Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 
 Май ще намерим консенсус
Автор: asahi   
Дата:   06-02-13 01:16

Сред симпатизантите на ГЕРБ този дял е 64 на сто, сред поддръжниците на БСП - 72 процента, сред избирателите на ДПС - 62 на сто, а сред подкрепящите "България на гражданите" - 57 процента.

Те ти коалиция.


Отговори на това съобщение
 Re: Май ще намерим консенсус
Автор: tofo   
Дата:   06-02-13 08:24

Това не е консенсус, а диктатура на мнозинството. [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Май ще намерим консенсус
Автор: Vizov   
Дата:   06-02-13 08:53

Е па язе пушим кат' комин, ама и аз съм за диктатурата. Проблема е, че много колеги (тутунджии) с нищо не се съобразяват. А трябва сериозни глоби и бой с камшик на публично място. [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Май ще намерим консенсус
Автор: tofo   
Дата:   06-02-13 09:28

Това вече е консенсус! Сериозни глоби и бой с камшик на публично място за нагло и неправомерно пуфкане. Може и в катран и перушина. Ама да имат местенце и те, кво ще кажеш...? [smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Май ще намерим консенсус
Автор: Vizov   
Дата:   06-02-13 09:29

Да, съгласен съм и ние да си имаме местенце, нямам против [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Май ще намерим консенсус
Автор: tofo   
Дата:   06-02-13 09:34

То това е, де. Аз не пуша и хич не ми дреме. Но на практика забраната си е дискриминация, независимо от добрите мотиви...[smilie8]


Отговори на това съобщение
 Re: Май ще намерим консенсус
Автор: imitev   
Дата:   06-02-13 09:41

Абсолютна дискриминация е [smilie18] [smilie18] [smilie18]

И аз искам да сЕра на площада, ама не ми дават...

Чувствам се дискриминиран [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Преди да домъкнат гия говна от хамерика дали е имало дискриминирани [smilie11]

Даже е било държавна политика да се научи населението да пуши...

Отговори на това съобщение
 Re: Май ще намерим консенсус
Автор: marrio31   
Дата:   06-02-13 09:52

много смешно,невероятно сравнение,сери си на площада щом толкова те влече,не забравяйте че цигарите се продават легално в магазините и то с доста добра печалба

Отговори на това съобщение
 Re: Май ще намерим консенсус
Автор: Vizov   
Дата:   06-02-13 10:00

То и лайната не са нелегални [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Май ще намерим консенсус
Автор: ovcharcheto_kalitko   
Дата:   06-02-13 10:26

marrio31 написа:

> много смешно,невероятно
> сравнение,сери си на площада щом
> толкова те влече,не забравяйте че
> цигарите се продават легално в
> магазините и то с доста добра
> печалба

Tоалетната хартия също. Я малко се замислете, ако правите резервация за група, дет има пушачи и непушачи, резервацията я прави пушач и трябва да избире място - за пушачи или непушачи ще избере. Пък тогава говорете за дискриминация!

Отговори на това съобщение
 Re: Май ще намерим консенсус
Автор: Vinsent   
Дата:   06-02-13 10:40

Най-накрая повод човек да повярва поне малко на този народ! [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Май ще намерим консенсус
Автор: temelko   
Дата:   06-02-13 10:47

Българинът няма култура да се подчини на мнозиството - кометарите в темата го доказват ...

Отговори на това съобщение
 Re: Май ще намерим консенсус
Автор: bogdanov   
Дата:   06-02-13 10:49

:)))) Какво искате да правите на площада???...
Ох леле, едно и също нещо. Или другото интересно беше да пикаете в обществения басейн. :))) Следващото, което съм чувал и също ме впечатли, беше че някои искал да се самозадоволява в заведение, Други искали да пърдят, Е бати гнусарите това непушачите бре.
Ще ви припомня за сухия режим в Америка и последствията му. В България малко ли са ни грижите с престъпни кратуни?
Абе квото стане бе, никой не е вечен. Виц е живота да знаете. Вие решавате, ама помнете, че и деца раждате и техния ред за решаване идва. Как ще се почувствате, ако те направят своя избор и решат да не се подчинят на малоумния закон? Ще се наложи вие да им плащате глобите, щото до там я докарвате, че работа за тях не остана. Свършихте всичката работа:))) Сега България цъфти! Да благодарим!

