Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна
 Re: Някъде все още приемат ли Българи??
Автор: Vizov   
Дата:   31-01-13 20:54

Ами прав път.

Отговори на това съобщение
 Re: Някъде все още приемат ли Българи??
Автор: gaco.bacov45   
Дата:   31-01-13 20:55

bogdanov ... [smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Някъде все още приемат ли Българи??
Автор: temelko   
Дата:   31-01-13 21:09

С тая криза навсякъде в Европа е тегаво. Най добре на изток - арабеските имат пари, само че е жега и скука. Катар, откъдето имам личен опит, е така.

Отговори на това съобщение
 Re: Някъде все още приемат ли Българи??
Автор: ценослав   
Дата:   31-01-13 21:10

Изменници на Родината!!![smilie9] [smilie9] [smilie9] [smilie3] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Някъде все още приемат ли Българи??
Автор: asahi   
Дата:   31-01-13 21:13

Богданов, не ти схващам нещо мислата.

Прегледах по нета за работа по последната ми специалност. Ми има 20-тина позиции в Щатите, няколко в Европа, даже в Индия. Ма не ма блазни нещо.

Отговори на това съобщение
 Re: Някъде все още приемат ли Българи??
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   31-01-13 21:18

Не са изменници Цено, хора са. Писна им. Един живот живеем в крайна сметка, напук на теориите и времето си минава. Отделно в момента няма какво да им пречи да си търсят късмета другаде. Половината ми рода е във Франция, има и в САЩ, пробват се и към Скандинавия. Аз поддържам огъня тук и връзвам двата края. За момента. Имам варианти, но съм от тия, които ще я затворят тая държавица. Ще дръпна шалтера и ще пусна бариерата.

Отговори на това съобщение
 Re: Някъде все още приемат ли Българи??
Автор: ценослав   
Дата:   31-01-13 21:28

Нема на вам, нема на там! Всяко цвете да си знае саксийката, а не цветята да бягат, а корените "родителите" да си стоят тук в саксийките! И какво е това "двойно гражданство"??! Ма искам в Америка, ми заповядай и забрави че си Българин като оня дето опакова Райхстага! Ние му викаме че е българин, а той неще да чие.[smilie3] [smilie3] [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Някъде все още приемат ли Българи??
Автор: vikitovikito   
Дата:   31-01-13 21:34

Не си мислете че в Лондон и Париж чакат Гошо и Ленче [smilie18] единственото спасение е да си спретнем така кочинката че да е ОК за нас [smilie24] а не за ..[smilie18]


Отговори на това съобщение
 Re: Някъде все още приемат ли Българи??
Автор: ценослав   
Дата:   31-01-13 21:36

Оня ден гледам един американски филм, за некакви улици дато всички къщи са заковани, щото са иззети от банки покрай кризата. Ние мием чинии там за някакви смешни суми. И на заблудените да припомня, че е добре да се печелят пари "там", ма да се харчат "тук", щото там е много скъпо![cool] [smilie3] [smilie8] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Някъде все още приемат ли Българи??
Автор: cameraman   
Дата:   31-01-13 21:40

Вече не е много скъпо... Много нща тук са по-скъпи... а парите на миячите са по-големи от учителските тук...

Отговори на това съобщение
 Re: Някъде все още приемат ли Българи??
Автор: neuromancer   
Дата:   31-01-13 21:45

Принципно в България стоките (с изключение на доматите и прасето от село) са по-скъпи. На запад всички услуги са по-скъпи, щото заплатите са по-големи.
Това се знае, ама да го кажа пак, щото Цено е нещо неориентиран.
И няма нужда да казваш за какви суми "мием чинии там", то който е там си знае за какво става въпрос, не е нужно да го чува от теб, дето не си "там". Който не го устройва, винаги може да се върне.

Отговори на това съобщение
 Re: Някъде все още приемат ли Българи??
Автор: mmjm   
Дата:   31-01-13 21:47

Техниката, която е причина да сме у тоя форум, е доста по-евтина там, някой храни също ма то им личи.

