Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2 ..  10  11  12 ..  20 ..  26  27     всички  напред  последна
 Re: Ще ставам селянин
Автор: elrisha   
Дата:   24-01-13 18:49

itilien от де го взимаш това черногледство,бре?![smilie5]

Имам чуството,че понеже живееш на село и не искаш да ти напъплим ,нарочно представяш всичко в черни краски..да се разкандърдисаме един вид..[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Ще ставам селянин
Автор: itilien   
Дата:   24-01-13 19:00

aa, живея аз на село грънци :) Живях 1 година, ама единственото, с което можеше да изкарвам пари беше да помагам на брат ми по майсторлъшки задачи. Занимава се със строително ремонтни дейности в моето и едно съседно село и печели добре, само дето се потрошава от работа. Няма събота няма неделя, на 40 градуса жега това лято се беше опънал на един покрив. Искаше да ме прави майстор, щото ми иде бая отръки, ама на мен не ми се занимава с това. Има някои строителни дейности които не ми допадат.
Та предния ноември (2011-та) се върнах безславно в София и станах пак програмджия. Не че ме кефи, ама поне успявам да спестявам пари.

Инак на село си ми беше добре въпреки кусурите. Но все пак нещата изобщо не са така розови както изглеждат отстрани. Ако поживееш ще видиш. Не че искам да разкандардисвам някого, ами само да го предпазя от това да изпадне в заблуда и да се залети за нещо, дето не е за всеки. Ако си силно социален човек, имаш нужда от хора и приятели да се виждате, да разговаряш, ако имаш нужда от кино, театър, такива неща, селото не е най-подходящия избор за живеене. Освен ако не си наистина близо до някой град. Аз не съм такъв човек и изолираността не ми е особен проблем, особено като има интернет. Бих живял с кеф на село, ако имаше как да изкарвам пари от там. Но поне докато бях там не измислих как... Иначе из градината е яко да се разходи човек, да посади нещо, да поникне. С животни не бих се занимавал, щото много обвързват, ама с градина и пчели примерно, нямам нищо против. Но това ако ти идват пари от някъде. Ако трябва с това да ги изкарваш, не си е работа.

Отговори на това съобщение
 Re: Ще ставам селянин
Автор: мара   
Дата:   24-01-13 19:05

па аз никак не намирам, че си черноглед. даже напротив.

Отговори на това съобщение
 Re: Ще ставам селянин
Автор: carl_cox   
Дата:   24-01-13 19:08

на село е истината...както вика кмето [smilie5]

Селяните ще ни оправят – монолог на един кмет


Отговори на това съобщение
 Re: Ще ставам селянин
Автор: johnny_fx   
Дата:   24-01-13 19:25

Абе за черноглед не знам, ама и аз забелязах негативните му коментари. За каквото и да се заговори все не ставало. [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Ще ставам селянин
Автор: мара   
Дата:   24-01-13 19:26

става бе, става...ама трудно.

Отговори на това съобщение
 Re: Ще ставам селянин
Автор: elrisha   
Дата:   24-01-13 19:27

Нищо, ние сме твърди и инатливи.Ще оцелеем![smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Ще ставам селянин
Автор: Black_Swans   
Дата:   24-01-13 19:29

Трезвата и реалистична преценка няма нищо общо с "черногледството", Ел! [smilie5]


Тоде, от много време съм си заплюл ваш`то село, ама де да видим кога ще да е [smilie24] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Ще ставам селянин
Автор: мара   
Дата:   24-01-13 19:30

понеже аз лично съм прегледала почти сички възможни гледни точки, затва си седя в къщата с двора насред центъра на софето и само ме е яд, че не мога да гледам кокошки и козичка [smilie18] ...и овчичка! е - паркът е до нас! децата ще ги пасат, ще давате по некой лев да ги снимата. при предварителна заявка, мога да обличам децата в бели антерийки[smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Ще ставам селянин
Автор: Samara   
Дата:   24-01-13 19:33

Уф, че съм се хвърлил в едни мераци, а и какви хубави села има покрай Стара Загора, в Средна гора, красота! [smilie24] [smilie8]

Ама с това работно време за нас, никак не ми се връзва, пък ми е рано за пенсия! [smilie23] [smilie21]


Отговори на това съобщение
 Re: Ще ставам селянин
Автор: ценослав   
Дата:   24-01-13 19:33

Под формата на домашни любимци можеш да ги гледаш! Регистрирай, турни им чип и пашапорт! Ако не ти разрешават "домашен любимец" Страстбург го знаеш![cool] [cool] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Ще ставам селянин
Автор: AndreyIst   
Дата:   24-01-13 19:37

Маро, и аз така. Задния ми двор е като парк, само с дървета.

Отговори на това съобщение
 Re: Ще ставам селянин
Автор: elrisha   
Дата:   24-01-13 19:42

Вие двамата с Мара може да си траете тогава..като минете на панелка,заповядайте при мечтателите![smilie25] [smilie18] [smilie5]

И пак да кажа - това ,че един-двама не им издържали чивиите на село, не значи че са големи реалисти. Щото веднага контрирам със същият брой успели и доволни..и ко праим?![smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Ще ставам селянин
Автор: мара   
Дата:   24-01-13 19:47

итилиен, загази го брато [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Ще ставам селянин
Автор: temelko   
Дата:   24-01-13 19:47

написа:

> па аз никак не намирам, че си
> черноглед. даже напротив.

Аз също

Отговори на това съобщение
 Re: Ще ставам селянин
Автор: vikitovikito   
Дата:   24-01-13 19:48

Хубаво е на село много , в едно от моите села , [smilie5] наместника и общинският кмет продадоха около 7-8 дка. парцел , / бивши магазини складове и казана на селото / неясно на кого и сега лека полека на това място изникна огромна хасиенда с покрит - открит басейн кортове итн. и зид 3 м. около това . [smilie18]



Публикацията е редактирана (24-01-13 20:19)

Отговори на това съобщение
 Re: Ще ставам селянин
Автор: temelko   
Дата:   24-01-13 19:49

Какво е хасиенда?

Отговори на това съобщение
 Re: Ще ставам селянин
Автор: ценослав   
Дата:   24-01-13 19:52

Някои тук се хвалят, че живеят на пъпа на София, че и дворчета имат. Богаташи![smilie8] [smilie8] [smilie21] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Ще ставам селянин
Автор: Aquarius   
Дата:   24-01-13 20:30

Уффффф най-накрая да прочета темата. Ай честито и от мен.

По план график и аз до 2 години требе да съм се вселянчил [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Ще ставам селянин
Автор: vikitovikito   
Дата:   24-01-13 20:36

Ми temelko , [smile] това е имот на някой от тия дето в неделя ще поставят въпрос пред обществото . [smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Ще ставам селянин
Автор: iPonche   
Дата:   24-01-13 21:21

Пробвам се да живея извън София вече 10 месеца. Ама то мойто няма угодия. Март-април в Луковит бях - в къща с двор, после юни-юли в Керамоти (гръцко село на морето) живях на яхта, село Синеморец до края на август на хамак, после ръш по малките села край турско. Есенно прибиране в София - мега депресията - ако излизаш ти трябват минимум 20 кинта и то за неща, които не ти се правят [smilie10] и пак в Луковит, та до сега...

Чакам да дойде пролетта и да избягам пак. Не мога да се установя. Но най-много ми харесва варианта село на море [smilie5] извън БГ.

Отговори на това съобщение
 Re: Ще ставам селянин
Автор: RAFA   
Дата:   24-01-13 21:28

Тоде, тая асма дава ли половин тон грозде [cool] [smilie24]


Отговори на това съобщение
 Re: Ще ставам селянин
Автор: itilien   
Дата:   24-01-13 21:33

"И пак да кажа - това ,че един-двама не им издържали чивиите на село, не значи че са големи реалисти. Щото веднага контрирам със същият брой успели и доволни..и ко праим?!"

Ба, не ми издържали били чивиите... то няма какво да издържат, аз съм си абсолютно от село. Отрасъл съм на село, родителите ми и техните родители са си изцяло от село. Дет са вика няма един гражданин в родата. И на село си се чувствам като у дома си, щото всъщност съм у дома си :)))))) Напротив, сигурен съм, че ако много от тия дето уж са заживяли на село трябва да живеят наистина селски живот, с градини, нивя, животни, ще избягат като дявол от тамян.

Само че аз не съм избягал от това. Просто съм дошъл в града да печеля пари. Щото на село не че не може хептен да се изкарват, ама е малко безмислено да стоя там и да печеля примерно 400 лева на месец и да не мога да заделя нищо. А тук мога да заделя поне два пъти по толкова, като едновременно с това помагам и на нашите финаносово. Сигурно няма да е постоянно така, ама още не съм измислил по-добър вариант.

Отговори на това съобщение
 Re: Ще ставам селянин
Автор: bairi100   
Дата:   24-01-13 21:43

Да, всяко нещо-кат му дойде времето[smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Ще ставам селянин
Автор: мара   
Дата:   24-01-13 22:38

я глейте
https://photo-forum.net/static/forum/2013-01/inwa7326.JPG
http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/544041_389980301097725_1938370222_n.jpg

[smilie5]


Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2 ..  10  11  12 ..  20 ..  26  27     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.