Отговори на това съобщение
 Re: Май ще намерим консенсус
Автор: Todd   
Дата:   06-02-13 10:52

Аз пък съм късметлия - 30 години си пуших наволя като пич .

Секви цигарки навсякъде , даже не тръсках в пепелниците а на покривката до тях !!!

[cool] [cool] [cool] [cool]

Сега вече може да ги забраняват - не ми пука .

Аз моето съм го изпушил ...30 Х 365 Х 2 = 21900 кутии ...без да броим случайте на запой когато са пушени и повече от три кутии ...

[smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Май ще намерим консенсус
Автор: Scarecrow   
Дата:   06-02-13 10:59

Асахи дай сайта на НЦИОМ, че нещо не ми изглеждат лигитимни пък гледам ти ги цитираш тук.

Отговори на това съобщение
 Re: Май ще намерим консенсус
Автор: kaiser.soze   
Дата:   06-02-13 11:02

не виждам такъв

Отговори на това съобщение
 Re: Май ще намерим консенсус
Автор: voyager   
Дата:   06-02-13 11:02

Гнусарите са именно пушачите, пич. Защото да седнеш някъде да се храниш и някой до теб да ти бълва облаци дим в лицето си е абсолютно съпоставимо с изброените от теб примери.
Един кратък цитат от друг сайт:
"Преди 2 години, в Бавария с референдум хората забраниха пушенето на закрити места. Във връзка с 200 годишнината на фестивала (Октоберфест) и опасявайки се от негативен икономически ефект, баварското правителство отложи забраната на територията на феста с 1 година. Любопитен е фактът обаче, че въпреки че нямаше забрана, хората не допуснаха да има пушачи в тентите, като бурно освиркваха подобни прояви и приканваха пушачите да излизат."
Манталитет, кво да прайш...
Пак отиваме на 200+ [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Май ще намерим консенсус
Автор: ovcharcheto_kalitko   
Дата:   06-02-13 11:07

bogdanov написа:

> :)))) Какво искате да правите на
> площада???...
> Ох леле, едно и също нещо. Или
> другото интересно беше да пикаете
> в обществения басейн. :)))
> Следващото, което съм чувал и също
> ме впечатли, беше че някои искал да
> се самозадоволява в заведение,
> Други искали да пърдят, Е бати
> гнусарите това непушачите бре.

Тъй де, ама... Всеки ака, всеки пика и всеки пърди - физиология на човешкия организъм, ама ако някой го прави на обществено място е гнусар. Да не мислиш, че смрадливите ти цигари мирошат по-добре и не са гнусни?

Отговори на това съобщение
 Re: Май ще намерим консенсус
Автор: promis   
Дата:   06-02-13 11:08

Абе ще свикнат, малко време им трябва просто. Добра новина е, че 3% са отказали цигарите. Явно забраната има ефект.

Отговори на това съобщение
 Re: Май ще намерим консенсус
Автор: Kalimas   
Дата:   06-02-13 11:10

Пушенето от векове е разрешено навсякъде и ощетяваше непушачите. Сега, за да има равноправие, нека няколко века е забранено навсякъде, пък после ако ви липсва ще си пушите пак. [smilie3] [smile]



Публикацията е редактирана (06-02-13 11:11)

Отговори на това съобщение
 Re: Май ще намерим консенсус
Автор: niro   
Дата:   06-02-13 11:10

@Todd, я дай и в пари. [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Май ще намерим консенсус
Автор: boink   
Дата:   06-02-13 11:14

темата няма да пребъде. хич. табако нацитата ще се поотпуснат леко по леко и ще я затворят.

реално изобщо не му пука за баварските пиячи на бира и пиянските им прояви по случай някой пушещ във вмирисаната им на бира, пръдня и оригня вурстска тента.

манталитет, нали. пърдят, секнат се се оригват постоянно и навсякъде добрите баварски граждани с невероятния си манталитет.

да се https://photo-forum.net/joro/emoticons/010.gif в дупето им желая.


----

аз съм пушач и искам да бъде забранено да се пуши 100% в сладкарниците, заведенията да са 50/50 пушачи/непушачи или според преценка на собственика.

----

тъй като в момента има закон, спазвам закона където се спазва. в присъствие на деца и бременни - не пуша в заведения в които се пуши въпреки забраната.

Отговори на това съобщение
 Re: Май ще намерим консенсус
Автор: temelko   
Дата:   06-02-13 11:19

НЦИОМ няма сайт с резултати. Това не значи че новината е фейк.

