Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна
 Re: Болната нация...
Автор: Will   
Дата:   31-01-13 12:50

написа:

> Ваксинирам се от 5-6 години и ако
> боледувам то е на края на зимата и
> обикновенно много леко.
>
> Пу-пу де! Да не дърпам гявола за
> опашката.[smilie5]

Не е от ваксината, а въпреки нея... при мен същото се получи когато спрях централното парно [smilie18]

Ваксините са само за малките деца, които усилено изграждат имунна защита... при възрастни хора е безсмислена при толкова други методи за укрепване на имунитета...[beer]



Публикацията е редактирана (31-01-13 12:54)

Отговори на това съобщение
 Re: Болната нация...
Автор: feliz   
Дата:   31-01-13 13:45

Автор: serjy
Дата: 31-01-13 11:07

ти сметай ние мъжете кога гледаме мач кво става... що мислиш всички подскачат постоянно... нее от емоциите [shtrak]

================================================================
ee, нали и ние гледаме мачове.[smilie5] 45 мин.за полувреме нищо не са. въпреки наливането с бира.[beer] [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Болната нация...
Автор: fast_eyebrow   
Дата:   31-01-13 20:52

Бе я да питам нещо към НЕгледащите тв тук. Или към операторите.
Защо напоследък забелязвам тенденция да се вкарват обективи на нечия камера? Напр. тече пресконференция, някой си говори и изведнъж оператора- ШЛЯП вкарва в кадър от близък план обектива на камерата на някой свой колега. Интервю и накрая ПЛЯС пак нечий дразнещ обектив кадър с дефокус в бекграунд. Само мен ли ме дразни?

Отговори на това съобщение
 Re: Болната нация...
Автор: Digitalgab   
Дата:   31-01-13 20:55

За да има ефект присъствие, стар номер.

Отговори на това съобщение
 Re: Болната нация...
Автор: ценослав   
Дата:   31-01-13 20:58

Демек калабълък да се покаже![cool] [beer] Като групов секс, от който ме е старх, щото може да ме пропущят![smilie2] [smilie3] [smilie3] [smilie8] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Болната нация...
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   01-02-13 00:22

fast_eyebrow

Казаха ти го, стар трик за "присъствие". Или треснат между простотиите общ план на пресконференцията или някакви отвлечени уЖ кадри на суматохата преди нея[smilie3] Като на заря при военните ... личния състав е на лице. Макар че тоя номер може и се използваше и за скатавки едно време.[smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Болната нация...
Автор: IvoZafirov   
Дата:   01-02-13 00:37

Аз не съм фен на ваксинирането, щото само като дете съм изпил един вагон антибиотици, но поради специфичен проблем, при мен едно невинно грипче винаги преминава в белодробна инфекция и като нищо може да ритна камбаната.

Та затва се химизирам...

Отговори на това съобщение
 Re: Болната нация...
Автор: Digitalgab   
Дата:   01-02-13 07:10

А това тука е първият антирекламен протест въобще: 1965.

http://www.youtube.com/watch?v=3a7cHPy04s8

Отговори на това съобщение
 Re: Болната нация...
Автор: Пърпъла   
Дата:   01-02-13 19:34

Красенце, кат яди апчетата ни рива, сия ши ми ривеш.[smilie3]

А сега по-сериозно:
Ако това ще те успокои, тук - зад океана, нещата с помията от реклами за хапчета е даже още по-зле. Много по-зле.

Тъй като гледам, май фармацефтиката е най-коравата индустрия в света. Айде да спомена няколко уж проверени цифри да видим нещата в сравнение:

1. Брутен вътрешен продукт на България 50-60 милиярда.

2. Стойност на цялата компания General Motors (глобално) като беха пред фалит преди няколко години - споменаха нещо от рода на 56 милиярда.

3. Обновяване или разширение на ЕДНА рафинерия: около 3-4 милиарда. Помислете си колко рафинерии, тръбопроводи и бензиностанции по света имат BP, Shell или ExxonMobil и се оптайте да си представите колко струва един енерген гигант.

4. Стигнахме до фармацефтиката. Клинични изследвания и утвърждаване на ЕДИН-ЕДИНСТВЕН медикамент от FDA - 1 милиард долара (сведения от мой познат работещ в Johnson&Johnson).
После следват още разходи да влезе тоя медикамет в листите на застрахователните компании и чак най-накрая любимите ти реклами, Красимире.

А сега се опитайте да прецените колко струва един фармацевтичен гигант, ама струва ми се тука не можем да мерим вече нещата в милиарди.

Та така ще е. Не ти е болна нацията толква, колкото ти го внушават постоянно, за да върви алъш-вериша.



Публикацията е редактирана (01-02-13 19:36)

Отговори на това съобщение
 Re: Болната нация...
Автор: мара   
Дата:   01-02-13 19:37

ако останат на мене - ще пукнат от глад [smilie18]
дай боже да е винаги така!
аз пазарувам крем здраве, дамски превръзки, тампони, вит. ц и понякога - аспирин. ааааа, купувам и мазила за слънце, ма те май не са на тая промишленост?[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Болната нация...
Автор: n_petrova   
Дата:   01-02-13 19:53

А сега се опитайте да прецените колко струва един фармацевтичен гигант, ама струва ми се тука не можем да мерим вече нещата в милиарди.
--------------------


J&J например е по-малко от половината на Аpple - 205,66 милиарда.

Отговори на това съобщение
 Re: В продуктовото позициониране има филм!
Автор: Krassy   
Дата:   01-02-13 20:26

В продуктовото позициониране има филм!

няма такава простотия...

Отговори на това съобщение
 Re: Болната нация...
Автор: Пърпъла   
Дата:   01-02-13 20:31

Ти още ли вярваш на официални данни, на счетоводни флидифлюшки и че Бил Гейтс е ту най-богатия човек в света, ту втори.
Е колко струват според официалните данни един Ротшилд, собственниците на Федералния резерв и прочие?

Товa което се опитвам да подскажа не са цитати от медиите, а по метода на дедукцията драги ми Уотсън, да се направи обратна сметка какви ли са истинските цифри.


Отговори на това съобщение
 Re: В продуктовото позициониране има филм!
Автор: vikitovikito   
Дата:   01-02-13 20:40

Филма е тричасова драма [smilie5] и аз не гледам мн. телевизия но когото го правя се старая да ме рзтовари и гледам комедийни сериали предимно [smilie5] но ми прави впечетление че нашите не са нацелени ...[smilie18] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: В продуктовото позициониране има филм!
Автор: n_petrova   
Дата:   01-02-13 21:00

Методът на дедук;ията е като приказки от 1001 нощ.
Само ФЕД НЙ има над 1000 банки членове - Ротшилд ли ги контролира всичките !? И какъв е кяра от тоя резерв дето сте го задъвкали !?

Отговори на това съобщение
 Re: В продуктовото позициониране има филм!
Автор: Пърпъла   
Дата:   01-02-13 21:07

Ако бях видял първо, че "колежката" Петрова анонимно се крие зад 5 снимки (които може би не са и нейни) не бих се хабил клавиатурата да и отговаряам.

Ама понеже май не за първи се обажда категорично по икономическите върпоси, почвам да си мисля за два сценария:

1. Или че е платена писачка (което не е много вероятно).

2. Или че е отличничка от някой икономически университет.

Ако е втотото, браво, много добре!
Обаче отличниците, добрите професионалисти, понякога не прозират че над икономиката и нейните показни данни, изчисления и статистики стоят политиката и историята. Покритата политика и покритата история.

Пиатам значи:
Tова което се подава като официална информация, и с която се захранват формулите на макро-икономиката дали е винаги вярно или тенденциозно завоалирано?

Тука имат един лаф:

We are like mushrooms - they keep us in dark, they feed us with shit.

А нас останалите, (дето се опитваме да прозрем през мъглата) ни наричат кон-спиратори. Щото сме ги спирали да си разиграват конете.

P.S.: Гжа Петрова, ако можете да посочите поименно собственниците на ФЕД-а печелите Нобелова награда. Аама преди това сигурно ще ви блъсне старо Жигули на празен път, или пък ще се отровите от рибна гостба сервирана в случаен ресторант.



Публикацията е редактирана (01-02-13 21:13)

Отговори на това съобщение
 Re: В продуктовото позициониране има филм!
Автор: n_petrova   
Дата:   01-02-13 21:56

ФЕД има 3400 банки членове. Всяка една с право на глас. Няма еднолични собственици. ФЕД е НЕ-печалбарска организация. Реализираната такава от пазарни операции се внася в бюджета /94%/.

Иначе сте мераклии - може и въздуха да спрете.



Публикацията е редактирана (01-02-13 21:57)

Отговори на това съобщение
 Re: В продуктовото позициониране има филм!
Автор: Пърпъла   
Дата:   01-02-13 22:29

[smilie5] Поименно колежке, поименно.
И източника на информацията, моля. Само да не е официалния сайт на ФЕД-а. [smilie6]

Виж че са non profit е вярно. Е, какъв профит като те печатат [smilie18] .

Видно е, че щом вярвате в дядо Мраз ще живеете дълго. Пожелавам ви го от сърце.[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: В продуктовото позициониране има филм!
Автор: kaiser.soze   
Дата:   01-02-13 22:34

Гледайте ББС, без реклами е, приятно поднесени новони, готини водещи, интересни филми [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: В продуктовото позициониране има филм!
Автор: n_petrova   
Дата:   01-02-13 22:47

Печатат - ЦБ са. Другите ЦБ пеят и рисуват ли !? И какво от това че печатат ?

Членовете на ФЕД са на сайта на FDIC.

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.