Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: Детски обувки
Автор: satyno   
Дата:   13-02-13 12:27

За малкия ( на четири години е ) взимаме обувки от няколко години оттук: ulitsa "Bademova Gora" 7 ( googlemap 42.669645,23.302214). Пазаруваме и от нета, но освен, че може да се обърка размера понякога качеството не отговаря на очакваното. Съгласен съм, че в къщи детето трябва да ходи по чорапки или терлички.


Отговори на това съобщение
 Re: Детски обувки
Автор: feliz   
Дата:   13-02-13 14:29

Ежко, ние си я водихме профилактично на ортопед и той ни обясняваше, че е хубаво обувката да е с лек свод отвътре, най-вече, за да не се уморяват краката, не толкова за оформяне на стъпалото. Всъщност ние с такива оплаквания отидохме, когато ни казаха, че има плоско стъпало - бързо уморяване на стъпалата и болка при по-дълго ходене.
вижте ТАЗИ СТАТИЯ !
Мисля, че няма да ви навреди. Напротив.[smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: Детски обувки
Автор: temelko   
Дата:   13-02-13 18:47

Аз на доктори много не вярвам, независимо че педиатърката ни е много свястна ...

Отговори на това съобщение
 Re: Детски обувки
Автор: мара   
Дата:   13-02-13 19:16

статията е готина и общо взето комай изводите сме ги написали и тука...квито сме професори по сичко [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Детски обувки
Автор: feliz   
Дата:   13-02-13 20:18

да, само дето не беше ясно, че не е хубаво да се износват чужди обувки, защото вече са придобили малко или много формата на друг крак.[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Детски обувки
Автор: BOZO   
Дата:   13-02-13 20:34

То пък щото като нови са с формата на някой крак [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Детски обувки
Автор: feliz   
Дата:   13-02-13 20:54

[smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Детски обувки
Автор: мара   
Дата:   13-02-13 21:13

а, бебетата и малките деца си доизносват - там ако има деформации по обувката - отдалеч личи [smilie5] ....хич не давам по 40-50, па недай боже - по 100 кинта за чепици, дето се носят макс. година.
начи от 3 парчета няма ни едно с къф да е дефект по краката и ходилата...статистически мое да е пренебрежимо, ма колко пари съм икономисала...ехееееее!

Отговори на това съобщение
 Re: Детски обувки
Автор: temelko   
Дата:   13-02-13 21:19

Засега имаме едно дете, та няма да износва ... по натам - според зависи [cool] [cool] [cool]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.