Първи източник

Втори източник

Трети (морски) източник

Четвърти източник

Пети източник

Шести източник

Има и още ама не смятам да се правя на гугъл.

Все си мисля, че при толкова източници едва ли е измислица или пък процентите са неверни. Това е и причината противниците на забраната да са против референдум - знаят че нямат шанс.

ПП Боинг, да не си апвал баничка скоро че си такъв нервен и агресивен от вчера?



Публикацията е редактирана (06-02-13 11:21)

Отговори на това съобщение
 Re: Май ще намерим консенсус
Автор: bogdanov   
Дата:   06-02-13 11:23

Никога не е било задължение и за това никое правителство няма право да го налага, като забрана. Няма нито един случай в живота ми, когато някой непушач ме е помолил да не пуша и аз да не съм се съобразил с него.
Не бе не, дъвчем темата прекалено дълго, жалко, че не се разбира същността на проблема.
Чао от мен и приятно умнеене![beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Май ще намерим консенсус
Автор: Scarecrow   
Дата:   06-02-13 11:27

temelko тези източници са на база проучване на НЦИОМ така че общо взето нищо не каза.

Отговори на това съобщение
 Re: Май ще намерим консенсус
Автор: ovcharcheto_kalitko   
Дата:   06-02-13 11:32

НЦИОМ, София, пл. “Княз Александър Батенберг” №1, тел. 9840-31-29; 981-85-56, факс 987-34-93, e-mail: nciom@nt52.parliament.bg

Отговори на това съобщение
 Re: Май ще намерим консенсус
Автор: asahi   
Дата:   06-02-13 11:38

Богданов, съжалявам за колегите ти пушачи, но те не са като теб и затова обществото има преобладаващо негативно отношение.

Scarecrow, бих ти обяснил, но невеж си ми по-забавен.

Отговори на това съобщение
 Re: Май ще намерим консенсус
Автор: Scarecrow   
Дата:   06-02-13 11:50

Радвам се че се забавляваш но в случая невежа си ти щом вярваш на политически продиктувани проучвания, които са без прозрачност и лице. Все пак и такива като теб трябва да има щото иначе живота просто щеше да бъде прекалено хубав.

Отговори на това съобщение
 Re: Май ще намерим консенсус
Автор: temelko   
Дата:   06-02-13 11:57

Не само той се забавлява - давай смело, кажи си всичко [cool] [cool] [cool] [cool]

Отговори на това съобщение
 Re: Май ще намерим консенсус
Автор: tofo   
Дата:   06-02-13 11:59

Сега ако се проведе проучване да се забрани ли рокът в кръчмите, че според чалгаджиите се яде и пие само на чалга и рокът им пречи на храносмилането - кво ще павим бре, Асахи...[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Май ще намерим консенсус
Автор: promis   
Дата:   06-02-13 11:59

Какъв е мотивът на някоя партия да диктува това конкретно изследване? Даже Емо Фаса би имал интерес точно от обратните резултати. И какво, някой негов противник е подкупил НЦИОМ?

Аз съм съгласен на парламентарните избори да се проведе и референдум за пушенето.

Отговори на това съобщение
 Re: Май ще намерим консенсус
Автор: tofo   
Дата:   06-02-13 12:02

Референдумът ще доведе до диктатура на мнозинството. Ей така се създават терористични групи.[smilie5] Да си има заведения и за пушачи,бре! Кво ми дреме. Да забранят чалгата в БИАД, щото не я понасям, а може някога да ми се приходи...баси!

Отговори на това съобщение
 Re: Май ще намерим консенсус
Автор: temelko   
Дата:   06-02-13 12:03

Цитат о статията:

"Социолозите коментират, че забраната за тютюнопушене на закрити обществени места не може да се използва пряко за партийни и предизборни цели, защото няма зависимост между личните мнения на анкетираните по въпроса и заявените от тях политически предпочитания. "

Кви партии, кви 5 лева?

Просто дори и голяма част от пушачите не се кефят да смърдят на преизподня след като са прекарали час два в заведение.

Отговори на това съобщение
 Re: Май ще намерим консенсус
Автор: temelko   
Дата:   06-02-13 12:05

Вярно стана много забавно - ще правите терористични групи несъгласните а:)
А ако ние си направим малцинство, което да твърди че му е неотменно право да пърди в асансьори и ви издебнем някъде, ще загинете безславно [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Май ще намерим консенсус
Автор: tofo   
Дата:   06-02-13 12:07

А ако се създаде религиозна общност почитаща бог Никотин, по закон ще има ли право на собствени черкви? [smilie3]


Отговори на това съобщение
 Re: Май ще намерим консенсус
Автор: temelko   
Дата:   06-02-13 12:10

Бе то и сега си има законен начин - частен клуб си прави съответния ресторантьор (на който космосът му е крив, че не му върви бизнеса) и всички хардкор супер-дупер свободолюбци си отиват там и димят на воля ....

Ама нещо не ги влече, щото от тия 39% половината ще димят пред едно кафе и няма да му излезе бизнес кейса на господин собсвеника.

Отговори на това съобщение
 Re: Май ще намерим консенсус
Автор: promis   
Дата:   06-02-13 12:26

tofo, не трябва да има заведения за пушачи! Колко пъти ти го обяснявах? Стига си защитавал "правата" на твоята жена! [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Май ще намерим консенсус
Автор: tofo   
Дата:   06-02-13 15:54

промис, защитавам правото на избор. За каквото и да е - ще го защитавам. [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Май ще намерим консенсус
Автор: voyager   
Дата:   06-02-13 17:42

tofo, какво е правото на избор на персонала, работещ в заведения за пущачи?

Отговори на това съобщение
 Re: Май ще намерим консенсус
Автор: Gruyu   
Дата:   06-02-13 17:45

като гледам в повечето заведения в провинцията не знаят, че е забранено пушенето, особено след 20ч. навсякъде и без никакви притеснения се кади на поразия!!..какъв закон - кви пет лева???[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Май ще намерим консенсус
Автор: boink   
Дата:   06-02-13 18:03

Автор: voyager
Дата: 06-02-13 17:42

tofo, какво е правото на избор на персонала, работещ в заведения за пущачи?



нека ти отговоря аз.

какво е правото на избор на персонала работещ в атомна електроцентрала или цех за бичене на талпи?

[smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Май ще намерим консенсус
Автор: imitev   
Дата:   06-02-13 18:04

Забранено е със закон и пак димят, вие ще ми говорите за толерантността на пушачите хахахаха[smilie18] [smilie18] [smilie18]

от поне 22 години ходя на кръчма и мога да кажа че толерантни българи не е имало, няма, няма и да има. Като не става дума само за пушенето, ами и за паркирането, за пресичането, за даване на предимство на пешеходците, за говоренето по телефона зад волана, за поставяне на колани и т.н.

Колко пъти у дома са ми идвали гости и сутринта, като ги изгоня рано призори, всичко смърди на смрадня. Ама нали са ми приятели... Толерантни един вид... Как един не се сети да излезе... Че като се подпият и тръскат кой където свари...

Ама като отида аз у тях да се налюскам и се издрайфам на килима после се сърдят цяла година [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Що бе джанъм - даже повръщаното по-лесно се чисти [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Едно време във франция е имало работа "пишльо". С една кофа да ходи да пикаят аристократите в нея...

Ако извадя кофа да си пикая у кръчмата, че не ми се ходи до кенефа, дали ще има много недоволни??? И какво ги бърка - на никого не преча...

Отговори на това съобщение
 Re: Май ще намерим консенсус
Автор: Krasimira   
Дата:   06-02-13 18:38

ВЪРХОВЕН АДМИНИСТРАТИВЕН СЪД НА РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ:



"Тютюнопушенето не е субективно право, нито е защитен от закона интерес. Това е вредоносна практика, както за упражняващия я, така и за околните….. Ето защо ограничаването в каквато и да било степен на тютюнопушенето не може да се
приеме като мярка накърняваща права или засягаща правна или лична сфера на гражданите. Напротив – възможността да се пуши на обществени места, дори при ограничени условия, поставя под заплаха здравето както на пушещия, така и на околните /пребиваващи или работещи в тях/ и нарушава основното и неотменимо конституционно право на гражданите на здравословна и безопасна среда на живот. В този контекст именно предоставянето на възможност за упражняване на тази вредоносна практика на обществени места може да се разглежда като нарушаване на субективни права, гарантирани от Основния закон и като дискриминационна практика по отношение желаещите да живеят, работят и ползват обществени места без дим, както и може да бъда основание за търсене отговорност за вреди.“

Всякакъв коментар е излишен! Пропагандата на пушачите за нарушени права е толкова нагла, колкото само един "толерантен" пушач би могъл да бъде!!!


Отговори на това съобщение
 Re: Май ще намерим консенсус
Автор: Vizov   
Дата:   06-02-13 18:43

Ааааааа, не е така. Аз не съм толерантен, ама се съобразявам.

Отговори на това съобщение
 Re: Май ще намерим консенсус
Автор: asahi   
Дата:   06-02-13 19:02

Рекох ви, че е забавно [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Май ще намерим консенсус
Автор: Scarecrow   
Дата:   06-02-13 19:29

прост народ слаба държава

Отговори на това съобщение
 Re: Май ще намерим консенсус
Автор: asahi   
Дата:   06-02-13 19:44

Подкрепям. В силните държави пушачите пушат отвън.

Отговори на това съобщение
 Re: Май ще намерим консенсус
Автор: Djogata   
Дата:   06-02-13 19:48

Уф, на Нова Година бях в Банско, и там ресторантьорите ме изумиха с ужасната си наглост - седяха на улицата и викаха на руски (аа, по-скоро български с руски акцент, и с много грешки) хората да влизали в ресторантите им, защото вътре се пушело.

Един стои и ми вика, първо на руски - ела да ядеш тука, аз го питам пуши ли се, той вика - да, имаме салон за пушачи и непушачи. Тогава му казах, че щом има салон за пушачи, значи смърди в цялото заведение. Той отговаря, че имало 11 климатика в салона за пушачи (хмм, само аз ли знам, че климатиците не сменят въздуха?), аз му викам, че това не помага особено, и че така и така няма значение, защото пушенето е незаконно. Тогава той с цялата си наглост почва да ми цитира СТАРИЯТ закон. [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Баси говедата [smilie21] [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Май ще намерим консенсус
Автор: Scarecrow   
Дата:   06-02-13 19:48

Бутан е една от най-силните по твоите критерии.

прост народ слаба държава

Отговори на това съобщение
 Re: Май ще намерим консенсус
Автор: DTV   
Дата:   06-02-13 22:41

[smilie18]
да ви имам консенсуса
а за важното, важните консенсуси си бре, кога?!?!?!
и друга вариация за обединение, даже далече по-надеждна, обещаваща, бърза, стабилна като резултат и време, някъде към 100те% процента клони към момента съгласието и обединението - Дянков заплаши, че ще си подаде оставката, ако отпадне забраната за тютюнопушене на обществени места, всички "за" да отпадне, дори непушачите са готови да се жертват за благото народно и да пропушат [smilie18]
голяма изненада, такова единодушие
въпрос на гледни точки и приоритети явно, от такива неща зависи успеваемостта



Публикацията е редактирана (06-02-13 22:47)

Отговори на това съобщение
 Re: Май ще намерим консенсус
Автор: asahi   
Дата:   06-02-13 23:30

Нищо не разбрах [smilie2]

Отговори на това съобщение
 Re: Май ще намерим консенсус
Автор: tonyf   
Дата:   07-02-13 13:57


асоциацийно-интуитивно чети ти и разбереш ще!

Отговори на това съобщение
 Re: Май ще намерим консенсус
Автор: bogdanov   
Дата:   07-02-13 18:39

DTV, да натиснем тогава [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Май ще намерим консенсус
Автор: temelko   
Дата:   07-02-13 23:45

Сапунът на пушачи [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Май ще намерим консенсус
Автор: asahi   
Дата:   08-02-13 00:23

Сушапите на пасун.

Отговори на това съобщение
 Re: Май ще намерим консенсус
Автор: мара   
Дата:   08-02-13 16:52

не можех да прочетем темата, но ще се опитам да обобщя собственото си виждане, не че повечето от тукашните не го знаят, де [smilie18]

ЧУДЕСНО е, че на повечето места не се пуши!ама просто е прекрасно! но задължително требе да си има некви пушкоми с човешки условия, дето да може да се практикува пушене. пушачите не са втора ръка, не са непременно лоши и безотговорни хора, не са по-тъпи, не са по-глупави. може в определен момент да са даже обратното. освен това със сигурност нанасят от хранителната промишленост, пълнеща солети с консерванти и консерви - с нитрити [smilie18].
та бех на едно място, обитавано от 150 човека, дето имаше една стая с камина и прилична(не прекрасна!) вентилация. там пушачите можеха да си пушат до камината, която дърпа здраво. е, да, можеха и да излязат навън. през деня, докат все пак не беше кучи студ и ветрилник, в пушкома рядко имаше хора, ма вечер се събираха. във всичките останали стаи, общи помещения, фоайета и пр. НЕ СЕ ПУШЕШЕ. мислим дека една такава стая не пречи никому!

