЕТИЦИЯ ЗА РЕД И ЗАКОННОСТ
Автор: Императорът.   
Дата:   15-08-07 16:30

БЪДИ БЪЛГАРИН И ПОДПИШИ !!!!
 Re: ПЕТИЦИЯ ЗА РЕД И ЗАКОННОСТ
Автор: Amigo   
Дата:   15-08-07 17:00

Проблемът е, че ето тук https://photo-forum.net/static/forum/2007-08/nktl3574.JPG
http://www.unwe.acad.bg/mobility/images/parlament.jpg
няма българи! [smilie23] [smilie23]
Нали го видя в другата тема Данчо Ментата каква уста е отворил и пак не му стига. [cool]
 Re: ПЕТИЦИЯ ЗА РЕД И ЗАКОННОСТ
Автор: GM   
Дата:   15-08-07 18:13

[smilie24] [smilie24]
 Re: ПЕТИЦИЯ ЗА РЕД И ЗАКОННОСТ
Автор: тьма   
Дата:   15-08-07 23:24

[smilie23]
 Re: ПЕТИЦИЯ ЗА РЕД И ЗАКОННОСТ
Автор: Amigo   
Дата:   15-08-07 23:25

що така не ти харесва, тъма? [cool] [smilie7] я обори точка по точка написаното, недей да сочиш само с ръчичка надолу [cool] [smilie7]



Публикацията е редактирана (15-08-07 23:30)
 Re: ПЕТИЦИЯ ЗА РЕД И ЗАКОННОСТ
Автор: Amigo   
Дата:   16-08-07 16:33

[smilie24] Айде на петицията! [smile] [smile]


Мнение за интеграция от един форум:

G-n Parvanov, imam edin vazhen vapros: ... A, be nali starite chlenki na EU ni karat da ”integrirame” tsiganite kam balgarskoto obshtestvo... Tova e palna gavra s BG... Znaete li naprimer kak bivat integrirani tsiganite vav France, a... Tsialata im integratsiya vav France se svezhda do otpuskaneto na vsiako tsigansko semejstvo na zaem za kupuvane na kola i karavana, koito tsiganina i tsigankata izplashtat tsial zhivot ... Na vaprosa mi zashto ne stroyat zhilishta za tsiganite (kakto ni karat da pravime u nas v BG) frantsuzite ot obshtinskite sluzhbi (”hotel de ville”) otgovaryat: ” ... Ako im stroim zhilishta, shte narushim tyahnite traditsii i kultura .... te sa sviknali i iskat da patuvat postoyanno ot selishte na selishte.... ” S po edna kola i karavane priklyuchva integratsiyata na tsiganite i v UK. ... Hitro nali - frantsuzite ne im stroiat zhilishta, i ne im plashtat toka, zashtoto vidite li te bili zachitali tsiganskata kultura i identichnost ..... , no sashtite tezi frantsuzi i anglichani ili po tochno tehnite predstaviteli v europejskia parlament zadalzhavat Bulgaria da stroi zhilishta za mangalite ... A, be chudya se, zashto NE TEGLIM PO EDIN YAK SHUT V GAZA NA VSEKI TSIGANIN S NAPRAVLENIE ZAPADNA EUROPA , A KATO KATSNAT VAV FRANCE ILI UK - NEKA FRANTSUZITE I ANGLICHANITE DA SI GI INTEGRIRAT KAKTO SI ISKAT.....Tolkoz!

[cool] [cool] [smilie7]
 Re: ПЕТИЦИЯ ЗА РЕД И ЗАКОННОСТ
Автор: Cristinel   
Дата:   16-08-07 16:35

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: ПЕТИЦИЯ ЗА РЕД И ЗАКОННОСТ
Автор: Amigo   
Дата:   16-08-07 17:37

в. Стандарт:

"Ще ми се молят на крака тия да им чистя. Утре няма да ходим на работа, та София да се овони на боклуци. Целия боклук пред парламента да си го изсипят." Така разгневен ром обясни в нощта на второто меле как ще спъне властта.
"Гробове копаме с тия лопати, а с мотиките картофи", отговори пък негов съсед на въпрос на "Стандарт" защо са въоръжени с мотики и лопати.
"Тука българите ни бият, режат ни ушите като на свини. Всеки ден имаме по един член в "Пирогов", обясняваха млади ромки какви страдания им причиняват съседите.
"Ей сега казаха, че ни чакат долу 1000 скинари от Люлин, запалили са четири къщи във Филиповци", объркано редяха паникьосани роми и бъркаха имената на кварталите, в които живеят.

"Утре ще пребият родата на Асан, другиден - на Драган, днеска биха Пешови." Така пък ром се опита да попита колко хора ще пострадат в размириците.


[smilie5] [smilie5]

Хора, а?! [cool] [smilie7]
 Re: ПЕТИЦИЯ ЗА РЕД И ЗАКОННОСТ
Автор: digitalgab   
Дата:   16-08-07 19:46

Много сериозни неща са това. Да не ми говори админа за образование и просвещение, лозунга на старите училища от преди 200 години е бил
"Помогни ми да те возвися". Къде е тоя мангал дето ще ти помогне да го научиш и возвисиш? Ей сега пиша тия неща, прозореца ми е отворен и в главата ми гърмят маанета щото от махалата са инсталирали уредбите на баира, и звукова атака.
 Re: ПЕТИЦИЯ ЗА РЕД И ЗАКОННОСТ
Автор: Cristinel   
Дата:   16-08-07 20:14

Този потребител е деактивиран. Всички негови текстове са изтрити от администратора.
 Re: ПЕТИЦИЯ ЗА РЕД И ЗАКОННОСТ
Автор: slyn4ogled   
Дата:   16-08-07 21:55

Отдавна съм я подписал и аз тази декларация. Но се чудя дали някой от управниците я е чел нявга [smilie11]
 Re: ПЕТИЦИЯ ЗА РЕД И ЗАКОННОСТ
Автор: Императорът.   
Дата:   17-08-07 00:10

digitalgab - извикай куките да ги усмирят... а ако не свършат работа, много възпитано им обясни, че ще заведеш дело срещу самото им районно управление. А ако това не ги трогне, направи го наистина.

А аз много възмущавам на медиите как обръщат внимание само на получовеците, още малко тях, бандитите ще ги изкарат жертви.
 Re: ПЕТИЦИЯ ЗА РЕД И ЗАКОННОСТ
Автор: Императорът.   
Дата:   17-08-07 00:20

...понеже другата тема е затворена, оттук ще призова Бони да се засели за една година само в Западна Красна поляна - пък да видим после дали пак ще защитава хъхрещата измет.

ПРИЗОВАВАМ ОТНОВО - АКО СИ БЪЛГАРИН, ПОДПИШИ ТАЗИ ПЕТИЦИЯ !!!!
 първа  назад  1  2  3     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена