Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: щом не искате герб да ни управлява,кой тогава...
Автор: stzz   
Дата:   15-02-13 19:54

Абеее, аз съм си с леко леви възгледи, обаче БСП твърррдо НЕ по скоро...[cool] .....ДСБ!
[smilie21]
 Re: щом не искате герб да ни управлява,кой тогава...
Автор: alsash   
Дата:   15-02-13 19:55

.....има хора, които могат да вкарат всичко в ред, ама познайте кога СТАТУКВОТО ще им даде път - разбирайте го кой както си иска...[smilie2]
 Re: щом не искате герб да ни управлява,кой тогава...
Автор: Ivodam   
Дата:   15-02-13 19:59

feliz: Нищо не копираме, не спорим, само си приказваме. [smilie25]


[smilie7]
 Re: щом не искате герб да ни управлява,кой тогава...
Автор: georgivelev   
Дата:   15-02-13 20:00

Папи, не може комунист сам да си признае грешките, недоумявам какъв е този наивитет. А като не ги вкарва зад решетките Бъбъ-то, като не им отнема бизнеса и не им национализира фирмите,

Тука много грешиш. Спря им далаверата за АЕЦ Белене, излови им трафикантите и сутеньорите, непрекъснато им реже клините - един по един. Защо мислиш, че социа, пардон, комунистите толкова свирепо го атакуват. Но помни едно от мен - негативната кампания винаги е имала отрицателен резултат за този, който я води. Има достатъчно много примери в най-новата ни история. Така че спокойно може да не вярваш на социологическите проучвания. Видяхме на референдума, че БСП събира мах 12% избиратели, няма как да имат 22%
 Re: щом не искате герб да ни управлява,кой тогава...
Автор: n1x0n   
Дата:   15-02-13 20:00

Напомняй ти... на хората като не им даваш да спорят за секс, религия и политика - по-добре верно да затвориш форума. Какво, да останат само тъпите теми за телефони, футбол и формула 1?
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена