Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: Сезонни цени на тока
Автор: serjy   
Дата:   06-02-13 11:48

теза не виждам, ти щом виждаш, ок. задавам прост въпрос и чакам прост отговор.

Отговори на това съобщение
 Re: Сезонни цени на тока
Автор: asahi   
Дата:   06-02-13 11:54

Именно - че трябва да знаеш и простия отговор.

Отговори на това съобщение
 Re: Сезонни цени на тока
Автор: serjy   
Дата:   06-02-13 12:24

по-благо ми е ти да ми го кажеш [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Сезонни цени на тока
Автор: baraba   
Дата:   06-02-13 12:39

требе стачка за тока.. много ни дерат...на оръжиеее..

Отговори на това съобщение
 Re: Сезонни цени на тока
Автор: СЛАВОВ   
Дата:   06-02-13 13:03

Няма кой бараба, само реване, писане и сополи....

[smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Сезонни цени на тока
Автор: langel   
Дата:   06-02-13 14:09

И да има кой, резултатът няма да е свалянето на цените, а изгонване на някой електроразпределител, примерно ЧЕЗ, на чието място да се намърда някой нашенски тарикат, примерно "Енерджи Съплай".

Отговори на това съобщение
 Re: Сезонни цени на тока
Автор: СЛАВОВ   
Дата:   06-02-13 14:15

Лангел, съгласен с теб.... ама има едно... нещо....

Има предлагане на една услуга, и който иска да я приеме.....

Ако на мен не ми отърва нещо, ами мамката ви...мръсна и т.н. и т.н. ми не ги ползвайте бре, аз спокойно мога и без тях, ще си паля дърва, или генератор...но съм сега към тях... пак реване сълзи и чудо....

Отговори на това съобщение
 Re: Сезонни цени на тока
Автор: promis   
Дата:   06-02-13 14:48

Да бе, да паля дърва, аз да не съм на село? [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Сезонни цени на тока
Автор: asahi   
Дата:   06-02-13 17:37

Че кво му е на селото? Днеска бях в 2 села. Голям кеф.

Отговори на това съобщение
 Re: Сезонни цени на тока
Автор: georgi969   
Дата:   06-02-13 17:55

Сега, след като асахи , почти ни осветли че в различните сезони производствените разходи са различни, оства да ни каже-дали сега караме по цените за скъпия сезон, и ще ги намалят, или караме по цените за евтиният сезон и цената на тока закономерно ще се вдигне.

Отговори на това съобщение
 Re: Сезонни цени на тока
Автор: asahi   
Дата:   06-02-13 19:47

Пооочти не си разбрал. Разходите са различни, но не това е моята теза. Моята теза не съм я изложил, защото няма подготвена публика за такъв разговор. Разчитах на Сержи, ама ме разочарова.

Отговори на това съобщение
 Re: Сезонни цени на тока
Автор: georgi969   
Дата:   06-02-13 19:55

Няма подготвена публика викаш.
Според тебе подготвена е тази публика, която е готова да оправдае всяка тъпотия на правителството и на евробюрократите?

Отговори на това съобщение
 Re: Сезонни цени на тока
Автор: asahi   
Дата:   06-02-13 20:32

За втори път в тази тема се опитваш да ми приписваш думи и мисли. Ако само това са ти аргументите - без мен.

Отговори на това съобщение
 Re: Сезонни цени на тока
Автор: georgi969   
Дата:   06-02-13 20:41

Не ти приписвам нищо. Правя предположение. Накрая на изречението има въпросителна, това означава че те питам нещо. Ако не искаш и ако не можеш, твое право е да не ми отговориш.

Отговори на това съобщение
 Re: Сезонни цени на тока
Автор: asahi   
Дата:   06-02-13 20:47

"Сега, след като асахи , почти ни осветли че..."
"Според тебе подготвена е тази публика, която..."
Май говорим различен български?

Отговори на това съобщение
 Re: Сезонни цени на тока
Автор: georgi969   
Дата:   06-02-13 20:51

Разбирам те. Нямаш какво да кажеш.
Като цитираш-цитирай докрай.

Отговори на това съобщение
 Re: Сезонни цени на тока
Автор: CB450   
Дата:   06-02-13 21:07

Най-добре е тока да е безплатен! Българина обича авантата, но това дори великя Тодар не можа да направи.


