Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15     всички  напред  последна
 Реквием за клуба
Автор: CyberGene   
Дата:   14-02-13 21:37

[smilie21]
 Re: Реквием за клуба
Автор: CyberGene   
Дата:   14-02-13 21:37

Аз мога и за динамика на матрица да пиша, и за проявяване с Родинал, и за калпавата техника на Сони... Ама вие му мислете [smilie18]



Публикацията е редактирана (14-02-13 21:41)
 Re: Реквием за клуба
Автор: Dumbledore   
Дата:   14-02-13 21:40

Това не е ли тема за основния форум?
 Re: Реквием за клуба
Автор: CyberGene   
Дата:   14-02-13 21:40

Mozart - Requiem By Herbert von Karajan (Full HD) (Full Concert)
 Re: Реквием за клуба
Автор: serjy   
Дата:   14-02-13 21:40

бай бай лове
http://www.youtube.com/watch?v=bNcl0L7eJUY

 Re: Реквием за клуба
Автор: serjy   
Дата:   14-02-13 21:47

абе в интерес на истината, много политически теми в последно време...не си е работа [smilie11]
 Re: Реквием за клуба
Автор: georgi969   
Дата:   14-02-13 21:48

идат избори-агитаторите се активираха.Вона на всички фронтове.
 Re: Реквием за клуба
Автор: GOSPODIN   
Дата:   14-02-13 21:51


С приближаването на изборите, с постоянното обедняване и мизерия , за съжаление ще се появяват все повече политически теми във фото-форум. Има няколко начина за "оправяне" на положението - без намеса, със намеса и тотална ликвидация на клуба.
И на мен ми е неприятно, че фотографските теми в основния форум са в пъти по-малко от клубните, но явно има нужда от отдушник, който за съжаление често не е най на място.
 Re: Реквием за клуба
Автор: CyberGene   
Дата:   14-02-13 21:51

Бе админите са прави, че в последно време много злоба и агресия се излива. На мен честно казано няма да ми липсва клубът. Но дори и да ми липсва, знам, че ще е за добро, така че съм с двете ръце за закриването му [smilie24]
 Re: Реквием за клуба
Автор: ценослав   
Дата:   14-02-13 21:53

Когато политиката определя битието ни е лицемерно да се твърди че тя не ни интересува! Щото при наще си беше една партия и знаеш конкретна мишена по която да плюваш. Ма сега се нароиха много. Иначе бих ги онодвал, че да подхвръкват всичките. Ма аз съм проЗд данъкоплатец.[smilie2] [smilie2] [smilie2] [smilie2] [smilie8] [smilie21]
 Re: Реквием за клуба
Автор: Gruyu   
Дата:   14-02-13 21:53

аз пък помислих, че бат` бойко олабил интернета, така леко предизборно...ама!
 Re: Реквием за клуба
Автор: serjy   
Дата:   14-02-13 21:54

решението е "боен клуб"! нов раздел с политическа, религиозна, и твякаква друга недопустима тематика [smilie18]
 Re: Реквием за клуба
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   14-02-13 21:54

Сайбъре, точно пък ти да говориш за динамика. С тоз никон[smilie18]

Да подразним някои хора[smilie18]
 Re: Реквием за клуба
Автор: Dumbledore   
Дата:   14-02-13 21:55

[smilie18]
 Re: Реквием за клуба
Автор: ценослав   
Дата:   14-02-13 21:56

Бе намаляха циците и го обърнахме на политика, а може би поодъртЕваме![smilie2] [smilie2] [smilie3] [cool] [beer]
 Re: Реквием за клуба
Автор: CyberGene   
Дата:   14-02-13 21:59

вежда, струва ми се, че ще разпускате агитката, щото баш тийм лидера ви хотснейл си купи Д700 (между другото след обсъждане с мен [smilie5] ), ванкиша не го броим вече, ти също си бита карта и теб отдавна съм те предсказал, че или ще станеш наше момче никонджийче, или ще станеш наше момче фуджинонец (духовно съм с Фуджи), така че още малко ти трябва обработка [smilie18] Подривната ми дейност върши чудеса, нидей съ притисняа [beer]
 Re: Реквием за клуба
Автор: Zeno   
Дата:   14-02-13 21:59

"Автор: CyberGene
Дата: 14-02-13 21:37

Аз мога и за динамика на матрица да пиша, и за проявяване с Родинал, и за калпавата техника на Сони... Ама вие му мислете
Публикацията е редактирана (14-02-13 21:41) "

Браво, какво самочувствие! [cool]
Но, не си редактирай постовете.

Иначе ние , които не проявяваме с Rodinal, не сме вещи по динамиката на матриците и техниката на Sony, ще си мълчим.
[beer]
 Re: Реквием за клуба
Автор: Todd   
Дата:   14-02-13 22:01

Одъртяваме ама за политика говорят само младите .Оти се правят на големи разбирачи .

Но ще мине още някоя година и ше разберат че това са неща без значение ... просто живота си отива и някакви политици или други маймуни нямат отношение в човешкият живот .

[beer] [beer] [beer]

 Re: Реквием за клуба
Автор: CyberGene   
Дата:   14-02-13 22:02

Значи ще ви замоля в тая тема да коментирате закриването на клуба, що го обръщате на политика, не знам [smilie5]
 Re: Реквием за клуба
Автор: serjy   
Дата:   14-02-13 22:04

всеки край е едно ново начало ... само простотията съществува вечно [smilie18]
 Re: Реквием за клуба
Автор: мара   
Дата:   14-02-13 22:06

немойте с лошо....[smilie8]
 Re: Реквием за клуба
Автор: Han_Solo   
Дата:   14-02-13 22:07

CyberGene написа:

.... Подривната ми
> дейност върши чудеса, нидей съ
> притисняа [beer]
---------------------

Мхъмм... като се има предвид че и аз съм с Никон ми е странно как имаме толкова противоположни мнения по други въпроси [smilie5]

[beer]

A propos от кога имаш Ни кон ни магаре [smilie3] че аз съм така от 89-та [smilie8]
 Re: Реквием за клуба
Автор: мара   
Дата:   14-02-13 22:08

заната е най-доброто от форума, бе....
 Re: Реквием за клуба
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   14-02-13 22:11

Беше, ама нещо яко на политика ги изби в последно време[smilie21]
 Re: Реквием за клуба
Автор: georgivelev   
Дата:   14-02-13 22:12

Всичко ще се оправи. Само Нашата Партия да вземе изборите и ще видите тогава. И понеже днес е свети Гейлентин, ето нещо по темата:

Jackie Green and her boyfriend Kyle Mear look like any other young couple madly in love on Valentine’s Day. However, their three-year relationship has one major difference — because Jackie, 19, was born Jack.

 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена