Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  20 ..  30 ..  40 ..  50 ..  56  57  58 ..  60 ..  70 ..  80 ..  90 ..  100 ..  110 ..  120 ..  128  129     всички  напред  последна
 Re: iphone 5...
Автор: jivkojj   
Дата:   28-09-12 12:47

1400 [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: chill   
Дата:   28-09-12 17:30

scarecrow написа:

> chill не преминавай към лични
> нападки щото ще ти сипя с голямата
> кофа, прочети кво съм написал и ако
> съм направил нещо грешно го обясни
> като нормален човек а не да се
> правиш на много умен.

К'во ше ми сипеш бе, момко?
Аре сипвай, да те видим.

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: vinse   
Дата:   28-09-12 19:28

епъл ви препоръчват да използвате гугъл

http://www.apple.com/letter-from-tim-cook-on-maps/

[smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: Krassy   
Дата:   28-09-12 19:30

и тя е тъпа... имам си българска карта [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: promis   
Дата:   28-09-12 21:04

Голям гаф на Епъл. Те си мислят, че така лесно се прави карта на света...

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: chill   
Дата:   28-09-12 21:58

Доколкото разбрах, Епъл имали още една година от договора с Гугъл, но в първоначалните условия не било включено навигацията завой-по-завой, та отишли Епъл да се предоговарят с Гугъл, но Гугъл им поставил нЕкои допълнителни условия ... и не се споразумели.

Те така ...

На зла круша - зъл прът.

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

"So why did Apple decide to ditch the (working) iOS maps app with one based on their own data (despite having one more year to the contract)? It turns out to be turn-by-turn voice navigation. It wasn't a feature in the original Apple-Google licensing agreement, so Apple went back to Google to renegotiate what has become a top-tier feature on Android. Apple wanted it. In return, Google wanted increased branding in the maps app (Apple refused) or to integrate Latitude (Google's FourSquare competitor), to which Apple refused as well. As a result Apple was forced to seek other sources in order to obtain this feature."



Публикацията е редактирана (28-09-12 22:00)

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: analgina   
Дата:   28-09-12 22:01

Както бях писал преди доста страници, не са се отказали Епъл, ами Гугъл много са поискали. Мхм...

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: Krassy   
Дата:   28-09-12 22:02

Ти май си първия, дето си мисли, че гугъл мапс се ползва реално за навигация...
Е, като безплатна екстра може би...

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: analgina   
Дата:   28-09-12 22:04

Щом може жената на Гугъл да ти казва накъде да завиеш, защо да не се ползва за навигация.

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: Krassy   
Дата:   28-09-12 22:11

Е, може...

Просто има много по добри, Гармин с картите на Събин и офроуд също, ИГО, ТОМ ТОМ, Навигон... Все чудесни и детайлни карти с удобен и многофункционален интерфейс...

Абе всеки да ползва каквото си иска, въпроса е, че има избор.

Виж, да нямаше избор да плюеш с кеф, а то.. комплексарска работа [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: imitev   
Дата:   28-09-12 22:15

Гугъл в щатите се ползва за навигация без проблем. При постоянен достъп до интернет.

Новите методи за позициониране чрез клетките и вифито са измислени, защото в даунтаун заради небостъргачите не се хващат сателитите на ГПС...

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: yan   
Дата:   28-09-12 22:23

Не е въпроса точно какво може или не може една навигация или колко е пълна една карта, а тук трябва да се наблегне на факта, че епъл промотират своята карта, като най добрата и иновативна от мобилните 3Д варианти и публиката възклицава в един глас...
(не се надявам зомбитата да ме разберат)

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: fff   
Дата:   28-09-12 22:25

analgina написа:

> Както бях писал преди доста
> страници, не са се отказали Епъл,
> ами Гугъл много са поискали. Мхм...

Мхм "increased branding in the maps app" или "to integrate Latitude" е МНОГО. Ама не за друго освен егото на епъл [smilie18]
Браво Шерлок.

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: Analgina   
Дата:   29-09-12 00:58

Добре, че това е цялата истина, Уотсън. И това, че на теб ти се вижда нищо и половина, не значи, че за Епъл е така. Че и за Гугъл явно не не нищо, щом са поискали "само" това.

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: fff   
Дата:   29-09-12 01:19

Добре, жертва сa. Щом така ти харесва [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: Analgina   
Дата:   29-09-12 08:16

Никога на съм твърдял, че са жертви. Просто се замислих, дали в историята с Картите има само един участник.

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: Krassy   
Дата:   29-09-12 08:56

Гармин [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: diandimov   
Дата:   29-09-12 10:15

Гаргара-мин.

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: promis   
Дата:   29-09-12 10:58

Гугъл Мапс - там е истината. Разбира се, тук ще мине още време докато задмите гармини-мармини, ама и това ще стане.

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: TheOne   
Дата:   29-09-12 11:25

А бре занимават ме с андроидски проблеми(пък аз нищо не разбирам) пък не мога да намеря другата тема....
Искам да актуализирам програмите на един сони ериксон но ми изписва В хранилището няма достатъчно място [smilie23]

Какво трябва да направя колеги [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: amplified   
Дата:   29-09-12 11:40

Ми съвсем малко трябва да го root-неш и да сложиш приложение, което да прехвърля dalwik cache и apps в картата [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: TheOne   
Дата:   29-09-12 11:47

Дай на чист бУлгарски език [smilie5] кво трябва да се направи [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: amplified   
Дата:   29-09-12 12:45

Провери първо по модел дали има начин да се прехвърлят по-лесно приложенията към sd картата. Ако няма вече трябва да видиш какъв е метода за този модел и дали трябва да се root-ва, на български да получиш пълни права над управлението на телефона. По принцип си е хамалогия и аз имам тук едно HTC Wildfire S, но от 1 седмица се каня да тръгна по-тоя път, щото вече не иска да тегли програми, защото няма място.

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: TheOne   
Дата:   29-09-12 13:16

По подразбиране всички приложения отиваха във вътрешната памет на телефона. Този надпис излизаше защото бе заета всичкото място на вътрешната памет... преместих няколко от по-големите приложения на картата памет и стана работата [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: iphone 5...
Автор: aquarius   
Дата:   29-09-12 13:23

И аз по-миналата седмица, вече не издържах и нямах нерви да чакам да изтече гаранцията (след 6м) затова го закачих на ПЦто и ръгнах да рутвам (преди това бях прочел малко де [smilie7] ) Дори намерих някакъв тул специално за Nexus S който си има и интерфейс....абе яката ралта [smilie5] . Почнах да следва инструкциите, отключих го и аха да го рутна, и той взе че изгърмя [smilie10] демек се брикна [smilie5] (bricked). За съжаление обаче екранчето му беше пукнато. Занесох го в сервиза за Ментел, да го проверят. Няколко дена по-късно, ми се обадиха съвсем тържествено да ми заявят, че гаранцията не важи при пукнато стъкло. [smilie8] Най-итересно обаче, беше когато един месец преди това, когато ми се спука стъклото на екрана, ми казаха че "ГАРАНЦИЯТА НЕ ПОКРИВА СМЯНА НА ЕКРАН/СТЪКЛО" и ми обадиха една цена за смяна дето още ми се вие свят. Но не за това ми е думата. По-логично беше да ми обяснят какви ще са последствията за мен ако екрана не се смени. На всичко отгоре, обвиниха счупването за изгорялото дъно, като изобщо не разбраха, че е отключван [smilie8] .

Както и да е. Просто внимавайте какво правите, да не се обзаведете с някои и друга маркова тухла. [smilie5] Не че не изпитах и леееееко облекчение......[smilie7] ....сега пътят ми към SIII е открит [thankyou]


ПС де...иш и тъпата клавиатура как яде букви [smilie9]



Публикацията е редактирана (29-09-12 13:25)

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2 ..  10 ..  20 ..  30 ..  40 ..  50 ..  56  57  58 ..  60 ..  70 ..  80 ..  90 ..  100 ..  110 ..  120 ..  128  129     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.