Отговори на това съобщение
 Re: Сезонни цени на тока
Автор: Myth   
Дата:   06-02-13 21:49

Asahi ти си кажи тезата, пък за публиката не се притеснявай, кой разбере, разбере, имаш лошия навик да подценяваш хората.

Отговори на това съобщение
 Re: Сезонни цени на тока
Автор: asahi   
Дата:   06-02-13 21:57

Не може всеки да разбира от всичко. Поради това не може всеки да дава мнение за всичко. Който е учил и/или се занимава с енергетика е наясно. Ако ще обяснявам трябва да почвам от определение за мощност и енергия, дето 90% (оптимистично) от хората ги бъркат. Също така поне 90% разбират от ядрена енергетика, цена на тока и топлотехника. Сори, не е сериозно.

Отговори на това съобщение
 Re: Сезонни цени на тока
Автор: vikitovikito   
Дата:   06-02-13 22:56

Не може всеки да разбира от всичко. [smilie5]

Да не може , но когато е на лице пълна дезориентация сред населението [smilie18] това може да продължи още толкова по двайсет и кусур г. !?


Отговори на това съобщение
 Re: Сезонни цени на тока
Автор: juliof   
Дата:   07-02-13 13:02

Напротив няма дезориентация, просто наистина всеки си мисли че разбира от всичко.

Мислите ли че някой в Европа или Америка му пука как му се определя сметката? ПРОСТО ХОРАТА СА НАЯСНО ЧЕ НЕ МОГАТ ДА РАЗБИРАТ ОТ ВСИЧКО И СИ ПЛАЩАТ НА ХОРА ДА ИМ Я ОПРЕДЕЛЯТ. СМЕТКАТА Е ДАДЕНОСТ И НИКОЙ НЕ СЕ ТОРМОЗИ ДА РАЗБИРА СЛОЖНИ ФОРМУЛИ И ДА СИ МИСЛИ ЧЕ ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ГО ЛЪЖАТ НЕЩО.

От друга същите тези хора, разбират от нещо друго и някой им плаща за услугите и това от което разбират.

ТАКА ВЪРВИ ИКОНОМИКАТА!

Естествено при нас е съвсем нормално САМ да си смениш маслото на Мерцедеса пред входа, да си правиш електро и ВиК инсталацията, да се самолекуваш, да си изчисляваш сметките за ток и парно.

Това е една от причините поради които сме затънали, НЕ СЕ ВЪРТЯТ ПАРИТЕ ДОСТАТЪЧНО...и понеже ние гледаме да сме тарикати и да прецакваме системата, очакваме същото отношение към нас.

Отговори на това съобщение
 Re: Сезонни цени на тока
Автор: jordanR   
Дата:   07-02-13 19:58

Как в Албания успяха да ги изгонят,значи ние и албанците не можем да настигнем.Какво печелим от приватизацията на тока-парите ни заминават за техните пенсионери,образование,здраве и други.А всичко това е строено от "богатия" българин и подарено.Ако мен питате да ги изгонваме стига са ни смъквали по няколко кожи.

Отговори на това съобщение
 Re: Сезонни цени на тока
Автор: Myth   
Дата:   07-02-13 20:05


Естествено при нас е съвсем нормално САМ да си смениш маслото на Мерцедеса пред входа, да си правиш електро и ВиК инсталацията, да се самолекуваш, да си изчисляваш сметките за ток и парно.


Ми да нормално е пич, а ся се замисли що е нормално, ако не можеш се сетиш, шЪ ти кажа, щото хората са с прекалено ниски доходи и няма как да плащат на майстори. И кои пари да се въртят, тия дето ги няма ли? Икономиката се върти кога хората разполагат с повече средства от това да си осигурят единия хляб, в буквални ясмисъл.



Публикацията е редактирана (07-02-13 21:31)

Отговори на това съобщение
 Re: Сезонни цени на тока
Автор: asahi   
Дата:   07-02-13 20:07

И кой ще им върши работата като ги изгоним? Кой ще прави инвестициите? Май си забравил Енергото или не си бил роден.
Цената на услугата няма да падне. За качеството не смея да мисля.

Отговори на това съобщение
 Re: Сезонни цени на тока
Автор: n_petrova   
Дата:   07-02-13 21:05

Нека не ги гоним, щото излиза че не можем нищо..... както се повтаря постоянно.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.