Рекламирайте тук Затвори
Реклама в секции форуми и базар

Под формата на платени обяви можете да рекламирате ваши продукти, услуги или други комерсиални дейности. Обявата може да бъде публикувана избирателно във форум по ваше желание или във всички форуми на сайта.

За стандартната ценова листа и условия изпратете
запитване до webmaster@photo-forum.net.
Платени обяви
        
 Теми - forum: Клубен живот
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13     всички  напред  последна
 Re: Гласувахте ли ?
Автор: CyberGene   
Дата:   27-01-13 14:10

Сега пискате срещу застрояването и бетонизацията на морето, след време ще пискате срещу ветризацията (от ветрогенератор) и рапицизацията (от рапични засаждения) на територията - няма да има къде човек да стъпи от ВЕИ [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Гласувахте ли ?
Автор: serjy   
Дата:   27-01-13 14:11

Бони, за ВЕИ трябва да имаш природни предпоставки! не можеш да се спуснеш с шейна на равна повърхност, колкото и да ти се иска. е, България е една равна повърхност за шейната на ВЕИ-тата, ето защо те ще нанасят тук повече щети отколкото ползи могат да дадат.

Отговори на това съобщение
 Re: Гласувахте ли ?
Автор: Aleksi77   
Дата:   27-01-13 14:14

Няма по-брутална фалшификация и ограбване от толерираната "зелена енергия", която е няколко пъти по-скъпа и въобще не е зелена...
За да се построи една ВЕЦ се унищожава десетки декари земя и местообитания а ефекта за производството на енергия е нищожен...
Въпросът е, че ние нямаме нужда от нови мощности поне в близките 15-20г.

Отговори на това съобщение
 Re: Гласувахте ли ?
Автор: iPonche   
Дата:   27-01-13 14:20

Не [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Гласувахте ли ?
Автор: Aleksi77   
Дата:   27-01-13 14:23

Единствената евентуална бъдеща нова технология, която може да конкурира термоядрения синтез е студения ядрен синтез но това е технология, която още дълги години няма да бъде овладяна за производство на енергия ...

Отговори на това съобщение
 Re: Гласувахте ли ?
Автор: Vinsent   
Дата:   27-01-13 14:24

J0R0 написа:

> Нали като зачертаеш с кръст НЕ-то,
> остава да важи ДА-то.
> [cool] [cool] [cool]

Чл. 18. (1) (Изм. - ДВ, бр. 9 от 2011 г.) Всеки гласоподавател гласува, като поставя в плик бюлетината, на която е зачертан избраният от него отговор "да" или "не", поставя бюлетината в плика, излиза от кабината и го пуска в избирателната урна.


Отговори на това съобщение
 Re: Гласувахте ли ?
Автор: jivkojj   
Дата:   27-01-13 14:25

Това за зелената енергия, като пряк потърпевш го потвърждавам. В сравнение с миналата година плащам 5 цента отгоре на тока, а догодина още. В Германия. Сега са се метнали да строят здраво тецове да компенсират АЕЦ-ите. Вентилатори навсякъде безброй, но Германия се намира дълбоко в континента, няма особени планини и затова вятъра е непостоянен. Нормална гледка е да бездействат. Затова пък французите действат, някой трябва да произвежда евтин ток.

А за България, аз бих поел риска да купувам турски или друг ток, пред това червената мафия да построи след 30-40 год една ултраскъпа и вече морално остаряла централа.

Отговори на това съобщение
 Re: Гласувахте ли ?
Автор: СЛАВОВ   
Дата:   27-01-13 14:28

Алекси77 не те разбрах нещо..... [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Гласувахте ли ?
Автор: jivkojj   
Дата:   27-01-13 14:33

ОбъркАл се е. Термоядрения синтез е бъдещето, ма не се знае кога и дали изобщо.

Отговори на това съобщение
 Re: Гласувахте ли ?
Автор: tonitka   
Дата:   27-01-13 14:34

Мислех да ходя да гласувам с "Не", обаче преди малко излязох от нас за да ида до магазина да купя хляб, който е на 100 метра. Еми.....станах мокра до коленете, щото кишата е до там. Целия ни квартал е потънал в киша до колене. То не можем улиците си да изчистим, АЕЦ-ове ще строим - СМЕХОРИЯЯЯЯ !!!!!

Няма да ида да гласувам, освен ако някой от желаещите да прави АЕЦ не дойде да ме пренесе на ръце! ........но и тогава ще е с НЕ ![smilie9]

Отговори на това съобщение
 Re: Гласувахте ли ?
Автор: Aleksi77   
Дата:   27-01-13 14:35

[smilie18] [smilie18] [smilie18]
Ами няма по-евтина енергия от тази от АЕЦ, както и по-екологична но просто сега България произвежда повече ел. енергия отколкото потребява и може да изнася и според мен е абсолютно малоумно да се строи нова АЕЦ. Евентуално такава ще бъде необходима след 20на години при това ако не намалеем както казват до към 5млн. [smilie18] [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Гласувахте ли ?
Автор: tonitka   
Дата:   27-01-13 14:37

Седя и си мисля.....абе толкоз лайна в тая държава, що не се направят централи за горенето им. Едва ли ще е толкова скъпо, а и източника на енергия е неизчерпаем на практика.[smilie11] [smilie11]

Отговори на това съобщение
 Re: Гласувахте ли ?
Автор: мара   
Дата:   27-01-13 14:37

да надскочиш себе си[smilie5]


Отговори на това съобщение
 Re: Гласувахте ли ?
Автор: tonitka   
Дата:   27-01-13 14:39

Маро, май пак си четем мислите? [smilie18] [smilie18]

Отговори на това съобщение
 Re: Гласувахте ли ?
Автор: СЛАВОВ   
Дата:   27-01-13 14:41

Живко, Алекси дори не разбра че се е объркал, мноооого сме далеч от термоядрените централи..... седемдесетте години учените мислеха че 2010 вече ще има такива, сега се говори 2050, всяка година се натъкват на нови трудности... [smilie3]

Отговори на това съобщение
 Re: Гласувахте ли ?
Автор: Antonio_V   
Дата:   27-01-13 14:45

Славов, това го казах на шега... [smilie5]

Сега сериозно: не искам да участвам в това безумие, за което бяха похарчени милиони, вместо да ги дадат на хорицата в Сопот, болниците, детските домове, майчински надбавки, пенсии и т.н. Имам позиция по въпроса, но не искам да я изразявам в изнасилени опити за оправдаване на Дмитриевич, който призовава народа да "излезНе" да гласува, Дългия инкасатор, брат по оръжие на Вальо Топлото и пр. комунистически отрепки, милеещи за комисионните си от подобни мероприятия. Още повече съм и съгласен с Бони, че този начин на добиване на електроенергия скоро ще бъде отживелица и наливането на милиарди в подобно начинание е безсмислено и заробващо. Така че, този референдум за мен е безсмислен и ще го пропусна. Като гледам активността май повечето българи мислят така...

Отговори на това съобщение
 Re: Гласувахте ли ?
Автор: Aleksi77   
Дата:   27-01-13 14:45

Така е да, грешката е моя говорейки за термоядрен синтез имах предвид производство на енергия от деленето на атома [smile]

Отговори на това съобщение
 Re: Гласувахте ли ?
Автор: СЛАВОВ   
Дата:   27-01-13 14:47

Стават грешки, и аз в другата тема с еди цени там... Сержи ме засече..... ама здрави да сме..... кой не греши.....


[beer] [beer] [beer] [beer]

Отговори на това съобщение
 Re: Гласувахте ли ?
Автор: Vinsent   
Дата:   27-01-13 14:49

Antonio_V написа:

> ...Така че,
> този референдум за мен е
> безсмислен и ще го пропусна. Като
> гледам активността май повечето
> българи мислят така...

Като гледам, червените бабички отиват под строй. Ако не те, кой друг ще осигури далаверата на Дългия инкасатор?! [smilie9]


Отговори на това съобщение
 Re: Гласувахте ли ?
Автор: Digitalgab   
Дата:   27-01-13 14:55

Да назначиш референдум в средата на зимата, или е нарочно, или е глупост.

Отговори на това съобщение
 Re: Гласувахте ли ?
Автор: Antonio_V   
Дата:   27-01-13 14:59

Като гледам, червените бабички отиват под строй. Ако не те, кой друг ще осигури далаверата на Дългия инкасатор?! [smilie9]


Te бабетата не са много... Абсурдно е да се мисли, че ще се достигнат необходимия брой гласове. За мен да не отидеш до урните си е "НЕ".

Отговори на това съобщение
 Re: Гласувахте ли ?
Автор: boni   
Дата:   27-01-13 15:05

Алекси, стига сте спекулирали с тоя плодороден слой, все едно в България всички чукари са обработени и засяти. Има предостаъчно земя, която не става за нищо друго.
Това за по-евтината ядрена енергия отдавна е стара слава, свърши вече тоя мит.

Отговори на това съобщение
 Re: Гласувахте ли ?
Автор: Aleksi77   
Дата:   27-01-13 15:10

Бони,
кажи го на добруджанци това за неплодородната земя...
Напротив, точно най-полодородните земи в добруджа и Тракия се поставят тези безмислени бетонни чудовища и земята никога повече не може да се използва...
Така е и с тези т.н. соларни паркове, пак поставени на най-плодородните земи...
Това е най-голямото ограбване за последните години...

Отговори на това съобщение
 Re: Гласувахте ли ?
Автор: Aleksi77   
Дата:   27-01-13 15:12

А що се отнася до цената, вземи си погледни сметката за ток и колко плащаш за т.н. зелена енергия, погледни и цените на които се произвежда и изкупува...

Отговори на това съобщение
 Re: Гласувахте ли ?
Автор: СЛАВОВ   
Дата:   27-01-13 15:15

Ами аз не съм продал и един декар от земите на дядо ми и баща ми. Много хора ги продадоха, а сега ревът кат заклани, че някой строял перки по тях. Ами право на собственика е да си прави каквото иска със земята, нали искахме свешена и неприкосновена собственост.....

[smilie3]

Отговори на това съобщение
 първа  назад  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13     всички  напред  последна

За да пишете мнения трябва да влезете с потребителското си име.
Влезте от тук »
Форум "Клубен Живот" е спрян за публикуване.