Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 
 Пазаруване в THE MALL-CARREFOUR
Автор: mariana88   
Дата:   28-01-13 06:40

.


Отговори на това съобщение
 Re: Пазаруване в THE MALL-CARREFOUL
Автор: mariana88   
Дата:   28-01-13 06:40

THE MALL
Carrefour
Удоволствието да пазаруваш по-евтино!
Нещо позитивно всеки ден!



Публикацията е редактирана (28-01-13 21:40)

Отговори на това съобщение
 Re: Пазаруване в THE MALL-CARREFOUL
Автор: mariana88   
Дата:   28-01-13 06:51

http://www.youtube.com/watch?v=OCuMi6CGDys&feature=youtu.be


Отговори на това съобщение
 Re: Пазаруване в THE MALL-CARREFOUL
Автор: мара   
Дата:   28-01-13 09:29

много изнервящо гласче [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Пазаруване в THE MALL-CARREFOUL
Автор: Vinsent   
Дата:   28-01-13 09:32

Явно в тази криза има хора дето така си докарват по някой залък допълнително.
Вчера купих едни слакиши в пластмасова опаковка от друга верига. Чак в къщи забелязах, че опаковката е била отваряна и едно от сладкишчетата липсва. Не ги предложих на гостите. Погнусих се, не знам кой с какви ръце ги е пипал, отидоха в боклука. [smilie2]


Отговори на това съобщение
 Re: Пазаруване в THE MALL-CARREFOUL
Автор: Todd   
Дата:   28-01-13 09:32

В кварталният не крадат бонбоните ....[cool]


Отговори на това съобщение
 Re: Пазаруване в THE MALL-CARREFOUL
Автор: vinse   
Дата:   28-01-13 10:02

Като го гледах клипа и се сетих за Анонимус [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Пазаруване в THE MALL-CARREFOUL
Автор: мара   
Дата:   28-01-13 10:03

винсет, баси претензията [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Пазаруване в THE MALL-CARREFOUL
Автор: snake79   
Дата:   28-01-13 10:07

Имал съм няколко подобни случая в САЩ.
Връщам продукта хората ми се извиняват о ми дават нов.
Грешки стават.

Отговори на това съобщение
 Re: Пазаруване в THE MALL-CARREFOUL
Автор: steeens   
Дата:   28-01-13 10:07

[smilie18] [smilie18] [smilie18] Презареждащите се батерии с тяхната марка са добри почти като Енилуп.[smilie24]

Отговори на това съобщение
 Re: Пазаруване в THE MALL-CARREFOUL
Автор: dfxos   
Дата:   28-01-13 10:28

верно ли [smilie5]

Отговори на това съобщение
 Re: Пазаруване в THE MALL-CARREFOUL
Автор: dobriman   
Дата:   28-01-13 11:19

а всъщност ги крадат другите клиенти....

Отговори на това съобщение
 Re: Пазаруване в THE MALL-CARREFOUL
Автор: chill   
Дата:   28-01-13 12:30

Булгар, булга-а-а-а-р. [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Пазаруване в THE MALL-CARREFOUL
Автор: h_bio   
Дата:   28-01-13 12:37

М да...случват се подобни фалове. По-гадно е когато самия търговец те цака. така например наскоро си купих вода за уста от голяма верига на промиция (добра отстъпка - 50%). Отивам вкъщи и гледам срока на годност изтекъл преди почти 6 месеца!! Мисля си, че подобен продукт с изтекъл срок на годност не би трябвало да се продава. Не само на промоция, но и без пари нямат право да го дават.

Отговори на това съобщение
 Re: Пазаруване в THE MALL-CARREFOUL
Автор: мара   
Дата:   28-01-13 12:39

ми от една страна си съвсем прав. от друга - те тия продукти имат толкова презастраховка със сроковете, че поне е сигурно, че нема те отровят. ама е гадно - направо са си за комисията на потребителите.

Отговори на това съобщение
 Re: Пазаруване в THE MALL-CARREFOUL
Автор: h_bio   
Дата:   28-01-13 12:45

Мара, знам че са презастраховани със срок. Най-голям такъв буферен срок се дава на лекарствата и козметичните продукти. Комисии, момисии имал съм си вземане даване с тях. Вскички ти играят етюда "Кьорав карти не играе". Ама не съм пазил касовата бележка, ама бил съм отворил опаковката...и т.н. Аз им казвам, , че нямам лични претенции и не искам обезщетение или нещо такова. Знам, че не мога да докажа, че продукта е купен вчера и т.н. Прсто вземете сигнала под внимание и проверете....такива работи. Купувал съм продукти негодни за консумация, като едно сирене бри на карфур, което беше намалено, но то не ставаша за ядене...беше изгнило и почерняло, течеше лигоч от него...това не е промоция. Това е пладнешки обир при който им плащаме за да им хвърлим боклука [smilie23]



Публикацията е редактирана (28-01-13 12:47)

Отговори на това съобщение
 Re: Пазаруване в THE MALL-CARREFOUL
Автор: snoopoff   
Дата:   28-01-13 12:49

h_bio отиде ли да я върнеш?

Отговори на това съобщение
 Re: Пазаруване в THE MALL-CARREFOUL
Автор: h_bio   
Дата:   28-01-13 12:52

Винаги ходя :) Аз съм от "гадните клиенти, които се заяждат" (цитирам по памет)

Отговори на това съобщение
 Re: Пазаруване в THE MALL-CARREFOUL
Автор: мара   
Дата:   28-01-13 12:58

ааааааааа, със сиренета с подправен срок на годност и аз съм купувала, ама от европата в лозенец, бившия рум!

Отговори на това съобщение
 Re: Пазаруване в THE MALL-CARREFOUL
Автор: snoopoff   
Дата:   28-01-13 13:05

Хаха... ужас. Не стига, че ти продават нещо с изтекъл срок на годност, ами и наглеят. [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Пазаруване в THE MALL-CARREFOUL
Автор: neuromancer   
Дата:   28-01-13 13:12

Баси, това в България много ниско са паднали... Виждал съм намалени неща дето им изтрича срока след два дена например, ама вече изтекъл никога...

Отговори на това съобщение
 Re: Пазаруване в THE MALL-CARREFOUL
Автор: kote   
Дата:   28-01-13 13:15

отиваш взимаш продукта и на висок глас се правиш на изненадан преди да платиш на касата
гаранция че ще ти го подменят с такъв в срок и ако са читави да ти е подарък
но това много рядко

Отговори на това съобщение
 Re: Пазаруване в THE MALL-CARREFOUL
Автор: neuromancer   
Дата:   28-01-13 13:18

".беше изгнило и почерняло, течеше лигоч от него" - затова ли заглавието е "CARREFOUL", а не "CARREFOUR"?

Отговори на това съобщение
 Re: Пазаруване в THE MALL-CARREFOUL
Автор: snoopoff   
Дата:   28-01-13 13:19

Да бе, ама нужно ли е да праим панаири за нещо, което е наше право? Тъпото е, че в БГ хората така сме свикнали и това е начинът. Доста примитивно. [smilie23]

Отговори на това съобщение
 Re: Пазаруване в THE MALL-CARREFOUL
Автор: kote   
Дата:   28-01-13 13:23

не е нужно
но...български мениджмънт
каквото е нивото и ние трябва да слезем до него да ни чуят

Отговори на това съобщение
 Re: Пазаруване в THE MALL-CARREFOUL
Автор: imitev   
Дата:   28-01-13 14:12


Глупости на търкалета.

По телефона се обадила.

