Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 
 Господари на ефира - Професор псува студенти
Автор: sakuraki   
Дата:   11-02-13 22:36

Някой гледа ли го преди малко [smilie7] . Някаква преподавателка по Статистика псува на майка и ги нарича лайна, и т.н. Един студент и викна, как може така да им говори и тя им каза, че ще им пише двойки или нещо подобно. После смениха канала и докато се кача до стаята, го бяха махнали. Та чудя се как някой не стана да и набие малко в главата на тая [smilie5] , може и да е не знам, но ако мен ме напсува преподавател на майка, то няма да стоя и да го гледам, предполагам и не съм само аз [beer] [beer]. Пък после студентите сме били виновни.
 Re: Господари на ефира - Професор псува студени
Автор: h_bio   
Дата:   11-02-13 22:40

Студентчетата - ангелчета невинни. Аууу, кой каза гъз?
 Re: Господари на ефира - Професор псува студени
Автор: boZO   
Дата:   11-02-13 22:41

sakuraki
Тебе учителката ти по български има право да те псува...
 Re: Господари на ефира - Професор псува студени
Автор: boZO   
Дата:   11-02-13 22:43

Студени ли сте или сте студенти?
 Re: Господари на ефира - Професор псува студени
Автор: CyberGene   
Дата:   11-02-13 22:43

Нашият по вероятности едно време говореше хем на колега, хем на ти:

- Аре, ве, колега, кво пишеш още, то досега като не си го измислил, няма тепърва да ми го измисляш в последния момент, аре давай листята вече! [smilie18]
 Re: Господари на ефира - Професор псува студени
Автор: Todd   
Дата:   11-02-13 22:44

Добре че не съм им аз даскал - щях да ги изпраскам по един шамар дето се правят на ударени не чули и не разбрали ....

Та чак се и дървят .... кой им дава да ходят с телефони из даскалото деба .Няма ли да ги забранят най после ???

Тия на даскал ли са или в кръчмата ?

Деба социализъм ще им кажа аз .

Вчерашни пикльовци се правят на важни .



Публикацията е редактирана (11-02-13 22:45)
 Re: Господари на ефира - Професор псува студени
Автор: Krassy   
Дата:   11-02-13 22:45

Като си спомня, че даскала ни в начално училище, велик човек беше, Йонко Койнов... лека му пръст... ни биеше с пръчка през ушите... ех [smilie7]
 Re: Господари на ефира - Професор псува студени
Автор: CyberGene   
Дата:   11-02-13 22:47

Сакураке, то ти беше пуснал тема от смартфона си да искаш да ти решат задачата, докато правите контролна. После кво нямало да ви псуват, че и на бой ще налиташ на преподавателя. Брех, брех, много се разглези това младото поколение. Бой ви е майката! [smilie18]

Камен Донев - Даскала [smilie5]
 Re: Господари на ефира - Професор псува студени
Автор: ivjordan   
Дата:   11-02-13 22:48

Даскалицата е изтрещяла отсекъде, ама като насреща ти са идиоти, няма как да не мръднеш леко.
Май съм на страната на преподавателката в този случай. Пък и имам малко преподавателски опит, та знам, какво е да обясняваш на дебилни.
 Re: Господари на ефира - Професор псува студени
Автор: georgi969   
Дата:   11-02-13 22:50

Ми те я провокираха,бяха се подготвили със камерата.

Навремето имахме една учителка по руски-Павлишина-потомка на белогвардейци.
Та каже тя че рул,руль е кормило.След малко някой дебил я пита-Другарко, как е кормило.Тя повторя как е кормило,след още малко друг дебил я пита-другарко, как е кормило-тя пак повтори, след 2 минути трети дебил я пита-тяк пак казва- рул,руль-кормило, но вече с странна нотка в гласът. И когато четвърти дебил я пита за четвърти път същото-избухваше точно като тази.[smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5]
 Re: Господари на ефира - Професор псува студени
Автор: CyberGene   
Дата:   11-02-13 22:51

Значи аз като знам какъв тъпанар бях аз навремето, ако бях учител бих ги спукал от бой такива като мен, а то това беше ехеееее кога, спрямо сегашните сигурно съм бил кротко агънце [smilie5] Трябва си дисциплина и бой, тя природата така го е направила, животните така се учат - майката перва по някой шамар на малките, за да ги вкара в пътя. Така трябва да са и родители, и учители - поне малко ред и дисциплина.
 Re: Господари на ефира - Професор псува студени
Автор: boZO   
Дата:   11-02-13 22:52

ivjordan
Сори, ама няма как преподавател да псува студентите. При никакви обстоятелства.
 Re: Господари на ефира - Професор псува студени
Автор: sakuraki   
Дата:   11-02-13 22:55

Бозо, нямам проблем да пиша правилно, но мога да си говоря жаргонно и да не си слагам запетайки, защото е интернет общество [smilie5] . Сега в училище е страшна работа аз съм казал и съм видял, знам какво е, но човек, който носи титлата професор е кофти. Сайбъре, това е преписване, като почнете така да говорите, сякаш вие не сте преписвали. До колкото видях от видеото, студентите не са учили статистика и тя им вика. При мен имаше същия проблем, когато казах, че съм влезнал с математика, а не информатиката и професора каза: Боже, божееееее. Ама да ме псува на майка и да очаквам да науча нещо от този човек, айде бягай [smilie7]



Публикацията е редактирана (11-02-13 22:56)
 Re: Господари на ефира - Професор псува студени
Автор: miton   
Дата:   11-02-13 22:56

Правилно, не трябва да се псуват, но по няколко психоцетроващи шамара трябва да им се удрят системно.
 Re: Господари на ефира - Професор псува студени
Автор: Todd   
Дата:   11-02-13 22:57

А те могат да се държат като тъпанари ????

Крайно време е някой да въведе правила в тия училища ама нали всичко е мамини синчета та се качиха на даскалите на главите .

Кърпел трябва ,кърпел ... по-чепат !!!

 Re: Господари на ефира - Професор псува студени
Автор: georgi969   
Дата:   11-02-13 22:59

"... всеки селянин с пари може да вземе диплома...."
[smilie5] [smilie5] [smilie5]
 Re: Господари на ефира - Професор псува студени
Автор: boZO   
Дата:   11-02-13 22:59

[smilie5] [smilie5] [smilie5]
 Re: Господари на ефира - Професор псува студени
Автор: CyberGene   
Дата:   11-02-13 22:59

Имахме един учител по Физика в Стара Загора - Тоньо Тонев - велик учител, направи много хора физици! И мен той ме запали по физиката, направи ме човек, та през гимназия, университет после - все физика. Имаше едно пичлеме, нещо му се лигавеше на дъската и правеше маймунджулуци и тоя - огромен и мощен човек - като му отпра един здрав пестник, главата на онова се удари в дъската, та чак иззвъня леко като камбана, щото беше желязна дъска [smilie18] Може би не е правилно чак толкова, знам ли... Ама оня повече не си позволяваше гък да каже в часовете.
 Re: Господари на ефира - Професор псува студени
Автор: CyberGene   
Дата:   11-02-13 23:02

Имахме пък един по география, ама му забравих името, ще ме изпрощава, но тоя издебваше тихо и бавно изтотзад тия, дето говорят в час и им шибваше по един мощен чимбер в главата. (По някои краища на страната май им викат шалабани на чимберите [smilie5] - това е, дето си слагаш дланта върху главата на някого, а с другата ръка дръпваш средния пръст и го пускаш надолу като пружина да изплющи яко) [cool]
 Re: Господари на ефира - Професор псува студени
Автор: sakuraki   
Дата:   11-02-13 23:05

Да бе и това [smilie5] , как така професор може да говори [smilie5] . Тоде, говорим за университет, а не за училище [beer] [beer] . Аз никога не съм си позволявал да отговарям на учител или професор, защото съм израснал в такава среда, но не бих понесъл да ме псуват на майка и да ме наричат лайно. Значи те могат да ни бият, а ние тях не ? [smilie18] [smilie18] [smilie18]
 Re: Господари на ефира - Професор псува студени
Автор: boZO   
Дата:   11-02-13 23:07

sakuraki
Можете.
 Re: Господари на ефира - Професор псува студени
Автор: diandimov   
Дата:   11-02-13 23:08

Ние имахме един по математика, все шамари биеше и се караше.