Отговори на това съобщение
 Re: Май ще намерим консенсус
Автор: CyberGene   
Дата:   08-02-13 16:58

Пушачите - източници на мастни киселини за производство на повърхностно-активни миещи средства!

Отговори на това съобщение
 Re: Май ще намерим консенсус
Автор: asahi   
Дата:   08-02-13 17:02

Този етап сме го минале, за съжаление неуспешно. По старите наредби ресторантьорите трябваше да обособят помещение за пушачи с работеща вентилация. Какво направиха? Реваха до бога, че преграждането и вентилацията струват много пари, после свряха непушачите нвкъде встрани и не включваха вентилацията (ако я има). В резултат - the same shits. Aма някои били така, пък други иначе, че пушачите били всичките толерантни - ми не им се получи.

Отговори на това съобщение
 Re: Май ще намерим консенсус
Автор: мара   
Дата:   08-02-13 17:39

асахи...понякога имам кофтито усещане, че изобщо не разбираш какво приказвам....[smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Май ще намерим консенсус
Автор: temelko   
Дата:   08-02-13 17:42

Не почвайте пак, тоя спор се води от половин година по всички Български форуми и резултата е единствено пилеене на пространство по сървърите.

Отговори на това съобщение
 Re: Май ще намерим консенсус
Автор: chill   
Дата:   08-02-13 17:56

мара написа:

> асахи...понякога имам кофтито
> усещане, че изобщо не разбираш
> какво приказвам....[smilie21]

Абе, и аз понякога имам кофтито усещане, че изобщо не разбираш какво приказваш. [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Май ще намерим консенсус
Автор: мара   
Дата:   08-02-13 18:56

а, за теб не е чудно да имаш такива усещания [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Май ще намерим консенсус
Автор: Scarecrow   
Дата:   08-02-13 19:17

на мара и изтръпна устата от едни и същи приказки, които аз подкрепям но въпроса е че хората с изтръпнали мозъци не могат да го асимилират.

Отговори на това съобщение
 Re: Май ще намерим консенсус
Автор: CyberGene   
Дата:   08-02-13 19:20

Еми тогава просто откажете цигарите и няма да ви се налага да ни се обяснявате и да ви изтръпват устите [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Май ще намерим консенсус
Автор: ovcharcheto_kalitko   
Дата:   08-02-13 20:38

написа:

> асахи...понякога имам кофтито
> усещане, че изобщо не разбираш
> какво приказвам....[smilie21]


А как да се определят пушкомите? Щото цяло лято ми се обясняваше на фона на полу-празна градина на ресторант, че заради непушенето заведенията ще фалират? А в градината се пушеше... Та кои ще са заведенията в които ще се пуши и кои не, как ще се определят?

Отговори на това съобщение
 Re: Май ще намерим консенсус
Автор: мара   
Дата:   08-02-13 20:49

аре пак [smilie18] [smilie18] [smilie18]
че аз напоследък пуша по 2-3 цигари дневно. преди пушех и по 5.
ми не ми беше гот да ходя в пушкома и не ходех вечер, когато се съберат повече пушачи. ама беше важно да го има. явно има начин. просто е. само требе малце мозък и малце добра воля.

Отговори на това съобщение
 Re: Май ще намерим консенсус
Автор: asahi   
Дата:   08-02-13 21:09

Маро, това на теб конкретно ти харесва, вероятно те устройва. Още двама пушачи, обаче, не ги устройва. Те искат свобода да пушат дето им падне. Заради тях страдате.

Отговори на това съобщение
 Re: Май ще намерим консенсус
Автор: ejko   
Дата:   08-02-13 21:28

И аз мисля, че в общество, в което цари толерантност и уважение към другите, много от забраните са излишни... Тази с тютюнопушенето е една от тях.
Проблемът идва, когато не живеем в такова общество...
Мара го казва същото- "малце мозък и малце добра воля", но отново казвам- утопия [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Май ще намерим консенсус
Автор: temelko   
Дата:   08-02-13 22:41

Защо имам усещането за дежа вю [smilie7] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.