Ами да отиде на място... На бас че щяха да и сменят кутията [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Пазаруване в THE MALL-CARREFOUL
Автор: cameraman   
Дата:   28-01-13 14:20

И в Кауфланд и в Карфур не съм имал никакъв проблем с връщането и подмяната на стоки, при налична касова бележка... Повече проблеми може да ти създаде търговец в магазин, където няма ясни правила

Отговори на това съобщение
 Re: Пазаруване в THE MALL-CARREFOUL
Автор: mariana88   
Дата:   28-01-13 14:48

Първото нещо, за което ме попитаха беше дали пазя касовата бележка. Бележката я пазя иначе сигурно нямаше да има нужда и да ме изслушат. Нещото, което ме подразни е, че условието да ти сменят стоката е и друг клиент да е подал същата рекламация. Обикновено скъпи бонбони се купуват за подарък. Е, как да знае човека от къде са купени пък и едва ли някой ще подари бонбони заедно с касовата бележка.
И да не кажете, че не забелязваме и положителните неща в живота, а само мрънкаме ето и нещо похвално.

Софийско Taxi с постоянен видеоконтрол, 5 тачскрин монитори с възможност да погледаш видео или да си провериш пощата докато пътуваш и то на съвсем нормални цени. Сега май са ги вдигнали малко навсякъде, но преди половин година бяха такива.

http://www.youtube.com/watch?v=o0nkltSTN2g

Отговори на това съобщение
 Re: Пазаруване в THE MALL-CARREFOUL
Автор: analgina   
Дата:   28-01-13 17:36

Аз съм рекламирал стоки в Метро и Кауфланд. Не са ми отказвали в нито един от случаите. Веднъж в Кауфланд открих на рафта няколко пакетчета разтворими "кафета" на Нестле с изтекъл срок на годност. Показах ги на касиерката, която веднага звънна на някой си началник и след 30 секунди той беше на касата. Изпратиха пред мен хора да огледат всички пакетчета, благодариха ми и ми изплатиха стойността на предадените от мен в брой с протокол.

Отговори на това съобщение
 Re: Пазаруване в THE MALL-CARREFOUL
Автор: niagara   
Дата:   28-01-13 18:00

и аз съм пращала в Кауфланд служители да си прегледат тестения щанд - имаше
едни солени кифлички уж в срок, но зверски зеленясали отдолу.

веднага отхвърчаха натам три служителки, а на информацията получих 1 лев -
така благодаряли за сигнали за нередни неща.
[smile]


Отговори на това съобщение
 Re: Пазаруване в THE MALL-CARREFOUL
Автор: Orlin   
Дата:   28-01-13 18:03

Купих от Метро една трилитрова кутия вино, от по-скъпото. Връщам се в къщи и след 7 дена наливам от нея - виното развалено. Айде бегом в Метро да я върна.

На щанда за рекламации се провежда следния диалог:
Аз: Искам да върна това вино - развалено е.
Тя: Ама то е купено преди 7 дена - чак сега ли разбрахте че е развалено?
Аз: Нямам навика да опитвам всичко купено от магазина веднага. Днес съм го пробвал, днес разбрах че е развалено.
Тя: Оглежда за срок за годност... А минало ли е срока на годност, че го връщате?
Аз: Госпожо, това е ВИНО. Виното няма срок на годност. (Както и жените, щях да допълня, ама тя го наближаваше тоя срок, та си замълчах)
Тя: Че тогава как разбрахте че е развалено, като няма срок на годност?
Аз: Вече поизнервен... Опитах една чаша от него!!! Вие някакъв друг начин да познавате?!
Тя: ..... минутна пауза в която се обажда на мениджъра на винения щанд, който явно знаеше какво е вино и и каза да приеме рекламацията.

Като цяло - по-скоро се забавлявах, отколкото да се нервя, но в един по-европейски магазин щяха да ми се извинят за некачествената стока, а не да трябва аз да се извинявам, че им създавам работа.
Та, не ги жалете.


Отговори на това съобщение
 Re: Пазаруване в THE MALL-CARREFOUL
Автор: imitev   
Дата:   28-01-13 18:38

Много е важно как подхожда клиентът към персонала.

Като дойде някой нагрочен и сърдит на майка си, че го е родила - много ясно че ще са сърдити в магазима.

Аз винаги се усмихвам и почти никога нямам проблеми...

Отговори на това съобщение
 Re: Пазаруване в THE MALL-CARREFOUL
Автор: E.Stanev   
Дата:   28-01-13 18:53

Клиентите са проблема. Манталитета на българина е станал все по клошарски за съжаление.