Отговори на това съобщение
 Re: Някъде все още приемат ли Българи??
Автор: Uve_Smotanson   
Дата:   31-01-13 21:54

Ово е стендарт бе момци. Вреоятно е факт, че просТ, ма мнооооооо просТ мияч на чиниии може да си позволи неща, достъпни за средната класа тук. Смех! Брачеда, дето не е в някаква "ибаси и реномираната фирма" смени тяло и изпонакупи човека емнайсет обектива и го боли фара[smilie24] Тука некви галоши ми се правят на про-та, щото имали и чука си и техниката, ебаси ръйш ли! КалъФи нещастни, прости сте и прости шси умрете[smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Някъде все още приемат ли Българи??
Автор: cameraman   
Дата:   31-01-13 21:58

Готов съм да натоваря дисагите.. и да запретна ръкавите... и да ... само строител не мога да бъда... щото ...много глобален спорт ми изглежда... иначе ремонтирам всичко... ама отборно... имам ограничена комуникация не само на лингвистично, а и на вербално ниво. Абе... поначало фотографчийството си е егоистична занимавка.... мастурбираш си тихо в ъгъла и си представяш кадрите.... Оставило си е о, голям отпечатък... Тръгвам... тръгваммм... хм...

Отговори на това съобщение
 Re: Някъде все още приемат ли Българи??
Автор: vikitovikito   
Дата:   31-01-13 21:58

Факт е !!! че ще изтече много вода за да се проясни този въпрос !? [smilie25]


Отговори на това съобщение
 Re: Някъде все още приемат ли Българи??
Автор: temelko   
Дата:   31-01-13 21:59

написа:

> Оня ден гледам един американски
> филм, за некакви улици дато всички
> къщи са заковани, щото са иззети от
> банки покрай кризата. Ние мием
> чинии там за някакви смешни суми. И
> на заблудените да припомня, че е
> добре да се печелят пари "там", ма
> да се харчат "тук", щото там е много
> скъпо![cool] [smilie3] [smilie8] [beer]

Ценко, от личен опит споделяш, нали [smilie7]


Ако не - попътувай (може и с Лада, да прославиш руската техника и да се сближиш с техници по сервизите), това филмите доста изкривена представа дават [beer] [thankyou]

Отговори на това съобщение
 Re: Някъде все още приемат ли Българи??
Автор: ценослав   
Дата:   31-01-13 22:07

Да ма филмчето беше документално по Дискавъри!! И оня си говореше на англииски кото от малък ...??!! [smilie2] [smilie2] [smilie8] [smilie21]

Отговори на това съобщение
 Re: Някъде все още приемат ли Българи??
Автор: temelko   
Дата:   31-01-13 22:09

Личното мнение е нещо на което вярвам. Тия научно популярни филми естествено търсят сензацията за да се продават, но дали едва ли ще заснемат нещо типично, пак по същата причина.

Отговори на това съобщение
 Re: Някъде все още приемат ли Българи??
Автор: ценослав   
Дата:   31-01-13 22:09

А!!! И Обама в това фишлмче каза нещо като "Аз ще направя всичко възможно, да върна вярата на американците в "Американската мечта"!!! Ва га!!! Те вече на вярвали в американската мечта?![smilie2] [smilie2] [smilie3] [smilie8] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Някъде все още приемат ли Българи??
Автор: temelko   
Дата:   31-01-13 22:11

Абе много е лошо, стойте си тука [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Някъде все още приемат ли Българи??
Автор: vikitovikito   
Дата:   31-01-13 22:12

Ма , ценослав , ти разбираш ли защо човека пуска подобна тема [smilie23] дали щото тук е кофти [smilie25] или за да се радва на веселите ти включваня ? [smilie18] [beer]


Отговори на това съобщение
 Re: Някъде все още приемат ли Българи??
Автор: cameraman   
Дата:   31-01-13 22:13

Тук, по евтини са само жените, работната ръка и занаятчийските услуги... където трябва да се намеси ръка- ключар, златар, часовникар, ремонт на дрехи, устройства...
Бе... готино е тука... ама трудно плащам тока, въпреки двете висши...



Публикацията е редактирана (31-01-13 22:16)

Отговори на това съобщение
 Re: Някъде все още приемат ли Българи??
Автор: boink   
Дата:   31-01-13 22:15

как да не вярват?

джангооооо!

Отговори на това съобщение
 Re: Някъде все още приемат ли Българи??
Автор: ценослав   
Дата:   31-01-13 22:18

cameraman написа:

> Тук, по евтини са само жените,


Само заради жените си заслужава да остане човек в България. Не са ефтини!!!! Красиви са! И са най готини!!!! А "там" и негрите няма да те бръснат за слива![smilie18] [smilie8] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Някъде все още приемат ли Българи??
Автор: temelko   
Дата:   31-01-13 22:21

Ценко, женити си ги водим с нас бе [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Иначе си прав за последното:

https://photo-forum.net/static/forum/2013-01/fbmw3603.JPG

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.