Преместиха го е друго училище, беше добър математик, но все кратуни ни наричаше.

После чух че в другото училище извадил окото на една ученичка, без да иска, с ония големите пергели за дъска...

Ма така е то - казарма. Държава - казарма.
 Re: Господари на ефира - Професор псува студени
Автор: Todd   
Дата:   11-02-13 23:09

Абе имаше ред някога - ще се изежиш на даскала и си отиваш .

Няма разправии , няма крясъци ... нищо .Тихо и спокойно .

Ама имаше правила .Сега няма .

[smilie7]

 Re: Господари на ефира - Професор псува студени
Автор: boZO   
Дата:   11-02-13 23:09

ти добре че се махна навреме [smilie18]
 Re: Господари на ефира - Професор псува студени
Автор: ejko   
Дата:   11-02-13 23:10

CyberGene, всеки различно приема нещата. Цяло начално и средно образование минах без физическо насилие и скандали и нещата вървяха ОК.
В университета срещнах селско поведение и неуважение към мен и не влязох на изпит после 4 години...
Проблемът е не толкова в насилието или обидата, колкото в йерархичността, която ти отнема правото да се защитиш. Ако когато ме ядосаха бях трупирал преподавателя с един прав и нямаше да стане така, но аз преглътнах уж, а то се оказа, че ми е заседнало...
 Re: Господари на ефира - Професор псува студени
Автор: temelko   
Дата:   11-02-13 23:14

Можете. Могат и да ви изключат за хулиганство.
Може и да смените ВУЗ-а, ако не отговаря на критериите ви.

Абе с две думи каквито ни студентите такива и преподавателите - хвани единия удари другия.

ПП
Не каза дали ти направихме контролното оня ден или дори със джокерите те скъсаха (както беше редно)...
 Re: Господари на ефира - Професор псува студени
Автор: CyberGene   
Дата:   11-02-13 23:14

Съгласен съм, всичко е според зависи. Но едно нещо знам - остави ли се учителят да му се качват на главата, хем няма да си свърши работата и няма да ги научи на нищо, хем той самият ще си съсипе без време нервната система. Имахме учители в гимназията, някои от по-старите, които просто успяваха да ни вземат страха, не знам как го правеха - влизат в час и просто никой не смее да гъкне, не е имало бой или нещо такова, просто някакъв студен респект, който явно се е усещал веднага. Нямаше лабаво, всички научаваха добре нещата при тях. Имаше и някакви момиченца и момченца току-що завършили, от които така и не научихме нищо, правехме ги на луди...
 Re: Господари на ефира - Професор псува студени
Автор: boZO   
Дата:   11-02-13 23:18

sakuraki,
ако тръгне да те къса пак може да го набиеш.... ебати, нали си плащаш за семестъра, как така ще те къса?
И какви са тия стресови ситуации и налагане на душевен дискомфорт, та да се налага да молиш у фотографски форум да ти решават задачите за контролното...

Мъкаааа, мъка...
И ти че завършиш, че ти турат едно инж. пред името и че искаш некАде леб да ядеш...

Мъка ти казвам...
 Re: Господари на ефира - Професор псува студени
Автор: sakuraki   
Дата:   11-02-13 23:19

Темелко, не знам дали разбра, но бях си решил вече 3 задачи, а тази реших да попитам, а и всъщност, жокерите бяха съвсем грешни, защото като попитах професора така ли става, той каза, че това са пълни глупости. Имам 4.50 на контролната. Абе вие сте перфектни, който е бил студент, да си сложи ръка на сърцето и да каже, че не е преписвал никога [smilie6] . По ваше време не е имало телефони(не знам на колко си години), но все пак сте преписвали.
 Re: Господари на ефира - Професор псува студени
Автор: CyberGene   
Дата:   11-02-13 23:23

Преписвал съм, не е като да не е - написал съм 5 формули на кръст с игла върху едно малко моливче и те това е - после си решавам задачите, използвайки формулите, които ми бяха сложни за запомняне. Ама не е като да съм карал някой наготово да ми реши задачит и хал хабер да си нямам кое-как [smilie5] Но времената се менят, нищо не мога да ти кажа, може и прав да си за себе си.
 Re: Господари на ефира - Професор псува студени
Автор: ivjordan   
Дата:   11-02-13 23:26

Аз никога не съм преписвал, с ръка на сърцето.
Изпитите ни бяха устни, говориш си с професора, няма откъде да препишеш, просто защото не пишеш. Няма как и по телефона да звъннеш. Мъка.
 Re: Господари на ефира - Професор псува студени
Автор: temelko   
Дата:   11-02-13 23:26

Ами нека ти е за урок следващия път да почетеш вместо да пускаш теми тук.

А аз съм бил студент 89-94 и не съм преписвал. По мое време образованието беше безплатно и пак не ми се връзваше да си губя времето 5 години, като преписвам и симулирам. Ако толкова ми е бил зора за диплома без да уча, можех да си я купя още тогава.
По мое време колегите ми бяха там, защото ни беше интересно и никои не ни е карал насила да стоим в университета. Поне в нашия поток не се преписваше и не се ползваха пищови.
Не съм допускал, че може да е другояче, може би защото студентите, които познавам сега, учат в чужбина.
 Re: Господари на ефира - Професор псува студени
Автор: sakuraki   
Дата:   11-02-13 23:30

Бозо, рядко ме късат, но пак не бих посегнал [smilie5] , освен ако не ме напсува де [smilie18] [smilie18] . И задача, не задачи ! Сайбъре, всеки е прав за себе си, аз тази година, помогнах на около 5-6 студенти да вземат изпит по висша математика, макар, че и те хал хабер си нямат, но като мога да помогна и съм минал по тоя път, защо да не го направя? За формулите съм съгласен [smilie5] , имах около 30 формули по висша математика и не ни даваха да ползваме нищо, а всички други университети даваха, но го взех. Аз си ходя на лекции и на упражнения и за контролни уча, но не мога да знам всичко нали [smilie6] . Пък и никога не си поглеждал в на другия листа, айде сега, може да не помниш, но едва ли, може и аз да грешка, за което се извинявам. Иначе и аз бях на устен изпит, страхотия голяма, гледа ме в очите и чака [smilie18]
 Re: Господари на ефира - Професор псува студени
Автор: boZO   
Дата:   11-02-13 23:32

дека учиш вишо sakuraki?
 Re: Господари на ефира - Професор псува студени
Автор: sakuraki   
Дата:   11-02-13 23:32

Няма да Ви кажа [smilie18]
 Re: Господари на ефира - Професор псува студени
Автор: temelko   
Дата:   11-02-13 23:33

Още нещо - замислих се, след като си решил 2 задачи от 3 защо изобщо тръгна да се опитваш да се правиш на тарикат и да си решаваш задачата през форума?
Нали е било ясно, че няма да те скъсат, 4.50 е добра оценка, като гледам даже леко надвишава знанията ти щом чак до професора си стигна, за да разбереш че джокерите са леко иронични.
Бележкар ли си, че държиш на незаслужена шестица?
 Re: Господари на ефира - Професор псува студени
Автор: boZO   
Дата:   11-02-13 23:33

явно та е срам...
 Re: Господари на ефира - Професор псува студени
Автор: Todd   
Дата:   11-02-13 23:34

Преписване ли ???

Скоро ми донесоха онова върховно за сега изобретение дето си пускат метални ролки в ушите и антената на на врата им ги активира и им бръмчат опрели в слуховият апарат.

После с магнит ги вадят .