На нас от кухнята в офиса (голям офис, международна компания) редовно изчезват храни и напитки през нощта. Явно охраната през нощта си похапва. Прости и нагли хора, на мен няколко пъти ми бяха яли от готвеното. Та последня път ги 'почерпих' с толумбички с разхлабително, дано са се забавлявали цяла нощ [smilie7]

Отговори на това съобщение
 Re: Пазаруване в THE MALL-CARREFOUR
Автор: mariana88   
Дата:   28-01-13 21:29

mariana88 написа:

> Автор: Vinsent
Дата: 28-01-13 09:32

Явно в тази криза има хора дето така си докарват по някой залък допълнително.
Вчера купих едни слакиши в пластмасова опаковка от друга верига. Чак в къщи забелязах, че опаковката е била отваряна и едно от сладкишчетата липсва. Не ги предложих на гостите. Погнусих се, не знам кой с какви ръце ги е пипал, отидоха в боклука.

.
>

Vinsent и аз същото си помислих. Като е бъркано в кутията то така може и да те отровят и аз не посмях да ги опитам. А като се замисля над думите на служителката по телефона и като се загледам на картинката на кутията и остатъка от съдържанието и май липсват само неопаковани бонбони, което ме навява на мисълта, че може и да са падали по земята в склада и все пак някоя служителка да се е погнусила и ни е съжалила та не е върнала обратно от пода в кутията неопакованите бонбони, но и я е било страх да не я обельосат да плаща кутията и тъй като се е запазила ненаранена я е бутнала при читавите, а може и да са били видимо мръсни или наранени за да ги наредят обратно.

А Orlin направо ме развесели, то неговата случка като виц направо.[smilie18]



imitev не си прав, зависи на кого попаднеш. Аз май се държах достатъчно възпитано по телефона, за което съжалявам. Трябваше да се развикам яко, защото при мен излезна все едно се пробвам, ако мине номера.


Отговори на това съобщение
 Re: Пазаруване в THE MALL-CARREFOUR
Автор: imitev   
Дата:   28-01-13 22:34

И като повикаш по телефона какво щеше да спечелиш? Да дойде управителят на карфур да ти донесе нова кутия вкъщи ли? Анонимен клиент вика на анонимен служител... бОли ги фара... Как се казваше служителката на телефона - отиди и я топни на управителя! Кажи му че те е нарекла измамница и крадла по телефона...

Но трябва да отидеш на МЯСТОо с кутията за да ти дадат нова. Прав съм и още как!

Клиентите ровят по кутиите и ядат по магазините. Ама ние като видим вместо да им направим забележка се обръщаме наобратно.

След това се оплакваме, че сме си купили отваряна кутия.

Обръщате ли внимание, че само соц. лагерните опаковки са отгоре с цял целофан? Мерси примерно са с частичен...

В БГ живеем - аз се съобразявам с това и избягвам доста кофти ситуации по презумпция. Ако мога да си спестя евентуалните разправии било за срок на годност, разопаковани стоки, повредени стоки - винаги ги проверявам. В магазините им има по 100000 артикула, все ще има някой с изтекъл срок, или нещо повредено.

[smilie8]

Отговори на това съобщение
 Re: Пазаруване в THE MALL-CARREFOUR
Автор: митко   
Дата:   28-01-13 23:26

В един Кауфланд ми върнаха 10лв. повече. Усетих се след минута и се опитах да ги върна. Момичето извика управителя, взеха чекмеджето с парите от касовия апарат и след преброяването се оказа, че грешката е моя и си ми дадоха десетте лева. Предполагам, че и другите големи вериги процедират по този начин. В кварталния магазин щяха да си вземат десетте лева без да се замислят.

Отговори на това съобщение
 Re: Пазаруване в THE MALL-CARREFOUR
Автор: imitev   
Дата:   28-01-13 23:28

Момичето едва ли е извикало точно управителя, по-скоро дежурната си шефка...

