Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1     всички  напред  последна
 Щракачи, никакви ви няма в "Репортаж"
Автор: metodiev_martin   
Дата:   19-02-13 00:05

Гледам някакви репортажи за някакви протести тия дни, (ама колко невинно звучи) в който по стара българска традиция, снимащите са колкото полицаите, охраняващи протеста. Слушам по радиото репортажи - само се чува - пи-бип - ПЛЯК, пи-бип ПЛЯК, а в същото време в раздел "Репортаж" нищо интересно (по стара форумска традиция, там се качват и оценява снимки само на Йорданов ден, Тодоров ден и може би Великден )
Толкова ли агенции имаме, та всеки един докопал DSLR около протестите снима за тях?
Повдигнете форумския дух, с летящи камъни, палки, каски, щитове и кубинки! Нямам време (а и широк обектив) иначе с радост (с голяма доза сарказъм) бих изял някоя палка (само да пазят апарата!) на жълтите павета[smilie5]
Та призивът ми е - качете нещо оригинално и интересно - писнаха ми тия еднообразни снимки във всички сайтове - знамена, снимани от долу; плакати с лозунги; тук-таме униформун с каска и щит...
Къде е полицейското насилие? Къде са зъбите по паветата? Гледам по Канал 3 не липсват писъци - "момчета/колеги - аз съм невинен, защо ме биете" [smilie5]
На фокус и пазете техниката, да не стане като зимата на 2009, когато някои апарати и собствениците им отнесоха по някоя палка и камък [smilie24]
 Re: Щракачи, никакви ви няма в "Репортаж"
Автор: milenpi   
Дата:   19-02-13 00:06

Тук си признавам..[smilie2] [smilie10]
 Re: Щракачи, никакви ви няма в "Репортаж"
Автор: CanoniO   
Дата:   19-02-13 00:08

ми излез на студеното да видиш зъби...
 Re: Щракачи, никакви ви няма в
Автор: metodiev_martin   
Дата:   19-02-13 00:22

Честно казано, последната ми лична самоинициатива да снимам протести в лошо време/зимата беше миналата година (вече по миналата - декември 2011) когато зърнопроизводителите протестираха с тракторите в центъра. Инче за последно мръзнах преди 2 седмици, да снимам едни палестици на маскарадния карнавал у Перник град, преди това в Калофер си попомръзнах... като цяло това са ми най-близките спомени от последните месеци от репортажни снимки в минусови температури



Публикацията е редактирана (19-02-13 00:28)
 Re: Щракачи, никакви ви няма в "Репортаж"
Автор: грегари   
Дата:   19-02-13 17:41

на бас, че дори не помниш за какво са били тракторите там.[smilie18]
 Re: Щракачи, никакви ви няма в "Репортаж"
Автор: ценослав   
Дата:   19-02-13 18:45

Неща там БЕ!!! Искам тук! Тук са ми приятелите, а в Репортажи са гУлемите умници![cool] [cool] [beer] [beer]
 Re: Щракачи, никакви ви няма в "Репортаж"
Автор: feliz   
Дата:   19-02-13 18:51

наистина има малко снимки от протестите. едно голо дупе и тва е.[smilie5]
 Re: Щракачи, никакви ви няма в "Репортаж"
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   19-02-13 18:54

Те другарите репортери може и да са в творческа почивка, но другарите хакери са препили с пластмасови натурални сокове, ГМО кола и стек Ред бул, затова са полазили страничката на ЧЕЗ[smilie18]
 Re: Щракачи, никакви ви няма в "Репортаж"
Автор: feliz   
Дата:   19-02-13 18:58

нее, сигурно има много матрял и не мое да смогнат да го обработят. ще качават по-нататък.
 Re: Щракачи, никакви ви няма в "Репортаж"
Автор: ценослав   
Дата:   19-02-13 19:04

Ма репортер ли е, тресни го без да му казваш защо! Само нажежават обстановката![smilie8] [cool] [cool] [beer] [beer]
 Re: Щракачи, никакви ви няма в "Репортаж"
Автор: мара   
Дата:   19-02-13 20:54

да-да...че ако има коментари непремерени под снимката да идат за банани...[smilie8]
 Re: Щракачи, никакви ви няма в "Репортаж"
Автор: ценослав   
Дата:   19-02-13 21:01

[cool] [cool] Ех Миролюба, ех Банатова! Във Видин яде бой в махалата. В Катуница насмалко да загубиш журналистическия си имидж. Сега пак. Това ако не са журналистически манипулации ей ма де съм![smilie8] [smilie8] [smilie8] Бе правилно ми думат колеги, БТВ да не гледам, ма да земе човек и да ми строши телевизора да се науча да слушавм.[smilie2] [smilie2] [smilie8] [smilie2]
 Re: Щракачи, никакви ви няма в "Репортаж"
Автор: alex1954   
Дата:   19-02-13 21:19

