Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11     всички  напред  последна
 Re: ваксината...
Автор: asahi   
Дата:   10-02-13 20:05

200

Отговори на това съобщение
 Re: ваксината...
Автор: krist   
Дата:   10-02-13 20:07

Е, кой ти дава гаранция, че при тия 1-10%, при които се изявяват страничните случаи от ваксината, не се случва точно същото, както и при нормалното протичане на заболяването, но в по-лека форма, тъй като вирусът е отслабен? В крайна сметка с ваксината взимаш именно жив вирус - ако дотогава не си го срещал, то след ваксината гаранция е в теб?[smilie3] В доклада не ЕМА уви не е казано нищо по въпроса, което може и да не е случайно

Отговори на това съобщение
 Re: ваксината...
Автор: asahi   
Дата:   10-02-13 20:12

Специално на теб никой никога няма да почне да дава гаранция за всеки научен факт, който излага. Гаранцията е източникът на информация.

Отговори на това съобщение
 Re: ваксината...
Автор: BOZO   
Дата:   10-02-13 20:17

Аз се чудя как при такава засилена лечителска дейност хомеопатите още не са открили как се лекува спин с лукчета...

Отговори на това съобщение
 Re: ваксината...
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   10-02-13 20:18

Докладът е резюме, търсиш цялото проучване и гледаш. Лично за мен този доклад на ЕМА е достатъчен, защото е обоснован чрез доказателства и факти. Виждам, че в щатите я ползват от 2006 год, не видях някъде проблем да има с нея.



Публикацията е редактирана (10-02-13 20:18)

Отговори на това съобщение
 Re: ваксината...
Автор: gorbi   
Дата:   10-02-13 20:20

бозо - щото спин няма... измишльотина на бялата мафия... има много писано из интернет....

Отговори на това съобщение
 Re: ваксината...
Автор: CyberGene   
Дата:   10-02-13 20:26

Значи дори и аз като абсолютен поддръжник на науката, в последно време почвам да си мисля, че тая работа с ваксините невинаги е чиста монета. Като му дойде времето да имам деца, тогава ще му мисля повече по въпроса, но зрънцето на съмнението е посято в мен [smilie3] Имам един познат, който винаги е бил твърдо за медицината и т.н., ама след като детето му разви аутизъм, а за момента най-логичното обяснение на лекарите е реакция към някоя от ваксините, почна малко да омеква в тона си твърдо за вакисните... Не го пожелавам на никого [smilie2]



Публикацията е редактирана (10-02-13 20:39)

Отговори на това съобщение
 Re: ваксината...
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   10-02-13 21:02

Винаги е добре да има зрънце съмнение, Сайбъре. 100 пъти съм казвал и тук- основен фундамент в медицината, а и фармацията е "полза/риск", няма нищо 100% безопасно- има ли действие има и потенциален страничен ефект, преценява се, струва ли си ползата пред риска.

"бозо - щото спин няма... измишльотина на бялата мафия... има много писано из интернет...."

Бе ти по-добре си ползвай капути при чуждо. Тях може и от Пикадили да си ги купуваш, не е задължително от Бялата мафия[smilie18]



Публикацията е редактирана (10-02-13 21:04)

Отговори на това съобщение
 Re: ваксината...
Автор: gorbi   
Дата:   10-02-13 21:04

ааа не, аз чуждо не пипам, неее... [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: ваксината...
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   10-02-13 21:05

Да ама оня виц на ли го знаеш- ти може да внимаваш, ама други- НЕ[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: ваксината...
Автор: gorbi   
Дата:   10-02-13 21:06

като каза ка... презервативи..., имам клиенти - една бензиностанция, която продава най-много презервативи месечно - повече от всяка аптека... Една вечер им правих системата до късно - някъде до 03.00. От 20 - 21 часа до 03 продадоха на над десет човека... [smilie10]

Отговори на това съобщение
 Re: ваксината...
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   10-02-13 21:08

Те аптеките не продават много презервативи. Повече продават тестове за бременност[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: ваксината...
Автор: asahi   
Дата:   10-02-13 21:22

Кърски еб@чи [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: ваксината...
Автор: analgina   
Дата:   10-02-13 22:50

fast, грешиш за аптеките. Навремето работих в една денонощна аптека и нощните пеперуди решиха да си преместят "стоянката" пред аптеката. Цяла нощ звънят за "един перзатив да не горчи и едни кърпички". Не можеш да дремнеш от тях. За 2-3 нощни се научиха да си купуват по 5 "перзатива" и кърпички до полунощ[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: ваксината...
Автор: asahi   
Дата:   10-02-13 22:54

Презервативите опитваш ли ги на вкус?

Отговори на това съобщение
 Re: ваксината...
Автор: temelko   
Дата:   10-02-13 23:18

Оспамихте темата, а и аз като Мара се надявах Андро да си каже мнението ...

Отговори на това съобщение
 Re: ваксината...
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   10-02-13 23:25

analgina, аз навремето бачках в една в студенски град и продавах доста посткоитална контрацепция и тестове за бременност.Презервативи по-рядко [smilie5]

Ех времена, ех младост[smilie18]



Публикацията е редактирана (10-02-13 23:26)

Отговори на това съобщение
 Re: ваксината...
Автор: analgina   
Дата:   10-02-13 23:56

Аз бачках на денонщната срещу Питогов и после при труженичките в Надежда.

Asahi, момичетата пробват на вкус, аз само отчитам резултатите от експеримента. Давам ментови - цупят се. Давам бананови - ОК. Давам шоколадови - пак ОК. Давам без аромат - смесени чувства. И те така...[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: ваксината...
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   11-02-13 00:32

Пак преди 200 години в същата аптека. Влиза едно яко момче с анцуг, гелосан назад, с едни сребърни ланци и малката нокийка в ръка (от онея, първите без антена):
- Мой, имаш ли превръзки?
- Имам -викам- Какви искаш?
- Е кви! Ми то кви има?
- Ми най-различни викам, не ти ли казаха?
- Тая мойта марула нищо ми не каза. Чей малко!- Набира я на нокийката, ама "марулата" явно не вдига. Тоя се изнерви.
- Абе мой, дай някви там!
- Ама те са много различни, за различни... абе различни са- Ся ко да му обяснявам за разни капки там и дебелини и т.н.
- Оф, аре дай едни там като за средна пу..ка и да въря, че изтървах мача



Публикацията е редактирана (11-02-13 01:22)

Отговори на това съобщение
 Re: ваксината...
Автор: Orlin   
Дата:   11-02-13 00:48

Автор: krist
Е, кой ти дава гаранция, че при тия 1-10%, при които се изявяват страничните случаи от ваксината, не се случва точно същото, както и при нормалното протичане на заболяването, но в по-лека форма, тъй като вирусът е отслабен?


Аха. Бялата мафия дава на всички по едно хапче, за да ги разболее от ротавирус че да си продаде и другите лекарства.

Крист, пиши по-често и по-дълги постове. Аз нямам много време да поствам, та поне ти да ме отмениш в задачата хората да проумеят кое е правилното. А иначе тя еволюцията си върши работата. Дори и в неделя.


Отговори на това съобщение
 Re: ваксината...
Автор: krist   
Дата:   11-02-13 10:18

"Бялата мафия дава на всички по едно хапче, за да ги разболее от ротавирус че да си продаде и другите лекарства."

Aбе аз не забелязах да съм го написал това, но щом казваш - ще се съглася с теб[smilie18] Kато гледам, май и аз няма нужда да пиша, само се включвай по-често[smilie8]

Иначе, като казахте СПИН и ваксини, да припомним ей това журналистическо разследване:

Origins of AIDS


Отговори на това съобщение
 Re: ваксината...
Автор: temelko   
Дата:   11-02-13 13:05

дежа вю

Отговори на това съобщение
 Re: ваксината...
Автор: milenpi   
Дата:   11-02-13 15:15

Чудя се, възможно ли е ? Тези дето правят ваксините да са подписали някакъв конфиденциален договор. Нещо като агентите на ФБР.[smilie10] Но пък имат яки екстри, симпозиуми по целия свят, редовен превод на доларовата им сметка, Вип пропуски, ала бала[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: ваксината...
Автор: AndreyIst   
Дата:   11-02-13 15:51

Ох, виждам, че нещата позагрубяват. Имам доста работа обаче, но малко по-късно ще напиша какво мисля по въпроса.

Отговори на това съобщение
 Re: ваксината...
Автор: letera   
Дата:   11-02-13 16:32

Андрей - [smilie24]

Аз поне чакам с интерес.


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.