Отговори на това съобщение
 Re: Пазаруване в THE MALL-CARREFOUR
Автор: novi4ok   
Дата:   29-01-13 02:20

Големи плювалници, голямо нещо!
Лично аз съм виждал как групи от по 4-5-6 тинейджъра вилнеят из Карфур, отварят опаковки и ядат. Или просто повреждат стоките. Като им се развикаш налитат на бой, кикотят се и изчезват. Лошото е, че в толкова огромни магазини двама-трима охранители стоящи при касите са крайно недостатъчно, за да овладеят лигльовците, които баща им и майка им не са шамарили достатъчно като малки. Въпрос на възпитание. Говорих веднъж с един от управителите - обясни ми, че се опитват да внимават и да подменят всички повредени и разпечатани продуккти, но ако някой клиент не им обърне внимание няма как да знаят за всички поразии. Каза ми и че това го правят и цигани и нормално изглеждащи възрастни, освен хлапета. Няколко пъти са хващали такива на място, но дори не могат да ги задържат докато дойде полиция, защото нямат право. Нямат право дори да им изискат документите - такъв е законът. А ако се опитат да ги задържат насилствено те ще бъдат съдени - случвало се е богати родители на беснеещи хулигани да идват с адвокати още преди полицейските патрули. Спомнете си случая с маминото синче на мотор в мола и как се разви историята. Така че стига сте плюли. Големи специалисти - защо вместо да зяете не се намесите, когато сте свидетели на закононарушение. Но разбира се - по форумите всички са силни и недоволни, но на улицата/в магазина си извръщате главите. Защото нямате топки, по-лесно се плюе анонимно.
[smilie23]


Отговори на това съобщение
 Re: Пазаруване в THE MALL-CARREFOUR
Автор: h_bio   
Дата:   29-01-13 07:13

Новичък, единствения, който плюе тук си ти.
Ние споделяме опит. По-горе колегите споделят, както отрицателен, такаи положителен такъв. Опазването на стоката е отговорност на търговеца. Да си съвестен клиент (или просто посетител) на даден магазин е отговорност и задължение продиктувано от морала и доброто възпитание. Не се опитвай да ни вменяваш вината за грешките и възпитанието на "вилнеещите тийнейджъри" или пасивността на управлението на супемаркетите (сам спомена,че има нужда по-добра охрана).
"Големи специалисти - защо вместо да зяете не се намесите, когато сте свидетели на закононарушение."
Повечето разказани тук истории са именно за намеса от страна на клиенти при закононарушение, каквото е прдажбата на негодни стоки или стоки с изтекъл срок на годност. Това е което можем да направим. Пъдари в мола или в супермаркета не можем да бъдем. Сам каза, че дрои охраната няма достатъчно права и сила в тази посокоа. Ако те не могат да арестуват или накажат някой не виждам как аз като клиент мога да го направя без да нарушавам (така защитавания) от теб закон.

...А относно това дали имаме или нямам топки - не мисля, че е точно твоя работа да го коментираш.

Отговори на това съобщение
 Re: Пазаруване в THE MALL-CARREFOUR
Автор: imitev   
Дата:   29-01-13 07:50


био - гражданско общество знаеш ли какво е?

В щатските маркети няма охрана. НИТО ЕДИН човек.

И половината каси са на самообслужване...

Отговори на това съобщение
 Re: Пазаруване в THE MALL-CARREFOUR
Автор: h_bio   
Дата:   29-01-13 08:42

Знам какво е и смятам, че съм активен член на такова. Винаги когато мога, със сердствата разрешени от закона реагирам и регулирам нередности ако ги зьабележа. Сравненията със САЩ (предполагам това имаш предвид, казвайки америка) не са много подходящи, имено порадиразличната нормативна база.
Освен това, аз казах горе - проблема не е на охранта. Проблема е на ниската потребителска култура и липсата на възпитание.

Отговори на това съобщение
 Re: Пазаруване в THE MALL-CARREFOUR
Автор: dobriman   
Дата:   29-01-13 09:11

Всичко е от матряла!

Кофтито е, че аз искам да мога да си отварям стоки в магазина и да знам, че охраната няма нищо против (което по принцип не е правилно, но за мен е голямо удобство). За какво става въпрос: обикновенно в тези големи супермаркети влизам веднъж месечно и пазарувам по час-два. За това време, ожаднявам, взимам си бутилка минерална вода - пия и слагам опаковката в количката. На касата ми я маркират и често дори изхвърлят празната бутилка. В интерес на истината никой, никога не ми е правил забележка. Отделно, детето види бонбони, заиска ги...иска веднага - отварям и давам един - опаковката в количката. Има по тези маркети едни щандове за хляб....е, като заиска - взимам и давам, като ако ги маркират на касата, взимам по две за да покажа какво е.
(може да си ги внасям тези неща отвън, но трябва предварително да ги маркира охраната, а и не се знае кое ще заиска детето).

Ако нямаше хора, които да злоупотребяват с това (не съм виждал, но предполагам има), не мисля че е голям проблем. И пак казвам, досега никой не ми е правил забележка за това, а дали са ме видяли и "проследили" какво ще направя с опаковката - не мога да кажа. Ако са го правили е било достатъчно дискретно за да не разбера.

Т.е. тук подкрепям големите вериги с тяхната политика. И с рекламации не съм имал големи проблеми.

Отговори на това съобщение
 Re: Пазаруване в THE MALL-CARREFOUR
Автор: Todd   
Дата:   29-01-13 09:21

Оти се не случват такива случки в кварталният магазин .... деба и скучният живот де водим начи...

Най много някой да си не плати ракията ( оти магазина е и местната социална мрежа де вика кака ) и да го кашмерят поне три дена после .


[smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5] [smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Пазаруване в THE MALL-CARREFOUR
Автор: snake79   
Дата:   29-01-13 09:31

Автор: imitev
Дата: 29-01-13 07:50


био - гражданско общество знаеш ли какво е?

В щатските маркети няма охрана. НИТО ЕДИН човек.

И половината каси са на самообслужване...


Едва ли има как да си в грешка повече.
Няма охрана с униформа на която пише примерно "security" в хранителните магазини.
В моловете не само , че има но са и облечени като шерифи с едни смешни шапки...
Охрана има, просто не е така очебийна както в БГ , дори има специално служители, които са облечени като нормални хора и наблюдават дали някой не краде или не извършва золуми като горепосочените. Сина на мой приятел работеше като такъв и много интересни случки споделяше-
в смисъл , че и тук има много келеши на които ако имаше как да ги нашариш с каиша в задната стая добре ще им дойде. Ама пуста демокрация и тук.

На всеки 4 или 6 от касите за самообслужване има по един наблюдаващ служител , на чийто монитор се вижда всеки какво точно скенира.
Да не говорим за това колко камери има.



Публикацията е редактирана (29-01-13 09:34)

Отговори на това съобщение
 Re: Пазаруване в THE MALL-CARREFOUR
Автор: cameraman   
Дата:   29-01-13 10:44

Абе.... вие се майтапите. Разберете, натъпчете в неузрелите си тикви, че живеем в България и оттам нататък всички сравнения с останалия свят са неуместни...За илюстрация ще ви кажа сигурна информация, че преди 2 години във Варна хванаха управителя на един от магазините Лидл в града, да краде дреболии.

Отговори на това съобщение
 Re: Пазаруване в THE MALL-CARREFOUR
Автор: novi4ok   
Дата:   29-01-13 10:55

snake79:
има много келеши на които ако имаше как да ги нашариш с каиша в задната стая добре ще им дойде. Ама пуста демокрация и тук.


Точно за това става въпрос - ако имаше как, едва ли щяха да повторят. Но понеже сме "цивилизовани" - няма как. Остава като задължение на родителите. А тук всички знаем каква е реалността - малко ли случи имаше когато деца тормозят учители и кого ли не, а те ако се оплачат, бащите и майките вместо да "нашарят" лигльовците си, вземат че пребият учителя. Проблемът не е в децата, а в сбърканите родители, "железни" в мнението си, че тяхното гардже е светец, а света и хората са врагове, които "само им тормозят милото".


Отговори на това съобщение
 Re: Пазаруване в THE MALL-CARREFOUR
Автор: tan4o   
Дата:   29-01-13 10:56

С храни не съм имала проблеми, обаче последната седмица където пазарувам и все ме лъжат в рестото, явно е станала някаква тенденция, вече си ги смятам предварително!
Преди няколко дни се наложи да направя една рекламация на обувки, закупени от Дайхман, само че в Бургас. Отидох в Софийския магазин, гаранцията не беше изтекла, и без никакъв проблем ми върнаха парите. А аз се бях подготвила да им се карам, хубаво е че не се наложи![smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Пазаруване в THE MALL-CARREFOUR
Автор: mariana88   
Дата:   04-02-13 17:51

dobriman и ти си прав. И аз по цял ден мога да не се сетя да пия вода, но като влезна в големите супер маркети започва да ме гони страшна жажда дори да пазарувам набързо. И други споделят същото и нямам обяснение на какво се дължи. Детето и като малко и като голямо иска всичко на момента, но освен вода 1-2 пъти друго не е получавало, а вода свикнах да си нося вече, че ми е неудобно да отварям бутилки преди да мина касата.

Та за липсващите бонбони реших да звънна на фирмата вносител, ей така да ги информирам какво се случва с тяхната стока и се оказа, че телефонът изписан на опаковката е несъществуващ.За имела не знам, но мога и това да проверя.

Отговори на това съобщение
 Re: Пазаруване в THE MALL-CARREFOUR
Автор: ejko   
Дата:   04-02-13 19:50

dobriman на мен не ми беше хрумвало, но в щатите всички правеха така и аз се научих да си отварям неща да си ги ям и пия ако ще стоя по-дълго в магазина. На касата си ги плащам...
Малко ми е неудобно честно казано да го правя това в БГ, но след като знам, че и други го правят и ми е малко по-добре...
В крайна сметка на вратата пише, че празните опаковки се заплащат, а не да не изпразваме опаковките...

Отговори на това съобщение
 Re: Пазаруване в THE MALL-CARREFOUR
Автор: asahi   
Дата:   04-02-13 19:53

Редовно изяждам по някой банан. Веднъж в Шел си изядох половината сладолед, докато ми дойде редът.

Отговори на това съобщение
 Re: Пазаруване в THE MALL-CARREFOUR
Автор: ejko   
Дата:   04-02-13 20:09

"Редовно изяждам по някой банан."

хахах сигурно магазините, където мерят на касата не ги обичаш [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Пазаруване в THE MALL-CARREFOUR
Автор: asahi   
Дата:   04-02-13 20:39

Ми не - те са по-малки магазини и нямам време да огладнея.

Отговори на това съобщение
 Re: Пазаруване в THE MALL-CARREFOUR
Автор: ejko   
Дата:   04-02-13 20:44

В ХИТ и Пикадили в моловете мерят на касата... Карфурите са ми далече и рядко съм влизал и общо взето само за Кауфланд и Билла от по-големите знам, че са на самообслужване... 40-60.., дето се вика :)))

Отговори на това съобщение
 Re: Пазаруване в THE MALL-CARREFOUR
Автор: asahi   
Дата:   04-02-13 21:06

И във Фантастико мерят на касите. За Лидл не помня.

Отговори на това съобщение
 Re: Пазаруване в THE MALL-CARREFOUR
Автор: bozo   
Дата:   04-02-13 21:20

Мерят това, което им изнася...

Отговори на това съобщение
 Re: Пазаруване в THE MALL-CARREFOUR
Автор: vikitovikito   
Дата:   04-02-13 21:23

И на "дамскя пазар" така мерят - както им изнася . [smilie25]

Отговори на това съобщение
 Re: Пазаруване в THE MALL-CARREFOUR
Автор: ejko   
Дата:   04-02-13 21:35

лидъл хм..., от там само сладолед купувам май...

Отговори на това съобщение
 

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.