Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: Сезонни цени на тока
Автор: serjy   
Дата:   07-02-13 21:12

против съм да гоним някого, по-скоро засилен контрол върху дейността им и отчитането.

Отговори на това съобщение
 Re: Сезонни цени на тока
Автор: chukov   
Дата:   07-02-13 21:14

Каквото и да говорим, не е нормално една минимална работна заплата да стига само за плащането на ток за отопление

Това е нагло

Отговори на това съобщение
 Re: Сезонни цени на тока
Автор: serjy   
Дата:   07-02-13 21:15

когато се разкрият повече заводи и работни места в производството тогава ще ставаме по-добре. иначе пари от къде?

Отговори на това съобщение
 Re: Сезонни цени на тока
Автор: chukov   
Дата:   07-02-13 21:17

serjy

пари има и то много ама много
друг е въпросът как се разходват

Албанците изгонили ЧЕЗ освен всичко друго и за неизпълнение на инвестиционните обещания

Това кога ще стане в БГ???? Никога

Отговори на това съобщение
 Re: Сезонни цени на тока
Автор: Gruyu   
Дата:   07-02-13 21:19

тия драми със сметките за тока не са ми ясни - пише на бележката старо-ново/дневна-нощна, всеки може да смята изваждане и умножение и да сравни данните от електромера си към момента...и да са надписали, другия месец ще се плати по-малко пък

Отговори на това съобщение
 Re: Сезонни цени на тока
Автор: serjy   
Дата:   07-02-13 21:20

не знам... мене вътрешното ми убеждение е, че всякакви резки сътресения не са добре дошли. по-тънко може да се мине с други мерки, ако те не помагат тогава покачваме нивото и накрая кога нищо не помага ги гоним. що требва от там да почваме?

Отговори на това съобщение
 Re: Сезонни цени на тока
Автор: georgi969   
Дата:   07-02-13 21:35

Действащи цени на електроенергията на Е.ОН
Елементарна работа.


Отговори на това съобщение
 Re: Сезонни цени на тока
Автор: ejko   
Дата:   07-02-13 23:12

chukov, не е само до гоненето. Ако законите или обстановката в държавата позволяват крадене, който и да дойде пак ще ни ошушква... Всичко идва от тая пуста държава, която би трябвало да ни защитава, другите винаги ще ни крадат, колкото могат...

Отговори на това съобщение
 Re: Сезонни цени на тока
Автор: asahi   
Дата:   07-02-13 23:31

"Каквото и да говорим, не е нормално една минимална работна заплата да стига само за плащането на ток за отопление
Това е нагло"

Ми аз мога и за 2 МРЗ-та ток za otoplenie да изхарча - кое му е наглото?

Георги, ЕОН ги няма - не ги цитирай, но все пак обърни внимание на това:
"От 01.07.2012 г. с решение №: Ц-17 от 28.06.2012 г. Държавната комисия за енергийно и водно регулиране утвърди следните цени за снабдяване с електрическа енергия на Е.ОН България Продажби АД и за разпределение на електрическа енергия на Е.ОН България Мрежи АД"

Отговори на това съобщение
 Re: Сезонни цени на тока
Автор: Myth   
Дата:   08-02-13 00:39

Ми аз мога и за 2 МРЗ-та ток za otoplenie да изхарча - кое му е наглото?


asahi ся на луд ли се правиш? Ми не е нормално 75% от пенсията на хората да ходи за ток и пак на студено да седят щото ако трябва си отоплят едната стая, няма да им стигне пенсията. Същото се отнася и за минималната работна заплата. То ако беше нормално хората нямаше да са толкова настръхнали. Да може би тока ни не толкова скъп и самите сметки не са истинския проблем, истинския проблем са ниските доходи на хората, щото такова нещо не е било от 97 насам. Много ниски доходи, голяма безработица и умиращ бизнес.

Отговори на това съобщение
 Re: Сезонни цени на тока
Автор: temelko   
Дата:   08-02-13 00:43

Преди беше парното , сега тока ...
Оставам с впечатление, че някой има голям интерес от предизборни психози в национален мащаб.

Отговори на това съобщение
 Re: Сезонни цени на тока
Автор: asahi   
Дата:   08-02-13 00:45

Е ми сам казваш къде е проблема. За мен е на още няколко места, ама това си е моят поглед.

Аз също смятам отоплението на ток за скъпо и затова се топля на дърва. И не си топля целия апартамент. В София - ТЕЦ. Всеки си прави сметката.

Отговори на това съобщение
 Re: Сезонни цени на тока
Автор: baraba   
Дата:   08-02-13 00:47

да... ся е много качествен тока.. от толкова високо качество ми изгоря хладилника.. подадох жалба в която описах деня и часа.. кога е изгорял.. EVN признаха че е от тях и ми платиха 6/шест/лева за хладилника щото бил стар... ееее голямо качество.. хааа.. много пари ми дадоха.. ся се чудя с тия 6 лева един хладилник ли да си купя или два

това според мен трябва да е държавно как си беше преди.. и толкова.. ше ми идват някакви от на майната си и те ще ми продават на мен тока..
национализация му е маката...

Отговори на това съобщение
 Re: Сезонни цени на тока
Автор: temelko   
Дата:   08-02-13 00:47

И аз се топля на дърва ... и сметката ми за ток си е една и съща всеки месец - странно нали.
Подозирам някава конспирация, като я напипам ще пусна тема ...

Отговори на това съобщение
 Re: Сезонни цени на тока
Автор: asahi   
Дата:   08-02-13 00:50

Що бе, колко ти струва хладилника? Ако е 16лв. - обжалвай.
За моят хладилник никой няма да даде 6 лева. Най-много 2 за скрап.

Отговори на това съобщение
 Re: Сезонни цени на тока
Автор: Myth   
Дата:   08-02-13 00:56

baraba да е държавно, ама да ни е държавата като хората, стане ли държавно... ще фалира тоя НЕК, ама и аз съм на мнение, че тия ЕРП-та са смотана история, ние си произвеждаме тока даваме го на чужденците да ни го продават със все надценки и такси ми извинявай ама тъпо е някак си.

Отговори на това съобщение
 Re: Сезонни цени на тока
Автор: asahi   
Дата:   08-02-13 01:17

Ми ходи си го взимай от теца с кофи. Разпределението винаги е струвало пари. Сега само си видял разбивката.

Отговори на това съобщение
 Re: Сезонни цени на тока
Автор: Myth   
Дата:   08-02-13 01:44

Аз не съм против таксите против съм голямата надценка.

Отговори на това съобщение
 Re: Сезонни цени на тока
Автор: baraba   
Дата:   08-02-13 01:52

асаши аз не щат кат теб да съм в първобитния строй и да се топля на дърва.. защото ти се топлиш ама не залесяваш.. и давай след теб потоп да става.. както оставяте на тия дето ще живеят след нас.. поляни ли? няма дървета няма нищо.. що .. щото да се топлим на дърва..

надписват .. тия ерп-та ли са кви са там не ги знам.. ама лъжат бе.. преди що се не крадеше ток.. ми щото беше по джоба на всеки.. ся се крадяло.. ми като не можеш си го купим ще го краднем я..

Отговори на това съобщение
 Re: Сезонни цени на тока
Автор: asahi   
Дата:   08-02-13 14:10

Топля, ама не залесявам? Плащам на Горското, то залесява. Отделно гората има едни десетина процента годишен прираст.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.