Ама наистина е редно(все пак е ФОТО-форум) да има повече снимки в репортаж от актуалните събития в момента.Интересно защо ли няма???[smilie8] [smilie11] [smilie2]

 Re: Щракачи, никакви ви няма в "Репортаж"
Автор: ценослав   
Дата:   19-02-13 21:23

Ми във Видин нямаме толкова изявени футболни агитки, дето по линия на "ширпотреба" ходят по разни митинги да ги провалят. Вие Софиянци щракайте и качвайте.[cool] [cool] [cool] [beer] [beer] [beer]
 Re: Щракачи, никакви ви няма в "Репортаж"
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   19-02-13 21:29

мара написа:

> да-да...че ако има коментари
> непремерени под снимката да идат
> за банани...[smilie8]


Това е, как да се изразя по-коректно, много ретроградно и нестандартно мислене. В смисъл липсата на кьорава дума за нещата, които се случват тези дни в страната ни в "зоната". Интересно и забавно едновременно. Ето например, преди десетина, нека да са двайсет минути група "влюбени" младежи споделяха жизнерадостно и позитивно любовта си към гос`ин премиера и неговият творчески екип. Вчера апропоп, на бул. Патрирах Евтимий група музиканти, актьори, спортисти, фотографи направиха културно арт дефиле в късните понеделнишки часове споделяйки с публиката любовта си и трепетните пролетните настроения обвзели душите им. Скромният пърформънс беше посветен на гос`ин премиера и неговият творчески колектив, както и към няколко чуждестранни инвеститора.
Ранна пролет.
Любоф.
ИзСкуство, музика и танци.
Спокоен и мързелиф ежеднев[smilie21] [smilie7]
 Re: Щракачи, никакви ви няма в "Репортаж"
Автор: asahi   
Дата:   19-02-13 21:36

Тръгнах от Казанлък към Стара Загора тази вечер и ги срещнах. Добре, че знам шорткътите и се измъкнах навреме.
 Re: Щракачи, никакви ви няма в "Репортаж"
Автор: slav4cho   
Дата:   19-02-13 21:43

Аз направих едно албумче,но не съм качвал тук защото нямат особена стойност.http://www.facebook.com/media/set/?set=a.4019732346583.124504.1679642380&type=3
 Re: Щракачи, никакви ви няма в "Репортаж"
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   19-02-13 21:45

Кого си срещнал бе другарю asahi, какво си срещнал, че си минал по шорткътите? Родзавите слонове или летящите крокодили?
Пролетта тази година подрани явно, а в столицата тихо си сипва белият сняг [smilie21] [smilie7]
https://photo-forum.net/joro/emoticons/EmoticonElephant.gifhttps://photo-forum.net/joro/emoticons/EmoticonElephant.gifhttps://photo-forum.net/joro/emoticons/EmoticonElephant.gifhttps://photo-forum.net/joro/emoticons/EmoticonElephant.gif

 Re: Щракачи, никакви ви няма в "Репортаж"
Автор: Onakava   
Дата:   19-02-13 21:46

Форумните фотографи не са длъжни да снимат и да качват, но медиите са длъжни да отразяват. Не ви ли се струва, че има информационно затъмнение? Бенатова тази вечер се включи по телефона, докато ставаше мелето! 21 век от Орлов Мост се включва по телефона! Излъчиха запис 20 минути по-късно - младежи, хвърлящи бутилки по ченгетата. Едно ченге не видях да удря човек.
Вчера репортер на канал1 предаваше от съседната улица, докато ставаше сблъсъка на Ботев...можеше у тях да си остане и оттам да предаде, все тая. Възмутена съм просто [smilie23]
 Re: Щракачи, никакви ви няма в "Репортаж"
Автор: asahi   
Дата:   19-02-13 21:59

В 22 часа гледайте Бенатова в новините. Ако сте много печени репортери винаги можете да си продадете якия репортаж на някоя телевизия. Специално в БТв има рубрика БТв Репортерите. Аз лично не виждам смисъл да се паакзват от 10 гледни точки как футболни хулигани хвърлят камъни по полицията, а после полицията ги бие. Една-две гледни точки стигат.
 Re: Щракачи, никакви ви няма в "Репортаж"
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   19-02-13 22:04

Onakava

Мадам, доброто възпитание, което ми липсва, барабар с първите седем години, ме кара завоалирано да ви намекна, че злоупотребявате[smilie21] [smilie7]
Каква е тая анархия, която рисувате с пръстите си по клавиатурата!? Коя е тази страна!?[smilie11]

Междудругото звучи интригуващо и ако споделите марка и модел на течността, аудиторията, която смятам да събера съвсем скоро на скромно соаре ще бъде очарована.[smilie24]
 първа  назад  1     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена