Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна
 Re: БСП: 40-50 наши активно пишат в интернет форумите
Автор: autosvet   
Дата:   12-02-13 13:46

Кажете сега кои са снимките качени от БСП-арите и кои от ГЕРБ-ерите. Ще е интересно да видим и тези от Яне, Волен и Иван. [shtrak]
Все пак сме фото-фору.
 Re: БСП: 40-50 наши активно пишат в интернет форумите
Автор: ivjordan   
Дата:   12-02-13 17:09

Оф, тъкмо се зарадвах, че мога да изкарам някой лев, а то било за без пари..., язък!
Някой ако знае, къде дават кинти за писане по форумите, моля, да се обади. Може и на лично.
Поради професионални изкривявания, мога да защитавам произволни тези, както леви, така и десни и центриски. Само некой лев да пада, че семейство трябва да се храни.
Очаквам предложения!
 Re: БСП: 40-50 наши активно пишат в интернет форумите
Автор: mun4o   
Дата:   12-02-13 17:14

"Позитано" № 20.

 Re: БСП: 40-50 наши активно пишат в интернет форумите
Автор: Insight   
Дата:   12-02-13 17:25

https://photo-forum.net/static/forum/2013-02/pfvg0260.JPG
http://alterinformation.files.wordpress.com/2013/01/560862_483716811670956_1507937307_n.jpg


 Re: БСП: 40-50 наши активно пишат в интернет форумите
Автор: Orlin   
Дата:   12-02-13 18:04

Аз си признавам - на мен ми плащат от ГЕРБ. По-рано ми плащаха от синята коалиция, ама им секна кранчето.
















Напиши истината, те няма да повярват и така ще парираш обвиненията, че ти плащаме.
 Re: БСП: 40-50 наши активно пишат в интернет форумите
Автор: ivjordan   
Дата:   12-02-13 18:06

^Е хубо де, плащат, дай сподели, не бъди скръндза...
И ние можем да пишем, само малко парички трябват.

П.П. Регистриран съм в седем форума и сураттефтеря, но при нужда мога да се регистрирам и в други, спокойно ще ги докарам до петнайсе.



Публикацията е редактирана (12-02-13 18:09)
 Re: БСП: 40-50 наши активно пишат в интернет форумите
Автор: temelko   
Дата:   12-02-13 18:07

Е кажете къде да се уредя и на мен да плащат, баси, аз ли съм най некадърния [smilie9]
 Re: БСП: 40-50 наши активно пишат в интернет форумите
Автор: asahi   
Дата:   12-02-13 19:51

Сам си плащам, даже фактури си издавам.
 Re: БСП: 40-50 наши активно пишат в интернет форумите
Автор: georgivelev   
Дата:   12-02-13 19:58

Мен пък Ваня, дето е Женя де, ме е банналла от нейните си теми. На оръжие, братя, комунистите превземат фотофорума!
 Re: БСП: 40-50 наши активно пишат в интернет форумите
Автор: ценослав   
Дата:   12-02-13 20:58

Ще победим![smilie24] [smilie24] [cool] [cool] [beer] [beer] [smilie3]
 Re: БСП: 40-50 наши активно пишат в интернет форумите
Автор: tvk75   
Дата:   12-02-13 21:22

надали ще можете [smile]

старата гвардия,,,,
 Re: БСП: 40-50 наши активно пишат в интернет форумите
Автор: ценослав   
Дата:   12-02-13 21:37

Поне ще опикаем политическия спектър![smilie8] [smilie8] [smilie9] [smilie9] [smilie24] [smilie24] [beer] [smilie3]
 Re: БСП: 40-50 наши активно пишат в интернет форумите
Автор: asahi   
Дата:   12-02-13 22:03

Женята вярва, че общественият интерес се върти около него. Ма няма лошо, щото се лекува.
 Re: БСП: 40-50 наши активно пишат в интернет форумите
Автор: fotorafi   
Дата:   13-02-13 18:26

Странни хора са социалистите /комунисти/... В нашия блок има един пенсионер,доцент от бившата Академия за обществени науки и социално управление/АОНСУ/ - бившия университет за партийни и други комунистически ръководители и директори.. Чугунена глава... Синът му завърши и живее във Вашингтон,САЩ, дъшеря му учи английски и остана в Лондон. Той върви и с пяна устата по цял ден разправя на всички, как Демокрацията му прокудила децата в чужбина....
Не в Москва,не в Урал,не в Казахстан,Куба или северна Корея.. а във Вашингтон и Лондон....
 Re: БСП: 40-50 наши активно пишат в интернет форумите
Автор: burnmaster   
Дата:   13-02-13 18:34

Бат ви Боко проправи асфалтирана магистрала , по която да се върнат комунистите на власт.
Разбира се с пълната моя подкрепа.[smilie24]
 Re: БСП: 40-50 наши активно пишат в интернет форумите
Автор: tricky8600   
Дата:   13-02-13 18:53

В последно време забелязвам, че все повече млади хора /около 30г/ почват да мислят като пенсионери, обаче годините са различни - 2005 - 2007.
Тогава колко хубаво е било, как са им оставали пари от заплатите, как са ходили на почивка лятото и зимата.
Как не са влизали в магазин за втора употреба дрехи и тинтири минтити.

Пълни злейтаци.
 Re: БСП: 40-50 наши активно пишат в интернет форумите
Автор: cameraman   
Дата:   13-02-13 18:57

Фостата!!!
 Re: БСП: 40-50 наши активно пишат в интернет форумите
Автор: asahi   
Дата:   13-02-13 23:54

Протокол на работна среща на доброволческа група за влияние към Оперативното бюро на Националния съвет на Младежкото обединение в БСП

Кирил: Другари, минаваме към четвърта точка. Всичко което говорихме по точки две и три, не важи за активността в социалните интернет мрежи и интернет-медии. Тук средата е съвършено различна. Единственото правило което трябва да съблюдаваме стриктно е да спазваме своята анонимност. Препоръчва се да създадете една легенда за себе си далече от политическата сфера - примерно активността и използваните прякори и картинки на профили трябва да създават впечатление за вас като за спортен фен, запален турист или пък, ако щете, безработна бивша учителка сега домакиня чието основна радост от живота е да гледа сапунени сериали. Втората легенда която трябва има всеки под ръка е на привърженик на трета партия със слабо влияние в обществото, като тук е препоръчително това да са десни партии. И двете самоличности се използват както в защита, така и в атака. За да се избегне разкриване на връзката между двете самоличности, разбира се, доколкото ви е възможно трябва да съблюдавате различен стил на изразяване и да не използвате едни и същи изрази и словосъчетания . От досегашната практика се установи, че често се получава объркване, доброволеца пуска коментар присъщ за едната самоличност, но забравя да превключи потребителките профили. Тук Митко даде едно предложение, как да избегнем тези рискове. Ще го помоля да сподели.

Димитър: - Ами, същността на предложението е различните акаунти да се използват в различни браузъри. Примерно, единия акаунт се използва само с Интернет Експлорър, другия в Мозила. По този начин не се налага непрекъснато превключване на акаунтите, и бързо се добива автоматизъм. В момента в които решиш да пуснеш коментар от някоя самоличност отваряш и съответния браузър. Аз лично ползвам четири самоличности в четири браузъра, освен тези подходящи са също Опера и Сафари. Не ми се е случвало да сбъркам и да пусна коментар под друг акаунт.

Елена: - Аз се опитах да си инсталирам Фаърфокс на лаптопа, които ми е предоставен, но ми иска администраторска парола.

Кирил: Които има такива проблеми - компютрите при Павел - той ще ви инсталира каквото е необходимо. Преминаваме нататък. Както вече споменахме, тъй като в интернет е осигурена анонимност, ограничения като премерено поведение няма. Трябва да удряме безкомпромисно в най-неочакваните точки за нашите противници. Ако в обществото има усещане, че даден политик от управляващите е честен - изкарвате го лъжец и крадец, ако някой има добро семейство, обвинете го, че има любовница, ако има титла професор, обвинете го че е некомпетентен, а дисертацията му преписана, ако води скромен начин на живот, внушавайте, че има милиарди в швейцарски сметки, и т.н. Нищо не е неприемливо, нищо не е цинично, използването на нецензурни думи също не е проблем. Дори и коментарите ви да не се приемат от случайно четящите ги, те ще се трупат като негатив към вашата фалшива самоличност, но и към истинската самоличност на атакуваните субекти. Основната цел е да се предизвикат пукнатини в имиджа и да се породят съмнения към тях. В този аспект трябва да сме търпеливи и настойчиви както капката дълбае камъка. Втората насока по която трябва да работите е да се създава всеобщо впечатление за безнадежност и мизерия. Това няма смисъл да го обяснявам, ясно е че всички подобни негативи се трупат на гърба на управляващите. Декларирайте съжаление към трудния живот на пенсионерите, приравнявайте живота в България с този в страни от третия свят, декларирайте склонност към емиграция и т.н. Тези неща и друг път сме ги говорили. Третият аспект по които трябва да работят доброволците е защита от така наречените "лоши" коментари за партията и политици от БСП. Значи, практиката показва, че влизане в спор по същество не е добра тактика. Проучванията показват, че най-добре работещата тактика е бързо да бъде изтикан коментара назад в списъка с коментарите. Времето напредна, за съжаление имам важна среща след 15 минути и ще трябва да ви напускам. Ще ви бъда благодарен да прегледате този документ, които обаче нямате право да изнасяте. Документа съдържа проучвания за поведението на интернет потребителите, кои са най-популярните интернет медии, а на последната страница са синтезирани изводите от проучването, които биха били много полезни в нашата работа. Довиждане засега и успех.
 Re: БСП: 40-50 наши активно пишат в интернет форумите
Автор: georgivelev   
Дата:   14-02-13 00:30

Че това съвсем пълно описва Женя-Ваня, пише от акаунта на приятелката си, пуска социални теми, не е за АЕЦ Белене, за да не се издаде напълно, банна ме от темите си, за да не му/й преча на пропагандата. Целта е ясна - БСП са се стопили до твърдото си ядро от 12% и нямат шанс за повече избиратели, целта е да се намалят процентите на опониращата им партия ГЕРБ. И ГЕРБ не са цвете за мирисане съвсем, но с комунягите сме хептен за никъде.

 Re: БСП: 40-50 наши активно пишат в интернет форумите
Автор: autosvet   
Дата:   14-02-13 00:35

Айде дайте снимки де или тука няма политкомисари?
 Re: БСП: 40-50 наши активно пишат в интернет форумите
Автор: mun4o   
Дата:   14-02-13 09:21

Асахи, протоколът ти е манипулиран. Липсва името на Цхилл.

 Re: БСП: 40-50 наши активно пишат в интернет форумите
Автор: chill   
Дата:   14-02-13 11:35

[smilie18]

Как е язвичката, mun4o?
 Re: БСП: 40-50 наши активно пишат в интернет форумите
Автор: n1x0n   
Дата:   14-02-13 11:45

2005 - 2007.
Тогава колко хубаво е било, как са им оставали пари от заплатите, как са ходили на почивка лятото и зимата.
Как не са влизали в магазин за втора употреба дрехи и тинтири минтити.

Пълни злейтаци.


Малцина са онези, които не живееха по-добре преди световната криза - както у нас, така и по света. Това не е "тинтири-минтири", а елементарен факт.

Друг е въпроса, че това няма много общо с това коя партия е била на власт в БГ тогава.
 първа  назад  1  2     всички  напред  последна

 Тази тема е затворена