Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 
 Балонът Буда – или как се впряга Биволъ в каруцата на Румен Петков
Автор: CyberGene   
Дата:   11-02-13 08:15

[smilie21]
 Re: Балонът Буда – или как се впряга Биволъ в каруцата на Румен Петков
Автор: CyberGene   
Дата:   11-02-13 08:16

Балонът Буда – или как се впряга Биволъ в каруцата на Румен Петков
 Re: Балонът Буда – или как се впряга Биволъ в каруцата на Румен Петков
Автор: agop4o   
Дата:   11-02-13 08:28

нормално за ченгетата[smilie23] [smilie23] [smilie23]
 Re: Балонът Буда – или как се впряга Биволъ в каруцата на Румен Петков
Автор: mun4o   
Дата:   11-02-13 08:31

"Програмисти без граница"

 Re: Балонът Буда – или как се впряга Биволъ в каруцата на Румен Петков
Автор: CyberGene   
Дата:   11-02-13 08:32

Едвин Сугарев. Програмистите ги остави [smilie3]
 Re: Балонът Буда – или как се впряга Биволъ в каруцата на Румен Петков
Автор: pif   
Дата:   11-02-13 09:28

Кучетата си лаят, кервана си върви а будалите си вярват кой в каквото си иска.
Във всяка лъжа има поне 50% истина. Следователно истините са много а лъжите малко. Той сайбъра отдавна се чудеше как да докара някой лев допълнително явно е пристанал на властта и е започнал да защитава който трябва срещу някой лев отгоре.
Единия го разкрихме. Сега да видим другите.
 Re: Балонът Буда – или как се впряга Биволъ в каруцата на Румен Петков
Автор: Ivodam   
Дата:   11-02-13 09:31

На мен лично Бойко ми е симпатичен, и мисля, че има неща за довършване, поради което е добре да вземе втори мандат, с надявам се нови лица в управлението, но когато хора като въпросният Едвин или бивши ченгета от държавна сигурност почнат да го защищават, ми светва червената лампичка...


[smilie7]
 Re: Балонът Буда – или как се впряга Биволъ в каруцата на Румен Петков
Автор: ценослав   
Дата:   11-02-13 09:33

Б,ръже я угаси![cool] [beer]
 Re: Балонът Буда – или как се впряга Биволъ в каруцата на Румен Петков
Автор: asahi   
Дата:   11-02-13 09:47

Едвин подкрепя мнението ми от тази тема на Мунчо:

"Автор: asahi
Дата: 08-02-13 12:12

Не ченгета, Иво, а агенти.

А бе вие не правите ли разлика между политическата ДС и ЦСБОП? И сега си има внедрени агенти под прикритие в престъпните среди, отделно има престъпници-информатори. Законът им дава право срещу сведения да си облекчат присъдата. Да не мислите, че всичко става като по филмите?"

 Re: Балонът Буда – или как се впряга Биволъ в каруцата на Румен Петков
Автор: boreto   
Дата:   11-02-13 09:50

Харесвате, не харесвате, каквото и да ги приказвате, това е голата истина:

Защото политическата ситуация днес е безпощадно ясна: конкурират се две политически сили и има само две възможности. Или коалиционно правителство, доминирано от ГЕРБ, или коалиционно правителство, доминирано от БСП - сиреч нова тройна коалиция. Трета опция не съществува.

 Re: Балонът Буда – или как се впряга Биволъ в каруцата на Румен Петков
Автор: CyberGene   
Дата:   11-02-13 10:10

Еха, и пари ли взимам от ГЕРБ [smilie18] Проверявам си цял ден сметката и още не са ми ги пратили, измамиха ме [smilie2]
 Re: Балонът Буда – или как се впряга Биволъ в каруцата на Румен Петков
Автор: Digitalgab   
Дата:   11-02-13 10:16

Вече си има и прякор: Будата.



Публикацията е редактирана (11-02-13 10:17)
 Re: Балонът Буда – или как се впряга Биволъ в каруцата на Румен Петков
Автор: asahi   
Дата:   11-02-13 10:24

А бе не е като "пикаещият в шадравани", ама става.
 Re: Балонът Буда – или как се впряга Биволъ в каруцата на Румен Петков
Автор: CyberGene   
Дата:   11-02-13 10:33

Май дотук само Борето разбра какво се опитва да каже статията. Тя не е написана с цел да реабилитира Бойко Борисов, а е по-скоро да ви покаже, че интерес от дискредитиране и скандалчета имат другарите. При положение че алтернативите са коалиция, водена от ГЕРБ или отново старата тройна коалиция, е пределно ясно кой ги организира тия скандалчета. Ама повечето от вас гледат много повърхностно на нещата, важното е за нещо да се вълнуваме. Едвин Сугарев слугувал, аз съм взимал пари [smilie5] Махленски разговорчета. Хубаво, да изритаме Бате Бойко, тоя престъпник! И после кво? Айде кажете после кой трябва да дойде? Щото аз знам кой ще дойде, тоя филм вече сме го гледали.



Публикацията е редактирана (11-02-13 10:34)
 Re: Балонът Буда – или как се впряга Биволъ в каруцата на Румен Петков
Автор: sauron69   
Дата:   11-02-13 10:37

Едвин щом се нагъзи да защитава мутрата Бойко [smilie23]
Ако ставаше дума за Алексей Петров съм сигурен че щеше да напише обратната статия [smilie18] .

П.С. Интересно ми че всичките журналя и коментиращи винаги пропускат един факт-споменава се че единият от вербуващите е отишъл на работа при Алексей Петров. Ама другият къде е отишъл след уволнението си от МВР- на ръководен пост в Ипон. Ей така, случайно, за сините му очи. Нищо важно. [smilie7]
 Re: Балонът Буда – или как се впряга Биволъ в каруцата на Румен Петков
Автор: temelko   
Дата:   11-02-13 10:38

Баз изобщо да съм фен на БиБи, сравнение с Р.П. е просто невъзможно невъзможно. Има толкова ниски нива, където ако не му е вродено, човек не може да слезе, колкото и да се опитва ...
 Re: Балонът Буда – или как се впряга Биволъ в каруцата на Румен Петков
Автор: Ivodam   
Дата:   11-02-13 10:42

Точно този пък тип на отрицателно мотивиране ми се струва най-тъп и безперспективен. Дайте да гласуваме за ББ, щото нема алтернатива и щото иначе неминуемо се връща БСП и Станишев. Това е неправилно по много направления - първо, по този начин непрекъснато вдигате акциите на червените, като ги признавате за реален фактор и основна политическа сила. Второ, алтернативи винаги има и ще има, готов съм да се обзаложа, че ще сме свидетели на доста нови политически субекти в близките месеци, различни както от комунистите, така и от ГЕРБ.

Правилната линия е да се обяснява, че е добре ББ да продължи, защото демонстрира и може да покаже реален продукт, това е. Иначе парадигмата "ела зло, че без тебе по-зло" ще ви изиграе лоша шега.


То иначе отдавна съм ви казал какво е генералното спасение - отказване от всякакъв суверенитет и предаване на цялата власт на Германия. Ма като не щете, сега ше ви треперят мартинките да се не върне Станишев на бял кон. Или на розов слон. Както ви харесва.


[smilie7]
 Re: Балонът Буда – или как се впряга Биволъ в каруцата на Румен Петков
Автор: CyberGene   
Дата:   11-02-13 10:47

Нови политически субекти винаги има. После се оказват зле прикрити стари. Тоя филм също сме го гледали няколко пъти. Другарката Пръмова е тоя път на ход, само дето май никой не ѝ се връзва, българинът колкото и да е прост, не е чак толкова прост, и той се учи [smilie3]
 Re: Балонът Буда – или как се впряга Биволъ в каруцата на Румен Петков
Автор: sauron69   
Дата:   11-02-13 10:50

Ама се връзва на разни субекти дето уж били яли само филии с мас [smilie18]
 Re: Балонът Буда – или как се впряга Биволъ в каруцата на Румен Петков
Автор: Onakava   
Дата:   11-02-13 10:54

Ама то е ясна позицията на Сугарев ))) Тъпото в нея е презумпцията, че Биволъ играе ролята на пропагандна каруца - при тези документи, с които разполага сайта, и предвид съществото му, не би било логично да не го публикуват. Не, че са тъпи и не знаят последствията, ако катурнат Бойко. Просто не им е това работата. Това е идеята на Биволъ по принцип, да разследват и да правят материалите обществено достояние, а не да влизат в преценки доколко публикуването би било ОК предвид идващите избори. За това има избори - хората да преценят. Айде моля.

В общи линии и аз съм на това мнение - Бойко е необходим в момента, няма да го катурнат така лесно. Удобен е. Ако "Буда" е тежката артилерия на опозицията, то не е кой знае колко. Не става въпрос за ДС, а за ЦСБОП и годината е 1996 )))
Бойко според мен няма да бъде спрян по политически път, ако разбирате какво имам предвид.
 Re: Балонът Буда – или как се впряга Биволъ в каруцата на Румен Петков
Автор: boni   
Дата:   11-02-13 11:03

Четох делото в Бивол и не ми е ясно защо това се води като компромат? Даже вътре има текст, който го оневинява.
Бойко ако имаше повече акъл нямаше да се пелтяви като пате в кълчища, а щеше да каже :
"Това е оперативно дело за наблюдение, защото при работата си съм имал контакти с оперативно интересни лица. Доста хора са имали контакти по различни поводи... Ако от това се гради обвинение, да затваряме съда. Още повече, че в папката ясно пише :" При наличие на данни за престъпни намерения и действия, да се трансформира от ДОН в ДОР или ГДОР." И после пише следното : "При наличие на данни за декриминализиращо поведение да се подходи към контакт и вербовка за С. С. " Е я сега да видим щом се е подходило към вербовка какви са били данните за престъпни намерения или декриминализиращо поведение?"
Много съм съгласен в случая със Сугарев и не мисля, че защитава или се е нагъзил на Бойко.
 Re: Балонът Буда – или как се впряга Биволъ в каруцата на Румен Петков
Автор: Onakava   
Дата:   11-02-13 11:08

Бони, той в общи линии това каза още на следващия ден, ама пелтечейки )))
 Re: Балонът Буда – или как се впряга Биволъ в каруцата на Румен Петков
Автор: Ivodam   
Дата:   11-02-13 11:08

CyberGene:


Нови политически субекти винаги има. После се оказват зле прикрити стари. Тоя филм също сме го гледали няколко пъти.

Абе знам, че много си обичате да има двуполюсен модел, в който на единия полюс винаги със запазено място са комунистите, и самата мисъл, че може да има някой, който не се вписва в него, много ама много ви тревожи.


[smilie7]
 Re: Балонът Буда – или как се впряга Биволъ в каруцата на Румен Петков
Автор: CyberGene   
Дата:   11-02-13 11:10

Добре, нека да си говорим ясно. Аз не виждам кой би могъл да е тоя нов политически субект. Ако ти виждаш такъв, кажи го. Пръмова ли визираш?
 Re: Балонът Буда – или как се впряга Биволъ в каруцата на Румен Петков
Автор: temelko   
Дата:   11-02-13 11:14

Прочетох всички публикации по въпроса в Бивол. И на тях им го написах - с тоя ненужно емоционален тон и обощения, които се базират на документите малко олекнаха в моите очи.
Може и да не съм прав де - но малко ми надуха главата.
 Re: Балонът Буда – или как се впряга Биволъ в каруцата на Румен Петков
Автор: atin   
Дата:   11-02-13 11:14

Аз се сещам за една алтернатива но не виждам технически как ще стане защото Бойко е нарцис. Кристалина Георгиева-премиер на (относително) експертно правителство без участието на Мюмюн и Аааамет.
 Re: Балонът Буда – или как се впряга Биволъ в каруцата на Румен Петков
Автор: mun4o   
Дата:   11-02-13 11:16

Амчи, тъй де. Повечето от проблемите са маскирани в думите на Бони: "Ако имаше акъл".

 Re: Балонът Буда – или как се впряга Биволъ в каруцата на Румен Петков
Автор: ejko   
Дата:   11-02-13 11:18

"Точно този пък тип на отрицателно мотивиране ми се струва най-тъп" [smilie24]

Това е принцип, застъпен в Бг, който изключително противоречи на демократичното мислене... Но в България реална демокрация много-много няма, предполагам затова и тук този анти-модел работи на всички избори...
 Re: Балонът Буда – или как се впряга Биволъ в каруцата на Румен Петков
Автор: temelko   
Дата:   11-02-13 11:19

Под алтернатива аз лично разбирам нещо реалистично.
Ако е за хипотетични кабинети има много варианти, но е много ниска вероятността да ги има реално.
 Re: Балонът Буда – или как се впряга Биволъ в каруцата на Румен Петков
Автор: boreto   
Дата:   11-02-13 11:36

Естествено. Реалистите движат всичко. Идеалистите докарват предимно масови кланета, чието оправдание е много вдъхновяващо и справедливо, гледано обаче от безопасната дистанция на времето и пространството...

 Re: Балонът Буда – или как се впряга Биволъ в каруцата на Румен Петков
Автор: stzz   
Дата:   11-02-13 11:36

Логично е да имаш политически противници.
Логично е да имаш и политически съюзници.
За Б.Б., второто се основава не на сходни идейни позиции, а на лъскане на егото му(по-точното е лизане на https://photo-forum.net/joro/emoticons/eck05.gif му)
https://photo-forum.net/joro/emoticons/eck05.gifhttps://photo-forum.net/joro/emoticons/eck16.gif
В тази връзка може да си направим изводи, на какви ценности е основано политическото му израстване.
[smilie7]



Публикацията е редактирана (11-02-13 11:38)
 Re: Балонът Буда – или как се впряга Биволъ в каруцата на Румен Петков
Автор: Ivodam   
Дата:   11-02-13 11:46

Бони:

Това само по себе си ясно, че не е компромат. Биби пелтечи, защото това му е ясен намек какво май се готвят да извадят. Вчера стана ясно, че има запис, на който някакви там лица от службите, не помня имена, сори, в разговор, когато е ставало въпрос да го пращат ББ за охрана на ТЖ в началото на 1990 г., си споделят, "той е наше момче, от 6-ти отдел". Имал е за задача да бъде неотстъпно близо до ТЖ, да го следи какво приказва и разкрива, и при необходимост незабавно да го ликвидира. Та ББ може би се притеснява, че ше му излезе наяве съпричастността към ДС, много важно, това е вече пълен фарс и водевил.


[smilie7]
 Re: Балонът Буда – или как се впряга Биволъ в каруцата на Румен Петков
Автор: Ivodam   
Дата:   11-02-13 11:50

CyberGene:


Добре, нека да си говорим ясно. Аз не виждам кой би могъл да е тоя нов политически субект. Ако ти виждаш такъв, кажи го. Пръмова ли визираш?


За момента не виждам нов политически субект, който да ми е станал интересен, но регистрирам определено никнене на субекти, които не са непременно всички плод на нечие инженерство в политическото пространство. Но не съм врачка да предскажа какви още субекти могат да се появят близките седмици и месеци, ще видим.


[smilie7]
 Re: Балонът Буда – или как се впряга Биволъ в каруцата на Румен Петков
Автор: temelko   
Дата:   11-02-13 12:16

написа:

> Бони:
>
> Това само по себе си ясно, че не е
> компромат. Биби пелтечи, защото
> това му е ясен намек какво май се
> готвят да извадят. Вчера стана
> ясно, че има запис, на който
> някакви там лица от службите, не
> помня имена, сори, в разговор,
> когато е ставало въпрос да го
> пращат ББ за охрана на ТЖ в
> началото на 1990 г., си споделят, "той
> е наше момче, от 6-ти отдел". Имал е
> за задача да бъде неотстъпно близо
> до ТЖ, да го следи какво приказва и
> разкрива, и при необходимост
> незабавно да го ликвидира. Та ББ
> може би се притеснява, че ше му
> излезе наяве съпричастността към
> ДС, много важно, това е вече пълен
> фарс и водевил.
>
>
> [smilie7]

има ли ги този филм в Замундата [cool] [cool] [cool]
 Re: Балонът Буда – или как се впряга Биволъ в каруцата на Румен Петков
Автор: Ivodam   
Дата:   11-02-13 12:34

Темелко: В Замундата има всичко.

Аз се притеснявам от друго, и ми е леко чудно, че подминавате явно без да забележите нещо доста стряскащо, да не кажа страшничко, което каза Бойко Борисов тези дни, а именно, че той самият можел да разпореди да се направи досие на всеки един гражданин във всеки един момент. [smilie2]

Ако това е вярно, а не е само някакъв неконтролиран емоционален изблик, не е никак добре, другарки и другари съфорумци...


[smilie7]
 Re: Балонът Буда – или как се впряга Биволъ в каруцата на Румен Петков
Автор: CyberGene   
Дата:   11-02-13 12:35

регистрирам определено никнене на субекти

Интересно, аз нищо такова не забелязвам, все едни и същи хора се пораздвижват около избори, разни Слави Биневци и прочее. Веднага след изборите отново ще потънат някъде до следващите. Та говорим за субекти, които си заслужават вниманието.
 Re: Балонът Буда – или как се впряга Биволъ в каруцата на Румен Петков
Автор: temelko   
Дата:   11-02-13 12:35

Гоцевци, аспаруховци и черневци обаче бяха изненадани от външен фактор, който не контролират нито те, нито руските им началници.

Да си припомним: Данните за криминалното минало на Борисов изтекоха от американските дипломатически доклади публикувани от Wikileaks и разбиха легендирането му пред българската и чуждестранната публика.

Никак не е случайно, че именно говорителят на кръга "Монтерей" Румен Петков скочи като Матросов да брани Борисов след като станаха публични характеристиките на посланик Байърли, потвърдени от ЦРУ.

Самият факт, че досието "Буда" изтича именно сега, 6 месеца преди изборите означава, че кукловодите на Борисов са го изоставили и за следващия мандат ще заложат на друг "жребец", който да брани интересите им.

Та неясното усещане, че и днес живеем в гадна симбиоза между престъпната комунистическа държава и организираната престъпност си става съвсем ясно, обективирано, и тотално безнадеждно.
 Re: Балонът Буда – или как се впряга Биволъ в каруцата на Румен Петков
Автор: Ivodam   
Дата:   11-02-13 12:39

CyberGene:

Аз нямам претенции да съм много навътре в нещата, затова нова турска партия за мен е нов субект. Маришки също за мен е нов политически субект, въпреки че не ми е непознат като личност, но може да се окаже, че едното няма нищо общо с другото. Има някаква нова партия, в която гледам, че се подвизава бившият военен министър Цонев. Дали някой заслужава внимание ще покаже бъдещето, разбира се.


[smilie7]
 Re: Балонът Буда – или как се впряга Биволъ в каруцата на Румен Петков
Автор: Ivodam   
Дата:   11-02-13 12:45

Темелко: Определено мисля, че бъркаш. Борисов е тип единак, с много голям еготизъм, който непрекъснато има нужда да се доказва, да доминира, да бъде пръв. Не мисля, че собственият му нарцисизъм би допуснал някой да го дърпа на конци, не и на този етап от живота му. Не казвам, че е пропуснал да уреди себе си и някои хора около себе си, но определено има положителна роля за ред неща, които някой трябваше рано или късно да свърши.

А за комунистите ви казах - най-важният въпрос е да бъдат разобличавани връзките им и поддръжката им от западни личности, партии, фирми и корпорации, банки и т.н., защото там е ключът от бараката, само благодарение на поддръжка от Русия нямаше да се задържат и така здраво да налапат кокала.


[smilie7]
 Re: Балонът Буда – или как се впряга Биволъ в каруцата на Румен Петков
Автор: Gruyu   
Дата:   11-02-13 12:53

ако не се лъжа, Огнян Дойнов забегна навремето за Австрия с един вагон пари сигурно, сега разбираме, че Моника имала взаимоотношения с австрийски бизнесмен...на австрийците парите хич не им миришат май!



Публикацията е редактирана (11-02-13 12:54)
 Re: Балонът Буда – или как се впряга Биволъ в каруцата на Румен Петков
Автор: temelko   
Дата:   11-02-13 12:54

Хммм, а според мен Партията козината си мени нрава не. Само се клонира и развива. В този процес, епизодично, и егоцентрици-единаци и вършат добра работа.

Поне до момента, в който се си повярват и се опитат да станат самостоятелни.

А някои си мислят, че жребецът е различен.
 Re: Балонът Буда – или как се впряга Биволъ в каруцата на Румен Петков
Автор: ivodam   
Дата:   11-02-13 13:31

Gruyu:

И не само австрийците...


[smilie7]
 Re: Балонът Буда – или как се впряга Биволъ в каруцата на Румен Петков
Автор: ejko   
Дата:   11-02-13 14:20

Какъв Огнян Дойнов, то австрийски и други западни банки подслоняват комунистическите пари не само на Вългария, но и на целия комунистически блок, включително Русия. Руско влияние идва не от Русия, а от където Русия има влияние... А това е Америка, Китай, Европа и целия свят. Това, че някаква фирма или банка е австрийска, германска, руска или американска, това не я прави добра, лоша или ненабъркана в някакви далавери. Напротив..., последните години се вижда, че има ли банка, то най-вероятно има яко далавери...:) То тази криза в ЕС и в Америка да не са я докарали другарите от Русия...? "Добрите" банки я докараха... На някой им изнася злото да идва от Щатите или от Русия, но нещата не стоят точно така...
 Re: Балонът Буда – или как се впряга Биволъ в каруцата на Румен Петков
Автор: CyberGene   
Дата:   11-02-13 14:45

Нова турска партия е доста рисковано начинание. От една страна би могла да върне отлива на гласове към ГЕРБ и други партии (в което не съм сигурен, но така се твърди, нали Веждито затова го направиха министър), от друга страна разцепление в редиците на ДПС няма да е особено умно, щото накрая да не излезе, че никое от движенията не влиза [smilie3] От трета страна са цирковете на Доган, за които така и не е ясно нагласени ли бяха, кво беше и как ще се отрази това на предизборната ситуация... За мен лично изглежда най-логично просто ДПС да си останат една партия, която дори само с (привидното) оттегляне на Доган си връща някакво доверие сред своите избиратели.

По-интересен въпрос за мен е с кого евентуално ще прави коалиция ГЕРБ, щото ще се стигне до там неминуемо.
 Re: Балонът Буда – или как се впряга Биволъ в каруцата на Румен Петков
Автор: грегари   
Дата:   11-02-13 20:01

Автор: Ivodam
Дата: 11-02-13 11:46

Бони:

Това само по себе си ясно, че не е компромат. Биби пелтечи, защото това му е ясен намек какво май се готвят да извадят. Вчера стана ясно, че има запис, на който някакви там лица от службите, не помня имена, сори, в разговор, когато е ставало въпрос да го пращат ББ за охрана на ТЖ в началото на 1990 г., си споделят, "той е наше момче, от 6-ти отдел". Имал е за задача да бъде неотстъпно близо до ТЖ, да го следи какво приказва и разкрива, и при необходимост незабавно да го ликвидира. Та ББ може би се притеснява, че ше му излезе наяве съпричастността към ДС, много важно, това е вече пълен фарс и водевил.



а бе човек, много време изкарваш на пейката пред блока.
истински съм загрижен за здравето ти.
зима е все пак!!
[smitten]
 Re: Балонът Буда – или как се впряга Биволъ в каруцата на Румен Петков
Автор: asahi   
Дата:   11-02-13 20:22

Компанията пред блока май е от по-възрастни оперативни работнички.
 Re: Балонът Буда – или как се впряга Биволъ в каруцата на Румен Петков
Автор: mr_kras   
Дата:   11-02-13 21:40

Експосланик Байърли към коя група го причислявате?
 Re: Балонът Буда – или как се впряга Биволъ в каруцата на Румен Петков
Автор: Ivodam   
Дата:   12-02-13 10:04

Аха, аха, пейки зер...


в разговор с Григор Шопов, директор на ДС, самият Шопов споменал на дългогодишния председател на Моряшкия синдикат Пламен Симов, че Тодор Живков се охранява от лице, което е агент на Шесто управление и това е Бойко Борисов.

Същият този Шопов е споменал, че Борисов е сложен за охрана на Живков от Андрей Луканов. И казал, че ако случайно бъде изгубен контрол върху контактите на Живков, инструкцията на Луканов е била Живков да бъде ликвидиран, ако се наложи. Това е инструкцията на Луканов към охраната на Живков. Симов каза, че тези разговори са записани с магнетофонни ленти. Този разговор между Симов и Шопов е бил през 1991 г. Симов има 6 ролки от магнетофон за този разговор между него и Шопов


[smilie7]
 

 Тази тема е затворена