[cool] [cool] [cool] [cool]

Всички тези дето ги полват ще излезнат ненаучени на нищо и нищо от тях няма да стане .

Но мама и тате кихат мангизи .... всеки селянин с пари .

 Re: Господари на ефира - Професор псува студени
Автор: СЛАВОВ   
Дата:   11-02-13 23:37

Kва казарма бре Димов, при вас направо с автомата в стаята и бууууум....

[smilie18]
 Re: Господари на ефира - Професор псува студени
Автор: sakuraki   
Дата:   11-02-13 23:37

Що да ме е срам бе, не съм в Благоевград или В. Търново, нищо лично към тези, които са завършили там, но чувам само лоши неща. В няма да кажа пак , но голяма значение няма къде си, а защо си там.



Публикацията е редактирана (11-02-13 23:56)
 Re: Господари на ефира - Професор псува студени
Автор: boZO   
Дата:   11-02-13 23:39

Да. [smilie18]
 Re: Господари на ефира - Професор псува студени
Автор: temelko   
Дата:   11-02-13 23:42

Тъй де - само че аз лично не разбрах ти защо си там. Ама това есигурно защото аз съм несхватлив [smilie7]
 Re: Господари на ефира - Професор псува студени
Автор: sakuraki   
Дата:   11-02-13 23:45

Бозо, рядко ме късат, но пак не бих посегнал [smilie5] , освен ако не ме напсува де [smilie18] [smilie18] . И задача, не задачи ! Сайбъре, всеки е прав за себе си, аз тази година, помогнах на около 5-6 студенти да вземат изпит по висша математика, макар, че и те хал хабер си нямат, но като мога да помогна и съм минал по тоя път, защо да не го направя? За формулите съм съгласен [smilie5] , имах около 30 формули по висша математика и не ни даваха да ползваме нищо, а всички други университети даваха, но го взех. Аз си ходя на лекции и на упражнения и за контролни уча, но не мога да знам всичко нали [smilie6] . Там съм, защото се явих на студентски изпит, за който се готвих 4 месеца и го взех без да преписвам, там съм, защото искам да уча, изглежда е последната дума от изречението ти [smilie7] [smilie7]
 Re: Господари на ефира - Професор псува студени
Автор: temelko   
Дата:   11-02-13 23:49

Дано да си искрен [smilie24]
 Re: Господари на ефира - Професор псува студени
Автор: Py   
Дата:   11-02-13 23:53

Ей, тая женица беше потрисаща... направо онемях [smilie10] Колкото и да са я провокирали, това мина всякакви граници. Само за правото като такова руга 5 мин. - ами като не те кефи да преподаваш статистика, недей, кой ти е крив?
И после някой да дойде да ми обяснява, че в НБУ примерно, било не знам какво си и не се учело както в държавните университети. Ами мерси, ама ако ще трябва да ми преподават такива, по-добре книжка вкъщи [smile]

 Re: Господари на ефира - Професор псува студени
Автор: temelko   
Дата:   11-02-13 23:57

Нали ви казвам - каквито ни студентитье такива ни и професоротье

[smilie7]
 Re: Господари на ефира - Професор псува студени
Автор: sakuraki   
Дата:   11-02-13 23:59

Темелко, защо да лъжа? Един от любимите ми спец е информатиката,но очаквах нещо съвсем друго, а не математика до спукване и само 1 предмет информатика [smilie5] . В днешно време 90 % са много мързеливи, аз си признавам, че ако мога да мина без учене бих, но не става [smilie5]



Публикацията е редактирана (12-02-13 00:00)
 Re: Господари на ефира - Професор псува студени
Автор: boZO   
Дата:   12-02-13 00:14

За информатика TУ или СУ... както и за математика.
Информатиката е математика. Ти си искал сигурно ИТ. Карай, важното е да си вътре.
 Re: Господари на ефира - Професор псува студени
Автор: sakuraki   
Дата:   12-02-13 00:26

Е аз си влезнах с хубава оценка [smilie6] .
 

 Авторът е затворил собствената си тема.