Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Re: Образование ли бе...
Автор: CyberGene   
Дата:   12-02-13 21:56

Абе и аз мисля, че някой е скроил номер на жената. Тя че не е наред, не е, класическа истерия, обаче е подозрително това, че някой снима отстрани и знае какво ще стане - някак много отрано почна да снима, доста преди да ескалират нещата [smilie3] Може и да са се наговорили, като я знаят, че е нервна, за да задават все един и същ малоумен въпрос или нещо от сорта и да ѝ гледат сеира. Не я оправдавам, на жената определено нещо ѝ се случва в главата, ама не е кой знае колко неочкавано - математичка [smilie18] Но тия студентите не са стока определено и те...



Публикацията е редактирана (12-02-13 21:57)

Отговори на това съобщение
 Re: Образование ли бе...
Автор: temelko   
Дата:   12-02-13 21:57

Кой е ВУЗ-а, ако не е тайна?
В техническия университет такива простотии нямаше, когато учех там, а и сега имам познати там - не са ми споделяли такива неща ...


Отговори на това съобщение
 Re: Образование ли бе...
Автор: ejko   
Дата:   12-02-13 21:57

не е математичка, тя даже се подигра на математика...[smilie18]

"Т'ва да не е математика да ви караме да смятате измишльотини – X + Y?"



Публикацията е редактирана (12-02-13 21:59)

Отговори на това съобщение
 Re: Образование ли бе...
Автор: CyberGene   
Дата:   12-02-13 21:58

Великотърновския университет, ако съм разбрал правилно.

Отговори на това съобщение
 Re: Образование ли бе...
Автор: temelko   
Дата:   12-02-13 21:59

Аз Ежко питах ... дето преподавателите се държали арогантно и според него не оценявали обективно студентите ...

Отговори на това съобщение
 Re: Образование ли бе...
Автор: Rosencho   
Дата:   12-02-13 22:03

И това го има-някои от днешните студенти са меко казанио нагли, но подобно поведение е недопустимо за преподавател. Когато бях студент за цялото следване имаше един-двама подобни идиоти, а тогава студентите още имаха респект от преподавателите. Сега имам колеги, които са и действащи в момента преподаватели в ТУ и в СУ (професор и доцент). Имах и колега по-възрастен професор в СУ (лека му пръст) и никой от тях не си е позволявал подобно поведение, въпреки "модерните" студенти. Присъствал съм и явно е въпрос на възпитание, подход и обаяние да те уважават даже днешните разхайтени сополанковци[smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: Образование ли бе...
Автор: temelko   
Дата:   12-02-13 22:05

Лелката явно прояви слабост, никой не го отрича, дори и да са и врътнали номер.

Отговори на това съобщение
 Re: Образование ли бе...
Автор: ejko   
Дата:   12-02-13 22:06

temelko, СУ- право.

Отговори на това съобщение
 Re: Образование ли бе...
Автор: CyberGene   
Дата:   12-02-13 22:06

Жената просто не е наред, това е ясно. В съчетание с малоумните студенти се получава взривоопасна ситуация, пак добре, че не е донесла пушка под бюрото и да я извади да ги "пообразова" [smilie5] Такива ми ти работи, случва се... Не мисля, че трябва да си вадим някакви кой знае какви заключения от цялата работа, на всеки може да се случи да изтрещи, да не дава летящото спагетено чудовище [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Образование ли бе...
Автор: BOZO   
Дата:   12-02-13 22:08

ejko
a твоят вуз е УНСС?

Отговори на това съобщение
 Re: Образование ли бе...
Автор: ejko   
Дата:   12-02-13 22:09

СУ- право.
по-горе написах..., не разбрах, че мен ме питат!



Публикацията е редактирана (12-02-13 22:10)

Отговори на това съобщение
 Re: Образование ли бе...
Автор: Патаран   
Дата:   12-02-13 22:11

Дъщеря ми трябва да е при тази преподавателка по програма от есента, ако още преподава де [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Образование ли бе...
Автор: Rosencho   
Дата:   12-02-13 22:12

Ех, изпусна я![smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Образование ли бе...
Автор: temelko   
Дата:   12-02-13 22:13

написа:

> СУ- право.
> по-горе написах..., не разбрах, че
> мен ме питат!
>

>
> Публикацията е редактирана (12-02-13
> 22:10)
Освен и ти да спретнеш една скрита камера [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Образование ли бе...
Автор: ejko   
Дата:   12-02-13 22:13

Но преподавателите не им пука за студентите, идват говорят и палят гуменките. Може и да не дойдат.
жена ми беше в Геолого-географския факултет на СУ и много всеотдайни преподаватели имаше. Ходил съм на лекции нейни, ей така да науча нещо... Но студентите по нямаха респект- преписваха, шумяха... Де да знам. Явно трябва да си мутра, за да те уважава българина :)))

Отговори на това съобщение
 Re: Образование ли бе...
Автор: boink   
Дата:   12-02-13 22:14

Не очаквам някога изобщо да се изкара статистика на хората в бг които са закачени от години, без да осъзнават дори, за разни антидепресанти, седативи, сънотворни и тн.

В началото повечето започват с едно просто оплакване от главоболие. После безсъние. Забъркано с постоянно покачващи се нива на стрес. Формулата за изперкване е ясна.


Други пък избират алкохол.


Трети религия...

-------
имах една учителка по немски която постоянни повтаряше с една премерена ехидност, че там горе имало едно око което виждало всичко и щяло да накаже всички които правят простотии. Определено не визираше сароман или саурон, но си беше зловещо. В последствие напусна.

Отговори на това съобщение
 Re: Образование ли бе...
Автор: imitev   
Дата:   12-02-13 23:29

В БГ преобладава мнението че учениците знаят повече от учителите, студентите - повече от професорите...

Абе въобще всеки знае повече от другите за специалността им...

Лошото е че от това което трябва да се разбира - нищо не разбира [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Затова и никой няма респект от никого - шофьорите паркират по пешеходните пътеки, пешеходците пресичат където и както им скимне, катаджиите се нареждат както им дойде за рушвет, народа е излязъл да реве че му надписват сметките, земеделският министър си пуска още една кампания у фацебока... БолИ ги фАра за всички останали.

Неуважението се насажда в семейството от ранна детска възраст първо към детето, после от детето към родата, от детето към възпитателки и детски учителки (Оная простата коза ли, дет ми прай забилежкъ чи закъсняам сутрин като водя златото на градина/ясла? Ууу много е смотана оная недоклатената стара мома!!!), после минем през начални учители, учители в основното училище (Жисиема на пиклата струва колкото 3 месечни заплати на даскалицата, златото по ръцете и врата и колкото годишната и заплата, на дрисльото седмичните пари за цигарки и биричка са повече от заплатата на даскалицата, освен това тя е проста кифла, мърла, тъпанарка и т.н.). В средното/гимназията е още по-зле. Лапетията вече е с осъзнато гаменско и парвенюшко поведение (Тя ли ше ми каже на мене УЕ! Аз ше и разкатая фамилията на оная мърша! Тя ще ми обяснява на мене кое как било...).

Така подготвените за живота млади простаци/чки отива на 80% във вузовете и се натътрузва на преподавателите там. Нищо не знаеща, с огромно самочувствие и тотално безразличие. С празно самочувствие, модерни телефони, разбит черен дроб и отказваща да използва мозъчните си клетки...

И те трябва да се оправят с тях. С тотална липса на респект, с изключително ниско ниво на знания и никакво възпитание...

Изтикват ги на 95% с дипломи и тия недорасляци излизат на пазара на труда. И идват като колеги на наборите на родителите си. Е там е вече тоталната излагация, защото те и към тях нямат уважение. Нямат уважение и към началниците си на всички нива. Кой ще им каже на тях как да работят, дали да работят и как да работят...

Ама претенциите до небето - за по-малко от илядо леа няа раотим...

БУЛГАР БУЛГАР [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Малко длъжко се получи [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]



Публикацията е редактирана (12-02-13 23:29)

Отговори на това съобщение
 Re: Образование ли бе...
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   12-02-13 23:45

imitev
[smilie24] +1

Отговори на това съобщение
 Re: Образование ли бе...
Автор: temelko   
Дата:   12-02-13 23:48

Българинът само от много дебела сопа разбира. Трябва да му натискаш главата в земята, за да те уважажа ....
Имитев, мног си прав, че това е от първите 7 години....

Отговори на това съобщение
 Re: Образование ли бе...
Автор: imitev   
Дата:   12-02-13 23:54

Прав съм я, ама 90% от бг "родителите" няма да натегнат на лапето ушите, ами ще му кажат "Уф мама, остай я оная простата патка! Виж там да се разбирате някакси, а аз щи купя нови цици/лаптоп/телефон/таблет!"

Даже като им го кажеш и те гледат на кръв, защото смятат че постъпват правилно.

Ама детската градина/ училището/ университета/ фирмата/ шефа/ колегите/ костов/ мадона/ премиера/ папата/ китайците/ марсианците и много други са им виновни за всичко в живота.

Затова и повечето българи са недоволни от живота, а в същото време не правят нищо за да го променят...

Отговори на това съобщение
 Re: Образование ли бе...
Автор: Патаран   
Дата:   12-02-13 23:56

А дали да не помислим за материала който преподават, дали има приложение в динамично променящята се среда

Отговори на това съобщение
 Re: Образование ли бе...
Автор: dfxos   
Дата:   13-02-13 00:00

Еййй къде отиде тая тема бе [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Образование ли бе...
Автор: realnoncho   
Дата:   13-02-13 00:01

temelko и в техническия имаше...
Един по ТЕ от 60 пускаше по 1-2ма и след поправка и ликвидация 55 невзели. Разчу се, че някакви някъде си го хранили и водили по к*рви 2 дни да вземат изпита така дружно. Ама при нас се оправи с други мерки и на следващата година го смениха, аз изкарах 5ца при новия след 3 скъсвания при онзи [smilie5]
А иначе голям чешит - разбираме се за дата за изпит и на последната лекция изтърсва съвсем друга дата, след като е потвърдил другата. Та тогава още почнахме разправиите с него...

Отговори на това съобщение
 Re: Образование ли бе...
Автор: imitev   
Дата:   13-02-13 00:05

А дали да не помислим за материала който преподават, дали има приложение в динамично променящята се среда

Какво му е на материала?

Математиката ли не трябва? Българският ли? Географията ли? Химията?

Кое не трябва за да го премахнем/сменим?

Отговори на това съобщение
 Re: Образование ли бе...
Автор: gorbi   
Дата:   13-02-13 00:22

айде пак с обобщенията...:)

"Всички са маскари"


Не става така, не е правилно... Не мога да ви разбера.. Сами си тикате муцуните в земята и ви е кеф... :) И винаги другите ви виновни.. На студентите - преподавателката.. На преподавателката - студентите... На Митев - българите, на Ваня - Евгени... На Тодар - чиновниците, на Асахи - космоса..
Нека да разберем, че вината е персонална, наша, лична. Нещата опират до нас и нашето семейство, нашите разбирания и нашата среда. Виновни сме самите ние и правилният път минава през нашия личен навигатор...

Ай лягайте да спите, защото ми разваляте настроението с тъпи обобщение и въобще тъпи теми и въобще пък на Ванягени ако видя още една тема и направо ще стрелям по монитора...

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.